Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

Akrep erkeği İkizler kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği İkizler kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği İkizler kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği İkizler kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve İkizler kadını ilişkisi, akrep aşkı ikizler aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği İkizler kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsellik, ölüm ve madde ötesi alem

İkizler kadını

Grubu: Hava
Niteliği: Değişken
Gezegeni: Merkür
Ev Konumu: 3. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Sosyal Yaşam ve Eğtim

Akrep Erkeği ikizler Kadını Genel Uyum Özelikleri

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeği ve ikizler kadını arasında ortak bir nokta görebiliyor musunuz? Benzer birkaç noktanın varlığı farklılıkları cazip hale getirebilir ancak tüm özelliklerin farklı olduğu birliktelikler ya sonunda mutsuzlukla sonuçlanır ya da taraflardan birinin diğerini benimseyerek kendi özelliklerini arka plana atmasına neden olur. Aşk bir alev misali hızla ortaya çıkıp yok olabilir.

Akrep erkeği bulunduğu alanın tek hakimi olmak ister. Açıktan ilan etmese de oluşturacağı psikolojik atmosfer “benim dediğim olur” dedirtecektir. Gözlerine baktığınızda kendinizi ya kalıp itaat etmek ya da çekip gitmek zorunda hissedebilirsiniz.

İkizler burcu ise başına buyruk, bir gün orada bir gün burada göçmen kuşlar gibi hareket eder. Bağımsız ve özgürdür. Hızlı ve atiktir, baktığınızda O’nu sürekli bir şeyler yaparken hareket halinde görürsünüz. Hiçbir şey yapmıyorsa bulduğu birine sürekli bir şeyler anlatırken görebilirsiniz. Neşeli, ışıl ışıl ve canlı bir yapısı vardır.

Akrep erkeği ikizler kadınının ışıltılı ve canlı enerjisine kapılabilir. İkizler kadını da Akrep erkeğinin karizmatik ve olgun duruşundan etkilenir. İkizler burcu görüp görebileceğiniz en filörtçü kadınlardan biridir. Sosyal zihinsel yapısı O’na ilişkilerin kitabını yazdıracak kadar derin inceliklerle donanmasını sağlar. İnsanları nasıl etkileyebileceğini çok iyi bilir ve bundan keyif alır. Art niyet taşımaz, arkadaş canlısıdır ancak yüzeyseldir ve Akrep erkeği gibi derinlere inemez.

İkili arasındaki en büyük sorunlardan biri de budur. Ne akrep erkeği, ikizler kadını kadar yüzeylere çıkabilir ne de İkizler kadını, Akrep erkeği gibi derinlere inebilir.

akrep burcu erkeği ikizler burcu kadını uyumu, akrep ikizler anlaşabilir mi, akrep ikizler evlilik

Akrep Erkeği İkizler Kadını Uyumu, İletişim Sorunu

Akrep erkeği İkizler kadını uyumu için iletişim sorunu nasıl aşılabilir?

Akrep erkeği ile İkizler kadını arasında yaşanabilecek en önemli sorunlardan biri iletişim sorunudur.

Akrep erkeği gerekmedikçe konuşmaz
İkizler kadını ise gerekmedikçe susmaz

Akrep erkeği içseldir
İkizler kadını ise dışsaldır

Akrep erkeği yalnızlığı sever
İkizler kadını ise sosyal olmayı sever

Akrep erkeği sağlam birkaç dostu yeterli bulur
İkizler kadını ise herkesle arkadaş olmak ister

Diğer tüm sorunları aşsalar da iletişim sorununu aşmaları çok zor olabilir. Özellikle doğum haritalarında uyum sağlayabilecekleri noktalar da yoksa iletişim konusu Akrep erkeğinin ikiler kadınını iç dünyasında hapsetmesi ile sonuçlanabilir.

Sonuç: İkizler kadını özgürlüğünü tercih eder.

Veya tam tersini de düşünebilirsiniz. İkizler kadını Akrep erkeğini sayıları belki binlere ulaşabilecek arkadaşlarının hepsi ile tanıştırmak ister. Bitmeyen sosyal eğlencelere Akrep erkeği olmadan gitmek istemez. Bu yoğun tempo, hiç ilgisi olmadığı ve önemsemediği halde bu kadar insanla tanışmak Akrep erkeğinin dengesini bozar ve

Sonuç: Akrep erkeği günlerden bir gün yalnız kalabileceği bir mağara keşfeder.

Aslında farklılıklar güzeldir ancak her ikisi de gruplarının uç özelliklerini barındırdıkları için uyum sağlamaları zor olacaktır. İkizler kadını gittiği her yere Akrep erkeğini götürmez ve akrebin yalnızlığını anlayışla karşılar; Akrep erkeği de ikizler kadınını özgür bırakırsa sorun aşılabilir.

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu, Arkadaşlık

Akrep erkeği İkizler kadını arkadaşlık uyumu nasıldır?

Akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı, ikizler kadınının anlatacaklarına akrep erkeğinin ne kadar tahammül edebileceğine bağlı olarak neşeli veya sıkıcı geçebilir. Arkadaşlıkları ne kadar kısa süreli olursa o kadar neşeli geçer. Bir araya gelirler, ikizler kadını evden çıkıp akrep erkeğinin yanına gelinceye kadar yaşadıklarını neşeli bir şekilde anlatır, akrep erkeği can kulağı ile dinler, yorumlar yapar ve oradan bitmeli… Devamı aralarında aşk yoksa akrep erkeği için sıkıcı olabilir.

Su ve hava grubu birliktelikleri kısa sürdüğü sürece neşeli ve enerjiktir. Ancak süre uzadığında ikizler kadını bulduğu dinleyicinin tüm dinleme kabiliyetini öldürmeden bırakmaz. Akrep erkeği ikizler kadını arkadaşlığı, kısa sürdüğü kadar neşeli, uzadığında akrep erkeğini 3. evinde ne olduğuna bağlı olarak sıkıcı ve çekilmez olacaktır.

Akrep Erkeği İkizler Kadını Cinsel Uyum

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu, cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Belki de Akrep erkeğinin etkisi ile çiftin iyi olduğu tek alandır. Mars-Plüto+Merkür = Hareket ve Enerji ortaya çıkar. Ancak hiçbir birliktelik sadece cinsel uyum üzerine kurulamaz. Cinsellik belki ilk birkaç yılı kurtarabilir ama sonrası genel uyum ve iletişimin de iyi olmasını zorunlu kılar. Eğer çift bu süreçte konuşarak uyumsuz oldukları konuları halledebilir ve farklılıklarına makul çözümler üretebilirlerse cinsellik konusu uyum noktalarının çıkışı haline getirebilirler.

Akrep Erkeği İkizler Kadını “Kıskançlık Krizleri”

Akrep erkeği İkizler kadını uyumu ve uyumu bozan kıskançlık krizleri

İkili arasında yaşanabilecek en büyük sorunlardan biri kuşkusuz Akrep erkeğinin ikizler kadınının aşırı sosyal olan hayatını engellemeye çalışacak olan kıskançlıklarıdır. Eğer bu konu henüz sorunlar ortaya çıkmadan oturup konuşularak halledilebilirse sorunlar başlamadan çözülebilir.

Kuşkusuz kolay bir birliktelik veya evlilik olmayacaktır. Sevgi zorlukların üstesinden gelinmesini sağlayabilir. Sabır ve irade ile hareket edilebilirse sorunlar çözülebilir. Ama, ama’lar da bitmeyebilir.

Sorunların kırgınlıklarla değil konuşularak halledilebildiği mutlu bir birliktelik dilerim.

Akrep erkeği ikizler kadını uyumu sağlıklı ve mutlu bir birliktelik getirebilir mi? Tümüyle size bağlı. Gerektiğinde sabır ve anlayış gösterirseniz neden olmasın!

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği ikizler Kadını Uyumu” için 15 yanıt

Akrep erkeği gerekmedikçe konuşmaz, ikizler kadını da gerekmedikçe susmaz..

Bu bölümü güzeldi. İki burç bir araya gelirse olacak olanın özeti

Akrep erkeği ikizler kadini iki yildir devam eden birlikteligimiz var zaman zaman tartissak kussek hatta ayrilsakta kopamiyoruz birbirimizden. Bence harika bi uyumumuz var. Belki yukselen burclarda etkilidir bilmiyorum
İkizler kadini yukselen akrep
Akrep erkeği yükselen terazi

Güzel bir karışım bence. Güneşleriniz ile yükselenleriniz uyumlu. Güneş İkizler (hava) Yükselen Terazi (Hava) – Güneş Akrep (su) Yükselen Akrep (su) Sizin güneşleriniz arasında müthiş bir çekim alanı oluşur. İki güçlü cezbedici burç vardır. Biri ikizler burcu diğeri ise Akrep burcudur. Gözleriz, yüz hatlarınız, auranız müthiş bir çekim oluşturur.

Varsa da sorunlarınız ve eksikleriniz oturup onları konuşun. Mesela sinirlendiğinizde nasıl tepki veriyorsunuz, kırıcı olmamak için neler yapabilirsiniz.. Siz sosyalsiniz, Akrep yalnızlığı daha çok sever… (Yükseleni Terazi etkinse o da sever. Sizde yükselen aktifse durum tersi olabilir) Bu tür şeyleri aşmak ve sorunlara sebep olmaması için ne tür tedbirler almalısınız bunları konuşabilirsiniz.

İkizler kadını olarak 11 yıldır akrep erkeğiyle evliyim.Her kese göre çox uyumlu,mutlu ve hep iyi geçinen bir çiftiz.Hiç şiddete dair bir davranış göstermedi,hiç gül-den daha ağır bir söz söylemedi.Her sabah gözlerini açdığında ilk sözü “iyi ki varsın”dır.Ama bu yere gelmek için her ikimiz everesti aşmış marian çukurundan geçmişiz gibime geliyor.Birlikte kalmak için her ikimiz kendimizle çok savaştık,o savaşın yorğunluğunu şimdi hiss ediyorum sanki.Başardık…Ben özgürlüyüne düşkün tipik ikizler,o katı kıskanç tipik akrep.Ama her seferinde gitmemem için beni durdurmayı başardı.Kendinden ödün verdi…O yükseleni terazi olan bir akrep,ben yükseleni koç olan ikizler.

İlişkideki mücadeleyi kazananlar mutlaka ödülünü alırlar. Mücadele orta yaşlara kadar devam eder, burç uyumuna göre yaşanan sorunlar varsa sabredildiğinde karşılığı mutlaka alınır. Sizi seven ve kendinden ödün veren bir akrep erkeği ile birlikte iseniz ona sımsıkı sarılın. Orta yaşlardan sonra yükselen burç daha aktif olur. Ve her ikinizin yükseleni güneşinize göre daha uyumlu.

Mutluluğunuzun daim olmasını dilerim.

Ben ikizler burcu kadini, o ise akrep burcu erkegi ikimizinde yükseleni aslan. Yükselenlerimizin uyumu nasil bilmiyorum malesef ama akrep ve ikizlerin olaganüstü bir cekim oluyor. Sevgili degiliz ama uzun vadede ciddi düsünüyoruz ve bu konu evlilige kadar gide bilir. Akrep erkekleri nedenini bilmedigim bir sekilde beni hep cekmistir gizemli ve derin yapili insanlardir. Ilk basta konusurken arkadasligimiz güzeldi eglenceli ve espirili konusmalarimiz vardi. Simdi iliskimiz ciddi oldugu icin yeni olusucak olan uyumu düsünüyorum ve tartiyorum. Ve akrep burcu icin en önemli olan faktörlerden birisi ise güvendir. Karsindaki akrep sana kalbiyle derinden güveniyorsa (ki bu guveni kazanmak kolay degildir) kendinle gurur duya bilirsin. Sizce ikimizin yükselenleri birbiriyle etkisi ve uyumu uzun vadede nasil olur? bunu cok merak ediyorum..

Akrep ve İkizler çekim gücü en yüksek burçlar arasında. Aslında birbirlerine çok zıt özelliklere sahipler ama enerji boyutunda çekim güçleri çok yüksek.
Anlaşır veya Anlaşamaz diyebilmek için sadece Güneş burcuna bakmamak gerekiyor. 12 ev konumu ve gezegenler de önemli. Sadece güneş burcuna göre değerlendirirseniz İkizler ve Akrep çok iyi arkadaş olabilirler ama uzun süreli ilişki için araştırmakla çok iyi yapmışsınız.

Yükselen burç özelliği orta yaşlardan sonra Güneş burcuna nazaran daha aktif hale gelmeye başlıyor. Orta yaşlardan sonra her ikiniz de Aslan burcu gibi olursunuz. Aslan Aslan Uyumu konusundan uyum analizine bakabilirsiniz.

Aslan burcu özelliğiniz güneşlerinize baskın olursa her ikinizde Akrep-İkizler özelliklerinden sonra birbirinizi daha kolay anlamaya başlayabilirsiniz.

O zamana kadar iç dünyanız değil belki ama dışa bakan yönlerinizle yükselen burcunuz anlaşmanızı kolaylaştırabilir. 3. eviniz, Merkür, Mars konumu, 5. ev, 4. ev, 7. ev konumu da önemli. O konumların uyumlarınızı da araştırmanızı öneririm.

Merhaba. Ben güneş burcum oğlak yükselenim akrep erkeği, arkadaşımın güneş burcu İkizler yükseleni kova bayan. 3 senedir arkadaşız. Bazı ortak noktalarımız var, özellikle yurtdışı ve teknoloji konularında. Ekonomi, finansal özgürlük hayali, bunun için bir şeyler yapma planları kurmak üzerine konuşuruz. İş hayatımızla, aileler ve az da olsa birliktelikler ile ilgili de zaman zaman sohbet edebiliyoruz. Onu dinlemeyi seviyorum, telefonlarımız genelde 1 saatten aşağı değildir ama sık sık telefonda konuşmayız.. Kendisini daha da yakından tanıyarak ciddi ilişkiye adım atmak istiyorum. Farklı şehirlerdeyiz. Değer verdiğim, sevdiğim insanlara sürprizler yapmayı seven biriyim. Kıskançlığım orta yaş itibariyle artmaya başladı, haklısınız. İlişkilerim de hep verici taraf oluyorum ve bu beni yoruyor farkındayım ancak vermeden alamayız teorisi kafamdan çıkmıyor.. ama hep alamadığım olmuştur.. Uyum konusunda bir yorumda bulunmanızı rica edebilir miyim ? Teşekkürler

Merhaba.

Güneşiniz: Oğlak (Toprak, Öncü) – Yalnız, hedef sahibi, sorumluluk sahibi, yüksek oto kontrol.
Onun Güneşi: İkizler (Hava, Değişken) Sosyal, özgür, yüzeysel bilgi, iletişimi güçlü.

Yükseleniniz: Akrep (Su, Sabit) Yalnız, Karizmatik, evcimen, herşey az ve öz, Maceracı, ya hep ya hiç, sahiplenici, kıskanç, ruhsal enerjisi yüksek.
Yükseleni: Kova (Hava, Sabit) Özgür ve bağımsız. Gezmeyi sever, çok arkadaşı olur, yeni insanlar tanımayı sever. Teknoloji meraklısı, uçuk kaçık, sıradışı.

Büyük ihtimalle sizi bir araya getiren ve çekim alanı oluşturan noktalar güneş ve yükselen dışındaki konumlardır. Ay burcunuz, Merkür, 3. ev, 5. ev, 7. ev gibi.

Klasik olarak uyumlu değilsiniz. Ancak diğer konumlarınız desteklerse çok renkli bir birliktelik te olabilir. Bu ilişkide en fazla kim yorulur? Tabiki siz. Çünkü muhatabınız hem güneş hem de yükselen Hava.. Sizin iç dünyanızı asla anlayamaz. Hatta yaptığınız çoğu şeyin temel nedenini dahi bilmez. Farklı frekanslardasınız. Kendinizi yer bitirirsiniz. (Diğer konumlar ve açıları gözardı ederek yazıyorum)

Eğer gerçekten seviyorsanız fedakar olmayı, kıskanç olmamayı ve aşırı sahiplenmemeyi de peşinen kabul etmelisiniz.

-Öncelikle akrep erkeği bu durumda ayvayı yer, fakat panik yapmamalıdır, cinsel uyumları ilk birkaç hafta harika olacaktır, akabinde direkt ilk kavgada uzamalıdırlar.
Ve kesinlikle arkalarına bile bakmamalıdırlar.

Cinsel uyum konusunu ele almak doğru olacaktır.

Kesinlikle evlenmemesi gereken iki burçtur.
Sevgili olabilirler fakat uzun sürmeyecektir, sürmemelidir, sürerse en yakın bir tarikatın bilgilendirilip arkadaşları uyarmaları gerekmektedir, keza kendileri yeni nesil bir peygamber olabilirler.

Akrep erkeği egoist bir adamdır, sanatçı ruhludur, yeteneklidir bazen narsist’tir bazen merhametlidir, eğer kendini iyi yetiştirmişse diğer burçlara göre en seksi erkektir ve fantezileri için yaşarlar, her gece yatağına girerken cinsellik düşünür her sabah yataktan bando takımıyla çıkarlar.

İkizler kadını neşeli olduğu kadar depresif, dışa dönük olduğu kadar ketum son derece zeki alfa hatunlardır. Hiç bir şekilde akrep erkeğinin cinsel quantum patlamalarının farkında olmayacaklardır, akrep erkeğinin cinsel dünyasını asla anlamayacaklardır. Anlamaya dahi çalışmayacaklardır.
Aynı durum akrep erkeği için de geçerlidir.

Akrep sekste yaşayıp bir bütün olabilirken, ikizler genelde buna mantıksal bir sebep yüklemeyi, uzun uzun düşünmeyi seçecek ve cinsel tembelliğini motivasyona çevirmeye çalışacaktır. Kendileri bundan bile bir çıkar arayabilir ikizler kadınının.

Yoktur zaten kendilerinin öyle bir güdüleri, akrep erkeği ilk zamanlardaki tanıştığı değişken hava modeli ikizler kadınının nereye kaybolduğunu merak eder, ve bu merakı, maceracı ruhundan olsa gerek yıllar sürebilir, girişmemelidir, yorar yazık eder kendine.

Akrep erkeği için seks elmaysa ikizler kadını için için seks saç jölesidir, akrep erkeği bütün zamanını ikizler kadını için seks ne olduğunu anlamaya çalışmakla geçirir ve bıkması garantidir.

İkizler kadını ilgi ister fakat nasıl bir ilgi istediğini bilmez, ağlar fakat neden ağladıklarını bilmedikleri içindir genelde. Akrep erkeği inanılmaz hayal gücüyle konuyu çözemediği için dumur olur konu genelde öfkelenmesiyle sonuçlanır.

Akrep erkeğinin ikizler kadınına hissettiği tüm dürtüler elinde sonunda bir yerinde patlaması ve tuvalette kendi işini görürken bulması kaçınılmazdır, ve bu durum hiç sağlıklı değildir

Kısacası akrep erkeği asla ama asla o evdeki ikizler kızını kendisine hazır bulamayacaktır, keza ikizler kadınının kendine has sebepleri olacaktır daima,
geçmişinde bir sıkıntı, maddi sıkıntı, kedisinin bir sıkıntısı, arkadaşının bir sıkıntısı vs. ikizler kadınını mutlu edemeyen akrep erkeği mutlu olamayacaktır, akrep erkeği eğer ilahi bir hoşgörüye sahip değilse karşılıklı birbirlerini küçümseyecektirler, en kötüsü de acıyacaktırlar bunun nefrete kadar gidenini akrep ve ikizler zehir makinası olduğundan zorlanmadan gerçekleştirecektir.

İkizler burcuyum, yükselenim aslan. Erkek arkadaşımın burcu akrep, yükseleni oğlak. Aramızda müthiş bir cinsel uyum vardı. Mükemmel bir ten uyumu vardı. Çok merhametliydi. Ben de öyleydim ona karşı. Duygusaldık aynı zamanda ama birkaç ay sürdü sadece. Küçük bir söze, küçük bir hataya bakıp bir gecede duygusuz birine dönüştü. Doğru düzgün konuşamadık çünkü sustu, iletişim kurmadı benimle. Ben konuştukça o daha da sustu. Ben bu kadar iletişime açıkken onun içe dönmesi beni o kadar çok yaraladı ki. Bir anda dünyanın en merhametsiz insanına dönüştü. Kırıldım dedi ama ben de en az onun kadar kırılmıştım. Üstüne düştükçe sustu. Tam kafada bitirdim, bir şey söyledi yine başa sardık. Akrep zordur biz ikizler için. İkizler konuşarak halletmek isterken akrebin ağzını bir daha bıçak açmaz. Ayrıca yüzeysellik genelde ikizler erkeği için geçerlidir. İkizler kadınları derin düşünen ve her hissi uçlarda yaşayan kadınlardır.

Çoğu zaman atlanır ama 3. ev ve Merkür konumu da iletişimde önemlidir. Sizin derinliğiniz ve hissi durumunuzu da bu açıdan değerlendirebilirsiniz. Analizler çoğu zaman güneş burcu üzerinden yapıldığı için bu ayrıntı atlanır. 3. ev ve Merkür konumlarınızı biliyorsanız ve ilişkinin düzelmesini istiyorsanız bu açıdan da yaklaşabilirsiniz.

3. ev konumu: https://www.akrepblog.com/astrolojide-evler/dogum-haritasinda-3-ev
Merkür ev konumları: https://www.akrepblog.com/gezegenlerin-ev-konumlari/merkur-ev-konumlari

Merhaba tekrardan, yorumuma cevap olarak iletişimde merkür ve 3. ev konumunun öneminden bahsetmişsiniz. Onun Merkür’ü terazi, 3. evi ise koç. Benim Merkür’üm boğa, 3. evim başak. Onun haritasındaki diğer konumların çoğu benim burcum olan ikizler ve genellikle anlaştığım burçlar.

Merhaba. Şu şekilde kısaca analiz yapmaya çalışayım.

Onun
Merkür Terazi: Hava – Değişken (Zihin ve düşünce yapısı)
3. Ev: Ateş – Öncü, Lider

Sizin
Merkür Boğa: Toprak – Sabit (Zihin ve düşünce yapınız)
3. Ev Başak: Toprak – Değişken

Siz iletişimde daha çok sabit ve titizsiniz. Değişimi kolay kabullenemezsiniz. Herşey sürekli aynı seviyede olmalı. Bir söz bir kez söylenir ve o değişmez. Sözler yerine getirilir. Fikirler, düşünceler net ve sabit olmalı. Adeta tüm kelimeler ve cümleler harf sırasına göre raflara sıralanmış olmalı. Yerleri asla değiştirilmemeli. Yerinden alınan bir cümle veya kelime mutlaka tekrar yerine konulmalı. Asla dağınıklık olmamalı.

Ayrıca 3. evinizdeki Başak size iletişimde aşırı titizlik verebilir. Fazla eleştirel olabilirsiniz. Küçük ayrıntılar sizin gözünüzden kaçmaz ama onun için küçük ayrıntılar üzerinde durulmayacak kadar değersiz olabilir.

Onun 3. evindeki Koç burcu iletişimde arka planda kalmayı asla kabullenmesine izin vermez. 3. evi onu iletişimde “sözü geçen taraf” olmaya zorlayabilir. Yani son sözü söyleyen olmak ister. Doğru veya yanlış olması ile fazla ilgilenmez. Koç etkisi iletişimde eleştiriye kolay kolay tahammül edemez. Ani ve sert tepkiler göstermesine neden olabilir.

Onun Merkür’ü ile sizin 3. ev nitelik olarak uyuşsa da genel olarak uyumlu gözükmüyor. Uyum ancak taraflardan birinin taviz vermesi veya iki tarafın güneşe baktıklarında doğuşunu ve batışını her ne olursa olsun bir ömür boyu birlikte izlemeyi düşünebildiğinizde mümkün olabilir. Çatışmalar, atışmalar, eleştiriler, başkaldırılar, küsmeler ve itişmeler bu ilişkide kaçınılmaz olur. Siz hiç eleştirmeseniz dahi o sizi yönlendirmek ister.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir