Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

Akrep erkeği Boğa kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Boğa kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Boğa kadını ilişkisi, akrep aşkı boğa aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Boğa kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Boğa Kadını

Grubu: Toprak
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 2. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Para, Maddi ve Manevi Değerler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği boğa kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeğiBoğa kadını ile diğer toprak grubu burçlarında olduğu gibi kendisini tamamlanmış hissedecektir. Güzel yemekler, sıcak bir ilgi, tatmin eden cinsel yaşam, tensel uyum ve tüm bunlara eşlik eden insanın içini rahatlatan Venüs kıvamında bir güzellik. Akrep erkeğinin arayıp ta bulamadığı ne varsa Boğa kadınında var diyebiliriz. Gerektiğinde sert, hırslı, dayanıklı, maharetli, sevgi dolu, yakın ilgi, cesaret, bol ziyafet ve doyumsuz anlar…

Akrep erkeği ile boğa kadını arasında hiç sorun yaşanmaz mı? Evet tabiki yaşanacaktır. İkisi arasındaki en kritik nokta “inatçılıkları” olacaktır. İkisi de birbirlerinden inat olan bu insanlar bir konuda anlaşamazlarsa evin altı ile üstünün nerede olduğunu bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama bu sorunlar uzun sürmez. Enerjilerini attıklarında kaldıkları yerden devam ederler. (Astrolojik özellikler baz alındığında)

Akrep erkeği boğa kadını uyumu akrep boğa anlaşabilir mi akrep boğa aşk evlilik

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu, iletişim

Akrep erkeği boğa kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Akrep erkeğinin kıskançlığı, Boğa kadınının inatçılığı ve Venüs etkisi zaman zaman iletişim sorunlarının yaşanmasına neden olabilir. Akrep erkeği doğal olarak Venüs etkisi altındaki Boğa kadınını kıskanacaktır. Sosyal ortamlarda yaşanabilecek kısıtlamalar Boğa kadınının kendisini baskı altında hissetmesine neden olur. Eğer her iki tarafta olgun ise bu gibi sorunları kolayca aşabilirler. Çünkü her ikisi de aradıklarını çoğu şeyi birbirlerinde bulurlar. Birbirlerine olan bağlılıkları sorunların uzamasına neden olmayacaktır. (Doğum haritasındaki etkilere ve ne kadar olgun olduklarına göre değişebilir)

Boğa kadını dokunsaldır. İletişim ve sevgi yaklaşımında sözlere fazla ihtiyaç duymaz. Kendisine dokunulması ve akrep erkeğinin O’nu kollarının arasında alması herşeyden daha değerli gelir. Venüs arada bir “kulağıma fısılda” diyebilir ama diğer burçlar gibi “hiç sevdiğini söylemiyor” demeyecektir. Çünkü aradıklarını Zodyak kuşağının karşı kutbunda bulunan akrep erkeğinde fazlasıyla bulacaktır.

Boğa burcu anaçtır. Sevdiği insana her zaman yakın ilgi gösterir. Sinirlendiğinde boğa gibi burnundan solumasına bakmayın siz, Cana yakın ve sevecendir. Kadife tonundaki sesi ve maharetli elleriyle yapacağı masajla akrep erkeğini iliklerine kadar çözmesini çok iyi bilir. Eve yorgun argın gelen bir akrep erkeği boğa kadının kollarında mır mırlayan kediler gibi derin uykulara dalabilir.

Akrep erkeği aradığı yakın ilgiye ve şefkate, boğa kadını ise ruhunun derinliklerine inebilecek ruhsal enerjilere, derin sadakate ve huzura kavuşur. Tüm bunların üstüne boğa kadının krallara layık ziyafet sofraları akrep erkeği için miskinlik ve biraz kilo anlamına gelebilir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği boğa kadını uyumu sosyal faaliyetler açısından nasıldır?

Su grubu ve Toprak grubu sosyal yaşamlarında birbirlerine sorun yaşatmayacak özelliklere sahiptirler. Boğa kadını venüs etkisinden dolayı Akrep erkeğine göre daha aktif olabilir, biraz kıskançlık, biraz inatlaşmalar ve tartışmalar her zaman olabilir ancak her iki burçta sabit özelliklere sahip oldukları için daha evlenmeden ne iseler sonrasında da o olacaklardır. Her ikisi de sadakatleri ile bilinirler ve farklılıkları güven sorunlarına neden olmaz.

Akrep erkeği sessiz sakin yerleri, Boğa kadını daha çok doğa ile iç içe olunan yerleri tercih edebilir. Akrep suyun sükunetine, Boğa ise toprağın dokusuna ihtiyaç duyar. Ortak noktaları doğa ile iç içe, sessiz sakin bir ortam olabilir. İdeal noktaları bahçeli müstakil evlerinde huzurlu bir yaşamdır.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği boğa kadını aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Akrep erkeği ile Boğa kadını bir araya gelmiş ve birbirlerini beğenmişlerse kısa sürede evleneceklerdir. Çünkü sahip oldukları özellikler birbirlerini tamamlar niteliktedir. Aşk aralarındaki çekimi doyumsuz hale getirir. Her ikisi de sabırsızdır ve istediklerinin bir an önce olmasını isterler. Birbirlerinin gözlerinin içine bakıp evliliğe karar vermişlerse artık onları durdurmak zordur.

Boğa kadını 2. evde para ve madde ile ilgili olduğu için parasal konular onun ilgi alanına girer. Maddi yönden kendisini garanti altına almadan hiçbir konuda adı atmak istemez. Evlilik kararı alınmışsa parasal yönünü iyi düşünmeniz gerekir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını Arkadaşlık Uyumu

Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, kendisine böreklerin açıldığı, yemeklerin tattırıldığı, çayların demlendiği ve tüm maharetlerin her fırsatta sergilendiği bir arkadaşlık olacaktır. Su ve toprak uyumu her alanda olduğu gibi arkadaşlıklarda da verimli geçer. Akrep erkeği Boğa kadınına ihtiyacı olan derinliği sunar, Boğa kadını ise maddenin lezzetlerini sunar.

Kısa ve uzun vadede birbirleri ile inatlaşmadıkları sürece Akrep erkeği Boğa kadını arkadaşlığı, her iki tarafından mutlu olacağı bir arkadaşlık sunar. Arada bir yaşanabilecek kırgınlıklarsa inatları yüzünden herşeyi berbat etse de ayrılıkları uzun sürmeyecektir.

Akrep Erkeği Boğa Kadını, Cinsel Uyumu

Akrep erkeği boğa kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Boğa kadını dokunsal, Akrep erkeği hisleri ön plana çıkarır. Sonuçta ortaya tutkulu ve doyurucu bir birliktelik çıkar. Akrep-Boğa birlikteliği, Akrep erkeğinin cinsel yönden eksiklik hissetmeyeceği ender birlikteliklerden biridir.

Boğa burcunun dokunsal oluşu zaman zaman tutkuyu sekteye uğratabilir ama bu akrep erkeği için sorun olmaz. Akrep için bir şeyin var olması hiç olmamasından daha iyidir. Bir şekilde istediği çizgiyi yakalayacaktır.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Boğa Kadını Uyumu” için 31 yanıt

Akrep erkeği için boğa kadını doyumun nirvanasıdır. Hem cinsel yaşamda hem de mutfakta 🙂

Birbirinden lezzetli yemekler, cinsel doyum, sıcak dokunuşlar ile boğa kadını tam sahiplenici bir kadın. İnatlaşmamak kaydıyla

5 yıldır bir boğa kadını ile ilişkim var. Çok yakışıklı ve çapkın bir erkeğim, şu ana kadar her burçtan sevgilim oldu. Boğa ve yengeç bambaşka. Ama boğa cidden nirvana. 5 yıldır tvdeki kadınlar bile ilgimi çekmiyor o derece bir cinsel doygunluk var. Diğer sitelerde saçma salak yorumlar yapılmış, bu siteyi çok beğendim. Tamamiyle anlatılan gibi. Biz en sahiplenen burcuz ve boğa kadınını sahiplenince ayakları yerden kesiliyor, kıskanıldığı zaman içinin eridiğini gözledinden okuyabiliyorum. Sevgilim boğa yükselen boğa. Boğa kadını için maddiyata önem verirler diyorlar ever çok doğru. Ama kesinlikle kırıcı ve doyumsuz değiller aksine aşırı anlayışlılar. Şahsen ben bir akrebe göre aşırı savurganım ve para işlerini ona bırakıyorum. Bu konuda bile büyülüyor beni, parasının değerini biliyor. Eğer hayatınıza bir boğa girdiyse kıymetini bilin derim. Çünkü diğer tüm burçlar ile sevgiliyken onunla kıyaslayacaksınız ve mutlu olamayacaksınız.

Bir akrep erkeğinin ulaşması gereken noktaya ulaşmışsınız. Sizin yaşadığınızı yaşamayan her akrep bu hayatta eksik kalacaktır. Mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.

Akrep erkeği için doyumun nirvanası arkadaşlar. Geçin diğerlerini, her bakımdan doyarsınız. İlgi, sevgi, yemek neredeydin bunca zaman, seviyorum seni minik boğam

Evet bir Boğa kadını olarak burcumun tüm özelliklerini taşıyorum ama akrep burcu sevgilim hiç olmadı. Gerçekten mükemmel bir ilişki gibi görünüyor yorumlarda da okuduğum kadarıyla 🙂

Evet boga kadını gercekten anlattığı gibi ama cok inat tanimak isterdim sizi

Burcumun özelliklerini taşıyorum ama bir akrep burcu sevgilim olmadı, birkaç normal erkek arkadaşım var sadece

Sevgilim akrep burcu ben Boğa burcuyum. Gercekten birbirimizi tamamladığımızı hissediyorum her manada. Burçlar hakkında yorumlamalarınızı da okuyunca daha bi tamamlanmıs hissettim. Ikimizde birbirimizi her konuda tatmin ediyoruz. İnanilmaz bir doyum ve uyum içindeyiz. Onu çok seviyorum?

Boğa Burcu bir kadınla sevgiliyim yaklaşık 3 yıl oldu tanışalı. Beraber hikaye bile yazdık. Bir zaman ayrılmıştık ama dayanamadık yine birbirimize döndük hiçbirşey bizi sonsuza dek koparamadı. Onu öyle çok seviyorum ki onunla evlenmek istiyorum. Bir akrep erkeği hayalperesttir boğa burcuda hayal kurmayı çok sever eh tabi sonunda üzülmeyecekse. Emin olmak ister boğa kadını üzülmeyeceğinden. Kendinin aradığı erkeğin o olmasını ister. Biz çok hayal kurduk hâla daha kuruyoruz. Ben hayatımda kimseyi bu kadar çok sevmedim ve hayatımda her daim özel bir yeri olucak. Çok inatlaştık birbirimizle ama inatlaşırken bir tüyo veriyim. Akrep erkekleri, Boğa kadını ile inatlaşırken lütfen hemen gardınızı indirmeyin Boğa kadını bu duruma öfkelenir, az inatlaş sende sonra gardını indir. Boğa kadını öyle her istediğini yerine getiren erkekleri sevmez dikkatli olun. Gel gelelim şimdiye onunla hâla birlikteyiz ve mutluluğumuzun bir ömür sürmesini istiyorum. Bence en ideal ilişkilerden biri Akrep Erkegi, Boğa Kadını herkese tavsiye ederim…

Her kese selam ben akrep burcuyum bizlere yasaklanmış olsa da bir boğa burcu kadını çok seviyorum ama bunu ona söyleyemiyorum ama azda olsa kendisi farkında zan ediyorum dertlerimizi paylaşp konuşuruz bazen maddi ihtiyacını gidermek ister bende gideriyoruz hediye falan alıyorum .. ama benim canımı çok yakan şey ona yaklaşmıyor olmam ona dokunamıyor olmam kafayı yiyecek durumdayım . Bana bir öneri bir yol bir taktik .verseniz sevinirdm

Bu kadını tek geçerim işte. Bana ilk defa “kadın beeee” dedirten burç. Daha ikinci çıkmamızda bana öyle bir yemek yaptı ve öyle bir yaklaştı ki tamam dedim. Ama sorun klasik boğa-kilo sorunu. Sayın boğalar lütfen biraz yemenize dikkat edin. Çok kolay kilo alıyorsunuz. Biraz hareket lütfen.

herkese selamlar bende akrep burcu bir erkeğim ve konuştuğum bir boğa kadını var. Aramız iyi konuşmalarımızdan ondan da bir şey var ama pek belli etmiyor. Benim hislerimi anlamıştır mutlaka. Teklif etmek için bir öneriniz var mı? akrep erkeği olarak sadece bu konuda pek iyi değilim diğer şeyler sular seller gibi ama 😀 önerilerinizi bekliyorum

Benim 2 tane boğa burcu sevgilim oldu çok farklı bişe ikisinede aşık olmustum ben hep garip bı şekilde boğa burcu kadınlara aşık oluyom

Geçen hafta bir akrep erkeğiyle tinderdan eşleştim tanıştık aramızda cinsellik yaşandı ama ne yaşanmak inanılmazdı 28 yasındayım o da 35 böyle bişey basıma gelmedi. Hiç beklemediğim şekilde romantizmde yaşandı ilişki düşünmemem rapmen birbirimizi sahiplenmeye başladık ama şu an o kadar saçma bi sebepten bana tavır aldı ki anlatamam herşey çok güzel olsada bu saçma triplerle bu işler olmaz çünkü yıllar öncede yine akrep bi erkek arkadasım olmustu onla cinsel birliktelik yaşamamıştık ama karakter olarak yine aynıydı ve bundan dolayı bitmişti böyle olmasalar süperler. Eğer bi boğa olarak aşk hayatınızda tutku entrika aşk nirvana yaşamalıyım diyosanız akrep daha güvenlisi için başak derim başaklarda çok iyidir

Benim de bir akrep sevgilim var. Ve gerçekten bugüne dek onunla birlikte olduğuma hiç mi hiç pişman değilim, bir sorun olsa kolayca aramızda çözüyoruz. Her zaman çok iyi anlaşıyoruz onla bir uygulama üzerinden tanımıştım, ilk önce çok iyi arkadaş sonradan harika bir sevgili. Cidden evlenmeyi bile istiyoruz umarım bu hayalimiz gerçeğe dönüşür ve hiç ayrılmayız…

Bende bir akrep burcu erkeğim ama hiç boğa burcu kız arkadaşım veya sevgilim olmadı olsa bile sizce anlaşabilir miyim boğa burçları genellikle yemeyi içmeyi çok severler benim boğa burcu erkek arkadaşlarım var hep yeme içme ama tabi onlarla iyi anlaşıyorum boğa burcu kız arkadaşım hiç olmadı bu zamana kadar olsa bile anlaşabilme durumum olur mu hiç bilmiyorum gerçekten ama akrep burcu erkekleri cinselliğe en çok düşkün olan burçlardandır evet bu doğru gerçekten bende öyleyim bazı akrepler çok inatçıdır benim de inadım var ama ben bir yerden sonra inadı bırakıyorum ve sakin birisiyimdir ama sinirlendiğim zaman karşımdaki kişinin gözlerindeki korkusunu hissedebiliyorum ve anlayışlıyımdır inşallah benim de boğa burcu sevgilim veya kız arkadaşım olur hayırlısıyla

Bugün ayak üstü bir boğa burcu kadını ile tanıştım. Bu nasıl derin bir ses tonu, bu nasıl bir cazibe, bu nasıl bir çekim böyle. Dayanamadım burcunu sordum. Boğa kadını kesinlikle akrebe göre

Ben boğa kadını o ise akrep erkeği evet çok doğru bir tespit bir inat huyumuz dışında ayıran hiçşey olamaz bizi biz daha önce evliydik ikimizinde inadı yüzünden bitti birde kızımız oldu o iki yıl önce başka biriyle evlendi ama ikimiz de birbirimizden vazgeçemiyoruz ama ben onun başkasıyla evlenmesini de hazmedemiyorum lütfen bana bir yol gösterip yardımcı olabilirmisiniz.

Bir boğa kadini olarak evet bende inatciyim ama gelip geçici akrep burcu erkegi sevgilim olmadı ikisi çok uyumlu bir burç muş aslan burcu kadini veya erkegi en sinir olduğum kişiler ?????

Bende boğa Burcu kadınıyım eski eşim ise akrep birbirimizi unutamıyoruz ve çok seviyoruz ama o iki yıl önce başka biriyle evlendi ben bunu kaldıramıyorum onun başkasıyla olması hep beni ondan geriye itiyor halbuki diğer kadına hala beni sevdiğini söyleyip bırakıp gelse hiç arkama bile bakmam geri dönerim ama onun buna cesareti yok.??

Neden ayrıldınız peki? Akrep boğa ilişkisi fırtınalarıyla, coşkusuyla güzeldir. Anlık bir karar mıydı?

Bu durumda sadece bekleyin.

Ben boğa kadınıyım eşim akrep burcu yeni evliyiz görücü üsülü. genel olarak iyiz ama bir konuda karşı karşıya geldiğmizde uzlaşmamız mümkün değil ne o benim dediğme gelir ne ben onun dediğne giderim neyseki hiç uzatmadan kapatıyoruz konuyu bizim için huzurdan daha önemli birşey yoktur.

Ben bir akrep erkeği olarak cinsel yaşamı çok severim ve doyumsuzumdur yeni boğa bir sevgilim oldu tanışma evremiz bir hafta sürdü ve yaşadığım deneyimlerde ilk defa pes dedim harika bir boğa sevgilim var artık

Boga burcu kadini cok maddecidir, bir erkegin once cuzdanina bakar, akrep gibi duygusal degil, tam bir paragozdur!Akli yavas calisir, akrep gibi zeki degildir.Yengecten sonra tercih edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir