Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Bencil midir?

Akrep Burcu Erkeği Bencil midir?

Akrep Burcu Erkeği Bencil midir?

Akrep burcu erkeği bencil midir? Hangi konularda bencildir, hangi konularda cömerttir?

Akrep burcu erkeği maddi konulardan ziyade iç dünyası, sırları ve değer verdiği konularda bencildir. Paylaşacağı insanın paylaştığı konuları hakettiğinden emin olması gerekir. İç dünyasını herkese açmaz, sırlarını paylaşmaz, sevdiği insanların gölgesini dahi başkalarının yanında görmek istemez ve değerli gördüğü herşeyi sadece değerini anlayacak insanlarla paylaşır.

İç Dünyasını ve Sırlarını Paylaşma Konusunda Bencildir

Akrep burcu erkeği, akrep burcu kadını gibi bireysel yaşamına önem verir. İç dünyasında kendisine ait bir dünya vardır ve bu dünyayı herkese açmak istemez. İç dünyasında sevdiği insanların hatta eşinin de ulaşamadığı kuytu noktalar mutlaka bulunur. İç dünyasını paylaşma konusunda akrep burcu erkeğinin bencil olduğunu söyleyebiliriz. Sırları ise en bencil olduğu noktasıdır. Eğer bir başkasından emanet aldığı sırlar varsa onları paylaşma konusunda kesinlikle çok bencil davranacaktır.

Akrep burcu erkeğine ne kadar yakın olursanız olun herkes için bir sınır belirler ve o sınırı aşmasına izin vermez. Düşünceleri, fikirleri ve yarına dair planlarının büyük kısmını sadece kendisi bilir. Neden? Hiç kimsenin son ana kadar müdahale edip bozmasını veya müdahale etmesini istemez. Her ne yapacaksa son ana kadar sessizce ilerler ve son noktayı koyduğunda herkesin haberi olur. Bu konuda onun cömert olmasını beklememelisiniz. Gizlilik onun yapısında olan bir şeydir. Doğum haritasında farklı açılar almamışsa istese de bunu bozamaz.

Duygularını Paylaşma Konusunda Bencildir

Akrep burcu erkeği “kısasa kısas” prensibi ile hareket eder. Herkese sadece hakettiğinin verilmesi gerektiğini savunur. Ne fazla ne eksik. Bu nedenle duygularını da sadece hakettiğine inandığı insanlarla paylaşır. Sevgisini ve tutkusunu sadece o sevgiyi hakettiğine inandığı insana yöneltir.

Sabit nitelikte olduğu için duygusal konularda sürekli değişkenlik göstermez. Üzüntülerini, kırgınlıklarını ve sevinçlerini sadece değer verdiği insanlarla paylaşır. Akrep burcu erkeği bencil midir? Evet kesinlikle duygularını paylaşma konusunda bencildir. Akrep burcu duygusal derinliğe sahip bir burçtur ve duygulara değer verir. Kendisi için değerli olan herşeyi sadece değer verdiği insanlarla paylaşılır.

Sevgi Sözcüklerini Kullanma Konusunda Bencildir

Bir akrep burcu erkeği sizi ne kadar severse sevsin ondan sizi sevdiğine dair çok fazla cümle duyamazsınız. Çünkü onun dünyasında değerli olan şeyler yaşanır, davranışlarla gösterilir veya en güzel anlarda söylenir. Akrep burcu erkeği için sürekli tekrar edilen sözcüklerin bir anlamı veya değeri yoktur. Değerli olan gerektiğinde ve sadece yerinde söylenir. Sıradan cümleler gibi her akla geldiğinde seslendirilmezler.

Akrep burcu erkeği bencil midir? Evet kesinlikle ondan sizi sevdiğine dair çok fazla söz duyamayacaksınız ama size duygusal derinliğini fazlası ile yaşatacaktır.

Yalnızlık Onun Hayatının Parçasıdır

Akrep burcu erkeği için yalnızlık değerlidir. İhtiyacı olduğunda kendi dünyasına çekilip kendisini dinlemesi ve rahatlaması gerekir. Bu süreçte yalnızlığını paylaşma konusunda kesinlikle bencildir. Ona,

  • neden yalnız kaldığını sormayın,
  • yalnızlığını paylaşmak istediğinizi de söylemeyin.

Sadece “seni bekliyor olacağım” veya “ihtiyacın olduğunda beni ara” demeniz yeterlidir.

Yalnız kalmak onun için bir ihtiyaçtır. Bu konuyu kompleks haline getirmeyin veya neden bu şekilde yaptığını sorgulamayın. Her burcun kendisini toparlama yöntemi farklıdır. İkizler burcu başkaları ile konuşmaya ve birlikte olmaya ihtiyaç duyar. Aslan burcu birileri tarafından alkışlanmaya veya taktir edilmeye ihtiyaç duyar. Akrep burcu da yalnız kalmaya ihtiyaç duyar. Evet bu konuda bencildir ama emin olun yalnızlık evresi bittiğinde çok daha iyi bir insanla karşılaşırsınız.

Akrep Burcu Erkeği Hangi Konularda Cömerttir?

Yazacaklarım doğum haritasında olumsuz açılar almayanlar için geçerlidir.

  • Tutkularını paylaşma konusunda cömerttir
  • Cinsel yaşamda asla bencil değildir
  • Hakedene hakettiğini verme konusunda,
  • Yardıma ihtiyacı olduğuna inandığı insanlara yardım etme konusunda,
  • Samimi olan herşeye samimi bir şekilde karşılık verme konusunda,
  • Aşkını yaşama konusunda,

kesinlikle cömertçe davranır. Cömert olmasında önemli nokta “samimiyet” tir. Samimi ve içten olan herşeye karşı cömertçe yaklaşır.

 

Akrep Burcu Erkeği Bencil midir?

20 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Bencil midir?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir