Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar Hangileridir?

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep burcu erkeği ile uyumlu burçlar hangileridir? Akrep erkeği hangi burçlarla uyumlu hangi burçlarla uyumsuzdur?

Akrep Erkeği Aşk Uyumu ve Uyumsuzluğu

Uyumlu Olduğu Burçlar

 • Yengeç Burcu (Su grubu)
 • Balık Burcu (Su grubu)
 • Akrep Burcu (Su grubu)
 • Boğa Burcu (Toprak grubu)
 • Oğlak Burcu (Toprak grubu)
 • Başak Burcu (Toprak grubu)

Uyumsuz Olduğu Burçlar

 • İkizler Burcu (Hava grubu)
 • Terazi Burcu (Hava grubu)
 • Kova Burcu (Hava grubu)
 • Koç Burcu (Ateş grubu)
 • Aslan Burcu (Ateş grubu)
 • Yay Burcu (Ateş grubu)

Akrep erkeği aşk uyumu, akrep burcu erkeği hangi burçlarla daha uyumludur, hangi burçlarla uyumsuzdur? Akrep burcu hangi burçlarla mutlu olur, hangi burçlarla mutsuz ve huzursuz olur? Hangi burçlar akrep erkeğinin yaşamını daha verimli hale getirir?

Akrep erkeği, ruhunda hissetmeyeceği duyguları “aşk” olarak tanımlamaz. Akrep erkeği aşk uyumu için sevdiğine Tutku ile bağlanmak, herkesten gizlediği iç dünyasını ardına kadar aralamak ve birlikte olduğu için mutlu olmak ister.

 • Güven,
 • sadakat,
 • teslimiyet,
 • huzur ve
 • derinlik ister.

Sahip olduğu ruhsal sezgilerden dolayı akrep erkeği bir arada bulunduğu insanların hangileri ile anlaşabileceğini hangileri ile anlaşamayacağını hemen anlayabilir. AşkAkrep erkeği için gönül eğlendirmek değildir. Aşık olmak için arayışa veya Karşı taraftan aşk beklentisi içerisine girmez. Aşık olacağı kadın, gördüğünde etkileneceği, gözlerini üzerinden alamayacağı ve göz göze geldiğinde kalbini sızlatan kadındır.

Akrep erkeği aşk uyumu kalbinde ve ruhunda hissettikleri ile doğru orantılıdır.

Akrep erkeğinin Hassasiyeti, atacağı adımlarda dikkatli olmasını gerektirir. Siz istediğiniz kadar O’nu etkilemek için çaba sarfedin, Akrep erkeği görünmeye çalıştığınız size değil, dışa yansıtmadığınız “içinizdeki size” bakar. Bu hassasiyeti nedeniyle evliliği sürekli ertelenip geciktirebilir.

akrep erkeği aşk uyumu uyumlu ve uyumsuz olduğu burçlar

Akrep Erkeği Aşk ‘ta Hangi Burçlarla Uyumludur?

Öncelikle akrep erkeğinin özelliklerine bakalım

Akrep Erkeği Astrolojik Özellikleri

Grubu: Su. Ruhsal hassasiyet. İçsel derinlik. Güçlü sezgiler ve derin tutkular.
Niteliği: Sabit. Geleneksel. Değişimi zor ve Kararlı
Gezegeni: Mars ve Pluto. Yüksek enerji ve kendisini yenileme kabiliyeti
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Cinsellik ile ilgili konular. Madde ötesi konular. Bilinmeyene, ölüm ve madde ötesi hayata ilgi. Merak, araştırma ve bilinmeyen gizli saklı kalmış olanı ortaya çıkarma isteği.

Akrep erkeği aşk uyumu için birlikte olduğu kadının

 • grup,
 • nitelik ve
 • gezegen

uyumunun mutlaka bulunması gerekir.

Akrep Erkeği Aşk Uyumu ve Uyumlu Olduğu Burçlar

Akrep erkeği aşk uyumu ‘nu iki bölümde incelemek daha doğru olacaktır. Çünkü uyumlu olduğu iki grup vardır ve bu grupların biri ile doğal bir uyuma sahipken diğer grup akrep erkeğini tamamlar niteliktedir.

Doğal Aşk Uyumuna Sahip Olduğu Burçlar Hangileridir?

Doğasında var olan özelliklerle uyumlu olduğu burçlar kendisi gibi “Su Grubu” olan burçlardır. Doğal özellikler göz önünde bulundurulduğunda Akrep burcu erkeği Balık, Yengeç ve Akrep burcu kadını ile uyumludur.

Burçlar ve Aşk Uyum Noktaları

Akrep erkeği aşk uyumu ‘nun en yüksek olduğu iki burç balık ve yengeçtir. Kendisi gibi akrep olan akrep burcu kadını ile iletişim sorunları yaşama ihtimali yüksektir çünkü her ikisi de birbirine boyun eğmeyecektir.

1- Balık Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Balık burcu akrep erkeğinin ruhsal derinliğini artırarak ruhsal yaşamını zenginleştirir. Her ikisi de birbirlerini çok iyi anlarlar. Birliktelikleri derin bir tutkuya dönüşür. Akrep erkeği Balık kadınının sahip olduğu ruhsal yeteneklerini geliştirirken, balık burcu kadını akrep erkeğinin sahip olduğu ruhsal özellikleri daha derinlere çekerek güçlendirir. İletişimleri empati ve telepati ile zenginleşir.

2- Yengeç Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Yöneticisi olan Ay ile Su etkilerini beraberinde barındıran Yengeç kadını sahip olduğu güçlü sezgilerle akrep erkeğinin ruhsal derinliğini artırır. Maharetli elleri yaşadıkları evin atmosferini değiştirir. Mars-Pluto ve Ay birlikteliği Akrep erkeğinin sezgilerini, Yengeç kadınının da ihtiyaç duyduğu korumayı sağlar.

3- Akrep Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Akrep erkeği dünyanın kuzey yarım küresini temsil ederse, Güney yarım küresini de Akrep kadını sahiplenir. İki yarım küre bir araya geldiklerinde yüksek enerjiden dolayı aralarında çakan şimşeklerin eksik olmadığı bütünleşen bir dünyayı andırırlar. Yüksek enerjinin neden olacağı gerilimi ve iletişim sorununu aşabilirlerse gecenin karanlığında siyah derin montlarını giyip oradan oraya dolaşan iki siyah gölge gibi birbirleri ile bütünleşirler.

Ortaya çıkacak ateşi tarif etmek güçtür. İki boyutlu Mars-Pluto etkisi aşktan, etrafa saçılan enerjiden ve heyecandan birbirlerini tırmalayan iki kedi görüntüsü verebilir. Aşk uyumla gelirse kıskanılacak bir birliktelik ortaya çıkar.

akrep erkeği aşk uyumu uyumsuz olduğu burçlar

Aşk Uyumuna Sahip Olduğu Burçlar Hangileridir?

Akrep erkeği aşk uyumu toprak grubu burçları ile daha verimlidir. Çünkü eksiklerini tamamlayarak gelişebilirler.

Su grubu “Toprak Grubu” ile tamamlanır ve bütünleşir. Toprak suya, su da toprağa hayat verir. Birbirlerinde eksik olan yönler tamamlanır ve daha verimli bir yaşam sürerler.

Doğal aşk uyumu mutluluk getirir ama Tamamlayan aşk uyumu ilişkiyi daha verimli hale getirir.
Doğal aşk uyumunda herşey yolunda gider, çaba istemez ama Tamamlayan aşk uyumu eksik parçalar yerine oturacağı için yaşamı zenginleştirip ilişkiyi daha verimli hale getirir.

Akrep erkeğini tamamlayan toprak grubu burçları Boğa, Başak ve Oğlak burçlarıdır.

1- Boğa Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Tensel bir birlikteliktir. Anaç olan Boğa burcu kadını ile Akrep burcu erkeği kararlı, istikrarlı ve güvenli bir ilişki yaşarlar. Boğa kadını para konusunda, Akrep ekreği ise ilgi duyduğu alanlardaki kararlı tutumu ve analitik yeteneği ile başarılı olurlar. Boğa kadını, Akrep erkeğini maddeye; Akrep erkeği ise Boğa kadınını madde ötesine yaklaştırır. Aşk uyumu, boğa kadının yemek mahareti ile lezzete dönüşür.

2- Başak Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Akrep erkeği aşkta Başak kadını ile canlanır. Başağın hassas yapısı Akrep erkeğinin sert yapısı ile dengelenirken. Akrep erkeğinin iç dünyası Başak kadını ile dışa yansımaya başlar. Başak burcu kadını içselliği, Akrep erkeği ise dışsallığı öğrenir.

3- Oğlak Burcu Kadını ile Aşk Uyumu

Katı, sert, olgun ve soğuk… Bu tanım hem akrep burcu erkeği hem de oğlak burcu kadını için yapılabilir. Ancak ikisi bir araya geldiğinde tüm buzları eriyeme başlar. Katı ve sert tutumlarını, asık ve ciddi yüzlerini aşk uyumları ile dönüşüme uğratırlar. Yaşama gülümsemenin anlamını bir araya geldiklerinde öğrenmeye başlarlar.

Akrep Erkeğinin Aşk ‘ta Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep erkeği diğer iki grup yani ateş ve hava grubu burçlarına da aşık olabilir ancak uzun süreli birliktelikler iki taşın birbirlerine sürtünerek pürüzsüzleşmesi gibidir.

Ateş grubu ile inatlaşma ve çatışma yaşaması;
Hava grubu ile dengesini bozması ve yalnızlığa mahkum olması kaçınılmazdır.

Hem ateş grubu hem de su gurubu burçları Akrep burcunun aradığı derinliği sunmaktan uzaktırlar. Görevleri de bu değildir zaten. Ateş grubu yönetmeye, hava grubu ise yaşamı renklendirmeye programlıdırlar.

akrep erkeği aşkta uyumsuz olduğu burçlar

Akrep Burcunun Aşkta Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep erkeği aşk uyumu ‘nun sorunlu olduğu ve çatıştığı grup ateş grubudur. Hava grubu ise dengesini bozar.

Ateş Grubu Burçları

1- Koç Burcu Aşk Uyumu ‘nda Yaşanabilecek Sorunlar: Yöneticinin kim olacağı sorunu. İletişim ve yönetim sorunları.
2- Aslan Burcu Aşk Uyumu ‘nda Yaşanabilecek Sorunlar: Kimin dediği olacak sorunu. Aslan burcunun tatmin olmayan egosu.
3- Yay Burcu Aşk Uyumu ‘nda Yaşanabilecek Sorunlar: Kıskançlık. Yayın sabit duramaması. Sonunu düşünmediği sözleri.

Akrep erkeğinin, Ateş grubu ile cinsel yaşamı uyumludur ve tatminsizlik yaşamaz. Su, ateş ile ısınır ama ateş derinlere inemediği için tutku barındıramaz.

Hava Grubu Burçları

Akrep erkeği aşk uyumu ‘nda en fazla dikkat etmesi gereken gruptur. Akrep erkeğinin tüm dengelerini bozabilecek ve enerjisini dağıtabilecek niteliğe sahiptir.

1- İkizler Burcu Aşk Uyumu ‘nda Yaşanabilecek Sorunlar: Kıskançlık, gevezelik, ikizlerin sabit kalamaması, sürekli değişen davranış ve tutumları.
2- Terazi Burcu Aşk Uyumu ‘nda Yaşanabilecek Sorunlar: Akrep burcu erkeğinin en büyük imtihanlarından biri, cezbedici ama akrep erkeğinin enerjisini dağıtacak bir güzellik, dengesiz ve kararsız tutumlar. Sadece yaşayarak öğrenebilme. Kıskançlık.
3- Kova Burcu Aşk Uyumu ‘nda Yaşanabilecek Sorunlar: Ukala tavırlar, her şeyin en iyisini ve doğrusu ben bilirim tartışmaları, kendini beğenmişlik. Sayısı bilinmeyen arkadaşlıkları ve kıskançlık.

Akrep erkeğinin, hava grubu ile olan cinsel yaşamı uyumsuzdur ve tatmin olamaz. Hava derinliğe programlı değildir. Sürekli öğrenmesi, gezmesi ve yeni insanlarla tanışması gerekir. Cinsellik arka plandadır ve kıskançlık akrep erkeğinin enerjisini öfkeye dönüştürür.

Not: Tüm bunlar her iki tarafın 1. 3. 7. 8. ve 12. evlerinin uyumlu olup olmadıkları ile de ilgilidir. Güneş burcuna göre anlaşamayan burçlar doğum haritalarında uygun konumlar almışlarsa sonu evlilikle biten, uyumlu ve mutlu bir birliktelikte sürdürebilirler.

 

Su Grubu Burçlarında Akrep erkeği aşk uyumu İdeal, Mutlu, Sorunsuz ve Huzurlu

Toprak Grubu Akrep erkeği aşk uyumu Verimli, Gelişime Açık ve Destekler

Ateş Grubu Akrep erkeği aşk uyumu Kışkırtıcı, Şiddetli ve Gerilimli

Hava Grubu Akrep erkeği aşk uyumu Sorunlu, Yıpratıcı, Dağıtıcı ve Enerjiyi Düşürücü

İdeal akrep erkeği aşk uyumu sadece güneş burcu ile ilgili değildir.

İdeal Akrep erkeği aşk uyumu için Yükselen, Ay burcu, Merkür, 7. Ev, 3. ev, 8., 11. ve 12. Evlere de bakılmalıdır.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir