Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Yola Gelir? Nasıl Yola Getirilir?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Yola Gelir? Nasıl Yola Getirilir?

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Yola Gelir?

Akrep burcu erkeği nasıl yola gelir? Akrep erkeğini yola getirmek için neler yapabilirsiniz? Akrep erkeğini dize getirmek kolay mı?

  • Kendinize güvenin
  • Yapmayacağınız bir söz söylemeyin
  • Kararlı ve net olur
  • Blöf yapmayın, gerekeni yapın
  • Cesur davranın
  • Korkmayın
  • Fazla umursamayın

Akrep burcu erkeğini dize getirmek, hayata bakış açısının karmaşıklığı ve soyut yapısı nedeniyle zor olabilir. Yaşamı kendisi için bir dönüşüm ve ruhsal gelişim mekanı olarak gören bir insan için çoğu sıkıntı “deneyim” olarak kabul edilebilir. Tattığı acıların büyük kısmını “gelişim için fırsat” olarak değerlendiren bir insan nasıl yola getirilebilir? nasıl dize getirilir?

Her insanın bir zayıf noktası vardır. Gerçekten haketmişse “acıyı yaşatan, yaşattığını yaşamalı” prensibini yaşamının dayanağı yapan akrep insanları için de varsa yaşanması gerekenler bunun adının yola getirmek veya dize getirmek olmasının hiç bir önemi yoktur. Lütfen devam edin.

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Yola Getirilir?

Akrep erkekleri başına buyruk davranışlarıyla ön plana çıktıkları için akrep burcu erkeği nasıl yola gelir sorusunun cevapları akrep burcu erkeğinin zaaflarında aranmalıdır. Akrep erkeklerini yola getirmenin ilk etkili yolu, kendinize aşık etmektir. (Ancak bunu ne yapmaya çalıştığınızı sezdirmeden yapabilmelisiniz.) Yalnız sadece aşık etmek onları yola getirmeye yetmeyecektir. Akrep erkekleri kendi istediklerini yapma konusunda oldukça ısrarcıdırlar, yapmak istedikleri bir şey varsa, “yapmamalarını gerektirecek şeyin ondan daha şiddetli ve güçlü olması gerekir“. Aksi taktirde sonucu değiştiremezsiniz.

Kadınlarla iletişimleri mıknatıs etkisi gibi ve çekici oldukları için bütün kadınların onlara aynı şekilde davranacaklarını düşünürler. Bu bakımdan akrep burcu erkeği nasıl yola gelir sorusunun verilecek bir başka cevap ta onlara karşı fazla umursayıcı olmayarak üstlerine fazla düşmemektir. Akrep erkeklerine fazla ilgi göstermek ve onlar için kolay ulaşılabilir olmak onların gözünde sizin değerinizi azaltacaktır. Unutmayın Akrep erkekleri her zaman zor olanı severler.

akrep erkeği nasıl yola gelir, nasıl yola getirilir, nasıl dize getirilir

Duygulardaki Yoğunluk Akrep Erkeğini Çözecektir

Eğer akrep burcu erkeğini yola getirmek istiyorsanız bunu yavaş yavaş yapmalısınız. Yani eğer bir adım ileri gidiyorsanız iki adım da geri gelin ki o iki adımı da onlar atsın. Aksi takdirde sizin farklı biri olduğunuzu düşünmez ve sizin için yola gelmezler. O yüzden çok fazla üstlerine düşmekten kaçınmak gerekir fakat bu sırada da ilginizi göstermekten tamamen kaçınmamalısınız yoksa yola getirmek için attığınız adımlar ters tepki uyandırabilir.

Kendine güvenip dik durmak ta akrep erkeği nasıl yola gelir sorusunun cevapları arasındadır. Akrep erkekleri aşık oldukları kadınların peşindeyken ve onlarla beraberken yola gelir ve değişirler. Onları kendisine aşık edecek kadınlar ise kesinlikle özgüveni yüksek ve istenildiğinin farkında olan kadınlardır.

Kendinize Güveniniz Tam Olsun

Akrep burcu erkeğini yola getirmek” için kalbini fethetmelisiniz. Bunun için de kendinize güveniniz tam olmalıdır.

Kendine güveni olmayan kadınlar akrep erkeklerinin fazla ilgisini çekmezler. Yanlarında tutsalar dahi bu aşık oldukları anlamına gelmez. Bu yüzden akrep erkeklerini yola getirirken özgüveninizi göstermekten ve kendi isteklerini belirtmekten kaçınmayın, dürüst olun. Tereddütlerinizi sezdiği anda güvensizliğinizi yakalar ve “bir şey yapamaz, korkuyor” der.

Macera sever bir kadın olmakta onları yola getirmekte faydalı olabilir. Dediğimiz gibi sadece kaçarak değil bazen bir adım atarak yola getirmelisiniz. Ayrıca atılan bu adımların akrep erkeklerini etkileyici nitelikte olmasını da sağlamalısınız.

Akrep erkekleri macerayı ve tutkuyu sevdikleri için beraber heyecan dolu bir keşfe çıkmak onların size aşık olup yola gelmesini sağlamaktadır. Örneğin birlikte yapabileceğiniz heyecan dolu bir aktiviteyi planlayarak onların akıllarını başlarından alabilirsiniz. Yalnız unutmayın ki bu aktivitelerden sonra da onların sizi düşünmeleri için onlara zaman tanımalısınız, biraz geri çekilin.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Nasıl Yola Gelir? Nasıl Yola Getirilir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image