Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Akrep burcu erkeği neden terkeder?

 • Aldatıldığı için terkeder
 • Bilinçli olarak kıskandırıldığı için terkeder
 • Yapma dediklerini ısrarla yapmışsanız terkeder
 • Sizden umduğunu bulamamıştır, bir başkası vardır terkeder
 • Evlendikten sonra değişmişsinizdir terkerder

Beklentiler sonuçsuz kaldığında, verilen sözler yalan olduğunda, doğruların yerini yalanlar aldığında, güven kalmadığında ve mutluluk yerini gam ve kedere terkettiğinde; yaşam enerjisi akrep erkeğini terketmeden O birlikte olduğu insanı terk eder.

Seven İnsan Sevdiğini Terketmez

Mutlu ve seven bir insan sevdiğini terk eder mi? Sevdiği insanı bırakıp gider mi?

Seven insan sevdiği insanı terkedip gitmez. Akrep burcu erkeği sabit burçlar arasındadır. Hayatını etkileyecek önemli seçimlerini bir kez yapar. “Değişiklik olsun” diye birlikte olduğu insanları terketmez. Birlikteliğin devamı için gerekli olan temel dayanaklar ortadan kalmış olmalı veya birlikte olmak için gereken kurallar çiğnenmiş olmalıdır.

Sorun her iki tarafta da olabilir, bu noktada yapıcı bir tavır takınmak ve objektif davranabilmek çok önemlidir. Suçlayıcı yaklaşımlar sorunun kökenini bulmakta işe yaramayacaktır. Akrep burcu erkeği kuralcıdır mutlaka bir yerlerde hata yapılmıştır. Size basit gelen bazı konuları akrep insanları fazla büyütebilirler. O’da yeterince esnek davranmamış olabilir.

Akrep erkeği neden terkeder, neden bırakıp gider

Akrep Burcu Erkeği ve Hayata Kuralcı Bakış

Akrep burcu erkeği bir insanla birlikte olduğunda bu birliktelikle birlikte zihninde uyulması gereken kuralları da şekillendirir. Bu kurallar birlikteliğin devam edebilmesi için olması gerekenlerdir. Hayatını ve birlikte olduğu insanlarla birlikte kendisini sürekli analiz eden akrep erkeği en küçük değişiklikleri anında sezer.

Akrep erkeği neden terkeder? Bunları gözden geçirdiniz mi?

 • Yeterince sadık mısın?
 • Başkaları var mı?
 • Yapmam dediklerini yapıyor musun?
 • İlk tanıştığında akrep erkeğinin ilgisini çeken özelliklerinde değişiklik oldu mu?
 • Sen, O ilk Sen misin?
 • Vadettiklerinle verdiklerin birbiri ile ötüşüyor mu?
 • Ailende dahil, arkadaşların ve başkalarına akrep erkeğinden daha fazla değer verdiğin oldu mu?
 • Sosyal medya hesapların ve telefon rehberinde bilmediği insanlar var mı?

Bunlar ve daha fazlası listeye dahil edilebilir. Senin için hiçbir öneme sahip olmayan bir konu O’nun dünyasında 7 şiddetinde bir depreme sebep olabilecek etkilere neden olabilir.

Akrep Burcu Erkeğini Ne Kadar Tanıyorsun?

Birlikte olmadan, evlenmeden önce akrep burcu erkeğinin özelliklerini araştırdın mı? Hangi özelliklerinin senin özelliklerinle ters düştüğünü ve hangi konularda daha dikkatli olman gerektiğini öğrendin mi? Eğer bunu yapmamışsan ve uyumlu olmadığınız bir burçta yer alıyorsanız “Sevgi limandan ayrıldığında geriye fıtratlar kalır”.

Doğuştan gelen özellikleriniz birbirinizle uyumlu değil üstüne bir de O’na göre sürekli birliktelik kurallarını ihlal ediyorsan “terkedip gitmek” O’nun dünyasında “yeniden dönüşümün başlangıcı” olarak görülmüş olabilir.

Birliktelikler insanları geliştirdiği ve mutlu ettiği sürece değerlidir. Ya sabredip ruhsal yönünüzü güçlendirirsiniz veya gidersiniz. Akrep burcu erkeği neden terkeder? Belki de siz O’na ihtiyacı olan kabuk değişimi evresini yaşatamamışsınızdır.

Akrep Burcu Erkeği Sizden Soğursa Terkeder mi?

Akrep erkeği soğursa terkeder mi? İki insanı bir arada tutan tüm nedenler yok olmuş, sevgi ve saygı bitmiş artık yıpratmaya başlamışsa kaçınılmaz son gerçekleşir ancak durum tek taraflı ise, saygı ve birlikteliği sağlayan direklerin hepsi henüz yıkılmamışsa akrep erkeği sizden soğusa da büyük ihtimalle hemen terketmeyecektir. Akrep burcu sabit bir burçtur. Değişimlere kolay adapte olamaz. Hayatında bir değişime ihtiyaç duymuşsa öncelikle bu değişim için kendisini hazırlaması gerekir. Bu süreçte siz onda bir şeylerin değiştiğini farketmişseniz ve gerçekten seviyorsanız onu kolayca ikna edebilirsiniz.

Ona özel ve değerli olduğunu hissettirin. Henüz karar vermeden onu etkilemeye çalışın çünkü karar verdiğinde yapacağınız hiçbir şey işe yaramayabilir.

Kimsenin kimseyi terketmediği, terkedilmeyeceğiniz güzel ve uyumlu birliktelikler dilerim.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?” için bir yanıt

Peki akrep erkeği çocuğunu terkeder mi? Bu kadar kalpsiz olabilir mi? Bu kadar da duygusuz olabilir mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir