Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur? Nasıl Bir Eştir?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur? Nasıl Bir Eştir?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur? Nasıl Bir Eştir?

Akrep burcu erkeği nasıl bir eş olur? Nasıl bir eştir?

 • Kıskanç,
 • öfkeli,
 • sevgi dolu,
 • yaramaz,
 • koruyucu,
 • sadık,
 • tutkulu ve
 • gizemli bir eştir

Evlilik ve eş olmak ezelden beri çok önemli iki konudur. İlişkide anlayış, iletişim, güven, mutluluk ve huzur gibi istenilen birçok öğe vardır. Astroloji ve Burçlar bu konuda insanlara bir nebze olsun yol göstererek daha güzel ve huzurlu bir ilişki yaşamalarına, ilişkilerinde olan problemlerin çözümlerinde ve ilişkide olması gerekenler konusunda da yardımcı olurlar.

Astrolojik olarak değerlendirdiğimizde akrep burcu erkeği nasıl bir eş olur? Akrep erkekleri ilişki içerisinde duygularını hoyrat yaşayan insanlardır yani bazen üzüntülerini, kıskançlıklarını ve sinirlerini üst seviyede yaşayarak istemedikleri davranışlarda bulunabilirler bu onların eşlerini sevmediği ya da artık hoşlanmadığı anlamına gelmez. Bu bakımdan akrep erkeklerine eş olmak için kesinlikle sabırlı olmak gerekmektedir. Eğer akrep burcu bir eşiniz varsa sabırlı olmasanız dahi zamanla bunu öğrenmeniz gerekmektedir.

Akrep Burcu Erkeği Kıskanç Bir Eştir

Ayrıca akrep burcu erkeği nasıl bir eş olur konusunu kıskançlık üzerinden de değerlendirmemiz gerekir. Akrep erkekleri ilişkilerde güvene oldukça fazla değer verirler ve güven eksikliğini fark ettikleri andan itibaren daha fazla kıskanç olmaya başlarlar. Bu şekilde üst seviyelere taşınabilen kıskançlık ilişkiye zarar verebilir. Bu yüzden akrep erkekleriyle gerek evlilikte gerekse de evlilik öncesi aşamada kesinlikle kartları açık oynamak gerekir. Yani yanlış anlaşılacak ya da kıskanması amacıyla yapılan bazı hareketlerin yapılmamasında fayda vardır. İlişkilerde blöf yapmak, oyun oynamak, daha çok sevmesi için olmadık istek ve talepler akrep burcu erkeği tarafından agresifçe karşılanacaktır. Neyseniz O olun ve kendinizi olduğunuz gibi göstermekten asla çekinmeyin.

akrep erkeği nasıl bir eş olur, nasıl bir eştir

Cinsel Yaşama Önem Veren Bir Eştir

Akrep erkekleri kendi alanlarında vakit geçirmeyi severler ve bu yüzden kendi ilgi alanlarını oluştururken çok özenli olmaya dikkat ederler. Bu akrep erkeklerinin eş olması açısından birçok iyi yönünden biridir. Ayrıca akrep erkekleri cinsel yaşamlarına da büyük önem verirler. Cinsel güce ve cinselliğe oldukça önem veren akrep erkekleri cinsellikte şaşırtılmayı severler fakat bu şaşırtma dışa dönük değil kendi özel yaşamları içerisinde olması gerekir.

Yani dışarıya çıkarken çok fazla kıskanılacak giysilerden uzak durulmasında fayda vardır. Söylediğimiz gibi kıskanç olan akrep erkeklerinin bu özelliklerini çok fazla perçinlemekten kaçınmak gerekir. Fakat kendi özel yaşamlarında ve ev ortamında yasaklardan ve sınırlardan olabildiğince uzak dururlar bu yüzden etkili ve güzel bir cinsel hayat ön planda olur.

Bunların dışında akrep erkeği nasıl bir eş olur ve nasıl bir eştir?

 • Sahiplenici ve koruyucu
 • Uyum ve düzeni sağlayıp sürdürmek için katı kurallara sahip
 • Sürekli herşeyi kontrol eden bir eş
 • Sadık, sabırlı, sevgi dolu ve tutkulu
 • Çılgın, yaramaz, maceracı ve sınır tanımaz
 • Meraklı, keşfetmeyi seven, öğrenen ve öğreten
 • Gizemli, mistik ve her zaman bilmediğiniz bir şeyleri olan
 • Şaşırtmayı, yaşamayı ve yaşatmayı seven bir eş olur

Bir erkeğin nasıl bir eş olacağı kendi özellikleri dışında sizin nasıl olduğunuzla da ilgili olacağı için uyumunuza dikkat etmeniz gerekir. Küçük sorunları büyütmezseniz, O da buna göre karşılık verecektir. Evliliklerin büyük kısmı eşlerin birbirlerine zaman tanımaması ve sabır göstermemesinden dolayı bitmektedir. Hiç kimse mükemmel değildir, akrep erkeğinin de en az sizin kadar eksiği olacaktır. Hatalarınızı ve eksiklerinizi birbirinize karşı kırıcı olarak değil, birlikteliğinize zaman tanıyarak gidermeye çalışın.

Zamanla eksik parçalar yerini bulacak, fazlalıklar ise atılacaktır. Gösterdiğiniz sabrın karşılığını ise tecrübe olarak alacaksınız.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Eş Olur? Nasıl Bir Eştir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image