Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

Akrep erkeği balık kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Balık kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Balık kadını ile mutlu olabilir mi?Akrep erkeği ve Balık kadını ne kadar uyumludur? Akrep erkeği Balık kadını arkadaşlığı, akrep ve balık aşkı uyum getirir mi? Aşk ve Evlilik mutluluk getirebilir mi?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Balık kadını

Grubu: Su
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Neptün
Ev Konumu: 12. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Hayaller, Ruhsal Hassasiyet ve Ruhsal Derinlik

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu Genel Analizi

Akrep erkeği balık kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Astrolojik etkilere az çok aşina iseniz yukarıdaki tablonun neler vadedebileceğini de sanırım bilirsiniz. Mars ve Pluto ile Neptün iki insanı ruhsal alemde yolculuğa çıkarabilecek etkilere sahiptir. Akrebin bitmek tükenmek bilmeyen enerjileri ile Balığın ruhsal aleme uzanan derinliği bir araya geldiğinde madde boyutunun sınırları kolayca aşılabilir hale gelir.

Balık kadını hayal aleminde yaşayan mistik bir peri, Akrep erkeği ise ruhsal alemde nereye ve nasıl gidilebileceğini ve ne zaman nasıl çıkılabileceğini gösteren teknisyen gibidir. İkisi bir araya geldiğinde mekan ve zaman sınırlarını zorlayabilecek sıradışı bir birliktelik yaşanabilir. (Kişilerin eğitim ve birikimlerine bağlı olarak değişiklik gösterebilir)

Burçlar kuşağının birbirlerini bütünleyen en uyumlu çiftleri arasında gösterilirler. Balık kadını ruhsal yönden son derece hassas ve yoğun mistik etkilere sahip bir burçtur. Bu hassasiyeti kendisini son derece duygusal bir insan haline getirir. Akrep erkeği ise ruhsal enerjilere sahip, duygusallığını tutku seviyesinde yaşayan bir burçtur.

Balık kadınının kendisini ruhsal alemden gerçek dünyaya çıkarabilecek, hayallerle gerçekleri ayırt etmesini sağlayacak, aynı zamanda da kendisini anlayabilecek birine ihtiyacı vardır. Akrep erkeğinin ise ruhsal yeteneklerini daha verimli kullanabilmesi, ruhsal enerjilerini yükseltebilmesi ve derin tutkularını anlayıp karşılık verebilecek bir kadına ihtiyacı vardır.

Her ikisi de ruhsal yönden güçlü özelliklere sahiptir. Bir araya geldiklerinde ortaya muhteşem bir ruhsal yoğunluk çıkar. Balık hislerini, Akrepse güçlerini birbirleri ile pekiştirirler.

Balık kadını takılıp kaldığı duygusal bataklıktan kendisini çekip çıkaracak, gerektiğinde kollarında ağlayıp sızlayabilecek, neyi neden yaptığını anlayabilecek ruhssal sezgilere sahip bir erkek arar. Akrep erkeği ise her defasında kendisine sığınmaya ihtiyaç duyan, iktidar mücadelesine girişmeyecek, doyasıya sevebileceği bir kadın arar. İkisi bir araya geldiklerinde içlerinde eksiklik olarak hissettikleri ne varsa bir anda dolduğunu hissederler. Henüz ilk karşılaşmalarında birbirlerine yakınlık hissederler. Bu yakınlık hissi her ikisinin de telepatik iletişime doğuştan yatkın olmaları ile ilgilidir.

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu, iletişim

Akrep erkeği balık kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Akrep kadını ve Balık erkeği için belki aynı şeyleri söyleyemeyiz ama Akrep erkeği ve Balık kadını doğal olarak sorunsuz yürüyebilecek ilişkilerin başında yer alır. Tabi doğum haritasında 3. ve 7. evlerinde sürtüşme yaşamalarına neden olabilecek bir konum bulunmuyorsa.

Akrep erkeğinin bu hayatta en çok ihtiyaç duyduğu eksikliklerden biri konuşmadan da kendisini anlayabilecek bir kadının varlığıdır. Gözlerine ve davranışlarına baktığında neler hissettiği bilinsin ister. Balık kadını doğal bir telepattır. Karşısındaki insanın nasıl bir insan oduğunu, neler hissettiğini ve ne istediğini anında anlayabilir.

Balık kadını ise ruhsal hassasiyetinden dolayı olumlu ve olumsuz tüm enerjileri kendisine çeker. Bir süre sonra bünyesinde biriken bu enerjiler kendisini o kadar bitkin düşürür ki bir kenara yığılıp kalır. Bu enerjilerden kurtulması için bazen ağlama krizlerine girmesi de gerekebilir.

Akrep erkeği balık kadınının deşarj olması için gerekli ayrıştırıcı ve bütünleyici enerjilere sahiptir. Sadece balık kadınına sarılması ve O’nunla ilgilenmesi de çoğu zaman Balık kadınının kendisini iyi hissetmesi için yeterli olur.

Balık kadını eğer bünyesinde biriken enerjileri anlatarak deşarj olma yolunu seçmişse zaman zaman çenesi düşebilir. Gevezelikten hoşlanmayan Akrep erkeği bu durumu anlayışla karşılayıp O’nunla ilgilenirse bu durumun geçici olduğunu, Balık kadınının sadece rahatlamak ve içindekileri dışarı atmak için konuşmaya ihtiyaç duyduğunu görecektir.

Eğer Akrep erkeği, Balık kadınının aşırı duygusallığı ve sulu gözlü oluşunu anlamayacak etkilere sahip bir erkekse bu durum zaman zaman sorunlara neden olabilir. Bu gibi durumlarda her iki tarafında karşılıklı anlayış göstermesi ve konuşması sorunların aşılmasını kolaylaştıracaktır.

akrep erkeği balık kadını uyumu akrep balık anlaşabilir mi akrep balık evlilik

Tekrarlanan Herşey Sıkıcı Gelebilir

Akrep erkeği balık kadını uyumu için benzer özellikler yeterli midir?

Akrep erkeği kendisine sığınıp yardım isteyenleri geri çevirmez ama tekrarlayan her olaydan da kolayca sıkılabilir. Balık kadını da kolayca kırılabilecek bir yapıya sahiptir. Akrep erkeğinin sert ve anlık tepkileri karşısında kolayca kırılıp incinebilir. Hiç kimsenin sürekli diğerinin istediği gibi olamayacağı gerçeği unutulmamalıdır.

Akrep erkeği zaman zaman fırtınaların kopmasını ve hayatına hareket gelmesini ister. Bir an yaşamındaki herşeyi ters düz ederek ortalığı toza dumana katar. Böylece su üzerine çıkan ve zihninde kirliliğe neden olan köpükleri atar. Bu dönemlerde Balık kadını müdahaleci olmamalı ve Akrep erkeğinin buna ihtiyacı olduğunu bilmelidir. Akrep erkeği de balık kadınının rahatlamak için zaman zaman iki gözü iki çeşme ağlayama ihtiyacı olduğunu bilmelidir.

Öyle zamanlar olur ki herkes bir şekilde rahatlama ihtiyacı duyar. Bu anlarda kimse neden ve nasıl sorgusuna girişmemelidir.

Akrep Erkeği Gizli Dünyasına Müdahaleden Hoşlanmayacaktır

Akrep erkeği balık kadını uyumu hangi durumlarda bozulabilir?

Atlanmaması gereken diğer önemli bir konuda Akrep erkeği yaşamına giz katmaktan zevk alır ancak bunu çoğu zaman bilinçli olarak yapmaz. Zevk aldığı, ortaya çıkan sonuçtur. Ancak Balık kadını Akrep erkeğinin iç dünyasında olup bitenleri görebilecek kadar güçlü sezgilere sahip olduğu için Akrep erkeği gizemini korumak için gayriihtiyari bir çaba harcamak zorunda kalabilir. Balık kadını ısrarla Akrep erkeğinin saklamak istediği şeyleri açığa çıkarmaya çalışırsa bu durumda Akrep erkeği öfkelenebilir.

Herkesin iç dünyasında mahrem saydığı konular farklı olabilir. İşletilmesi gereken temel ilke “herşeyi görme, herşeyi duyma, bilsen de herşeyi söyleme” dir. Sonucu Akrep erkeğinin şiddetli bir öfke seramonisi eşliğinde Balık kadınının kalbini kırarak intikam alması ile sonuçlanabilir. Akrep erkeği balık kadınının iç dünyasına sızma girişimlerini savaş olarak niteler ve bir kez iç dünyasını balığa kapatırsa bunu balık kadınının bile ulaşamayacağı psikolojik ve ruhsal bir duvar örerek yapar.

Bu durum her iki taraf içinde yıpratıcı olur ancak hassasiyeti fazla olan Balık kadını daha fazla zarar görür çünkü Balık kadını Akrep erkeği gibi kendisini değişim ve dönüşüme uğratabilecek pluto etkisine sahip değildir.

Akrep erkeğinin de Balık kadınının herşeyi geride bırakıp çekip gidebileceğini unutmaması gerekir. Sonuçta bu denli uyum içerisinde bulunan bir çiftin uyumsuz yönleri ile değil uyumlu yönleri ile mutlu olmayı tercih etmeleri daha yerinde olacaktır.

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu, Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği balık kadını uyumu sosyal faaliyetler açısından nasıldır?

Her ikisi de belirli bir amaçları yoksa günlerce hatta haftalarca evde birlikte zaman geçirebilecek insanlardır. Oturup mistik, polisiye ve psikolojik filmler izleyebilirler, birlikte şakalaşıp oyunlar oynarlar, insanlar ve insanların davranışları üzerine sohbetler yaparlar, karşılıklı keyif kahveleri içerek birbirlerine hasret iki sevgili gibi günlerini geçirirler.

Sıkıldıklarında güzel bir kır gezisi, boş sokaklarda tıkırdayan iki çift ayakkabı sesi, kıyıda köşede kalmış loş ortamların maharetli ve kendine has lokantaları, kıyı sahilleri boyu uzanan yürüyüş yolları ve yardım eli bekleyen insanların kalbinde sıcak bir dokunuş onları beklemektedir.

Akrep Erkeği Balık Kadını Arkadaşlık Uyumu

Akrep erkeği balık kadını uyumu iyi bir arkadaş olmalarını sağlayabilir mi?

Bir balık kadınını hiç kimse akrep erkeği kadar iyi anlayamaz” ifadesi fazla abartılı olur mu? Bir grup çocuk veya genç içerisinde herkesten uzak ayrı duran ve yüzü yere bakan bir balık kadınının iç dünyasını ilk anlayacak olan her zaman akrep erkeği olacaktır. Akrep erkeği Balık kadını arkadaşlığı, birbirlerini tamamlayan bir pazıl gibidir. Biri olmadığında pazıl her zaman eksik kalır.

Balık kadınını ruhsal aleminde oradan oraya savrulan bir yıldıza benzetecek olursak, Akrep erkeğini de elinde teleskobu ile kayıp giden yıldızları arayan bir gözlemciye benzetmek yanlış olmaz. Akrep erkeği ile Balık kadını arkadaşlığı sadece eğlenmek için bir araya gelen iki insanın birlikteliğine benzemez. Onlar kendi eksik parçalarını tamamlayan doğal ruh eşleridirler. Arkadaşlıkları süresinde ne akrep erkeği balık kadınından, ne de balık kadını akrep erkeğinden sıkılmayacaktır. (Doğum haritalarındaki 3. evleri uyumlu olduğu sürece)

Akrep erkeği Balık kadını, Cinsel Uyum

Akrep erkeği balık kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Akrep Erkeği Balık Kadını birlikteliği Güçlü, tutkulu ve uyumlu bir birlikteliktir. Çoğu zaman tanışma faslı evlilik ile tamamlanır. Akrep burcu cinsel yönden hemen hiçbir burçla sorun yaşamaz ancak balık burcunda buna ek olarak aradığı tutkuyu da bulacaktır. Cinsel birliktelik hem duygusal hem de ruhsal doyum yaşanan bir birlikteliğe dönüşecektir.

Akrep erkeği birliktelikte öncelikle karşı tarafın mutluluğunu ön planda tutar. Bu özelliği ile Balık kadınının içsel yönden tatmin olmasını ve kendisini değerli hissetmesini sağlayacaktır.

Akrep erkeği sınırları zorlamayı sever Balık kadını ise değişken yapısı ile Akrebin sunduğu farklı atmosferlere ayak uydurur.

Sonuç olarak Akrep erkeği ve Balık kadını burçlar kuşağının en güzel birlikteliklerinden birini sunar. Ancak doğum haritasında 12 ev bulunduğu ve her konumun farklı yönlerimizi etkilediği de unutulmamalıdır.

Güneş burcumuzun içsel özelliklerimizi, yükselen burcumuzun dışa yansıyan yönlerimizi, ay burcunun duygusal yönlerimizi ve tepkilerimizi, 7. evin evlilik ve aile yaşamını, 3. evinde iletişimimizi etkilediği ve bu konumların ilişkilerimizde gözönünde bulundurulması gerektiği bilinerek hareket edilmelidir.

Kısaca Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

Akrep erkeği balık kadını uyumu, Güzeldir. Sevgi ve heyecan varolduğu sürece

Akrep erkeği balık kadını uyumu, Eğlencelidir çünkü her ikisi de birbirini çok iyi anlar

Akrep erkeği balık kadını uyumu, Sıkıcıdır çünkü benzer noktalar çoktur

Akrep erkeği balık kadını uyumu, Ömürlüktür çünkü konuşmadan da anlaşabilecek kabiliyete sahiptirler.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Balık Kadını Uyumu” için 9 yanıt

Başkaları akrep erkeği için ilk sırada hep balık kadınını söyler ama ben sevemedim bir türlü. Bana denk gelmiş olabilir. Tanıdığım balık kadını çok samimiyetsiz gelirdi bana. Sevdiğini söylediği halde derinlerde başka şeyler olduğunu hissederdim her zaman. Sanki hep şunu derdi “Aslında sevmiyorum ama sığınacak birine ihtiyacım var.
Neptünün büyülü dünyasında kendi uydurduğu hayata beni de büyüleyerek inandırmaya çalışırdı. Ben bir insana sevdiğimi söylediğimde birlikte olmasakta aradan yıllarda geçse gene sevdiğimi söylerim. Bir kez sevmişsem sevme nedenim vardır bu gelip geçici değildir. Balık kadınında bunu göremedim. Belki o öyleydi bilmiyorum.

Aynen her balik kadini öyle degil. bende kararsiz bir akrep erkegiyle tanistim. iki aydir cinsel iliski yasiyoruz. baska birsey degil. benden hoslandigini ama sevgi /ask olmadigini söylüyor. bedenimi seviyor onun disinda ciddi iliski istemedigini söyledi. ben sormasaydim söylemicekti. bana gecenlerde gül kokulu yüz kremi hediye etti. gül kokan herseyi sevdigim icin. dikkatli bir insan ama sorularima hic yanit vermiyor. bana fazla ilgi göstermek istemiyor bu kesin. son ciddi konusmamizdan bu yana yazmadim ama o ara sira yaziyor ve onunla daha cinsel iliskiyi kesiyormuyum yoksa diye soruyor. bes kez bulustuk ben balik kadini olarak cok mu cabuk asik oluyorum?
güvenecek insan bulursak ve cinsel ve ruhsal yönde tatmin oluyorsak bakis acimiz yada huylar birbirine benziyorsa vede karsi taraf güclü karakterse balik kadini hemen asik olur ve sadiktir. senin kuskularin derinlerde baska birsey oldugunun nedeni belki sudur, balik kadini reddedilmekten korkar cok zor askini dile getirir. ben sahsen öyleyim.

balik kadini cok capkin, ikizler gibi tavirlari var, ben sevemiyorum, en iyisi yengec akrep icin, bi de oglak kadini

Hiç bu açılardan yaklaşmamıştım. Zaman zaman aramızda sorunlar oluyor bunların normal olduğunu öğrenmek rahatlattı beni teşekkür ederim

Her balık kadını akrep erkeği için biçiliş kaftan mı? Veya balık kadını için akrep erkeği hayalini süsleyen prens mi? Sanmıyorum. Doğum haritasının karmaşıklığı herşeyi etkileyebilir.

Tanıdığım bir balık kadını bebek gibi güzeldi ama o kadar mızmız ve duygusaldı ki her duygusal olayda eline mendil alması ve her defasında işimi gücümü bırakıp onunla ilgilenmek zorunda kalmam beni bezdirdi.

Tanıdığım başka bir balık kadını mızmızda değil di duygusalda ama ondan da tutku yoktu.

Demem o ki sadece güneş burcu ile olacak iş değil. Doğum haritasındaki tüm konumlara bakmak lazım.

Çok uzundu ama hepsini okudum 🙂 en iyi anlaştığım burç akrep. Onu gerçekten seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir