Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu

Akrep erkeği Koç kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Koç kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Koç kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Koç kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Koç kadını ilişkisi, akrep aşkı koç aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Koç kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Koç Kadını

Grubu: Ateş
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Mars
Ev Konumu: 1. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Dışa yansıyan yönlerimiz, kişiliğimiz ve karakterimiz

Akrep Erkeği Koç Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği Koç kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Koç burcu sıralamada diğer tüm burçların öncüsüdür. Aktif, enerjik, hızlı ve güçlüdür. Kendisinden önce deneyimleyebileceği bir etki olmadığı için hataya açıktır. Sezgileri ile hareket eder. Olmasını istedikleri için sabır göstermez. “Hemen şimdi” prensibi ile hareket eder ve tecrübe sahibi olması için hatalarını deneyimlemesi gerekir.

Eğer yaşadığınız bir ortamda sürekli birilerine ne yapmaları gerektiğini söyleyen biri varsa bilin ki o koç burcu etkisindedir. Bunu tasarlayarak bilinçli bir şekilde yapmaz. Koç zihni organize etmeye, bir şeylerin yapılmasını söylemeye odaklıdır. İşte tam da bu noktada akrep burcu ile koç burcunun anlaşamayacakları sorun ortaya çıkar.

Akrep erkeği koç kadını uyumu ‘ndaki en büyük sorun “iletişim sorunudur” ve akrep erkeği birilerinin kendisine ne yapması gerektiğini söylemesine hiçbir zaman tahammül edemez.

Koç kadını, akrep erkeğinin iç dünyasını dışa yansıtan bir projeksiyon gibidir. İç dünyasında akrep erkeği ne ise dışa yansıyan yönüyle koç kadını da o dur. İki tarafın anlaşmakta zorluk yaşamalarının en büyük nedeni de bu özellikleridir. Koç kadını sözleri ile, Akrep erkeği ise ruhsal özellikleri ile hükmetmeye çalışır.

Akrep erkeği ve Koç kadını ‘nı girdiğiniz bir ortamda gözlemleyin. Koç kadınının el kol hareketleri ve yüksek sesle kimin ne yapması gerektiğini, Akrep erkeğinin ise durduğu yerde bakışları ve vücut dili ile konuşulanları onaylayıp cümlenin son noktasını koyarak ortamı yönlendirmeye çalıştığını görürsünüz.

Bu ikilinin aynı evde birlikte olduğunu düşünün!

akrep burcu erkeği koç kadını uyumu, akrep koç anlaşabilir mi, akrep koç evlilik

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu, İletişim

Akrep erkeği Koç kadını uyumu, iletişim sorunları ve çözüm

Akrep erkeği ve Koç kadını birbirlerini ne kadar severlerse sevsinler aralarında çatışma yaşanması kaçınılmazdır. Koç hükmetmek, bir şeylerin yapılmasını söylemek, Akrep ise yaşamını kimsenin müdahalesine izin vermeden, her şeyi kontrol altında tutarak yaşamak zorundadır.

Koç kadını bir şeylerin yapılmasını rica etmekte zorlanabilir. Onun için bir şey yapılması gerekiyorsa söylenmesi ve başkası tarafından yerine getirilmesi gerekir. Bir şeylerin yapılmasını söylerken kesin ve hükmedici bir ses tonu kullanır. Akrep erkeği ise başkası tarafından kendisine bir şeylerin yapılmasının söylenmesini, kendisine hükmetme ve denetleme çabası olarak algılar.

Çözüm: Koç rica etmeyi, Akrep ise idare edip sabır göstermeyi öğrenmelidir. Sorunun baştan bilinmesi sonradan ortaya çıkmasını önlemek için tedbirler alınmasını sağlayabilir.

Doğum haritalarında 3. evlerinde uygun konumların bulunması iki tarafı birbirine daha yakın hale getirebilir.

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu, Sosyal Faaliyetler

Koç kadını Akrep erkeğine göre sosyal ortamlarda daha faaldir. Olması da gerekir çünkü birilerini organize etme ve harekete geçirme ihtiyacı vardır. Akrep erkeği başkaları ile muhatap olmadan her işini kendisi halletmeye çalışacağı için sosyal olma zorunluluğu hissetmez. Sosyal ortamlar Onun için sadece gerekli ve zorunlu olduğunda ihtiyaçtır.

Akrep erkeği ile Koç kadını sorunları aşarak uyumlu bir çift haline gelmişlerse ikisi de birbirlerinden etkilenirler. Çünkü Koç kadınının dik duruşu, organizasyon başarısı ve etrafa ateşler saçan enerjisi Akrep erkeğinin çok hoşuna gider. Koç kadını da Akrep erkeğinin karizmasına, kararlılığına, yere sağlam basışına ve zorluklar karşısında meydan okuyan cesaretine hayrandır.

Birliktelikleri hırçın, sert ve ateşlidir. Sosyal ortamlarda uyumlu bir Akrep – Koç çifti herkesin dikkatini çekebilecek bir enerji yayar. Cesaret, kararlılık, karizma, hükmetme ve asalet…

Akrep Erkeği Koç Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği Koç kadını aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Akrep erkeği koç kadını ‘nı gördüğü anda O’na hayran hayran bakar. Gözlerindeki ışıltı, sert ve kararlı tutumları dikkatini çeker. Koç kadınının bu özellikleri akrep burcunun sert ve dışa vurulamayan yanlarını temsil eder. Aşk çok uzakta değildir. Koç kadını ise Akrep erkeğinin duruşunu ve her şeyi derin bakışlarla analiz edişini beğenir. İçindeki ruhsal derinliğin eksikliğini Akrep erkeğindeki derinlikte bulur.

İlk görüşte ortaya çıkan etkilenme yerini, akrep erkeğinin kıskançlığı ve koç kadınının etrafa emirler yağdırması ile bir anda itici bir elektriklenmeye bırakabilir. Akrep erkeği koç kadınının “yap, getir, ver” sözlerine muhatap olmayı; Koç kadını ise akrep erkeğinin kıskançlıklarına ve sözlerle ifade etmediği huysuzluklarına tahammül etmeyi reddeder.

Uyumlu noktalar değerlendirilip sabır gösterilebilirse güzel ve çok verimli bir birlikteliktir ama değerli olanı elde etmenin zorluklarını da bilirsiniz. Sınırların zorlanacağı bir evlilik olacaktır.

Akrep Erkeği Koç Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği Koç kadını uyumu, arkadaş olarak uyumları nasıldır?

Akrep erkeği koç kadını arkadaşlığı doğum haritasında farklı etkiler yoksa, Kısa süreli, ciddi ve ama mesafeli bir arkadaşlık olacaktır. Birbirlerinin sınırlarını iyi bilirler. Aldıkları etkiler her ikisi için de “sınırı aşma” mesajı taşır. Koç kadını akrep erkeğine, Akrep erkeği de koç kadınına saygı duyması gerektiğini çok iyi bilir.

Doğum haritalarında uyumlu oldukları konumlar varsa, güçlü bir takım oluşturabilirler. Sadık, cesur, enerjik, güvenilir ve sert bakışlar akrep erkeği koç kadını arkadaşlığı ile birlikte olacaktır.

Akrep Erkeği Koç Kadını Cinsel Uyumu

Akrep erkeği Koç kadını cinsel uyumu nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Akrep erkeği ve Koç kadını ilişkisinde kaçınılmaz olarak en uyumlu noktadır. İkilinin bir araya gelmesi sağanak yağış öncesi kara bulutlar arasında çakan şimşeklerin dansı gibidir. Her kavgalarının sonunu gösteren adrestir.

Hırçın, sert ve doyurucudurlar.

Cinsel uyumlarının tüm ilişkiyi sürükleyebilecek özelliğe sahip olmasının en önemli nedeni Mars’ın her ikisi için de ortak gezegen olmasıdır. Enerji yoğunluğu her ikisini de cinsel yaşamlarında bir araya getirmek için yeterlidir.

Akrep erkeği Mars dışında Pluto’nun da etkisi altında olduğu için cinsel yaşamında tutku ve derinlikte arar. Aradığını Koç kadınında bulması güçtür ama ortaya çıkan yüksek enerjiden fırsat bulup bunu fazla sorun yapar mı? Bu, doğum haritasında aldığı diğer etkilerle ortaya çıkar.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Koç Kadını Uyumu” için 2 yanıt

Koç kadınlarının sert çizgileri beni çok etkiler, tahrik edici ve kışkırtıcı. Mars etkisi bu demek

yükseleni venüs etkisinde bir koç kadını tanımıştım. sert ve etkileyici bir ses tonu vardır ama yüzünde bir terazi gülümsemesi taşıyordu. fiziği de terazi fiziği. işte bu kıvamdaki bir koç kadını akrep için biçilmiş kaftan diyebilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir