Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Akrep burcu erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar? Neler yaşar, yaşamını nasıl sürdürür? Bir başkasını bulur mu? Ayrılığı nasıl değerlendirir?

Sevgim bir bahardı ellerinde,
Gelince kışım, çiçekler gibi soldu yüreğim, döküldü tüm yapraklarım.
Kim kurdu saati ayrılık vaktine?
Zamana hapsolmuş aşıklar gibiyim şimdi.
Kırdın kolumu kanadımı. Gitme desen de gidecektim.
Aşkımı da alıp gidiyorum bu diyarlardan. Şimdi gelsen de olur gelmesen de.

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Sebepler ve Sonuçlar

Akrep burcu erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar? Herşeye yeniden başlar. İstemediği bir ayrılık yaşamış olsa da, ayrılık nedeni gerçekçi sebeplere dayanıyorsa ve tam anlamı ile bir akrep etkisi altında ise kısa sürede yeni yaşama alışacaktır.

Astrolojide Akrep burcu “değişim ve dönüşüm” burcu olarak bilinir. Yaşadığı her sıkıntıyı kendi değişimi ve dönüşümü için bir fırsat olarak görür. Temel ilkesi “Yaşa, gör, değiş ve dönüş” tür. Bu şekilde sürüngen akreplikten kartal akrepliğe doğru adım adım tırmanır.

Eğer “nasıl olsa hatasını anlar, ayrılık acısını yaşasın, kıymetimi bilsin” gibi sözlerle kendinizi teselli etmeye çalışıyorsanız ve muhatabınız gerçek bir akrep burcu etkisi altında ise kendinizi bu şekilde avutmamanızı tavsiye ederim. İki hafta içerisinde yoğun bir nostalji yaşayacak sonrasında değişim ve dönüşüme başlayacaktır. Akrep burcu olan ve akrep özelliklerini taşıyan bir arkadaşımın sözleri “rahatladım, özgürlük sen ne güzelsin öyle” Herkes bunu söylemeyecektir, ayrılık nedenleri herşeyi değiştirir ama akrep erkeğinin bakış açısı bu.

Gün yüzüne çıkan her duyguyu, daha şiddetli bir duygu ile bastırmaya çalışacaktır.

 • Acı çekmek,
 • hatırlamak,
 • hatıralar,
 • geçmişte yaşanan güzel günler..

Bunların hepsini birer birer ele alıp bastıracaktır. İç dünyasında derin duygulara sahiptir ancak dışa bakan yüzü mantık duvarı ile örülüdür. Yaşadıklarını bir süre sonra kimse göremeyecektir. Çok acı çekse de “davranışını değiştir bir süre sonra duygular davranışlarına eşlik eder” gerçekliğini doğal olarak yaşar. Güler, eğlenir, içindeki izleri bastırıp yok etmek için elinden geleni yapar.

Akrep erkeği ayrıldıktan sonra ne yapar

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar? Ayrılık herşeyi siler mi?

Akrep burcu erkeği ayrıldıktan sonra herşeyi siler mi?

Saygı duyduğu izleri alır bir kenara özenle yerleştirir. Bu belki de özenle korunan bir sandıktır. Zaman zaman hatırladıklarını içine koymak için bulundurduğu bir hatıra sandığı. Sanmayın ki gerçekten sevdiği bir insanı tümüyle unutur. Tüm dengelerini sağladığında zaman zaman arkasına dönüp kontrol eder, bir sorun var mı diye. (yılan akrep değilse, gerçekten sevmiş ve ayrılık nedenleri yıkıcı değilse)

Unutmaz ama kendisini zorlayacak ve yaşama geri dönmesine engel olacak duygusal aşırılıkların etkilerini ortadan kaldırmak için büyük bir mücadele verecektir. Bu mücadeleden ihtiyacı olan değişim ve dönüşüm için gerekli enerjiyi çıkarır ve dönüşümün hazzını yaşar.

Akrep burcu erkeği doğum haritasında melankolik etkiler almışsa bu süreç biraz daha dramatik olabilir.

Ayrılık Sonrası Yeni Biri Olabilir mi?

Akrep burcu erkeği ayrıldıktan sonra, bir süre özgürlüğün ve yalnızlığın tadını çıkarır. Eğer duygularını bastıramazsa ve uyum sağlayabileceği, gerçekten mutlu olabileceği birisi ile tanışırsa uzun bir test dönemi yaşar. Hataların tekrar edilmesini ve benzer durumları tekrar yaşamak istemez. Sorun yaşanmayacağına emin olursa tüm herkes gibi tabi ki mutluluğun peşinden gidecektir.

Akrep Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar? Ayrılık Akrep Erkeğini Üzer mi?

Sizin istediğiniz “üzülsün, çok üzülsün, benim kıymetimi bilsin, beni çok arasın, üzüntüsünden kahrolsun” gibi şeylerse ya siz akrep burcunu tanımıyorsunuz ya da birlikte olduğunuz insan akrep etkisini tam olarak taşımıyordur. Sizin için üzgünüm ama eğer ayrılık sebebi ağırlıklı olarak sizden kaynaklanan sebeplerse düşündüklerinizin tam tersi olacaktır. İnat ve ısrarla zihninizden geçen herşeyin tersini size gösterecektir. O’nun yapısı bunu gerektirir.

Ayrılık sebebi basit bir tartışma ise ve ortada gerçek bir sevgi varsa hangi burç olduğu önemli değil bu ayrılığa kalbi olan herkes üzülür. Belki Akrep burcu erkeğinin farkı bu duyguları dönüşümü için fırsata çevirmesidir.

Akrep Burcu Erkeği Ayrılınca Ne Yapar?

 • Sevmişse acı çeker
 • Sevmemişse “oh” çeker
 • Bir süre sonra bir boşluk hisseder
 • Hüzünlenir, boşluğu doldurmak için her zaman yapmadığı bir şeyi yapar; uzun zamandır görüşmediği ne kadar samimi arkadaşı varsa onlarla görüşür.
 • Gecelerini gündüze, gündüzlerini gecelere katar.
 • Uzun zamandır yapmayı düşündüğü ama yapamadığı şeyleri yapar.
 • Sonunda yorulur ve edindiklerini tecrübe hanesine kaydederek yoluna devam eder.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?” için 2 yanıt

Haklısınız burçlar bir çok konuda insanın kişiliğini yansıtıyor lakin akrep burcu erkeği aşırı duygu yüklüdür fakat bunu karşı tarafa hissettirmez güçlü görünmek ister ne kadar acizce bir durum aslında içi yanar ama güçlü görünmek ister dönmeyeceğim dedi ise kendisine. Dönmez hiç bir kuvvet onu geri döndüremez ama o yıkıklığı içinde yaşar tamir olunur mu? ondan bir çok şey gittik den sonra. Olsa da yerini kader diye iki hece alır. Oysa yaradan demiyor muydu Biz kader’i insanın kendi çabasına bağlı kıldık. Bazen gururu kibiri bir kenara atıp gerçekten sevdiysen eğer oda hatasını anlayıp geldi ise o na gidin ve bir daha üzmeyin birbirinizi saçma gururlar yapıp kendi aşk ınızın kurban ı olmayın ve iç den gelen duygularınıza Aşk ınıza kulak verin başkasının lafları ile değil duygular size en doğruyu söyleyendir….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir