Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

Akrep burcu erkeği ilişkiden soğursa tekrar sever mi? Akrep erkeğin sizden soğumuşsa sizi tekrar sevmesi için neler yapmak gerekir?

Akrep burcu erkeği bir kadını sevdiğinde ondan soğuması ve uzaklaşması için ciddi bir nedeni olması gerekir. Çünkü akrep burcu sabit bir burçtur ve değişim onun için kolay değildir. Ancak bu durum her iki açıdan da geçerlidir. Yani,

sevdiğinde ondan uzaklaşması ne kadar zorsa, ayrıldığı kadını tekrar sevmesi ve ona geri dönmesi de bir o kadar zordur.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiği Kadından Neden Soğur ve Uzaklaşır?

Bir akrep erkeği artık sevmediğini, ilişkiden ve sizden soğuduğunu söylemişse mutlaka geçerli bir nedeni vardır. Bu durum akrep erkeğinin mükemmel olup olmaması ile ilgili bir durum değildir. Sahip olduğu burcun özellikleri ile ilgilidir.

Hava grubu burçları veya değişken niteliğe sahip burçlar için başka bir güzel kadın görmek yeterlidir. Değişime ve yeni insanlara kolay adapte olurlar ancak akrep burcu erkeği için durum bu kadar kolay değildir. Yeni bir insana bağlanmak, hayatını buna göre yeniden dizayn etmek ve geleceğine yönelik planlarını değiştirmek kolay olmaz. Bu nedenle birine aşık olması da ayrılması da zordur.

Akrep erkeğinin bir kadından soğumasına ve uzaklaşmasına neden olan durumları şu şekilde sıralayabiliriz,

  • Yalan söylenmesi
  • Güveninin sarsılması
  • Gururunun incitilmesi
  • İhanete uğraması
  • Verilen sözlerde durulmaması

Eğer ilişkide yukarıda saydığım durumlar ve benzerleri ortaya çıkmışsa akrep burcu erkeği bu ilişkiden soğuyacak ve uzaklaşacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Soğuduğu Kadını Tekrar Sever mi?

Bunun için çok ciddi sebepler ortaya çıkması lazım. Herşeyden önce karşı taraftan samimiyet ve ciddiyet görmelidir. Daha önce kendisine yalan söylendiği için ilişki bitirilmişse akrep erkeğinin bir daha kendisine yalan söylenmeyeceğine ve güveninin sarsılmayacağına ikna edilmesi gerekir ki bu hiç te kolay değildir. Henüz yaşanmamış bir hayat için nasıl bir güvence verilebilir? Bazı özellikler doğuştan gelir ve değiştirilmesi zordur.

Doğum haritasında yalan söyleme eğilimi ortaya çıkan bir kadının bunu değiştirmesi zordur. Ancak gerçekten seviyor ve hatanın tekrar etmeyeceğine ikna edebilirse akrep erkeğinin tekrar geri dönme ihtimali ortaya çıkabilir. Kesin mi? Hayır değil. Özellikle değer verdiği ve önemsediği konularda akrep erkeğinin ikna edilmesi gerçekten zordur. Ama en azından ihtimalden söz edilebilir.

Tekrar Sevmesi için Neler Yapılabilir?

Akrep burcu erkeği sevdiği bir kadından ayrılmadan önce tüm ayrıntıları da düşünmüş, analiz etmiş ve ona göre hareket etmiştir. Geri dönmesi zordur ancak imkansız da değildir. Gerçekten seviyorsa ve geçmişte güzel anılar bırakılmışsa bu anılar üzerinden hareket edilebilir.

Akrep burcu erkeği derin duygulara sahip bir erkektir. Onu tekrar kazanmak için akıl, zeka ve mantıkla değil duygularla hareket edilmesi gerekir. Samimi, içten ve tüm kalbinizle duygularına ulaşabilirseniz onun sevgisini tekrar kazanmak için bir yol açmış olursunuz.

Sizden soğuyan akrep erkeğini tekrar kazanmak için neler yapılabilir?

  • Geçmişte yaşadığınız güzel anları hatırlatın.
  • Ne kadar samimi ve içten olduğunuzu gösterin.
  • Asla yalan söylemeyin ve içinizden geldiği gibi hareket edin.
  • Değer verdiği insanları aracı yapın.
  • Gerçekten seviyorsanız ağladığınızı görmesini veya bilmesini sağlayın.

Eğer “bana ne o gelsin” düşünsene sahipseniz ve gururunuzla hareket ediyorsanız hiç çaba sarfetmeyin. Akrep erkeğinde samimiyetin son noktasında göz yaşları vardır. Eğer o noktada değilseniz veya sadece oyun oynayarak göz yaşı dökerek onu kandırmaya çalışıyorsanız bir kez daha düşünün.

Akrep burcu erkeği dışarıya karşı soğuk ve duygusuz görünebilir ama asla vicdansız değildir. Gerçekten seviyorsa ve siz samimi iseniz ısrarlarınıza mutlaka karşılık verecektir.

 

Yardımcı Konular:

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner? Geri Dönmesi için Neler Gerekir?

 

Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?

23 Eylül 20121

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği İlişkiden Soğursa Tekrar Sever mi?” için 11 yanıt

Sizce mümkün mü? İki taraftan biri bu şekilde düşündüğünde o ilişki çıkmazsa girer. Bu aşk değil daha çok benlik kavgası.

Merhaba, 2 sene önce akrep burcu erkeğinden ayrıldım,kısa bir ilişkiydi başka bir sevgilisi olduğunu öğrendiğim an bitirdim,bende kova burcuyum akreplerle anlaşamasamda hep onlar denk geliyor. Çok ısrar etti,ayrılmış sevgilisinden, ilişkimiz düşündüğün türden değildi tuhaftı vs. dedi ama asla dinlemedim. Hala kendini hatırlatıyor 2 sene geçti üstünden yüzünü bile görmedim ama hala arada yazıyor üstelik sevgilileri de oluyor,gizliyor göstermiyor ama bir şekilde haberi geliyor. Soğuk bir dille cevap verdiğim halde uzun süre bekliyor gene yazıyor araya arkadaşlarını sokuyor,stalk yapıyor ve planladığımız dinlediğimiz şarkıları gönderme yapıyor,birliltelikten önce de hep takipteydi uzun süre sonra iletişime geçti yani 4 seneye yakındır hayatımda bir şekilde. Bende özlüyorum ama asla geri dönmem sadık biri değil. Ondan nasıl kurtulurum?(İntikamcı bir yapısı da var)Amacını da anlayamıyorum

Merhaba.
Eğer ondan kurtulmak istiyorsanız tümüyle iletişime kapalı olun. Dikkate almayın. Eğer gerekirse sadece bir kez ve ciddi tonda bir başkasını aracı yaparak “bitti ve ilişkinin tekrar başlaması mümkün değil” gibi kesin ve net cümlelerle mesaj iletin. Kendiniz asla iletişim kurmayın. Aracı olup ondan haber verenleri de uyarın. Öyle bir atmosfer oluşturmalısınız ki size karşı ondan en küçük bir yeniden başlama ihtimali dahi belirmemeli.

Ayrıca kalbinizden ve zihninizden de tümüyle silmeye çalışın. İletişim kanalında da akrep etkisi varsa siz düşündüğünüzde bunu telepatik algı yoluyla sezecek ve sizi hatırlayarak size ulaşmak isteyecektir.

Akreplerin denk gelmesi doğum haritanızdaki konumlarla ilgilidir. Vertex’inizde akrep vardır veya bazı konumlarda çekim alanı oluşmuştur.

Beni çok sevdiğini söyledi. 10 yıl boyunca hayatına kimseyi almamış. Haberim yoktu. Bu süreçte birkaç kişi ile tanıştım, konuştum ama kimseyle sevgili olmadım. Sonra bir gün birdenbire denk geldik ve başladık bir ilişkiye. 1 buçuk ay sürdü. Kendisinden başkasıyla konuştuğumu öğrendi ve aniden soğudu. (Ne beni sevdiğinden ne de beklediğinden haberim vardı.) Bunun normal olduğunu ona söyleyince daha çok kızdı. Onu seviyorum ve güvenini tekrar kazanmak istiyorum. Ne yapabilirim?

Eğer akrep burcu ise empati yapın, neden bir şey yapamayacağınızı anlamanız daha kolay olur.
İki önemli noktaya çok negatif vurgu yapmışsınız.

– Güven
– Sadakat

Akrep burcu insanları için iki önemli nokta yıkıldığında geri dönüşü çok zor olur. Dönse dahi bu iz zihninde her zaman yer eder. Neden iz güçlü bir şekilde kalır? Bu yaptığınızın normal olduğunu söylemişsiniz. Yani bunu her zaman yapabileceğinizi zaten beyan etmişsiniz.

MERHABA, KANDİLİNİZ MUBAREK OLSUN? cevaplamaniz beni depresyondan azda olsa çıkartır çok rica ediyorum ?? 28 yaşında terazi burcu yükselenim yengeç bir bayanım . 24 yaşımdan beridir aynı yaşta bir akrep erkeğiyle beraberdim(seviyorum) sevgimden çok emin. Onun 10 lafından 9unu yaptım hep. Çok sadık oldum. Tek kusurum benim , bana yanlış yapildigini hissettigimde öfke patlamalarım. 3 kez ayrıldık en son 1.5yil ayrı kaldık barıştık , yalnız herşey yolundayken bende şüphe oluşturan bişey yaptı. Yeminler etti ama ben inanmadim. Yalandı cunku. Bende çarşıda patladım ona kızarak küfür ettim. O olaydan sonra soğudugunu farkettim ama defalarca özür diledim. Sonra bu zaten bunalıma girmişti neden bilmiyorum , borçları vardı , borç üstüne borç geldi bide yaklaşık 50bin borcu var suan. Bunalıma girdi iyice farkettim ailesiyle de kötü oldu. İnstagramini dondurdu ,benden de uzaklaştı , benim o küfür ettiğim yanlış davranisimdan dolayı BENDEN SOGUDUNU söyledi ve ayrılmak istedi
4.kez ayrıldık 3 haftadır ayrıyız.. Biz çok badireler atlatıp bu sefer kesin bitti diyip 3 kez baristik. Biz 1.5 yıl ayrılıktan sonra barisinca ona bu sefer çok inanmistim beni sevdiğine , bende şuan bir yikimdayim bende İnstagramimi kapattım ortadan kayboldum ortak arkadaslarimiz var ona haber yetistirmesinler , herkes beni biraz merak etsin istedim .. 2017 den beri beraberiz. Kötü günlerimiz oldu ama iyi günlerimiz daha fazla oldu.. Sizce döner mi tekrar ve napmaliyim dönmesi için (ağlayıp güçsüz görünmemi asla sevmez) ?

Merhaba, teşekkür ederim sizin de kandiliniz mübarek olsun. ?

İkinizin doğum haritasını bilmediğim için ne kadar uyumlu olduğunuz konusunda bir şey söylemem zor. Sadece anlattığınız olay üzerinden yazmaya çalışayım. Sitedeki yazıları okumuşsanız akrep erkeğinin gururuna ne kadar düşkün olduğunu da öğrenmiş olmalısınız. Yapacağınız en son şey onun gururunu incitmektir ve siz onu yapmışsınız. Bu durumda size geri döner mi? Aynı soruyu ben önce size sorayım siz olsanız geri döner misiniz? Hepimiz hata yapabiliriz. Önemli olan hata yapmış olsa bile (ki delil olmadan beyan edilene göre hareket edilir) hatasını düzeltmesine izin vererek sevmek, sevebilmektir.
Zor durumda olduğu bir dönemde belki üstesinden gelmekte zorlanacağı sıkıntılarla boğuşurken bir de kendisini yaralayan bir insana kalbi ısınır mı?

Ne yapabileceğinizi yazmadan önce şunu belirteyim, sadece güneş burçlarına bakarak bunu yazmak çok doğru değil ama terazi ve akrep uyumlu değildir. Yükseleniniz yengeç olduğu için uyum sağlayabilirsiniz ancak yengeç burcu da öncü bir burç olduğu için akrep erkeği kendisinin yönlendirilmeye çalışılmasından çok hoşlanmaz (bunu yapıyorsanız eğer).

Ne yapabilirsiniz?

O’nun zihninde oluşturmanız gereken tablo şu olmalı; Gururlu olduğu ve beni gerçekten sevdiği için bunu yaptı ama yaptığının yanlış olduğunu anladı. Şu an içinde bulunduğum zor zamanda beni ne pahasına olursa olsun yalnız bırakmıyor. Yanımda yer almaya çalışıyor. En azından manevi desteğini benden esirgemiyor. Ciddi, samimi ve içten olduğuna inanıyorum. Yaptığını tekrar etmeyeceğine de emin oldum. Beni ondan başka hiç kimse bu kadar derin ve içten sevemez.

Bunu nasıl başarabilirsiniz bilmiyorum. Terazi yönünüz güçlü bir şekilde çalışıyorsa iletişim becerilerinizi kullanabilirsiniz. Politik becerilerinizi kullanabilirsiniz. Şu durumda gururunu bir kenara bırakması gereken sizsiniz. Ona ne kadar samimi ve ciddi olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Yengeç yönünüzü çalıştırın. Duygularına ve ruhsal yanına hitap etmeye çalışın. Terazi ve Akrep birlikteliği gerçekten riskli ve sıkıntılı bir birlikteliktir. Eğer diğer konumlarınızda uyum noktalarınız varsa bu noktaları kullanmaya çalışın. Ve hakkınızda hayırlısını dileyin. Birlikte mutlu, huzurlu ve verimli bir birliktelik kurabilecekseniz işe yarasın. Aksi taktirde akrep kendisine yapılanı asla unutmaz ileride olası bir tartışma sonrası ona yaşattıklarınızın bedelini mutlaka size ödetecektir veya ödetmeye çalışacaktır. Siz elinizden geleni yapın iyi ve güzel olanı dileyin. Hırsla hareket etmemeye çalışın. Mümkün olursa yüz yüze görüşmeye çalışın ve bunu ağlamadan yapmaya çalışın. Diğer burçlarda ağlamak işe yarayabilir ama terazi burcu ağladığında bunu doğrudan bir manipülasyon olarak algılayacaktır.

Merhaba ben başak burcuyum erkek arkadaşımda akrep birbirimize olan sevgimizden eminiz ama ikimizde inatçı ve kinci olduğumuz için düzgün tek günümüz geçmiyor ve tartıştığımızda oda aramıyor bende araya hep birilerini sokuyoruz nasıl inadını kırabilirim düşüncelerimizi nasıl ortak bir hale getirebiliriz akrep başak burcuyla anlaşabilirmi onuda bilmiyorum ki

Merhaba. Birlikte olmak istediğiniz insanı değiştirmeye çalışmak ilişkiyi daha gergin bir hale getirmeye neden olmaz mı? Sevdiğiniz insanı olduğu gibi sevmelisiniz. Uyumlu olmadığınız noktalar için bir araya gelerek “şu konularda sorun yaşıyoruz, sorun yaşamamak için tedbirler alalım ve sorun yaşadığımızda da bunu büyütmeyelim, bilelim ki bu bizim doğuştan gelen özelliklerimizle ilgili” şeklinde kararlar alın. Birlikte çözüm üretmeye çalışın.

Zamanla daha az sorun yaşayacaksınız ve bir çok şeyi kabulleneceksiniz. Ancak o zamana kadar bazı konularda sabırlı olmanız gerekir.

Akrep ve başak burçları kısa süreli ilişkilerde iyi anlaşırlar. Sorun varsa doğum haritalarınızdaki diğer konumlara da bakmanız gerekir. 1. ev, 3. ev, Ay, Merkür ve Mars konumları. 7. ev, 5. ve 11. ev gibi.

Akrep Erkeği Başak Kadını Uyumu konusuna bakabilirsiniz.

İlişkinin amacına bakmak doğru olur. Cinsel ihtiyaçları için birlikte oluyorsa soğuma diye bir şey olmaz. Tekrar tekrar arzular. Ama sevgi ve aşk ta varsa işin içinde soğumuşsa zor. Çünkü birlikte olma nedenini yitirmiştir. Neden tekrar birlikte olsun ki?

Bu durumu arkadaşıma bir türlü anlatamıyorum. Bir akrep erkeği ilişkiden kolay soğumaz. Bu adamları soğutmak için özel bir çaba ve gayret gerekir. İyice bezdirmiş, birlikte olduğuna pişman etmişsen, elin kolun başka yerlerde dolanmışsa, hadi gel gene gel. dersen adam yüzüne tükürmek için bile dönüp bakmaz. Soğuması için mutlaka geçerli bir nedeni vardır. Benim bildiğim tanıdığım tüm akrep erkekleri böyledir. Elinizde varsa bi akrep erkeği sahip çıkın, kıymetini bilin. sonra ağlar durursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image