Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden İlgisiz Görünüz? Neden İlgisiz Davranır?

  • İlgisini gösterme yöntemi farklıdır
  • Herşeyi az ama öz yapar
  • Size olan ilgisini her yerde göstermez
  • İlgisini ve sevgisini sözel olarak değil hisleri ile ve davranışları ile gösterir
  • Sevdiği şeyleri sizinle birlikte yaparak ilgisini gösterir

Akrep burcu erkeği neden ilgisizdirAkrep burcu erkeği neden ilgisiz davranır? Aslında ilgisiz değiller ancak ilgilerini gösterme yöntemleri farklıdır. Akrep burcu insanları sezgisel insanlardır. İlgi ve alakalarını daha çok sezgisel yolla dile getirirler. Gözlerinizin içine bir bakışı onun için söylenmiş yüzlerce cümleye bedeldir. Bu konuda sıkıntının asıl sebebi kadının bu ilgiyi anlayabilecek bir burç olmamasıdır. Akrep burcu erkeği gibi sezgisel olan yengeç ve balık burçları bunu çok iyi anlayabilirler ancak ikizler, terazi veya kova burcu ve benzer burçların bu ilgiyi anlamaları güçtür.

Eğer akrep erkeğinin ilgisizliğinden yakınıyorsanız yapacağınız en büyük hata bu durumu akrep erkeğine karşı sitem ederek göstermektir. Akrepler burcu insanları tıpkı akrep hayvanları gibi herşeye anında tepki gösterirler.

Belki O’nun ruh dünyasında siz, tahta oturmuş bir kraliçesinizdir ama siz sürekli ilgisizliğinden yakınıp gündeme getirirseniz mutlaka buna bir karşılık verecektir. İçinden geçireceği ilk cümlelerden biri şu olacaktır “Sen bilirsin” Akrep burcu erkeği neden ilgisizdir? belki de sizin bu sitemkar davranışlarınıza karşı tepki veriyordur.

Akrep Burcu Erkeği Size Karşı Olan İlgisini Nasıl Gösterir?

Akrep burcu erkeği sizinle birlikte olmuşsa sizi mutlaka sevmiştir. Karar vermeden önce çok ayrıntılı düşünür ve emin olmadan karar vermez. Ancak birlikte yaşamaya başladığınızda herşey tarafların istediği gibi gitmeyebilir. Kimse hayalinde kurduğu evliliği veya birlikteliği tam olarak yaşayamaz. Akrep burcu insanları gerçekçi ve sabittirler. Yani daha önce ne ise sonrada o şekilde olurlar. Ne siz O’nu ne de O sizi kendi hayallerine göre şekillendirmeye kalkışmamalısınız.

İlgisini Her Zaman Göstermez

Akrep burcu erkeği neden ilgisizdir? İlgisiz değildir. Sizi sevdiğini her zaman göstermez ama gösterdiğinde tüm sıcaklığını hissedersiniz. Biraz sabırlı olmaya çalışın. “Şunun kocası şöyle yapıyor, bunun eşi böyle yapıyor” şeklinde kendinize vesvese yapmayın. Kimseyi kimse ile kıyaslamayın. Herkes farklı bir dünyadır. Bazı gerçekleri birlikte olmadan önce düşünmeniz gerekir. Eğer kararlarınızda sizi bir başkası zorlamamışsa, Sonradan kimseyi suçlamaya hakkınız yoktur.

akrep erkeği neden ilgisizdir, neden ilgilenmez, neden ilgi göstermez

Size Karşı ilgisini Sözlerle Beklemeyin

Akrep burcu erkeği neden ilgisizdir? Belki siz yanlış bir beklenti içerisine girmiş olabilirsiniz!

Çünkü akrep burcu erkeği çok az, gerektiğinde ve gerektiği kadar konuşur. Hislerini ve duygularını bakışları ve dokunuşları ile dile getirmeyi veya aldıkları hediyelerle göstermeye çalışırlar. Size karşı ilgisini sözel olarak değil his ve davranış olarak tartmaya çalışın. İç dünyasında olup biteni dışa yansıtmayı sevmediği için sevgisini ve ilgisi sözlerle değil davranışlarla ifade edecektir.

Farklı ve Rahat Ortamları Severler

Gerekmedikçe, kalabalıktan ve ilgisi olmadığı insanların bulunduğu ortamlarda bulunmaktan hoşlanmazlar. Sizi alıp çok otantik ve farklı ortamlara götürmeyi severler. O’nun için önemli olan beğendiği ortamı sevdiği insanla paylaşmaktır. Başkaları O’nu ilgilendirmez. Özel duygularını ve size karşı hissettiklerini özel ortamlarda yansıtmayı daha çok sever. Yaptığı herşeyin bir etki bırakmasını ister.

Beğendiği Filmleri Sizinle İzlemek İster

Akrep burcu erkeği gizemli ve zihni zorlayacak filmleri çok sever. Film izlerken, filmi analiz etmek ve tüm ayrıntıları algılamak için dünya ile bağlantılarını koparır. Seçtikleri ve beğendikleri, akrep insanları için özeldir. Belki çok saçma bir ayrıntı gibi gelebilir ama eğer beğendiği bir filmi sizinle birlikte izlemek istiyorsa bu size ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir.

Akrep Erkeğine Karşı Bunları Yapmayın

Akrep burcu erkeğinin size olan ilgisini kaybetmek istemiyorsanız bunları sakın yapmayın!

Bana, sevdiğini söyle demeyin. Bu O’nun için çok gereksiz bir ayrıntıdır. Akrep burcu insanlarına göre “Sevgi söylenmez yaşanır

Neden ilgi göstermiyorsun” demeyin, “bana karşı çok ilgisiz”, “neden bu kadar ilgisiz” demeyin ve başkaları ile dedikodu yapmayın. Emin olun yaptığınız dedikodular sonrası ruh halinizdeki değişimi hisseder ve size karşı davranışlarını da buna göre şekillendirir. Sizin yabancı olduğunuz bu durumlar akrep burcunun ruh dünyasında çok önemlidir. Sonraki adımda yapacağınız en büyük hata ise “ne oldu neden böyle davranıyorsun, neden yüzün asık” demek olacaktır.

Film izlerken veya tüm dikkatini bir konuya vermişken dikkatini dağıtmayın, soru sormayın ve gündelik sohbetler açmayın. Bir anda çok sert tepki gösterebilir. Çünkü zihnindeki tüm bütünlüğü bozmuş olursunuz. Herşeyi tekrar etmek zorunda kalmak zamanla size karşı daha sert tavır takınmasına neden olabilir.

Akrep burcu insanları kuralcıdırlar. Bir kez “yapılmamasını” istediği bir şeyin tekrarlanmasından hoşlanmazlar. Sevmediği bir şeyi tekrar etmeyin.

Akrep burcu erkeği ile birlikte olmak zor görünüyor değil mi? Hayır zor değil, büyük ihtimalle siz yanlış bir seçim yapmış olabilirsiniz.

 

Kısaca Akrep Burcu Erkeği Neden İlgisizdir?

  • Akrep burcu erkeğini tam olarak tanımamış olabilirsiniz
  • Yanılıyor olabilirsiniz, beklentileriniz yanlıştır
  • Kendinizle kıyaslayıp, sizin yaptıklarınızı ondan bekliyor olabilirsiniz

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?” için 14 yanıt

Ben aslan burcuyum o ise akrep erkeği. İlgisini gösterecek ortam da yaratmıyor ama yine de görüşmekten de vazgeçmiyor. Onun davranışlarına tabiki anlayış gösteriyorum. Anlamaya çalışıyorum en azından. Çok soru sorulması sevmediğini düşünüyorum ki ben de sevmem gereksiz gelir akışa bırakmak daha iyidir. Ama çok nadir sorduğum sorulara da umursamaz gibi alaycı cevap vermesini anlamlandıramıyorum. Dalga geçtiğimi düşünüyor mu anlamıyorum. Bir aradayken çekiyorsak birbirimizi uzak neden iticidir ki?

Son cümlenizi tam anlamadım.

Akrep burcu ile Aslan burcu arasındaki en büyük sorunlardan biri iletişimdir. Her iki tarafta ego ve gururlarını bir kenara bırakmadıkları sürece doğal bir iletişim kuramazlar. Akrep burcu Aslan burcu gibi değildir. Eğer doğum haritasında sert açılar da varsa sevse dahi sanki hiç sevmediğini düşünebilirsiniz. O sizin gibi çok konuşmayı sevmez. Çoğu şey onun için gereksizbir ayrıntı gibi gelir. Şu yazılara bakabilirsiniz.

Akrep Erkeği Neden Soğuk Davranır?
Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?
Akrep Erkeği Neden Soğuk Davranır?
Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?
Akrep Burcu Erkeği Neden ilgisizdir? Neden ilgi Göstermez?

O akrep ben başak ilk başta daha ilgiliydi daha çok yeniyiz asla sorgulamam yeni olmamıza rağmen ve nedense hep ben haksız yada hatalı çıkıyorum netlik benimde sevdiğim birşey ama kendisini ön planda gördüğünü iki günlük tatilde anladım önceliği kendisi elestirilmek ona göre değil ve bir duvarı var kendine ait asamiyorsun yani o istemezse taniyamiyorsun

Evet akreplerde o hep vardır. Bunu aşmak için ondan daha iyi olmalısınız. Sizde elde etmesi gereken, çözmesi ve merakını gidermesi gereken bir şeyler olması gerekir. Sizi çözdüğü anda sıradanlaşırsınız. Gizeminizi koruyun, onu merak edip çözmeye çalışmayın. Onu çözmek için üzerine gittiğinizde sizin kendisinde aradığı bir şeyler olduğu sezgisi ile kendisini korumaya almaya başlar. Bir nevi rakip gibi olursunuz.

Kısa vadede Akrep ve başak çok iyi anlaşırlar çok iyi arkadaş olurlar ancak süre uzadıkça yaşadığınız durum ortaya çıkabilir. Bunu yaşamamak için yazdıklarıma dikkat edin lütfen. Kolay olmayın akrep zoru sever. Zor ve ulaşılması güç olan onun için her zaman daha değerlidir.

merhabalar umarım cevaplarsınız..
Ben yengeç kadınıyım, sevgilim akrep erkeği. Ve 5 yildan fazla bir birlikteligimiz var, birbirimize tutkuluyuz. Fakat bazen kendini geri çekiyor ya da ben öyle hissediyorum bilmiyorum. Ben sürekli ona neden böyle yapıyorsun noldu? Neden geç yazıyorsun ? Gibi sorular soruyorum ve benden inanılmaz bir şekilde kaçıyor 3-4 gün yazmıyor çok uzaklaşıyor. Ama ben onu sevdiğim için böyle davranıyorum.. ne yapmalıyım,çok ters cevaplar veriyor böyle zamanlarda ve şuanda da böyleyiz

Merhaba.

Akrep erkeğine “neden böyle yapıyorsun” dediğinizde size tepki vermesi doğaldır. Hayatına ve kararlarına müdahale edildiğini düşünecektir. Bu tür sorular sormamanızı öneririm.

Üzerinde baskı hissetmek! Akrep burcu insanları için iyi bir şey değildir. Akrep burcu Mars etkisi altındadır. Mars savaşçı ve enerji bir yapı verir. Basit bir soruyu dahi yaşamına yönelen bir tehdit olarak algılayabilir.

Akrep erkeği zor olanı sever. Kolay olan herşey onun içi basit gelebilir. Siz Ay etkisi altında olduğunuz iç duygularınızı dışa vurmayı ve sevdiğiniz insanla duygularınızı paylaşmayı seversiniz ama Akrep öyle değildir. İç dünyasında yaşar ve yaşadıklarını herkesin bilmesini istemez. Onun için bir şeyin varolması yeterlidir.

Üzerine gitmeyin, üzerinde baskı oluşturacak sorular sormayın. Niyetiniz evlilikse ve o evliliği düşünmüyorsa bağlantı kurmayın.

Çok teşekkür ederim haklısınız. Zaten ayrıydık bunu sorduğumda ama geri dönmek istedi,”Özledim” diye mesaj attı aradı ama sessiz kaldım. Çünkü sürekli ayrılıp geri geliyordu. Ama bir hafta sonra ben ona mesaj attım. Özledim seni yazdım. Aynı benim ona verdiğim tepkiyi yaptı. Şöyle yazdı: Yazma bana artık, benim için yoksun. O gün sana yazdığımda cevap verseydin halledecektim her şeyi dedi. Yani yine kendini haklı çıkarmaya çalıştı. bende ona kırıldığımı o yüzden onu kabul etmediğimi söyledim. yazma dedi tamam dedim. napmalıyım? Onu çok seviyorum sıkıyorum bunu biliyor. ve çok uyumluyduk cinsel açıdan falan. Onunda sevdğini biliyorum ailesiyle tanıştırdı beni zorla:))

Ah bu insandaki gurur. Herşeyi bozmayı çok sever. Onu çok sevdiğinizi söylüyorsunuz ama “özledim” diye yazdığında karşılık vermiyorsunuz. Bu bir tezat değil mi? Bir akrep olarak böyle bir durumda bunu duyguları ile alay etmek olarak yorumlayacaktır. Akrep insanları sevgiyi çok ciddiye alırlar ama muhatap oldukları insan naz yapıp daha fazla ilgi görmek için basit oyunlara başvurunca bunu hemen hissedip doğası gereği “bunun bedelini ödetmek” isteyecektir.

Akrep burcu insanlarında ne yaparsanız onun fazlasını iade etmek gibi bir huy vardır. Severseniz daha çok sevdiğini göstermek ister. Oynarsanız o da oynar. İncitirseniz o sizi daha fazla incitir.

Gerçekten seviyorsanız lütfen ona karşı dürüst olun. Onunla konuşun ve özür dileyin. Neden o şekilde davrandığınızı tüm içtenliğinizle anlatın. Bu zor mu? Gerçek aşk gururu kabul etmez. Eğer “tümüyle teslim olmamalıyım, ipleri kaptırmamalıyım” gibi ilginç düşüncelere sahipseniz asla bir akrep erkeği ile birlikte olmayın çünkü aynı senaryo her defasında katlanarak sürüp gider.

Akrep burcu insanı çok gururludur. Buna biraz da kibir ekleyebilirsiniz. Siz onunla savaşıyorsunuz. O da buna karşılık veriyor. Emin olun O bunu keyifle yapar ve zihninde sizi her defasında nasıl daha fazla kıracağının planlarını kurgular. Oyunu tersine çevirin. Ona aşık olduğunuzu gösterin. Bu kez sizi mutlu etmek için kurgular yapmaya başlar.

Doğum haritalarınızda mutlaka bir çekim alanı vardır ki birbirinizden kopamıyorsunuz. Neden mutlu olmak varken hayatı kendinize zindan ediyorsunuz ki?

Dediklerinde çok haklısın. Fakat bu akrep erkeği, sevdiğim adam terkedip,kendi istediginde dönen biri ve beni elinde görüyor. O yüzden hatasını anlaması açısından, bana yazdığı zaman cevap vermedim, çünkü onu sürekli uyarmıştım birdaha beni üzme diye.. bana sözler verdi ama yine sıkıldım diyip ayrıldı. O sıkıldım diyor fakat dönmedim diye ben suçlu oluyorum.. benim özür dilemem, onun iyice elinde olduğumu göstermez mi? Evet çok tutkuluyuz onu kalbimin derinlerinde hissediyorum

Eğer onun gözünde güçlü bir profil çizmiyorsanız bu yaşadıklarınız normal. Akrep insanları kolay olanı değil zor olanı sever. O kadar kolay bir insan olmadığını ona göstermelisiniz. İstediği zaman size gelen istemediği zaman da giden bir insan olmasına başında izin vermemeliydiniz. Belki biraz sizin açınızdan risk olabilir ama kolay bir insan olmadığınızı göstermeniz gerekir.

Sevgiyi “kolay insan” olarak algılayan bir yapısı varsa buna izin vermeyin.

Merhaba oğlak burcuyum Akrep erkegi ole sanalda tanıştık 2 ay oldu ama hep küslük hep tartışma, alttan alan sakin davranan hep ben oldum,sürekli çocuk gibi engelliyor her yerden ,yapmam deyip yapıyor bırakmam asla deyip gidiyor,çok seviyorum sensiz yapamam deyip ,tek bir kelimem ile senle uğraşamam sülük gibi yapıştın yazma bana bir daha diyor,böyle dengesiz bir insan hiç görmedim daha önce, iyiyken çok iyi bulutlarda çıkarıyor sanki ,ama en ufak bir yanlışını söyle hemen saldırıyor, madem istemiyordun zorla mı geldim yazdığımda yazma diyor tamam diyorum ertesi gün kendi dönüyor özledim diye şimdi de ben sülük gibi yapışmış oldum,bende yemin ettim zaten daha yazmayacağımı ,çünkü ne duygusuna güveniyorum ne kendisine daha.

Merhaba. Sadece güneş burcuna göre değerlendirmeyin. Doğum haritamızda 12 ev konumu ve gezegenler bulunuyor. Bu farklılıklar her güneş burcunun aynı özelliklere sahip olmasına engeldir. Mesela Ay burçlarınız (Duygu), Merkür’ünüz veya 3. eviniz (İletişim), Yükseleniniz (Dışa bakan yönleriniz), 5. eviniz (aşk ve sevgili anlayışlarınız) ile 7. eviniz (evlilik) uyuşmuyorsa sorun yaşamanız kaçınılmazdır. Henüz bu aşamada sorun yaşıyorsanız ve size bu sözleri söylüyorsa ciddi bir karar vermek gerekir. Akrep burcunun ilk evreleri aşırı kıskanç, bencil ve kontrolcü olabilir. Kolay olan hiçbir şey onu tatmin etmez. Zor olanı sever ancak muhatabını da bir hayli yıpratır.

Bana bu siteyi sevgilim attı sen aynı busun dedi abi haklısın yazdıkların doğru ama hiçmi iyi özelliğimiz yok 😀 içimizden geçmişin yok etmişin bizi

🙂 İnsan neyi ararsa onu bulur. Ben insanların akrep burcunu iyi ve kötü yönleri ile tanıyabilmesi için çok boyutlu yazmaya çalışıyorum ki “ben neden böyleyim” demesinler. Her burcun kendine göre iyi ve kötü yönleri var.
İyi yönlerini okumak istersen Akrep Burcu Erkeği Özellikleri yazısına bakabilirsin.

Akrep burcu genel özellikleri için https://akreportal.com/akrep-burcu-genel-ozellikleri

Akrep Burcu Erkeğini tüm özellikleri için Akrep Burcu Erkeği linki altındaki konulara bakabilirsin.

Kendini ne kadar iyi tanırsan karşı tarafla olan ilişkin de o kadar iyi olur. Tabi sadece kendini değil karşı tarafı da iyi tanıman gerekir.

Burç uyumları için:

https://akreportal.com/akrep-burcu-uyumu
https://akreportal.com/akrep-burcu-erkegi-uyumu

başlıkları altındaki konulara bakabilirsin. Tabi kendini ve birlikte olduğun insanı tanımak istersen.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir