Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir? Nasıl Elde Edebilirim?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir? Nasıl Elde Edebilirim?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir? Nasıl Elde Edebilirim?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir? Kısaca Akrep Erkeğini Nasıl Elde Edebilirim?

  • Uzun ve sevgi dolu bir birliktelik oluşturun
  • Ne istediğinizi iyi bilin
  • Konuşun ve etkileyin
  • Gururunu okşayın ve taktir edin
  • Gizemli olun, kendinizi hemen açık etmeyin
  • Açık sözlü olun
  • Sınırlarınız olsun, size kolay ulaşamasın
  • Cinsel yönden tatmin olacağından emin olsun

Akrep erkeğinin cazibesine kapılan kadınların büyük kısmı akrep burcu erkeği nasıl elde edilir sorusunun cevabını hep merak etmişlerdir. Akrep burcu erkeği ve akrep özelliği taşıyan erkekler genellikle kendilerine özgüveni yüksek ve dikkat çekici kadınlardan hoşlanırlar.

Bir kadının onların dikkatini çekmesi için öncelikle bakımlı, kendine güveni tam ve etrafında dikkat çekebilen özelliklerinin olması gerekmektedir, fakat akrep burcu erkeği nasıl elde edilir sorusundaki asıl önemli detay, akrep erkeğini kısa süreli değil uzun süreli ve güzel bir ilişki için elde etmektir. Akrep erkekleri kadınlarla ilgili oldukları için zaten onları kısa süreli olan bir ilişki için elde etmek çok zor değildir. Dediğimiz gibi burada asıl önemli olan onları uzun süreli ilişkiler için elde etmektir.

Uzun ve Sevgi Dolu Bir Birliktelik Sunun

Akrep erkekleri genel olarak dikkat çekici ve özgüvenli yapılarıyla kadınların ilgisini çekse de onlar uzun süreli ilişkilerde bambaşka insanlara dönüşebilmektedir. Bu dönüş genellikle olumlu yönde olur öncelikle ilişkisinde aşık olduğu kişiye bağımlı ve sadakatli olurlar. Onlara sevdiklerini her fırsatta göstermekten kaçınmaz ve zamanla hayatın onlarsız hiçbir değeri olmayacağını hissettirirler. Bu yüzden akrep erkekleriyle uzun süreli bir ilişki kurmak bambaşka bir deneyim haline gelebilmektedir.

akrep erkeği nasıl elde edilir

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir? Ne İstediğinizi İyi Bilin

Akrep burcu erkeği nasıl elde edilir? Tam olarak ne istediğinizi bilerek elde edebilirsiniz. Akrep erkekleri karşılarında ne istediğini bilen bir kadın olmasını isterler. Sadece akrep erkeğinden hoşlandığınızı mı söylemeye çalışıyorsunuz, evlenmek mi istiyorsunuz, oturup konuşmak mı istiyorsunuz? Açık ve net bir şekilde ne istediğinizden emin olun. İstekler zihninizde karşı tarafa yönelen telepatik bir mesaj oluştururlar. Siz tam olarak ne istediğinize karar vermişseniz konuşmasanız da karşı taraf bunu bir şekilde algılayacak ve size ona göre yaklaşacaktır.

Gidin, Konuşun ve Etkileyin

Akrep erkeği nasıl elde edilir? Gidin ve O’nunla konuşun. Mutlaka bir nedeniniz olmasına gerek yok. Hiçbir insanı gidip onunla konuşmadan uzun süreli bir ilişki için etkileyemezsiniz. Elde etmek istiyorsanız öncelikle etkilemeniz gerekir. Dışarıdan bakıldığında çok etkileyici olabilirsiniz ama bu etkileyiciliğinizin karşı taraftaki yansımasını görebilmek için konuşmanız gerekir. Gidin konuşun ve sözlerinizle etkilemeye çalışın.

Sorular sorun, aklınıza takılanlara cevap bulmaya çalışın ama abartmayın. Önce birkaç cümle ile başlayın. Sonra karşıdan gelen tepkilere göre adım adım ilerleyin. Dikkat edin akrep burcu insanları çok konuşan insanlardan hoşlanmazlar, abartmayın. Kısa ve öz, sadece söylemek istediğinizi dile getirin.

Gurunu Okşayın ve Onu Taktir Edin

Akrep erkekleri gururlu insanlardır. Akrep burcu erkeği nasıl elde edilir? Tabiki gururunu okşayarak. Akrep burcu erkeğinin gururunu okşamadan asla elde edemezsiniz. Ancak O’nu herkesin önünde överseniz size sert tepki gösterebilir. Yanına gidin ve sadece O’nun duyacağı şekilde gerçekten hoşunuza giden bir konuda onu tebrik edin veya verdiği ilhamdan dolayı teşekkür edin.

Bu konuda sakın abartıya kaçıp ta olmayan bir şey için O’nu övmeye kalkmayın. “Acaba benden ne istiyor” diyen soğuk ve donuk bir yüzle karşılaşıp dumura uğrayabilirsiniz. Samimi ve içten olun, gerçekten hoşuna giden bir şeyler varsa onları dile getirin. Kılığını, kıyafetini, orasını burasını övmeye kalkmayın. Sadece yaptıkları güzel şeyler ve davranışları için yapın bunu.

akrep erkeği nasıl elde edilir

Gizemli Olun Sizi Merak Etsin

Masanın üzerine iki hediye kutusu koyun. Biri açılmamış, Diğerinin üzeri şeffaf bir kapakla kapalı olsun. İçerisindeki hediye görülen kutu sizde kalsın Akrep burcu erkeği gider içinde ne olduğu görülmeyen kutuyu alır. Merak, akreplerin en zayıf! yanlarından biridir. Üzeri örtülü herşeyi merak ederler. Bu konudaki yaklaşım şudur “Herkesin görüp bildiği beni ilgilendirmez, ben herkesin ulaşamadığı, bulamadığı ve göremediğini isterim” Bilmem ki anlatabildim mi?

Öyle olun ki her zaman bilinmeyen bir yanınız, söylenmemiş sözleriniz, yazılmamış yazılarınız, çizilmemiş resimleriniz ve yaşanmamış hayalleriniz olsun. Bırakın sizi çözmek ve bulmak için içinde biraz merak uyansın. Akrep burcu erkeği nasıl elde edilir? Tabi ki yaşamınıza ve kendinize biraz gizem katarak.

Açık Sözlü Olun ve Kolay Ulaşılır Olmayın

Diğer bir bakış açısıyla akrep erkeği nasıl elde edilir sorusunun cevaplarından biri ise açık sözlü olmaktır. Akrep erkekleri açık sözlü ve konuşmasını bilen kadınlardan etkilenirler. Ayrıca iyi bir iletişime sahip olan kadınlar akrep erkekleriyle baş etme konusunda da başarılıdırlar. Bunun yanı sıra akrep erkekleri cinsel hayata düşkün erkeklerdir. Bu yüzden arzu ve tutkularınızı göstermekten çekinmemeniz yararınıza olabilir fakat burada dikkat edilmesi gereken şey her şeyi kısa sürede tüketmemektir.

Cinselliği ve içerisindeki soru işaretlerini hemen ilk başta gidermeyerek bunları uzun süreli zamana yayarsanız akrep burcu erkeğini elde etmek için bir adım daha öne geçersiniz. Tabii ki bu sırada da sadık ve güvenilir olmanız gerekir, çünkü akrep erkekleri özellikle sadakat ve güvene çok dikkat ederler bu yüzden güveni zedeleyecek hareketlerden uzak durmanız gerekir.

Seviyor ve elde etmek istiyor olabilirsiniz, sevginizde samimi ve içtenseniz sadece bu samimiyeti yansıtmanız da sizin için büyük kolaylık olacaktır.

Konu hakkında tüm detayları birleştirmek için diğer yazılara da bakabilirsiniz.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Edilir? Nasıl Elde Edebilirim?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image