Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Tutulur? Akrep Erkeğini Elde Tutmanın Yolları

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

Akrep burcu erkeği nasıl elde tutulur?

  • Güvenini sarsmayarak
  • Her zaman sadece O’na ait olduğunuzu göstererek
  • İtaatkar ama gerektiğinde boyun eğmeyen bir insan olduğunuzu göstererek
  • Saygı, sevgi ve özveride kusur etmeyerek
  • Gerektiğinde yalnız kalma isteklerine saygı duyarak
  • Sabırlı ve daha çok sabırlı olarak
  • Cinsel ihtiyaçlarını karşılamada sıkıntı çıkartmayarak
  • Tutkunuzdan hiçbir zaman eksiltmeyerek
  • Neden o insanla evlendiğinizi, o ilk anlarınızı hiçbir zaman unutmayarak.

Akrep erkeği nasıl elde tutulur? Akrep erkeği için en önemli şey güvendir. Bu sebeple, akrep burcu erkeğini elde tutmanın yolları denildiğinde ilk akla gelen olabildiğince,

Şeffaf olmak
Yalan söylememek ve
Yapmacık davranmamaktır.

Bunun yanı sıra, akrep burcu erkeği birlikte olduğu insandan kuşku duymaya başlarsa ve bu kuşkular giderilemezse ondan uzaklaşacaktır. Karşısındaki kadından ne kadar etkilenmiş olsa bile şüphe ve kuşku akrep erkeğini yer bitirir ve karşısındaki insandan uzaklaşarak soğumasına yol açar. Bu nedenle, akrep burcu erkeğini elde tutmak isterseniz ona karşı her şeyinizle açık olun, sizin ne zaman nerede olduğunuzu dahi bilmek isteyecektir.

Akrep burcu erkeği nasıl elde tutulur, akrep erkeğini elde tutmanın yolları

Kıskançlığına Tahammül Etmeyi Öğrenin

Eğer bu denli kıskanılmaya hazırsanız ve bunu kaldırabilirseniz akrep erkeğiyle bir birliktelik düşünmelisiniz. Aksi takdirde, çok sıkıntılı günler sizi bekleyebilir.

Öte yandan, akrep erkeği ilişkide olduğu kadından saygı ve seviye bekler. Bu saygı bekleme durumu itaatkar olma boyutundadır. Bu sebeple, baş kaldıran kadınlardan hiç hoşlanmaz. Eğer böyle bir yapınız varsa akrep erkeğinden kendi mutluluğunuz için de uzak durmalısınız.

Akrep burcu erkeğini elde tutmak için daha naif, anlayışlı bir kadın olmanız gerekmektedir. Çok fazla arkadaşı olup ona güven vermeyen, özgür ruhlu, otoriter kadınlarla asla birlikte olmak istemez, çünkü onun bir kadında aradığı en önemli özellikler itaatkar, naif ve güvenilir olmasıdır. Eğer böyle bir ilişkiye hazırsanız akrep erkeği sizi her konuda fazlasıyla tatmin edecektir.

Ne çok şey istiyorlar değil mi? Evet akrep burcu erkekleri zordur. O nedenle herşeyden önce akrep burcu erkeği bir birliktelik düşünmeden ne kadar uyumlu olduğunuzu mutlaka gözden geçirmeniz gerekir. Eğer uyum sorununuz varsa mesela siz çok sosyalseniz, çok konuşkan bir yapınız varsa, yalnız kalamıyorsanız, her dediğim olacak diyenlerdenseniz ve kaşınızdaki akrep burcu özelliklerini tam olarak taşıyorsa bu ilişkiyi unutun gitsin. Duygularınız aklınızın ve mantığınızın önüne geçmesin.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Elde Tutulur?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir