Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

Akrep burcu erkeği aşık olunca ne yapar? Akrep erkeği aşık olduğunda hayatında neler değişir? Aşk akrep burcu erkeğini nasıl değiştirir?

Akrep burcu erkeği de diğer tüm erkekler gibi aşık olunca büyük bir değişim geçirir. Değişimin ana kaynağı Pluto’dur. Pluto akrep burcuna sürekli değişimi, gelişimi ve gerekirse yıkılıp tekrar ayağa kalkmayı öğretir. Aşkla gelen değişim akrep burcunda diğer çoğu burca göre daya yoğun gerçekleşir.

Akrep burcu erkeği dışa çok fazla yansıtmasa da duygusal bir erkektir. Hayatını büyük oranda duyguları yönlendirir ve çoğu kararında hisleri ile birlikte duyguları da etkilidir. İç dünyasında duyguların bu kadar hakim olduğu bir insanın aşık olduğunda nasıl bir değişim yaşayacağını ve neler yapabileceğini tahmin etmek çok zor olmasa gerek.

Akrep burcu erkeğine aşıksanız tek yapmanız gereken duygularına karşılık vermek veya ona duygularınızla hitap etmektir. Kalan kısmını akrep erkeği bir şekilde tamamlayacaktır.

Ya Hep Ya Hiç

Akrep burcu erkeği aşık olduğunda ne yapar? Her akrep erkeğinin ne yapacağını bilmek mümkün değil ancak ne yaparsa yapsın yaptığı herşey mutlaka çok belirgin, net ve uçlarda olacaktır. Aşık olduğu insana aşkını gösterebilmek için basit komplimanlar (hoş sözler) onun için asla yeterli değildir. Yaptığı veya yapacağı her ne olursa olsun yaptığına değecek ve aşık olduğu insanın ruhuna işleyecek bir şey olmalıdır.

Aşık olduğunda bunu gösterebilmek için çok etkili şeyler yapmak ister.

  • Yağmur altında camının önünde beklemek
  • Çok pahalı bir hediye almak
  • Herkesin önünde veya sosyal medyada aşkını ilan etmek

gibi aklınıza gelebilecek her türlü çılgınlığı yapabilir. Farklı ve marjinal olmak uğruna her yolu deneyebilir. Amacı sizi şaşırtıp sırf size olan sevgisini ispatlayabilmek için sınırları ne kadar zorlayabileceğini göstermektir.

Seni ne kadar çok seviyorum, sana ne kadar aşığım? “İşte bu çılgınlıkları yapabilecek kadar çok ve derin“.. Herşey bu mesajı verebilmek içindir.

Duygusal Derinlik ve Aşırılıklar

Akrep burcu erkeği aşık olunca ne yapar? Eğer gerçekten çok derin bir sevgiyle aşık olmuşsa aşkı tüm benliği ile hissetmek, yaşamak yaşatmak ister. Duygusal derinlikler akrep burcu için çok değerlidir ve bu deneyimi sonuna kadar yaşamaya çalışır.

  • Yalnız kalıp şiirler yazmak
  • Birbirinden güzel mesajlarla dikkat çekmeye çalışmak
  • Kıskanmak, şüphelenmek ve endişelenmek
  • Ağlamak ve daha derinlere inmek
  • Geleceğe dair hayaller kurmak

Akrep burcu erkeğinin aşık olduğunda yapabilecekleri arasındadır.

Dikkat Etmeniz Gereken Önemli Nokta

Eğer bir akrep burcu erkeği size aşıksa veya siz onu seviyor aşkını kazanmak istiyorsanız ilk dikkat etmeniz gereken nokta akrep burcu erkeğinin sevdiği insanı sahiplenmesi ve kıskanmasıdır.

Onun kalbi ile bağlantı kurduğunuz andan itibaren artık yaşamınızdaki diğer tüm erkekleri devre dışı bırakmanız gerekir. Aksi taktirde ne kadar derin bir aşkla sizi sahiplendiğini daha net bir şekilde görme imkanına kavuşabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?

18 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Aşık Olunca Ne Yapar?” için 2 yanıt

Ayrılığımizin 10. Ayı benim acılarım az da olsa dindi. Ama asla gözyaşım dinmeyecek. Ve bu onu bilmiyor. Daha öncede söylemiştim. Mesela ayda bir bir vs karşılaşıyoruz caddede tabi kalabalık olduğu için gözünün içine bakamıyorum hep yanında birileri oluyor. Beni hemen farkediyor uzaktan bile olsa görüyor. Dün mesela yan duruyordu sanki kokumu almis gibi farketti hızlıca arkasından geçtim yürüdüm. Merak ettiğim içinden ne düşünüyor ? Akrep erkeği bu durumda ne hisseder ne geçirir aklından. Çok merak ediyorum

Daha önce ayrıldığınız bir erkekten bahsediyoruz sanırım.

Ne düşündüğü zihnindeki “siz” imajı ile ilgili. Sizinle ayrılırken nasıl bir iz bırakmışsanız o ize uygun şekilde hissedip düşünür. Çünkü akrep burcu “sabit” niteliğe sahiptir. Değişimi kolay olmaz. Kolay kolay da unutmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir