Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Akrep erkeği Aslan kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Aslan kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Aslan kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Aslan kadını ilişkisi, akrep aşkı aslan aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Aslan kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Konular, ölüm ve madde ötesi alem

Aslan kadını

Grubu: Ateş
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Güneş
Ev Konumu: 6. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Aşk ve Şans

Akrep Erkeği Aslan Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği aslan kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Ateş mi suyu ısıtır Su mu ateşi sönrüdürür? Zıt kutupların birliktelikleri birbirlerini çekerken sabit unurların birbirlerini itmesi ve kendilerinden uzaklaştırması doğaldır. Belki su grubundan olan yengeç ve balık burcu Aslan burcu ile daha uyumlu olabilir ama Akrep erkeği ile Aslan kadınıeninde sonunda “benim dediğim olacak” tartışmasını yaşayacaktır.

Akrep erkeği için Aslan kadınının ışıltısı ve cezbedici enerjisi gözlerini kamaştırabilir. Akrep erkeği Aslan kadınında tarif edemediği bir tatlılık algılar. Yanında bulunmaktan keyif alır. Tatlı tatlı gülümsemesi hoşuna gider. Ama yolunda gitmeyen veya gitmeyecek bir şeylerin varolduğunu da içten içe sezer. Sorunun kaynağı iletişim konusunda enerjilerinin uyuşmamasıdır.

Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu, İletişim Sorunu

Akrep erkeği aslan kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Akrep erkeği ile Aslan kadını arasındaki en sorunlu alan iletişimdir. Aslında birbirlerine çok yakışan bir çifttir ama iletişim konusu aşmaları gereken bir sorundur. Her ikisi de “Benim dediğim olur, ben istersem olur, kimse bana emir veremez, hayatımın efendisi benim” enerjisi yaymaktadırlar. Bu enerji Aslan burcunda açıktan ve yüksek sesle, Akrep burcunda ise gizli ve telepatik mesajlar halindedir.

Eğer doğum haritalarında iletişimle ilgili 3. evlerinde anlaşabilecekleri burçlar varsa bu sorun da aşılabilir. Buna rağmen diğer bir sorun Aslan kadını her zaman beğenilme, taktir edilme ve alkış bekler. Akrep erkeği açısından asıl sorun ise Aslan kadını beğenileri sözlü olarak almayı da ister. Oysa Akrep erkeği çok konuşmayı sevmediği gibi sevgi ve beğenilerini de sürekli tekrar eden bir burç değildir. Duygularını daha çok bakışları, davranışları ve duyguları ile ifade etmeyi sever.

Aslan kadını ne kadar çok sevildiğini duymak ister, üstelik bunu sürekli ister ve bir süre sonra bu beklentisini sesli dile getirmeye de başlayabilir. İşte bu nokta sorunların yaşanabileceği noktadır. Çünkü Akrep erkeği bir başkası istediği için bir şeyler söylemek ve yapmak istemeyecektir. Bunu samimiyetsizlik olarak algılar. Bu durum sürekli tekrar etmeye başladığında tepki göstermeye başlayabilir.

akrep burcu erkeği aslan burcu kadını uyumu, akrep aslan anlaşabilir mi, akrep aslan evlilik

Akrep Aslan Arasındaki İletişim Sorununun Aşılması

Akrep erkeği Aslan kadını uyumu için iletişim sorunu nasıl aşılabilir?

Eğer Akrep burcu erkeği ve Aslan burcu kadını uzun süreli bir ilişki düşünüyorsa önceden bu sorunu oturup aşmanın yolunu aramalıdırlar. Karşılarına çıkan en önemli sorun olacak olan iletişim sorununu karşılıklı konuşarak aşabilirlerse, diğer alanlarda fazla sorun yaşamayacaklardır.

İletişim konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise kimin efendi olacağı sorunudur. Çünkü her ikisi de eninde sonunda kendi istediğinin olmasını isteyecektir. Gene bu sorunda iş bölümü yapılarak aşılabilir. Önceden kimin ne yapacağı belirlenirse çatışma yaşanmasına fırsat tanınmayacaktır.

Akrep Erkeği Aslan kadını uyumu, Güvenilir Birliktelik

Akrep erkeği Aslan kadını uyumu ne kadar güven verir?

Her iki burçta sağlam karaktere sahip burçlardır. Sadakat konusunda sorun yaşanmaz. Sadece Aslan burcu egosunu tatmin etmek ve taktir toplamak amacıyla girdiği ortamlarda beğeni turları atabilir ancak kendisi de Akrep erkeği gibi kıskanç olduğu için sınırın nerede başlayıp nerede bittiğini çok iyi bilir. Beğenilme ve taktir edilme dürtüsü ile aşk ve sevgi noktasını ayırt edebilir. Gene de Aslan kadınının bu beğenilme dürtüsü ile yapacağı “beni görün, beni farkedin ve beni alkışlayın” girişimleri Akrep erkeğinin kıskançlık damarını harekete geçirebilir. Sınırlar başta kesin hatlarla konuşularak çizilebilirse sorun olmayacaktır.

Akrep erkeği ise ilişkilerinde sadakati ile tanınan bir burçtur. Gerçekten sevmişse yaşamında başka birine yer vermeyecektir. Eşinin hassasiyetlerini de göz önünde bulundurarak hareket etmekten geri durmaz. Belki dikkatini çeken kadınlara göz ucuyla küçük kaçamaklar yapabilir ama O’nun asıl derdi yeni bir eş değil, ruhunu etkileyen farklı enerji yayan kadınlardır. Bu enerjinin nasıl ortaya çıktığını, kökenini ve kendisini nasıl etkilediğini anlamaya çalışır. Enerjinin kaynağı nedir? Mimikleri mi, kıyafetleri mi veya zihnindeki düşünceleri mi?

Her iki tarafta kendince ufak bazı küçük defolar barındırsalar da kime ait olduklarını unutmazlar.

Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu, Arkadaşlık

Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlık uyumu nasıldır?

Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlığı, birliktelikleri uzamadığı sürece verimli geçebilir. Ancak süre uzadıkça Aslan kadını egosu ile Akrep erkeğini sıkabilir. Cümlelerinin büyük kısmında “ben” kelimesi bulunması rahatsızlık verebilir. Eğer birbirlerine hükmetme çabası içerisine girmez ve uyumlu oldukları noktaları kullanırlarsa kısa süreli birliktelikler neşeli ve verimli geçer.

Evlilik ve uzun süreli birliktelikler iki taraf için sabır gerektirir ancak kısa süreli arkadaşlıkları büyük sorunlar yaşatmayacaktır. Akrep erkeği Aslan kadını arkadaşlığı sorunlu noktalarını aşabilirlerse birbirlerine sadık iyi bir arkadaşlık örneği olabilir.

Akrep Erkeği Aslan Kadını Cinsel Uyum

Akrep erkeği aslan kadını uyumu, cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Başta Ateş mi uyu ısıtır, Su mu ateşi söndürür, demiştim. Cinsellik söz konusu olduğunda Akrep burcu erkeği, Aslan burcu kadını ile ısınır, Aslan kadını ise Akrep erkeği ile rahatlar. Cinsel yaşamda zıtlıklar eksikleri giderebilir. Kimin neye ihtiyacı varsa onu bulabilir.

Akrep erkeği Mars enerjisi ve Pluto’nun sürekli yenileyen etkisi ile cinsel yaşamı bir ömür boyu bitmeyen bir tempoda sürdürür. O’nun için cinsellik sıradan bir olgu değil yaşamının bir parçası gibidir. Aslan kadını ise Güneş etkisi ile yüksek enerjiye sahiptir Akrep erkeğinden aşağı değildir. Belki Aslanda pluto’nun kendini yenileyen enerjisi olmadığı için tüm yaşam boyunca süren bir etki olmayabilir ama cinsel yaşamları son derece doyurucu ve tatmin edici olacaktır.

Sonuç olarak Aslan kadını da Akrep erkeği de iletişim ve “efendi kim” sorununu aştıkları sürece mutlu bir birliktelik sürebilirler. Hepimizin kendimize has, başkaları için kusur sayılabilecek özelliklerimiz olduğunu unutmadan hareket etmek kayıp değil kazanç olacaktır.

Burç adları ne olursa olsun farklılıklarınızı güzelliklere dönüştürerek mutlu bir yaşam geçirmenizi dilerim.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Aslan Kadını Uyumu” için 10 yanıt

cinsellik en iyi noktalardan biri, aslan çok cömert iyi bir ortam ve çevre için herşeyini ortaya dökebilir. akrep erkeğinin katlanması gereken çok noktalar var. ben sevdim, çok beğendim ama yapamadım.

efendi kim? sorununu aşmak zor. ben de akrep arkadaşımda çok inatçıyız. genede bir türlü üzerimden atamadığım garip bir çekiciliği var. çok farklı ve karizmatik geliyor bana

Sudenurr bi Aslan kadını olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki. Hem çekici geliyor hem de orta yolu bulmakta zorlandığım biriyle nasıl yapacağım diye düşünüp duruyorum. Biraz empati yapabilen burç olsa keşke akrep

Empati kurmak akreplerin en belirgin özelliği analitik zeka tutku dolu duygu ile ütopik bir birlikteliği bir ömür boyu yaşatabilir ama siz aslanlar ılla herseyde benim imzam olacak derseniz hiçbirşeyi hak etmiyorsunuz..

Ah kızlar ah akrep erkeği çok çekici ve özleniyor ama bnde iletişim ve anlayışta çok sıkıntı yaşıyorum off of yandık

Herkeze mutlu bereketli bir hafta diliyorum … oncelikle IHSAN BEYIN
Yorumuna yanit vermek istiyorum yazdiginiz seyler in hic birisi dogru degil tabiki insanlar degisik ben bir aslan kadini olarak hep elimi uzatdim gururu kirilmasin diye ama benimde sabrimin bir sonu var sosyal medialarda paylasim yaparak baska kadinlara yorum siir yazipda BANA ZAMANI olmayan Akrep beyfendiyi kendi zehri ile … zehirlerim bende AKREPLER HEP BEN MERKEZLI DEGIL … UNUTDUKLARI BUDUR EMPATIDE HIC YAPAMIYORLAR EMPATI NE DIR ALLAHINIZIN ASKINA AKREPLER ICIN ????? BEN … BASKA EMPATINIZ FALANDA YOK !! IHU ,BEYZA,VE,SUDENURA,DA HARFIYEN KATILIYORUM .. ASLAN ILE AKREP BASDAN SONA BIR FACIYADIR …. EN GÜZELI KIRMADAN DÖKMEDEN AKREP ERKEGINE YOL VERIP ACILEN BIR ASLAN OLARAK KRALICELIGIMIZI YINE ELE ALMAKDIR … KENDINIZE IYI BAKIN ARKADAŞLAR ?

Aslan kadını olarak akrep erkegiyle 2. Senemizi devirdik ama nasil devirdik bana sorun saclarim beyazladı… anlasılması cok zor iletisim sorunumuz hala devam ediyor defalarca ayrıldık sevgi var saygı var onun dısındaki her sey sorundu bizim icin. Biz aslan kadınları sabırlı vericiyiz dişlerimi sıkmaktan yoruldugum zamanlar oldu ama bir yandan da o kadar vicdanlı yardımsever gostermese de aslında icinde acayip duygusal ve derin sevgi besleyen bir erkek icin deger dedim, hala birbirimizi ilerde ne kadar mutlu ederiz ön göremiyorum bakalım sonumuz ne olacak

Buraya yorum yazdım cunku ben de cok baktım akrep erkegi aslan kadını nedir nasıldır diye cidden aynı yazildigi gibi belki biri denk gelirde okur sana diyorum aslan kadını gercekten sabrın varsa biz egolu en son benim dedigim olur diyen ustun olmaya bayılan kadınlar olarak bu yönlerini terbiye etmek icin birebirdir akrep cunku izin vermez senin ustun olmana kendiside ustun olamayacagini bilir yani surekli bir taht kahvası icinde gibi olacaksın

Arkadaşın tavsiyesiyle siteyi inceledim gerçekten çok güzel bilgiler var teşekkür ederim.

Bir yıl boşa kürek çekmişim. Aslan kadını çok tatlı ama bir yerden sonra anlaşmak zor. Çok cömert, iyi kalpli ama hep farkedilmek istiyor. Ben, ben, ben.. Zorluyor insanı. Anşalabilen varsa mutluluklar dilerim. Astrolojik olarak ta mümkün değilmiş zaten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir