Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu

Akrep erkeği Terazi kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Terazi kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Terazi kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Terazi kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Terazi kadını ilişkisi, akrep aşkı boğa aşkı mutluluk getirir mi? aşk ve evlilik?

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu Neden Sorunludur?

  • Akrep erkeği terazi kadını uyumu ‘nda iletişim konusu en büyük sorundur.
  • Akrep erkeği terazi kadını uyumu zordur çünkü Akrep içsel Terazi dışsaldır.
  • Akrep erkeği terazi kadını uyumu ‘nda nitelikleri uyuşmaz. Akrep sabit Terazi öncüdür.
  • Akrep erkeği terazi kadını uyumu ‘nda aldıkları etkiler farklıdır. Akrep Mars ve Pluto, Terazi Venüs’ten etki alır.

Öncelikle iki burcun astrolojik özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Terazi Kadını

Grubu: Hava
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Venüs
Ev Konumu: 7. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Evlilik, Sevgi, Denge ve Ortaklıklar

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu Belirgin Sorunları: Denge, Kıskançlıklar, Güven sorunu, İletişim ve Uyum Sorunları

Akrep Erkeği Terazi Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği terazi kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Mars-Pluto etkisi altındaki Akrep erkeği ile Venüsün tatlı kızı Terazi arasındaki birliktelik eğer uygun konumlar bulunmuyorsa sadece güneş burcu etkisi ile dramatik ilişkilere sahne olabilir. Terazi kadını yaşamı boyunca iç dünyasında ve hayatında denge sağlamaya çalışır. Akrep erkeğini gördüğü anda kararlılığına ve karizmasına hayran kalır. İsteyip te başaramadığı eksik yönlerin O’nda tamam olduğunu görür.

Güzelliği ve herkesin kolay kolay karşı koyamayacağı zerafeti ile Terazi kadını, Akrep erkeğinin hemen dikkatini çeker. Ciddiyeti ve kararlılığını bir kenara bırakıp Terazi kızı ile yaşamına renk katmak ister. Çocuksu, sevimli ve biraz şimarık hali laubaliliğe kaçmadığı sürede Akrep erkeğinin çok hoşuna gider. İçinde bir yerlerde kalan ve uyanmak isteyen çocuksu yanlarını harekete geçirir.

İlk bakışmalar, akrep erkeğinin gözlerinden çıkan büyüleyici enerjiler, terazi kızının kendisini beğendirmek için yaptığı cilveler, aşk günleri ve küçük kaçamaklar.. Daha ilk görüşmelerde Akrep erkeği Terazi kadınında aslında ileride kendisi için sıkıntı doğurabilecek yanlış bir şeylerin olduğunu farkeder. Ama terazi kızı o kadar tatlı ve cazibelidir ki kendisini O’nunla birlikte olmaktan bir türlü alıkoyamaz. Terazi kadını, sahip olduğu güzellikleri ve cazibesini her zaman “yapılması gerekenler listesi” nde ilk sıralarda bulunan evlilik hayalini gerçekleştirmek için kullanır. Terazi kızı eğer Akrep erkeği ile evlenmeye karar vermişse, Akrep erkeğinin içindeki şüpheleri dağıtmak için elinden gelen tüm çabayı sarfeder.

Terazi kadını, Akrep erkeğinin en zayıf noktası, cinselliğe olan düşkünlüğünü kısa sürede keşfeder. Akrep erkeğine o kadar büyülü bir dünya sunar ki Akrep erkeği yaşamının tümünün bu şekilde geçeceğine ikna olur. Hava unsuru olan burçlar Akrep burcunun enerjisini dağıtıcı özelliklere sahip olduğu için Akrep erkeği bir şeylerin ters gittiğini farketse de geri adım atmakta zorlanabilir.

Akrep erkeği terazi kadını

Akrep Erkeği Terazi Kadını, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep erkeği terazi kadını uyumu, iletişim konusunda nasıldır? İletişimde ne gibi sorunlar yaşarlar?

Akrep erkeği ve Terazi kadını arasında yaşanacak sorunların temelinde iletişim uyuşmazlığı yatmaktadır. Akrep erkeği ile Terazi kızı henüz evlenmemişlerse yaşanabilecek şu sorunları mutlaka gözden geçirmelidirler. Eğer bu sorunları aşabileceklerine inanıyorlarsa devam etmeliler. “Su akar yolunu bulur” tarzı söylemler sorunların görmezden gelinmesinden başka bir işe yaramaz. Günün birinde esen ters bir rüzgar üzeri örtülen sorunları açığa çıkardığında büyü bozulur ve çözülmesi gereken sorunlar tüm güzelliklerin üzerini örter.

Akrep Erkeği Terazi Kadını İletişim Sorunları

Akrep erkeği terazi kadını uyumu, iletişim en büyük sorundur.

Akrep erkeği az ve sadece gerektiğinde konuşur. Konuşurken ayrıntılara girmez. Gereksiz konuşulmasından da hoşlanmaz.
Terazi kadını ise hava grubunda yer aldığı için doğal olarak aklına gelen ve yaşadığı herşeyi anlatmak ister. Akrep erkeği sadece cümlenin en can alıcı noktaları ve sonucu ile ilgilenir. Diğer bölümlerini dikkate almaz.

Akrep erkeği yalnızlığı sever. Bu O’nun için bir ihtiyaçdır. Kendisini toparlaması, yaşadıklarını analiz etmesi ve herşeye yeniden başlaması için yalnız kalması gerekir.
Terazi kadını ise yalnızlıktan sıkılacaktır. Zaman zaman konuşmaya ihtiyaç duyduğunda Akrep erkeğinin “yalnız kalmaya ihtiyacım var” diyen soğuk yüzü ile karşılaşması muhtemeldir.

Akrep erkeği bir şeyi bir kez söyler ve tekrar etmekten hoşlanmaz. Söylediklerini tekrar etme gereği duyması O’nda “dikkate alınmadığı” izlenimi bırakır ve sertleşmesine neden olur.
Terazi kadını ise çabuk unutabilir. Yapılması gerekenlerin sürekli tekrar edilmesine ihtiyaç duyabilir. Akrep erkeğinin sertleşmesi kırılmasına neden olur.

Akrep erkeği birlikte olduğu insanın güven vermesini ister. Güven duymayacağı bir insanla huzurlu olması mümkün değildir. Huzursuz olduğunda ise “ben huzurlu değilsem sen de olamazsın” şeklinde karşılık vererek Terazi kadınına da huzur vermez.
Terazi kadını sosyal ve iletişim alanında becerilidir. Akrep erkeğinin aradığı güveni tam olarak veremeyebilir. Gerçekte güvenilmez bir insan değildir ancak yaptıkları akrep erkeği tarafından “saman altından su yürütmek” gibi algılanır.

Akrep Erkeği Esnek Değildir

Akrep erkeği esnek değildir. Ya siyah olabilir veya beyaz. Diğer tonlara uyum sağlayamaz.
Terazi kadını ise esnektir ve tüm renklere bürünebilir. Denge arayışı yaşamdaki tüm renkleri deneyimlemesini gerekli kılabilir. Uyumlu olduğu tonları yaşı ilerledikçe ve tecrübe ettikçe sahiplenir.

Akrep erkeği birlikte olduğu insanın sadece kendisine ait olmasını ister. Terazi kadınının etrafında başka erkeklerin olmasına tahammül edemez. Art niyet olmasa da terazi kadınının herhangi bir nedenden dolayı başka erkeklerle konuşması O’nu çileden çıkarır.
Terazi kadını diğer hava unsurları gibi sürekli birileriyle iletişim halindedir ve kendisini kısıtlamakta zorlanır. Akrep erkeğinin hoşlanmadığını bilse de kendisini birileri ile konuşmak zorunda hisseder.

Terazi kadını yüzeyde yer aldığı için hiçbir zaman Akrep erkeğinin kalın duvarlarını aşıp ta gizli dünyasına ulaşamaz. O’nun için Akrep erkeği her zaman kendisinden bir şeyler saklayan, iç dünyasını kendisi ile paylaşmayan, çözülmesi zor bir sır küpü olarak kalır.
Akrep erkeği Terazi kadınına hiçbir zaman tam olarak güvenemeyeceği için iç dünyasının kapılarını tümüyle aralayamaz. Sırlarını kendisine saklar. Ne zaman nerede ve kiminle konuşurken ağzından ne kaçıracağını bilmediği bu kadına kapılarını kapalı tutar.

Kısacası ne Akrep erkeği Terazi kadının anlayabilir, ne de Terazi kadını Akrep erkeğini anlayabilir. Ne birbirlerinden vazgeçebilirler ne de tam bir uyum içerisinde yaşayabilirler. Bu ilişkide Sabır ve Tahammül Akrep erkeğinin, Güven ve Kendini Kısıtlama Terazi kadınının imtihanıdır. Başaramazlarsa yaşamları boyunca sürekli birbirleri ile didişmeye devam ederler. Terazi öncü bir burç olduğu için boyun eğmez, Akrep ise değerlerinden ödün vermez.

Sonuç: Ya imtihanını kazanırsın ya da sürünürsün.

akrep erkeği terazi kadını uyumu akrep terazi anlaşabilir mi akrep terazi aşk evlilik

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumunda Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği terazi kadını uyumu sosyal faaliyetler açısından nasıldır?

Terazi kadını hava grubunda yer aldığı için doğal olarak sosyaldir. İletişim, Terazi burcunun sanatını icra ettiği bir alan gibidir. Kimi nasıl etkileyeceğini çok iyi bilir. Sosyal çevresi geniştir. Hemen her yerde sayısını hatırlayamayacağı kadar arkadaşları vardır. Not defterleri telefon numaraları, telefon rehberi ve sosyal medya hesapları da arkadaşları ve hayranları ile doludur.

Terazi kadını uzun süre evde kalamaz, yalnız kalmaya tahammül edemez. Gezip dolaşmaya, hava almaya, yeni insanlarla tanışmaya ve hepsinden önemlisi kendisini iletişim kanalı ile anlatarak ve göstererek tatmin etmeye ihtiyacı vardır.

Akrep erkeği ise hiçbir zaman bir insanın neden bu kadar insanla birlikte olmaya ihtiyacı olduğunu anlayamayacak kadar derinlerde yaşar. Doğum haritasında akrep burcundan daha baskın etkiler almamışsa hayatı boyunca sayıları bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar sağlam dostlukları vardır ve fazlasına ihtiyaç duymaz.

Aylarca yalnız başına evde kalabilir. Tatmin olduğu alan iletişim sosyal ilişkiler değil ruhsal ve sezgisel alanlardır. Merak ettiğini araştırır, inceler ve daha derinlere inmek için çaba sarfeder. Kendisini daha büyük sorunlar için sürekli yenileme ve geliştirme çabası içerisindedir.

Terazi kadını sosyal ortamların aranan insanıdır, güler yüzlü ve cıvıl cıvıldır. Tebessüm ettiğinde insanlar üzerinde nasıl bir etki bırakacağını çok iyi bilir ve bu O’na tarifsiz bir haz verir. Sosyal olduğu kadar tatmin olabilir. Akrep erkeği ise yalnız olduğu ve amaçlarına ulaştığı ölçüde tatmin olur.

Doğum haritalarında her iki tarafı da olumlu yönde etkileyecek konumlar yoksa bu ilişkinin ilk büyük sorunu Akrep erkeğinin Terazi kadınını kıskanması ile başlar. Birbirlerini anlayıp sabır göstermezler ve mücadeleye başlarlarsa Terazi kadını Akrep erkeğini kıskandırarak kendisine bağlamaya veya etkilemeye çalışır. Akrep erkeği ise Terazi kadınını evde kalmaya zorlar.

Sonuç: Sahip oldukları özellikleri birbirlerine karşı kullanarak ilişkiyi berbat ederler. Temeli sahip olunan özelliklerin ileri de ne gibi sorunlara yol açabileceği bilinmeden atılan tüm ilişkilerde olduğu gibi sorunlar mart ayı gelmeden kapıyı çalmaya başlar.

Akrep Erkeği Terazi Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği terazi kadını aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Her ikisi de birbirlerini gördüklerinde aşk “ben her an gelebilirim ama kararsızım” diyecektir. Birbirlerinden çok etkilenirler. Ama akrep erkeğinin yeterince sosyal olmayışı, Terazi kadınının da Akrep erkeğine yeterince güvenilir gelmemesi soru işaretlerine uzun bir senfoni besteletebilir. Her ikisinde de diğerinin ihtiyacı olan özellikler vardır. Akrep erkeği kararlılık, cesaret ve terazi kadınının sosyal ortamlarda sergilemek istediği karizmaya; Terazi kadını zarafet, güleryüz, cazibe ve tatlı dile sahiptir.

Terazi kadınına kalsa mümkün olan en kısa sürede evlenilmelidir. Çünkü bilinçaltı bir şeyden çok emindir “Akrep erkeği durumu çözerse evliliği istemeyebilir” Akrep erkeği Terazi kızı ile birlikte olmaktan çok keyif alır ama evlilik konusunda ruhsal algıları şüphe duymasına neden olacak çok fazla veri taşır. İkilemde kalır. Karar vermekte zorlanır. Olmaz der. Ama terazi kızı çok inatçı ise sonunda çoğunlukla O’nun istediği olur.

Evliliğin ne kadar uyumlu geçeceği her iki tarafında bir birlerine duydukları sevginin samimiyeti ve verebilecekleri tavizlerin son kullanım tarihlerine bağlıdır. Başarabilirlerse mutlu olabilirler.Her ilişkinin bir imtihan evresi vardır o evrelerden bir kaçında taraflardan biri sırası ile fedakarlık yaparsa kolay atlatılabilir.

İki ruh imtihanlarından arınıp bütünleştiğinde yaşamlarının son dönemleri büyük bir fırtanayı atlatmanın verdiği yorgunluk ve tecrübelerle mutlu mesut bir şekilde huzur içerisinde geçebilir. Sabah odalarının camlarını açtıklarında papatya kokuları, gece karanlık çöktüğünde yıldızlar, ruhlarına eşlik eder.

Akrep Erkeği Terazi Kadını Arkadaşlık Uyumu

Akrep erkeği terazi kadını uyumu iyi bir arkadaşlık getirebilir mi?

Akrep erkeği uzaktan gördüğü bir terazi kızını şu şekilde tarif edecektir, “zarif, ince, kibar ve ışıl ışıldı. Gülünce içim açıldı. Be kadar berrak ve etkileyici bir kız.” Akrep erkeği terazi kızını kendisine çeken farklı bir enerji bulur. Karşı koyamadığı ama ulaştığında da hiçbir zaman tatmin olamayacağı bir enerji… Sıcak yaz gününde içilen ılık bir su gibi. Hiçbir zaman doyamaz, bunu bildiği halde sürekli içmek ister.

Terazi kızı ise akrep erkeğini gördüğünde şu tanımlamayı yapar “olgun, karizmatik, büyüleyici, etkileyici gözler ve ne istediğini bilen, kararlı bir erkekti” Sahip olmak istediklerine sahip olan bu erkeği içten içe kıskanır. Çünkü çok sosyal olduğu ve herkesi istediği şekilde etkileyebildiği halde, öncü karaktere sahip olan terazi kızı bu erkeğe yaklaşmaktan çekinir. Sahip olmak istedikleri Akrebin elindedir. Terazi çok iyi konuşur, gülümsemesi ve hareketleri herkesi kendisine hayran bırakır ama hiçbir zaman dengesini sağlayamaz. Hep bir şeyleri eksik kalır. Sahip olmak istediği eksik yönleri işte burçlar kuşağında kendisinden sonra gelen O erkekte vardır ve onları almak için kapıldığı bu çekime engel olmayı reddeder.

Adı ister aşk olsun ister sevgi Terazi ve diğer hava grupları için, “aşk” eksik yönlerini tamamlamanın diğer adıdır. Çünkü onların görevi aşık olmak ve derinlere inmek değildir. Sosyal becerilerini artırarak insanlar arasındaki iletişim ağını geliştirmektir.

Birliktelikleri akrep erkeğinin kabına sığmayan ruhsal enerjilerinin bu hava grubu kızında dağılıp çözüldüğünü farkedeceği an son bulur. Ancak o zamana kadar iyi ve neşeli birer arkadaş olurlar. Terazi kızı akrep erkeğinin iç dünyasını hiçbir zaman kendisine açmadığını ve açmayacağını görüp hayal kırıklığı yaşar. Bu inatçı ve herşeyi kendisinden gizleyen insana sahip olmak istediği sırları vermediği için içten içe kin duyar.

Akrep Erkeği Terazi Kadını Cinsel Uyumu

Akrep erkeği terazi kadını uyumu, cinsel yaşamlarının asıl etkiler? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Her ikisi de birbirlerini kışkırtmaya programlı gibidirler. Kolayca birbirlerini baştan çıkarabilecek özelliklere sahiptirler.

İlişkilerinin ilk bölümü doğal olarak oldukça uyumludur. Neşeli ve hoş anlar yaşanır. Ancak Su ve Hava unsurları birbirlerini besleyecek enerjileri oluşturamadıkları için devamlılığı olmaz. İkili arasındaki cinsel uyumu kısaca akrep erkeği için, tatminsizlik olarak tarif edebiliriz. Çünkü Terazi hava unsuru olduğu için Akrep erkeğinin ihtiyacı olanı karşılamakta yetersiz kalır. Venüs kızı çekici, tatlı ve hoştur ancak cinsel enerjisi yetersizdir.

Akrep erkeği de terazi için yeterince romantik olamaz, Terazi ise herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerde hazır olmaktan uzaktır.

Venüs, terazi kadını için zarafet ve güzelliktir. Ama Akrep erkeğinin Mars enerjisi ve bu enerjiyi sürekli yenileyen Pluto güzellikle yetinemez. Belki iletişim ve sosyal uyum alanı sorunlu olabilir ama en azından cinsel uyum sorunları mutlaka aşılmalıdır. Cinsel yönü eksik kalan Akrep erkeğinin daha gergin, uyumsuz ve sert olacağı unutulmamalıdır.

Akrep erkeği terazi kadını uyumu imkansız değildir ancak her iki tarafında yoğun bir çaba sarfetmesi gerecektir.

2019 Yılının bu ilk gününde, Akrep erkeğinin diğer burç kadınları ile ilgili genel uyumunu konu alan son yazısında, ilklerinizin sonlarla tükenmediği güzel bir yıl geçirmenizi dilerim.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu” için 12 yanıt

🙂 Yani akrep erkeği ile terazi kadını ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Güzel başlar, ortalarda afallama, sonunda sen kimsin ben kimim modu 🙂 Akrep teraziyi terazi de akrebi tamamlar, ikisi birbirinin imtihanı gibidir. Ama gel gör ki ikisini bir çatı altında uzun süre aynı neşeyle bir arada tutmak su ve hava grubu özelliklerine ter gibidir.
Kah barışır kah kavga ederler. Aralarındaki çekim mıknatıs çekimi gibidir. Bir kez birbirlerine aşık olmaya görsünler, ne bir arada olabilirler ne de ayrı. Tam bir kaos aşkı. Orta yaşlarına kadar devam edebilirlerse 7. ve 8. ev güzel birbirlerine teslim olurlar. Birbirlerini anlayabilirler mi? Hiç sanmıyorum, farklı alemlerin insanlarıdırlar. Ama birlikte yaşlanabilirlerse iki farklı boyutu bir araya getirmeyi başarabilirler. Madalyayı hakederler.

Şimdiye kadar okuduğum en iyi analiz diyebilirim. Ne kadar hoşlanırsam hoşlanayım şimdiye kadar hiç bir terazi kızıyla ciddi düşünemedim bir türlü. Tam karar vermek üzereyken son anda vazgeçerek bir şeyşer oldu.

Yükseleni yengeç bir terazi burcuyum. Akrebimle yeni başladık. Her şey güzel. Belki de ilerleyen yaşımız yüzündendir bilmiyorum ama kıskanç olmayan yumuşacık bir akrepleyim. Çok sosyal değilim. Fazla sessiz olmasını bazen takıyorum ama sorunsuzuz diyebilirim. Umarım yazanlar gibi şüpheyle bakmıyordur sürekli bana. Onunla yaşlanmak istiyorum.

Siz değişken olmadığınız, unutmadığınız, sürekli bir şeylerin yerini değiştirmediğiniz, aşırı sosyal olmadığınız, yalnız kalma isteklerini ve sessizliğini sorun yapmadığınız; onun güvenini sarsmadığınız ve ona “hayattaki tek erkek” hissi verdiğiniz, cinsel yönden yeterli olduğunuz sürece sizi ondan başka sevebilecek biri olabilir mi?

Doğum haritalarınızda baskın unsurlar uyumlu ise sorun yaşayacağınızı sanmam. Yükselen, Ay, Merkür, 7. Ev gibi konumlarda önemli. Dilerim bir ömür boyu mutlu olursunuz. Son adımı atmadan önce gerçekten ne kadar uyumlu olup olmadığınıza çok iyi bakın.

Siz orta yaşlarınızı geçmişseniz artık Yengeç etkisi daha ağır basıyor olabilir. Bu sizin için artı olacaktır.

Yani ben bu yazıyı okuyunca olmayacak duaya amin mi diyoruz diye sordum kendime. Biz iyi anlaşıyoruz, akrebim de konuşmayı tercih ediyo. ? Hüsran olmayız inşallh. Terazi olmak büyük şanssızlık gerçekten. Ilerde çocuklarim hava grubundan olmasin istiyorum.

Uyum yazıları güneş burçları baz alınarak hazırlanır. Özelde doğum haritasındaki 12 ev konumu, gezegen konumları ve açılar uyumu etkiler. Özellikle yükselen burç, 3. ev, 7. ev, merkür ve ay konumları etkilidir. Eğer yazıda geçen sorunları yaşamıyorsanız ve uyumlu iseniz fazla dikkate almayın.

Merhabalar, bende bir teraziyim ve yükselenim balık ay burcum yay asosyal gibi bişeyim uyum saglar mıyım bilmiyorum korkutuyor bu akrepler beni

Merhaba.
Belli bir yaştan sonra yükselen burcunuzdan dolayı uyum sağlayabilirsiniz. Duygusal yönden anlaşmanız güç olabilir. Yay burcu ateş unsurudur. Akrep burcu su ve toprakla uyumludur.
Ayrıca Merkür, 3. ev, 7. ev, 5. ve 11 evlerinizde önemli. Genel olarak bir arada bulunduğunuzda huzur duyuyorsanız uyumlu olduğunuz kanısına varabilirsiniz. Doğum haritanızdaki açıların nasıl etkilediği önemli. Uyumlu açılar fazla ise uyum sorunu yaşamazsınız.

Asosyal olmanız önemli değil. Akrep burcu için ruhsal derinlik, sıradışılık, macera ruhlu olmak, biraz uçlarda dolaşmak yeterli. Bunların sadece madde boyutunda olması da gerekli değil. Yükselen Balık özelliğiniz ruhsal yetenekler kazandırıyorsa ruhsal anlamda da uyum sağlayabilirsiniz.

Merhabalar yükseleni balık, ay burcu yay olan bir terazi kadınıyım. Erkek arkadaşım da yükseleni boğa, ay burcu ikizler olan bir akrep erkeği. Anlattıklarınızı tamamiyle yaşıyoruz desem yeri. Bazen dünyanın en uyumlu çifti tartışmalarda ise dünyanın en uyumsuz çifti olabiliyoruz, o kadar şiddetli geçiyor. Şu zamana kadar gördüğüm en iyi uyum açıklamasıydı. Ancak bu kadar iyi anlatılabilir:)

Güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Herşeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

Yükselen burçlarınız uyumlu ama sizin ay burcunuz duygusal yönden biraz daha entelektüel bir bakış açısına sahip olmanıza neden olur. Erkek arkadaşınızın güneşi savaşçı karakter sizin de duygusal yanınız savaşçı. O noktada birbirinizle sorun yaşayabilirsiniz. Sizin güneşiniz arkadaşınızın ise yükseleni Venüs etkisi altında. Sanatsal bir çatışma olabilir : )

Erkek arkadaşım güneş akrep, yükselen ikizler. Ben de güneş terazi, yükselen boğa burcuyum. Aslında kıskanç, kısıtlayan bir adam değil sevgilim, aksine rahat bir insandır. Dediğiniz gibi ben çok konuşurum o ise çok az 🙂 Ama sizden de bir yorum almak isterim ilişki uyumumuza dair.

Erkek arkadaşınızın yükseleni ile sizin güneş burcunuz şu an uyum sağlamanızda etkendir. Her ikisi de hava grubu olduğu için büyük sorun yaşanmaz. Terazi ile akrep her zaman birbirlerini çekerler aranızdaki mevcut çekimde güneş burçlarınızla ilgili.
Orta yaşlarınızdan sonra Yükselenler daha aktif olmaya başladığında Siz boğa özelliğinizle belirgin olacaksınız erkek arkadaşınız da ikizler. Yani siz daha çok tembel, miskin, maddiyatçı, yemeğe düşkün.. O ise bunların tam tersi olacak 🙂

Bunların dışında Merkür, 3. ev, 5. ev ve 7. ev konumları da önemli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir