Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Kısaca Akrep burcu erkeği nasıl bir sevgilidir?

  • Sevgide ve aşkta sınır tanımayan,
  • Sadık ve güvenilir,
  • Aşklarını sizin samimiyetinizle besleyen,
  • Fedakar, cömert, duygusal ve kibar,
  • Aşırı kıskanç, doyumsuz ve sahiplenici,

Akrep burcu erkeği nasıl bir sevgilidir? İçten, samimi, kıskanç, yaramaz, şakacı, suskun ama derin duygulara sahip bir sevgilidir. Akrep erkekleri bir ortama ilk girdiklerinde hemen dikkati çekebilecek kadar belirgin bir yapıya sahiptirler. Bu nedenle etraflarında her zaman uzaktan da olsa kadınlar hep olur. Cesareti olan yanına yaklaşır, olmayan uzaktan izler ve bu erkeğin cazibesinin kaynağını bulmaya çalışır.

Bu yönlerinin farkında olan akrep erkekleri eğer siz O’nu kıskandırmak gibi bir hataya düşerseniz, bu özelliklerini hemen kullanarak sizin yaptığınızın 10 katını size geri iade eder. Sizi ne kadar sevdiğinin hiçbir önemi yok. Akrep erkekleri “beni çok seviyor, benim için bitip tükeniyor, ne yapsam yeridir” tarzı erkeklerden değiller. Bir gün önce sizin için canını vermeye hazır olan insan, samimiyetsizliğinizi gördüğü anda bir canavara dönüşebilir. Bu yönleriyle akrep erkekleri sizin sevgiliniz değillerdir; samimiyetinizin ve duygularınızın sevgilileridirler.

Duygusuz ve Soğuk ama Sevdiği Karşında Değişime Uğrar

Dışarıdan çok canlı ve eğlenceli gözükebilirler ancak iç dünyaları çözülemeyecek kadar karmaşık ve derin duygularla örülüdür. Duygusuz ve ruhsuz gibi duran akrep erkeği nasıl bir sevgilidir? Aşkın bir insanı nasıl bir değişime uğrattığına güzel bir örnektirler. O zaman bambaşka bir insanla karşılaşırsınız. Size karşı son derece duygusal ve sevgi dolu olurlar. Adeta o ilk tanıdığınız insan gitmiş yerine bambaşka bir insan gelmiştir. Bu durumu “kendisini dışarıdan gelebilecek saldırılara karşı kapama” olarak tanımlayabiliriz. Bu kalkanlarını sevdikleri karşısında indirdiklerinde çok daha farklı bir insanla karşılaşırsınız.

akrep erkeği nasıl bir sevgilidir, sevgili olarak akrep erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

Size Karşı Anlayışlı ve Düşünceli

İç dünyalarında güvendikleri ve sevdikleri insan için apayrı bir dünya barındırırlar. Bu özelliklerinden dolayı düşüncesiz davranışlar sergileyebilecek gibi dursalar da aslında sevdiği insanlara karşı gayet düşünceli ve anlayışlı bir yapıları vardır. Akrep erkeği nasıl bir sevgilidir sorusu iki boyutlu olarak düşünülmesi gereken bir sorudur çünkü akrep erkekleri iki farklı karaktere sahip olabilirler. Akrep erkeklerini, sevgiliniz olmadan önce ve sevgiliniz olduktan sonra iki farklı şekilde ele alabiliriz.

Akrep erkekleri sevgili olmadan önce çapkın ve kadınlarla beraber olmayı seven erkeklerdir. Dikkat çekici ve etkileyici özelliklerinden dolayı da kimileri kadınlar konusunda oldukça tecrübeli olabilirler. Bu durum akrep erkekleriyle sevgili olma yolunda giden kadınları yanıltmaması gerekir çünkü akrep erkekleri sevgili olduktan sonra büyük bir değişim geçirebilirler. Bu değişimin ana nedeni dış dünyaya karşı ördükleri duvarı, aşık oldukları insan karşısında indirerek O’na iç dünyalarını tümüyle açmalarıdır.

sevgili olarak akrep burcu erkeği

Aşkla Değişime Uğrayan Bir Sevgili

Aşk akrep erkeklerinde büyük değişimlere neden olan içsel bir devrim gibidir. Aşık olduktan sonra akrep erkekleri güven ve sadakat konularına daha fazla önem verirler. Akrep erkeği nasıl bir sevgilidir? Aşka birlikte büyük bir değişim yaşayabilecek kadar duygulara önem veren sevgililerdir. Bu değişimle birlikte akreplerin “Ben ne ise sen de o olmalısın” ilkeleri harekete geçer.

Akrep burcu insanları ne sunarlarsa aynısını beklerler, doğal olarak sevgililerine sundukları güven, sadakat ve aşkın aynısını karşı taraftan da beklerler. Sevgilisi de samimi ise, uyum konusunda sorun yaşanmıyorsa mutlu bir birliktelik yaşarlar. Kendisi üzülür ama sevgilisinin üzülmesine izin vermez, kendisi kırılır ama sevgilisinin kırılmasını istemez. Akrep erkekleri gerçekten sevmişlerse “tüm mutluluklar senin olsun, ben cefanı çekmeye hazırım” diyen tiplerdendir. Ama bir samimiyetsizlik görürlerse veya sunduğu sevginin yanlış anlaşıldığını farkederlerse, tekrar O eski soğuk, donuk ve duygusuz hallerine bürünebilirler.

Cinsel Yaşama Düşkün

Akrep burcu erkeği nasıl bir sevgilidir? Akrep erkekleri her dönemlerinde cinsel hayata önem veren insanlardır. Ancak bu noktada dikkat etmeniz gereken, akrep erkekleri için herşey bir hedef gibidir. Ulaştıkları her hedef onlar için önemini yitirecektir. Birlikteliğinizde cinselliği ön plana alırsanız ulaştığı herşey gibi siz de değerinizi yitirebilirsiniz. Aşkın ve sevginin geri plana atılmasına izin vermemelisiniz. Muhatabınızın bu konuda doyumsuz bir enerjiye sahip olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Lükse de düşkün olan akrep erkekleri lüks yaşam tarzı, lüks otomobil ve ev gibi şeylere oldukça dikkat ederler. Sevgili olduklarında da eşlerini lüks içinde yaşatmayı ve onlara güzel hediyeler almayı da ihmal etmezler. Yalnız akrep erkekleriyle sevgili olurken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri ise onların aşırı kıskanç olabilen yapılarıdır. Bu yüzden akrep erkeğiyle sevgili olan kadınların onları kıskançlık konusunda kışkırtmamalarında fayda vardır aksi takdirde aşırı kıskanç bir hale gelerek size sundukları lüks ve mutlu yaşamı bir anda lüks bir sıkıntı olarak size geri sunma potansiyelleri her zaman vardır.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Bir Sevgilidir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir