Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

Akrep burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır? Akrep erkeğini baştan çıkarmak için neler yapmak gerekir?

 • Mars ve Pluto etkisi altındadır. En zayıf noktası cinselliğe olan düşkünlüğüdür
 • Samimiyetinize dayanamaz
 • Sıradışı olan herşeye ilgi duyar
 • Gizemli ve merak uyandıran konulara yoğunlaşır
 • Derin bakışlı gözlere dayanamaz
 • Kendisine güven herşeye ilgi duyar
 • Kararlı tutum sergileyenlere hayır diyemez

Akrep burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır ? Akrep erkeklerinin özellikleri gözönüne alındığında onları baştan çıkarmak çok kolay gibi görünebilir. Konuyu akrep erkeğini baştan çıkarmak neden kolaydır ve akrep burcu erkeğini baştan çıkarmak neden zordur şeklinde iki ana başlık altında sunmaya çalışayım.

Akrep erkeğini kolayca baştan çıkarabilirsiniz ? Neden mi ?

Akrep burcu erkeğini baştan çıkarmanın yolları

Akrep burcu erkeği aldığı özellikler nedeni ile cinsel enerji ile doludur. Dolayısı ile odak noktanız akrep erkeğinin bu özelliği olursa O’nu kolayca baştan çıkarabilirsiniz.

Akrep erkeği sabit bir burç olsa da farklı, sıradışı ve zor olan hazları denemeyi sever. Bu konuda sürekli değişiklik ister. Eğer siz O’na bu farkı sunabileceğinize ikna edebilirseniz akrep erkeğini kolayca baştan çıkarabilirsiniz.

Akrep erkekleri mükemmel birer ruhsal analisttirler. Sizdeki farklı enerjileri anında sezerler. Eğer sizde kendisinde olmayan canlı ve insanın içine hayata veren bir enerji görebilirlerse kendi kasvetli iç dünyalarını aydınlatmak için bu enerjinizin peşine düşeceklerdir. Eğer bunu hisserderseniz akrep erkeğini baştan çıkarmak sizin için kolay olacaktır.

Akrep erkeği iç dünyası gibi yaşamını da kendisi şekillendirmek ister. Eğer bu konuda O’na sıkıntı yaşatmayacağınıza ikna olursa; buyurgan ve “her zaman benim istediğim olur” tarzında bir yaklaşımınızın olmadığını görürlerse sizin ek bir çaba sarfetmenize gerek kalmaz.

Akrep burcu erkeğini baştan çıkarmak

Gelelim en can alıcı noktaya!

Akrep Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmanın En Kolay ve Kestirme yolu

Bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız akrep burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır? “Samimiyet” Evet sadece samimiyet. Akrep erkeğini baştan çıkarmanın zorluğu da burada başlar. Eğer akrep burcu erkeği sizin O’na karşı olan samimi duygularınızı hissetmişse ve sizden hoşlanmışsa başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Akrep burcu insanlarını belki tehlikeli belki de iyi yapan özelliklerden bir tanesi sezgilerinin çok güçlü olmasıdır. Bilinçli yapacağınız tüm adımları sezmesi, O’na yansıttıklarınızla zihninizdekilerin farklı olduğunu görmeleri çoğu zaman insanlarla aralarından hep bir mesafe olmasına neden olur.

Akrep Burcu Erkeğini Baştan Çıkarmak Neden Zordur?

Eğer akrep erkeğine karşı gerçekte hissetmediğiniz duygular varmış gibi yaklaşırsanız ne yazık ki bunu anlayacak ve size karşı hep mesafeli duracaktır. Eğer yakın duruyorsa ya sizden emin olmaya çalışıyordur veya herşeyin farkında olduğu için sizden faydalanmaya çalışıyordur.

Akrep erkeğine karşı duygularınızdaki değişimin farkına vardığı anda sizi incelemeye başlar. Konuşmalarınız, hareketleriniz, yüz ifadeleriniz ve bir bütün olarak ne kadar tutarlı olduğunuzla ilgili sürekli analiz yapar. Bu kadar ayrıntıya inen birisi nasıl baştan çıkarılır ? Veya nasıl baştan çıkarılabilir ? Ya çok iyi bir manipülasyon yaparsanız ya da gerçekten O’na karşı olan duygularınızda samimi davranırsınız.

Eğer zihninizde “acaba” lar varsa kesin ve net değilseniz akrep erkeğini baştan çıkarmanız zor olacaktır. Ne yazık ki zihninizdeki tüm soru işaretlerini sezgileri güçlü olan tüm burçlar gibi anında anlayarak O’na göre hareket etmeye başlayacaktır.

Mutlu birliktelikler ancak samimi ve gerçekçi duygularla sağlanabilir. Akrep burcu erkeğine göre, İçerisinde sadece mantığın ve manipülasyonun olduğu ilişkiler, içinde tutku ve sevgi olmadan yaşanabilecek ilişkiler değildir.

Akrep burcu erkeği nasıl baştan çıkarılır?

 • Samimiyet,
 • farklılık,
 • derin bakışlar,
 • gizem ve
 • biraz da dişil unsurlar..

Gerçek ve yaşanabilir birliktelikler kurmanız dileği ile…

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Nasıl Baştan Çıkarılır?” için bir yanıt

akrep erkeği nasıl baştan çıkarılır? akrep erkeğinin en hassas noktası cinsel alıcılarıdır 🙂 vericilerinizi o yöne çevirin evlilik garantisi yok ama ilgisini çekeceğinize ve gizliden gizliye sizinle ilgileneceğime emin olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir