Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Akrep erkeği Oğlak kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Oğlak kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Oğlak kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Oğlak kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Oğlak kadını ilişkisi, akrep aşkı Oğlak aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Oğlak kadını aşk ve evlilik?

İki burcun astrolojik özelliklerine baktığımızda birbirlerini bütünleyen özelliklere sahip olduğunu görebiliriz.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsellik, ölüm ve madde ötesi alem

Oğlak Kadını

Grubu: Toprak
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Satürn
Ev Konumu: 10. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Disiplin, İş Hayatı ve Meslek

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği Oğlak kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeğinin özellikleri Oğlak kadınını, Oğlak kadınının özellikleri ise Akrep erkeğini destekler niteliktedir. Akrep erkeği de Oğlak kadını da bu birliktelikte tam anlamıyla birbirlerini bütünleyecek ve güçlendirecek özellikler bulacaklardır.

Su grubu burçlarının Toprak grubu burçları ile, Toprak grubu burçlarının ise Su grubu burçları ile daha verimli hale geldiğini önceki konularımızda bahsetmiştik. Su toprağa kavuştuğunda daha derinlere iner, Toprak ise suyla kavuştuğunda daha verimli hale gelir.

Akrep erkeği Yay kadını uyumu, su ve toprak grubunun uyumu ile ilgilidir.

Oğlak burcu Satürn etkisi ile madde seviyesinin disiplinli ve gerçekçi kadınını ortaya çıkarır. Odaklandığı konularda yoğun bir enerjiye sahip olur. İç disiplini sayesinde hedeflerine ulaşmak için tüm enerjisini harcayabilir. “İşkolik” tanımı Oğlak burcu için yerinde bir tabirdir. Ancak bu tanım Oğlak burcu için amaçsız ve öylesine bir tanım değildir. Kendisini tatmin etmek ve zihninde tasarladığı hedefleri gerçekleştirmek için yaptığı işleri kendisi ile özdeşleştirir.

Sahip olduğu yoğun sorumluluk duygusu O’na istemese de başladığı bir işi tamamlatmak zorunda bırakır. Madde seviyesine öylesine bağlıdır ki iç dünyasına ayıracak zaman bulamaz. İşte tam da bu noktada Akrep Erkeği Oğlak kadınının ihtiyaç duyduğu içselliği ve ruhsal enerjileri fazlasıyla sağlayacaktır.

Akrep Erkeği ve Oğlak Kadını Arasındaki Benzerlikler

Benzerliklerle ortaya çıkan akrep erkeği oğlak kadını uyumu!

Akrep burcu ise Oğlak burcu ile benzer özelliklere sahiptir. Kararlı, net, hedeflerine odaklı, yapmak istediğini ne pahasına olursa olsun yapan, hem maddi dünyada hem de ruhsal seviyede etkisi olan özelliklere sahip bir burçtur. Taşıdığı yoğun ruhsal enerjileri Pluto etkisi ile sürekli yenileyebilecek özeliklere sahiptir. Bu noktada Oğlak kadını yorulduğunda ona destek olmak amacıyla Oğlak kadınının ihtiyacı olan değişim ve dönüşümü gerçekleştirebilecek yeteneklere sahiptir.

Her ikisi de içsel özelliklere sahiptir ve enerjilerini sosyal faaliyetlerden ziyade bireysel çabalarına ayırırlar.

Genel olarak baktığımızda Oğlak kadını da Akrep erkeği de benzer özelliklere sahiptir. İhtiyaç duydukları eksikleri birbirleri ile tamamlayabilirler. Oğlak kadınının öncü grupta yer alması Akrep erkeği ile zaman zaman “efendi kim” sorununun yaşanmasına neden olacak gibi dursa da yıllardır birbirlerini arayan iki insanın kavuşması gibi birbirlerine sıkıca sarılmasını iyi bilirler.

Doğum haritasında “benim dediğim olur” tarzı bir soruna neden olacak etkiler yoksa sert tartışmalar yaşanmayacaktır. Çünkü birbirlerini tamamlayan pazılın parçaları gibidirler. Sorun yaşansa da kopmalara neden olmayacaktır. Kaldırımda her zaman birbirleri ile el ele, kol kola bir bütün olarak yürüyeceklerdir.

akrep burcu erkeği oğlak kadını uyumu, akrep oğlak anlaşabilir mi, akrep oğlak evlilik

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu, iletişim

Akrep erkeği Oğlak kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Her ikisinin de yüzlerindeki benzer ifadeler iletişim konusundaki uyumlarını göstermeye yetecek niteliktedir. Akrep erkeği ve Oğlak kadını aynı yüz ve mimik kalıbının farklı versiyonları gibidirler.

Donuk
Soğuk
Sert
Yalnız

Her ikisi de laubaliliğe ve ciddiyetsizliğe tahammül edemez.
Olgunluk ve oturaklı tavırlar ikisinde de ortaktır.

Oğlak kadınının olgun bir insana ihtiyacı vardır. Akrep erkeğinin ise söylediklerini ciddiye alacak birine. Bu noktada arayıp ta bulamadıkları özellikleri birbirlerinde bulacaklardır.

Her ikisi de aslında iç dünyalarındaki gri tonları gizlemek için soğuk ve sert yüz ifadeleri kullanırlar. Ancak kesinlikle yapmacık bir tarafları yoktur. Bunu isteseler de yapamazlar. Çünkü sahip oldukları özellikler bireyselciliğin, hedefe kilitlenmenin ve yaşamı yalnız sürdürmenin gereğini yüzlerindeki ifade ile resmileştirir.

İçlerindeki Haylaz Çocuk

Yaşamlarını her zaman dışa karşı soğuk bir etki ile devam ettirirler, iç dünyalarındaki hassas duyguların ve dengelerin açığa çıkması enerjilerinin serbest kalmasına neden olur. Bunu korumanın en kolay yolu ise yüz ifadelerindeki donuk ifadelerle dışa yansıttıkları “uzak durun, dikkat edin” uyarısıdır. Bu ifadeyi gören herkes istese de istemese de kendisine çeki düzen verip kendisini dikkatli hareket etmek zorunda hisseder. Oysa biraz samimi olunduğunda içlerinde küçük ve haylaz bir çocuk olduğunu keşfedeceklerdir.

Akrep erkeği Oğlak kadını ile iletişim konusunda fazla sorun yaşamaz. Birbirlerini ifade etmek için göz teması kurmaları ve birbirlerine dokunmaları yeterli gelir. Her ikisi de gereksiz konuşmaktan hoşlanmaz. Doğum haritalarında 3. evlerinde hava grubu burcu yoksa “Neden susuyorsun” gibi basit cümlelere muhatap olmazlar.

Akrep Erkeği Oğlak Kadını uyumu ‘nu birlikteliğini şu manzara ile zihninizde canlandırabilirsiniz.

Serin ve soğumak üzere olan bir sonbahar gününde, etrafa saçılan kurumuş yaprakların hışırtıları ve sonbahar kokusu eşliğinde ayaklarında botlar, patika bir yolda yünlü kıyafetlerin içine girmiş ve kol kola yürüyen, havanın soğukluğunu kalplerinin sıcaklığı ile dağıtmaya çalışan, dışları soğuk ama içleri sıcacık iki aşık” birlikte şu şarkıyı söylerler “Sen kış ortasında içime doğan bir güneşsin

akrep erkeği oğlak kadını burç uyumu, cinsel uyum

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Cinsel Uyum

Akrep erkeği Oğlak kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

İki soğuk insan ne kadar sıcak olabilir? Oğlak kadını bazı durumlarda “önce işim ve kariyerim” diyecek olur fakat, arkasını döndüğünde etrafa “Sen benimsin, ben de senin” enerjisi yayan Akrebin Mars ve Pluto enerjisine büyük bir kefiyle teslim olur.

Su ve Toprak gruplarını harika bir çift yapan nedenlerden biri de budur. Enerjileri birbirlerini eksiltip itmez tam tersine kendilerine çekerek bütünler. Yapmak isteyip te fırsat bulmadıkları ne varsa birbirlerinin enerjileri onlara yarım bıraktıklarını tamamlama hissiyatı verir.

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği Oğlak kadını uyumu, aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Akrep erkeği ve Oğlak kadını bulundukları grubun etkilerinden dolayı uyumlu bir evlilik yaşayabilirler. Her ikisi de benzer özelliklere sahip oldukları gibi, birbirlerine destek olabilecekleri farklılıkları da bulunur.

Akrep erkeği Oğlak kadınına iş hayatında ve günlük yaşamında çok boyutlu analizler sunarken, Oğlak kadını da üretken yapısı ile Akrep erkeğine destek olur. Her ikisi de sağlam karakterlere sahiptir. Birbirlerini iyi anlayacaklardır.

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu ve Dokunsal Etkiler

Akrep erkeği Oğlak kadını uyumu dokunsal özelliklerle pekişir

Oğlak kadını toprak elementi olmasından dolayı dokunsaldır, Akrep erkeği ise derin tutkuları ile “önce sen, sen mutlu isen mutluyum” der ve oğlak kadınına ruhuyla dokunur. Bu ruhsal dokunuşlar oğlak kadınının ihtiyacı olan ruhsal enerjiyi de almasını sağlar.

“Ruhunla dokunduğun kalbim senindir, al onu ve çıkar karlı dağların doruklarına. Ben seninim, sen de benimsin”

“Yalnızlığımın altın meşalesi, karanlık dünyamın parlayan yıldızı, soğuk yüzümün tebessüm perisi, sonbahar yapraklarının içimde açan anemon çiçeğisin.”

Karlı bir günde bir dağ evine Oğlak kadını ile Akrep erkeğini bırakın, İlkbahar gelmeden de sakın onları oradan almayın. Bırakın birlikte karın yağışını izlesinler.

 

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu Mutluluk Getirir mi? Doğum haritasında farklı etkiler almıyorlarsa, mutluluk onları dağın zirvesinde fazla bekletmeyecektir.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Oğlak Kadını Uyumu” için bir yanıt

oğlak kadınları ne kadar soğuk görünürlerse görünsünler kendisinden daha olgun bir erkekle karşılaştıklarında hayır demeleri zor. püf nokta “olgun”

neyle ilgili bilmiyorum hep oğlak kızları ile karşılaşıyorum ve yaşları bende küçük oluyor. özellikle yaptığım bir şey yok. bir noktadan sonra ipler kopuyor ama görüğüm tek kilit nokta oğlak kızları kendilerinde yaşça büyük erkeklerden daha çok hoşlanıyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir