Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

Akrep erkeği Yengeç kadını uyumu nasıldır? Akrep erkeği Yengeç kadını ile anlaşabilir mi? Akrep erkeği Yengeç kadını ile mutlu olabilir mi? Akrep erkeği Yengeç kadını arkadaşlığı, İkisi ne kadar uyumludur? Akrep erkeği ve Yengeç kadını ilişkisi, akrep aşkı yengeç aşkı mutluluk getirir mi? Akrep erkeği Yengeç kadını aşk ve evlilik?

Öncelikle iki burcun genel özelliklerine bakalım.

Akrep Erkeği

Grubu: Su
Niteliği: Sabit
Gezegeni: Mars ve Pluto
Ev Konumu: 8. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Cinsel Yaşam, Ölüm ve Madde Ötesi Hayat

Yengeç Kadını

Grubu: Su
Niteliği: Öncü
Gezegeni: Ay
Ev Konumu: 4. Ev
Burcun İlgili Olduğu Alan: Aile ve Toplum Hayatı

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu Belirgin Sorunları: Duygusal kırılmalar, kıskançlık, unutkanlık

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Genel Uyum Analizi

Akrep erkeği Yengeç kadını uyumu, iki burcun özellikleri gözönünde bulundurulduğunda nasıldır?

Akrep erkeği ile Yengeç kadını arasında doğal bir uyum bulunur. Her ikisinin de su grubu içerisinde bulunması, derin ve tutkulu yapıları her ikisinin kolayca birbirlerine bağlanmalarını sağlar. Akrep, Mars ve Pluto’nun Yengeçse duyguları temsil eden Ay’ın etkisi altındadırlar. Duygusallık her ikisi için de ilişkilerinin temelini oluşturacaktır.

Akrep erkeği her konuda olduğu gibi aşk konusunda da duyguların derinlerde olmasını ister. Yengeç kadını Ay etkisi ile bu duruma dünden hazırdır. Ancak yaşanması muhtemel sorunlardan biri de bu noktada ortaya çıkar. Akrep erkeği duygusal derinlikte sürekli kalmak istemez. Ulaşmak istediği noktaya ulaştıktan sonra o bölgeden hızla ayrılmak ve yüzeylere çıkmak isteyebilir. Yengeç kadını ise oradan ayrılmak istemez, kendisini ruhsal yönden besleyen duygularıdır ve aşırı hassas olabilir. Kırılganlıklar, küsmeler ve yanlış anlaşılmalar zaman zaman ilişkiye eşlik edebilir.

Duygusal kırılmalar taraflardan birinin diğerine anlayış göstermesi ile kısa sürede çözümlenebilir. Her ikisinin de sezgileri güçlüdür ve birbirlerini çok iyi anlarlar. Yengeç kadını aile ile ilgili konumda yer aldığı için Onun uzmanlık alanı aile hayatıdır. Akrep erkeği, evinde Yengeç kadını ile birlikte huzurun nasıl bir şey olduğunu tam anlamıyla deneyimleyebilir. Birlikteliklerine leziz yemekler, düzenli, tertipli, temiz ve sıcak bir yuva eşlik edecektir.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını, iletişim Uyumu ve Yaşanabilecek Sorunlar

Akrep erkeği Yengeç kadını uyumu iletişim konusunda nasıldır?

Akrep erkeği ve Yengeç kadını arasında yaşanabilecek sorunlar Yengeç kadınının aşırı duygusallığı ve Akrep erkeğinin kıskançlığı olacaktır. Ancak birbirlerini anladıkları ve anlayış gösterdikleri sürece büyük sorunlar yaşanmaz.

Yengeç kadını da Akrep erkeği de evcildirler. Yengeç kadınının öncü niteliği zaman zaman Onu sosyal ortamlara itse de çoğu zaman evi Onun yaşam alanını oluşturur. Yengeç kadını sosyal ilişkilerini artırdığında veya klasik “ben ailemsiz yapamam” nöbetleri tuttuğunda, Akrep erkeği Yengeç kadınını Onu ailesinden de kıskanabilir.

Akrep yengecin duygusallığını anlar fakat kuralcı yapısına göre iki insan evlenmişse aileler arka planda kalmalıdır. Sürekli gündeme getirilen aileler ve akrabalar Akrep erkeğinin canını sıkabilir.

Sonuç: “Ailen olmadan yapamayacaktın, sürekli onlarla birlikte olacaktın neden benimle evlendin. Ben ailenle değil seninle evliyim.”

Orta yol bulunabilir. İki taraf bu süreci aşabilirlerse iletişim konusunda anlaşmaları için her ikisinin de güçlü sezgileri yeterli olacaktır. Yengeç kadını dolunay evrelerinde sert ve kırıcı etkiler aldığında Akrep erkeğinin durumu anlayıp sabırla hareket etmesi olası tartışmaları yaşanmadan önleyecektir.

akrep burcu erkeği yengeç burcu kadını uyumu, akrep yengeç anlaşabilir mi, akrep yengeç evlilik

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Sosyal Faaliyetler

Akrep erkeği Yengeç kadını uyumu, sosyal faaliyetlerde nasıldır?

Akrep erkeği için sosyal yaşam gereklilikler ve sınırları zorlama arzusu dışında zorunluluk değildir. Yaşam gıdasını yalnızlıktan ve ruhsal derinliklerinden alır. Yengeç kadını da evcildir çok gerektirmedikçe aşırı bir sosyal olma beklentisi taşımaz.

Yengeç kadınının öncü niteliği O’nu bazı etkinliklere sürüklese de gözü her zaman evinde olacaktır. Ay etkisi yengeç kadınını her zaman tedirgin eder. Bu tedirginliğini akrep erkeğinin güvenli limanına sığındığında giderecektir.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Aşk ve Evlilik Uyumu

Akrep erkeği Yengeç kadını uyumu, aşk ve evlilik hayatında nasıldır?

Aşk güneşte ışıldayan bir kumsalsa, akrep yengeç evliliği de kıyıya vuran dalgalar gibidir. Dalgalar kıyıya her vurduğunda kumsal ışıl ışıl parıldar. Her dalga derinliklerden yeni kumlar taşıyarak kumsalı besler.

Yengeç kadını bulunduğu evin etkisi ile aşkı her zaman evlilikle bağdaştırır. O’nun için iyi bir aşk mutlaka evlilikle taçlandırılıp bir ömür boyu devam etmelidir. Akrep erkeği yengeç kadını gibi her zaman aşkı evlilikle bağdaştıramasa da uyumlu bir eş bulduğunda Onun için arayış, bir ömür boyu sürecek sadakatle sonlanır.

Akrep erkeği evlendiğinde kendi kurduğu düzenin bir başkası tarafından değiştirilmesini ilk zamanlar yadırgayacaktır. Yengeç kadınının unutkanlığı, zaman zaman neyin nereye konulduğunun hatırlanmaması gergin anların yaşanmasına neden olsa da zamanla her gün etrafa yayılan birbirinden güzel yemek kokuları, düzenli bir ev, sıcak bir yuva ve kendisi ile ilgilenen bir eş Akrep erkeğini mest edecektir.

Akrep erkeğinin kalbine dokunan ay parıltısı Onun daha önce yaşamadığı deneyimler yaşamasını sağlar. Yanına kedi gibi sokulan bir kadının varlığı O’na garip gelse de çok hoşuna gider. Sevme ve sevilme hissinin ruhunda eksik kalan bir parça olduğunu ve zamanla bu eksikliğin giderildiğini farkederek eşine ihtiyacı olan sevgiyi ve korumayı sağlayacaktır.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Arkadaşlığı

Akrep erkeği Yengeç kadını arkadaşlık uyumu nasıldır?

Yengeç kızı Akrep erkeğini gördüğünde onda diğerlerinde olmayan ve eksikliğini hissettiği bir şeyler olduğunu farkeder. Aralarındaki doğal çekim etkisi her ikisini birbirlerine çeker. Bir süre sonra farkına varmadan yakınlaşmaya başlarlar.

Akrep erkeği yengeç kızını gördüğünde ve “ben sana başkaldırmam, sadece güvenilir birine sığınmam gerek” mesajını aldığında hemen O’nun etrafında bir duvar örmeye başlar. Yengeç kızı bu andan itibaren kendisini ruhsal yönden güvende hissetmeye başlar. Birbirlerini çok iyi anladıkları için zaman zaman yengeç kızının sulu göz portreleri ve akrep erkeğinin “gene ne oldu” serzenişleri dışında sorun yaşamazlar.

Dikkat edilmesi gereken nokta bazı yengeç kızları sahip oldukları duygusal derinliği Akrep erkeğini içten yönetmek için kullanabilirler. Gözyaşları, ağlamalar oyunun bir parçası olarak kurgulanabilir. Bu durumu Akrep erkeği er veya geç anlayacaktır. Anladığında ise frtınaların kopma saati beklenmeli ve hazırlık yapılmalıdır. İç dünyasına giren bir insanın doğuştan sahip olduğu yeteneklerini kullanarak kendisini bilinçli bir şekilde belli bir yöne çekmek için kullandığını farketmesi, Akrep erkeğini hiç olmadığı kadar öfkelendirecektir.

Birkaç deneme, tartışmalar ve gözyaşları sonunda, birbirlerini gerçekten seviyorlarsa her iki tarafta birbirlerine teslim olurlar.

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Cinsel Uyum

Akrep erkeği Yengeç kadını cinsel uyumları nasıldır? Cinsel yaşamlarında anlaşabilirler mi?

Akrep erkeği yengeç kadını uyumu cinsel yönden ne kadar uyumludur? İkisini soğuk bir kış günü bir evde bırakın, ısınmak için başka bir şeye ihtiyaç duymasınlar. Dalgalar durulup, gelgitle birlikte kabaran sular çekildiğinde ve etrafı kaplayan sis tabakası dağıldığında havanın ne kadar soğuk olduğunu anlayacaklardır.

Akrep erkeği cinsel uyumla birlikte Yengeç kadınında aradığı tutkuyu duygusal kıvamda bulacaktır.

Akrep erkeği Yengeç Kadını Uyumu Mutluluk Getirir mi? Akrep burcu erkeği için durgun suları andıran iki burç kadını vardır. Biri balık burcu kadını diğeri ise Yengeç burcu kadınıdır. Uyum anlatılmaz sadece yaşanır.

Zaman zaman kabaran dalgalara aldırmayın, suyun getirdikleri kabaran dalgalar çekildiğinde ortaya çıkacaktır.

 

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Yengeç Kadını Uyumu” için 2 yanıt

Akrep burcu için iki ideal eş vardır. Biri balık burcu diğeri ise yengeç burcudur. Yengeç burcu öncü burç olduğu için o da sorunlu olabilir. Geriye sadece balık kalır 🙂 Akrep erkeği her kadınla anlaşamaz. Başına buyruk ve kendi kuralları ile yaşayan çok ters bir erkektir. Bazen kendisi ilede anlaşamaz o derece yani.
Akrep erkeği ile birlikte olacak kadının balık burcu gibi karşılık beklentisi olmaması gerekir. Yengeç burcu ailesine aşırı bağlıdır. Akrep erkeği doğum haritasında bu durumu dengeleyecek bir etki almamışsa eninde ve sonunda yengeç burcuna “ailenle değil seninle evlendim” diyecektir. Arkadaşım dediği için iyi biliyorum. İyi düşünün

yengec kadini guvenilirdir, balik kadini akrebe guven vermez.Akrep burcu guvene ve fedakarliga cok onem verir.Sevdi mi tam sever.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image