Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

akrep burcu erkeği özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep burcu erkeği genel özellikleri nelerdir? Akrep burcu erkeği nasıl bir erkektir? Akrep burcu, erkeğe ne gibi özellikler katar?

Kısaca Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

 • Yalnız ve Özgür
 • Soğuk ve Büyüleyici Derin Bakışlar
 • Karizmatik Bir Kişilik
 • Ya Hep Ya Hiç
 • Cesur ve Meraklı
 • Gizemli ve Analist
 • Mars ve Pluto Etkisi Altında Yüksek Cinsel Enerji
 • Yüksek Gurur
 • Denenmemişi Denemek, Sıradışı Olmak
 • Perde Arkasının Bilinmeyen Yöneticisi
 • Psikolojik Deha

Genel Özellikleri ile Akrep Burcu Erkeği

Sıradışı yaşamı, yalnızlığı, soğuk ve derin bakışları, yüksek özgüveni, karizmatik yapısı ve tüm yönleri ile akrep burcu erkeğini yakından tanımak ister misiniz?

Akrep burcu erkeğinin özellikleri ve bilinmeyen yönleri

Evlenmek istediğiniz, arkadaş olduğunuz, sevdiğiniz, çekici bulduğunuz veya yakından tanımak istediğiniz akrep burcu erkeği ne gibi özelliklere sahiptir? Özelliklerini göz önünde bulundurduğunuzda Onunla mutlu olabilir misiniz? Önemli kararlar vermeden önce akrep burcu erkeğini ve tüm özelliklerini yakından tanıtmaya çalışalım.

Akrep burcu erkekleri ile anlaşmak zor olsa da onların iyi birer sevgili ve hayat arkadaşı adayı olduklarını unutmayın. Başkalarının görüşlerini dikkate almadan önce yazımızı okuyarak kendiniz yakından gözlemlemeye çalışın. Eğer akrep burcu erkeği ile uyumlu iseniz, mutluluk başkalarının değil sizin olacaktır. Hiç kimsenin dışarıdan göründüğü gibi olmadığını, bir başkasının gözünde herkesin farklı görünebileceğini unutmamalısınız.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Özgüveni

Özgüven, akrep burcu erkeği özellikleri arasında en belirgin olanlarındandır.

Akrep burcu erkeklerinin kendilerine özgüvenleri oldukça yüksektir ve kendilerine olan güvenlerini göstermekten de kaçınmazlar. Akrep burcu erkekleri kendilerine güvenen ve ne istediğini bilen insanlardır. Ne istediğini bilen ve bu doğrultuda hareket etmekten çekinmeyen bir yapıya sahip olan akrep burcu erkekleri aşkta da oldukça ateşli ve yakıcıdırlar. Kendilerine duydukları güven içsel enerjilerini yaşamlarının her alanına yaymalarına neden olur.

Akrep Erkeği Özellikleri ve Akrep Erkeğinin Derin Bakışları

Akrep burcu erkeği” gözlerindeki derin ve üzerinize sabitlenmiş bakışları ile kendisini ele verir.

Göze ilk çarpan özelliklerinden biri ise bakışlarıdır. Akrep burcu erkekleri çekici, güçlü bakışlara sahip olan ve karşıdaki kişiyi bakışları ile etkileyebilen bir özelliğe sahiptir. Bu özelliklerini, aradıkları eşi bulduktan sonra karşı cins üzerinde kullanılmasalar da bakışları onların içsel telepatik seslerinin birer yankısı gibi işlev görmeye devam ederler.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri, Giyimi ve Renkleri

Giyim ve Renk seçiminde Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Siyah akrep burcu erkeği özellikleri ile özdeşleşmiş bir renktir

Çoğu yazar Akrep burcu erkeklerinin modanın sıkı bir takipçisi olduğunu yazsalar da buna katılmıyorum. Sanırım bunu yazanlar daha çok sanatçı, sosyete kesimi veya ekranlarda herkesin karşısında olmak zorunda olanları inceleyerek yazıyorlar. Veya ben sürekli hayata tümüyle ters bakan akrep erkekleri ile tanışıyorum. Ben kendi gözlem ve bildiklerimle devam edeyim.

Akrep burcu erkekleri giyinmeyi iyi bilirler, kendilerine yakışanı bulurlar ve yıllarca beğendikleri kıyafetleri veya benzerini giyerler. Tutku ve bağlılık yaşamlarının her anında kendisini gösterir. Nasıl giyinmeleri gerekirse o şekilde giyinirler ancak herkesin giydiğini değil, kendi tercihlerini seçerler. Çünkü “farklı” olduklarını bir şekilde herkese ilan etme ihtiyacı hissederler. Farkları ise bunu konuşarak, kendilerini anlatarak değil yaşam biçimleri ve sıradışı hareketleri ile yansıtmalarıdır.

akrep burcu erkeği özellikleri ve gözleri

Gözlerdeki Telepatik Etki ve Giyim Tercihleri

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Hipnotik Gözleri

Gözlerindeki etkileyici bakışlar akrep burcu erkeğinin temel özellikleri arasında yer alır. Herkes gibi olmaktan ve görünmekten ısrarla kaçarlar.  Akrep burcu erkeği Kesinlikle her konuda sıradışıdır. İdeal renkleri Gizemlerini ve iç dünyalarını yansıtan = SİYAH ve Tutkularını ve Enerjilerini dışa vuran = KIRMIZI renktir. Renkleri çok fazla birbirine karıştırmayı sevmezler. Tek ve sade rengi tercih ederler ancak farklı renkler de tercih edeceklerse gene kırmızı ve siyah tonların ara pastel renklerini tercih ederler. Dikkatin, telepatik silahları olan gözlerinden kıyafetlerindeki karmaşaya kaymasını istemeyeceklerdir.

Onların silahları “gözlerindeki telepatik etki” dir. Israrla herkesi o noktaya odaklamaya çalışırlar. Bu nedenle giyimleri tek renk ağırlıklıdır. Kıyafette çizgi ve desenler varsa baş kısmına odaklayan çizgi ve desenler tercih edilir.

Sade giyinmelerinin nedeni, ruhlarının dışa yansıyan merkezleri olan gözlerinin enerji merkezi olarak çekim gücünü kaybetmesini istememeleridir. Bunu bilinçli mi yaparlar? Bir çoğu hayır. Yılların verdiği tecrübe ile benim ulaştığım sonuç budur. Akrep burcu erkeği yaşamı göz pencerelerinden izler, o pencerenin görüş ve çekim alanı her zaman iyi olmalıdır. 

Derin ve dikkat çekici bakışlar klasik akrep burcu erkeği özellikleri arasındadır.

Duygusal Yönüyle Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Duygusal Yapısı

Dışarıdan bakıldığında çok duygusuz, eğlenmeyi sadece kendisi ve anı yaşamak için kullanan biri olarak gözükse de içlerinde oldukça derin duygulara sahip insanlardır. İç dünyalarında karamsar oldukları halde dışarıdan bunu yansıtmazlar. Gerektiğinde ve sonbahar mevsiminde tutkuları ile sarmaş dolaş olabilen derin romantikler olup çıkarlar.

Romantik olduklarında anın değerini bilir ve ona göre davranırlar. Akrep burcu insanları için sarı sonbahar kesinlikle romantizmin en uçlarda yaşandığı dönemdir. Yani bir akrep burcu erkeğini bu yönüyle etkilemek istiyorsanız Sonbahar mevsimini seçmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Sararan ve yerlere dökülen kahverengi tonlara bayılırlar/bayılırız.

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri ve Özgürlük

Özgürlük, hayatta istediğini istediği gibi yapabilmek akrep burcu erkeğinin temel özellikleri arasında yer alır.

Özgürlük, Akrep burcu erkeği için hayatta olmazsa olmazlardandır. Bir dağın başında, mağarada veya bir adada hiç farketmez. Nerede ve nasıl olurlarsa olsunlar, yanlarında kimin ve neyin olduğu da pek önemli değildir. Önemli olan özgür ve gerektiğinde yalnız olmalarıdır.

Tahammül edemeyecekleri uç noktalardan biri; Birisinin veya birilerinin yaşamlarına, yaptıklarına, düşüncelerine, tercihlerine sürekli müdahale etmesi veya bazı konularda etkileyerek yönlendirmeye çalışmasıdır. Belki bir süre tepki göstermeyebilirler ama daha sonra “bu da nereden çıktı” dedirtecek bir tepki ile karşılaşılabilir. Yani klasik akrep burcu tepkisi. Bekle, biriktir belki biter. Bekle biriktir belki yapmaz, Bekle bekle belki vazgeçer bırakır. Taştığında o her şeyi biriktirmiştir, karşı taraf bunu bilmediği için çok abartılı bulur tepkiyi.

Akrep Burcu Erkeği bireysel özgürlüğe çok düşkündürler. Bu kavram onların yaşamlarında önemli bir yer teşkil eder ve kısıtlandıklarını düşündükleri bir ilişkiye asla girmezler. Bunu denemek ister misiniz? Bu bakımdan onları kısıtlamak yerine onlarla beraber eğlenmeyi ve onlara daha fazla alan bırakmayı denemekte fayda vardır.

Bireysel özgürlük, akrep burcu erkeği özellikleri içerisinde yalnızlığı ile özdeşlemiş özellikler arasındadır.

Ayrıca bilmeniz gereken başka bir konu da, öncelikle kendi istedikleri şeylerin olmasını isterler bunu itiraz edilmemesi gereken konular arasında görürler. Bu durum ilişkide bazı sorunlar ortaya çıkmasına neden olsa da zamanla olumlu yönde değişecektir. Biraz sabır, biraz fedakarlık, sonuç: şerbetini iyice çekmiş tatlı gibi olurlar. Emin olabilirsiniz.

Akrep burcu erkeği özellikleri ve kıskançlığı

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri “Kıskançlığı”

Akrep burcu erkeği ne kadar kıskanç olabilir?

Kıskançlık, Akrep burcu erkeği özellikleri denilince ilk akla gelen özellikler arasında yer alır.

Akrep burcu erkeğinin en belirgin özellikleri arasında kıskanç oluşu gelir. Burçlar kuşağının en kıskanç erkeğidir. Bunun nedeni, sevdiği insanları aşırı sahiplenmeleridir. Sevmiş ve sevdiği insan da bunu kabullenmişse bir başkası ile sevdiği insanı arkadaş olarak dahi görmek istemez. Kural basittir aslında; Birbirimize ait isek bir başkası asla olamaz!

Sadece sevdiğini kıskanacağını düşünüyorsanız yanılırsınız. Akrep burcu erkeği kendisi ile ilgili hemen her şeyi kıskanabilir. Arkadaşını, eşyalarını, kalemini.. Hiçbir şey kendisine ait olandan daha değerli değildir ve hiç kimse kendisine ait olanı alamaz. Sahiplenme güdüleri çok aşırı gelişmiştir.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burcu erkeği hayatta bir kez aşık olup seven erkeklerdendir. Bu aşk, sıradan bir aşk olmamalıdır. Ruhunda ve kalbinde hissedebileceği bir aşk ister. Birlikte olduğu insan kalbini titretmeyecekse akrep erkeği için yaşanan ilişkiye aşk denilemez.

Akrep burcu erkeği aşık olacağı insanda nelere önem verir?

 • Güven vermesine
 • Kendisi dışındaki tüm erkeklere kapısını kapalı tutmasına
 • Yalnız kalma ihtiyacına saygı duymasına
 • Cinsel yönden tatmin olabilecek bir birliktelik yaşatmasına
 • Sadakat konusunda şüpheye düşürmemesine
 • Ev ortamında sakin bir ortam oluşturmasına
 • Asil, olgun ve nerede ne yapması gerektiğini bilmesine

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri “Hangi Hediye Alınabilir?”

Akrep burcu erkeği için hangi hediyeleri alabilirsiniz?

 • Siyah bir gözlük
 • Siyah ve deri bir cüzdan
 • Siyah ve deri bir kemer
 • Siyah bir ayakkabı
 • Siyah deri bir mont
 • Siyah ve kahverengi tonlarında kıyafetler
 • Siyah olan tüm eşyalar…

Eğer evine bir eşya almak isterseniz rahat rahat oturabileceği deri bir döner koltuk olabilir.

Eğer özel bir hediye almak isterseniz, Ona istediğinde başını sokup kimsenin rahatsız edemeyeceği ve sadece kendisinin bildiği yer altında inşa edilmiş karanlık, taş ve ahşap döşemeli bir oda hediye edebilirsiniz. Size ömür boyu müteşekkir olacağına emin olabilirsiniz..

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri “Sevdikleri ve Sevmedikleri”

Akrep burcu erkeği neleri asla sevmez?

 • Yalan konuşulmasını
 • Alay edilmesini
 • Hafife alınmayı
 • Laubaliliği
 • İçerisinde cinselliğin olmadığı bir evliliği
 • Fikrinin alınmamasını
 • Emir verilmesini
 • Sorulmadan akıl verilmesini
 • Sadakatsizliği
 • Korkaklığı
 • Cesaretsizliği
 • Kararsızlığı
 • Kalabalığı

Akrep burcu erkeği neleri sever?

 • Güven verilmesini
 • Sadakati
 • Doğruluğu
 • Ciddiyeti
 • Cesareti
 • Fikrinin alınmasını
 • Kararlı tutumları
 • Cinsel enerjisi yüksek biri ile evliliği
 • Sınırları zorlamayı
 • Başkalarının yapamadığını yapmayı
 • Yalnızlığı
 • Geceleri

 

İlgili Konular

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeği En iyi Hangi Burçla Anlaşır? Hangi Burçla Evlenmeli?

Akrep Burcu İçin En Uygun Burçlar Hangileridir?

Akrep Burcu Erkeği Tüm Burç Kadınları ile Uyum Analizleri

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeği Özellikleri” için 13 yanıt

Sert çizgisinin altında çok duygusal. Gizlediği bir şeyin ortaya çıkmasına çok sinirlenir. Geçinmek zor, benzer özelliklere sahip değilseniz sabır üst seviyede olmalı

Yıllardır birlikteyim ama tam olarak çözemediğin yanları var. Kendisini anlatmaz, kendisini anlatanları sevmez, bir özelliğini görüp söyleseniz sanki kırk yıldır sakladığı sırrı açığa çıkmış gibi olur 🙂 geceyi ve arada yalnız kalmayı sever evet. ve gözleri gerçekten çok güzeldir. huzur verir ve mutlu etmesini gerçekten iyi bilir.

Gururu kırılan bir akrep erkeği dalında kırılan bir çalıya benzemez. Akrep erkeklerin en kötü huylarından biri yaptığınız herşeye fazlasıyla karşılık vermesidir. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Gururunu kıracak bir halt etmişseniz ne yapar ne eder eninde sonunda bunu size pahalıya ödedir. O çalı ile sizi kovalaması en iyi ihtimaller arasında

Kıskanç evet hoşuma gidiyor beni kıskanması ama çok bunalttığı zamanlarda oluyor

Benim eşim terazi burcu ama tıpa tıp Akrep burcu erkeği özellikleri var sevdiği renkten cinsel konulara kadar terazi burcu erkeği ile örtüşmüyor bile ve ben boğa burcuyum anlaşamıyoruz ama birbirimizden vazgeçemiyoruz evet gözleri bakışları çok çekici ve derin bir bakınca için titriyor ama evet ona eğer bir yanlışın olursa onu mislisi ile odetiyor ve bir kez aşık oldukları doğru ne kadar evli olsakta ilk aşkını unutamiyor

Doğum haritasında 12 ev konumu bulunur. Burç ve gezegen konumlarında akrep etkisi yoğunlukta ise akrep burcu özellikleri gösterir. Mesela 3. evi Akrep burcunda ise iletişimi akrep özellikleri taşır. Yükselen burcu Akrep ise dışa bakan yönü, karakteri, fiziği akrep burcu gibi olur. Merkür’ü akrep burcunda olursa zeka ve düşünce yapısı, Ay akrep burcunda ise duyguları akrep burcu gibi olur. Mıknatıs etkisi gibi düşünün, ağırlık nerede ise özelliklerde de ona doğru çekim oluşur. Yaşamı, ailesi, eğitimi ve bakış açısı da desteklerse akrep burcundan farkı olmaz. Ama güneş burcu terazi olduğu sürece iç dünyasında terazi burcunun özelliklerini de taşımaya devam eder. Kararsızlık, adil olma, estetiğe ve güzelliğe verdiği önem gibi…
Onu tanımaya çalışın. Sitede dikkat etmeniz gereken konularla ilgili çok sayıda makale var. Tümü akrep burcu arkadaşlar tarafından yazıldı. İpucu: Akrep özelliği taşıyan insanlar için gizemli ve güçlü olan herşey dikkat çekicidir. Gizemi ve gücün kaynağını çözmek için elinden geleni yapar. Siyah, gri ve pastel kahve tonlarında ağırlıklı giyinin. Gözleriniz çok önemli. Gözlerinizi belirginleştirin. Sürme veya far çekin. Baktığında gözlerinizdeki derinliği görebilmeli. Negatif olmayın, Akrep burcu enerjinin hem olumlu hem de olumsuz yönünü algılayabildiği için olumsuz enerjiden uzaklaşır. Ve tabiki cinsellik, eksik kaldığında çok gergin olur.

Bu biz akrep erkeklerinin tek sorunu bir kez aşık olup asla onu unutamıyoruz dünyanın en güzel kadını yanımızda olsa bile

Okuyunca bir kez daha burcumla gurur duydu. Çok güzel anlatılmış. Akrep burcu olmak zor bir o kadar da güzel. Güzel yanı insanın kendisini tanımasından, sorularına cevap bulmasından sonra başlıyor. Kendinizi keşfedin hayatın tadını çıkarırsınız.

“Yalnız ve Özgür” yalnızlık konusunda dikkatli olmak iyidir. Yalnızlık akrep insanını kibirli, hırslı ve egoist yapabilir. Ama ne yalan söylim yalnızlık gibi bir huzur yok. Daha iyisi ise sizi anlayan bir bayan bulabilmek. Onunla istediğiniz kadar yalnız kalabilirsiniz.

İyi motive oldum 🙂 jet motorlarımı takabilirim artık. Okuyunca iyi geldi nedense, meğer ben neymişim arkadaş.

Beni bu kadar iyi ve net anlattığın için eyvallah hoşuma gitti ama insanlarında bunları öğrenip garip tepki vermeleri pek hoş değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image