Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Söyler mi? Bu soruyu sorma ihtiyacı hissetmişseniz büyük ihtimalle siz akrep burcu değilsiniz ve bir akrep burcu erkeği ile veya akrep burcu etkisi altında olan birisi ile birliktesiniz demektir. Birlikteliğiniz başlamadan önce bir araştırma yapmamışsanız bu soruyu birlikte olduğunuz tüm zamanlar boyu sormaya devam edeceğinizi garanti edebilirim.

Bu sorunun cevabını tam olarak bulmak için öncelikle akrep burcu özellikleri hakkında ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekir. Akrep burcu insanları yaşamı diğer burçlara göre biraz farklı yaşarlar. Onlar için yaşam iki türlüdür. İçsel yaşam ve herkesin içinde bulunduğu dışsal yaşam. Yaşamlarının büyük kısmını iç dünyalarında geçirdikleri için algıları, duyguları ve bunların sonuçlarının dışa yansıması çok farklıdır.

Akrep Burcu Erkeği için Değerli Olduğunuzu Nasıl Anlarsınız?

Çok az sayıda insanın iç dünyalarına bir pencere açmalarına izin verirler. Özel bir günde pencerelerini aralarlar ve sizin orada neler olduğunu görmenize izin verirler. Bu şu demektir “İşte benim kimsenin görmediği, göremediği, görmesine izin vermediğim içerideki dünyam. Ben bu dünyayı yalnız senin için araladım. Bu benim için çok özeldir. Tıpkı senin benim için çok özel olduğun gibi.” Artık o pencereyi tekrar açma ihtiyacı duymaz. Çünkü O’nun dünyasında gerçekler yalnız bir kez ifade edilir, bir kez yaşanır ve yaşatılır. Tekrar olan herşey değerini kaybeder.

Sevgisini göstermek için Akrep burcu erkeği sevdiğini söyler mi? Akrepler herşeyi sürekli tekrar etmezler. Bir kez, sadece bir defa, bir an. Çünkü tekrar edilen değerini yitirir. Özel olma durumunu kaybeder. Sürekli tekrarlanan ve artık anlamını yitiren sözlere akrep dünyasında yer yoktur. O bir kez söyler ama o sözün anlamını bir ömür kaybetmez. (Tabi gerçekten sevmişse)

Akrep burcu insanları ruhsal boyutta yaşayan ve frekansları ruhsal dünya ile irtibatta olacak düzeyde olduğu için sözlerden çok telepatik iletişime ve davranışlara önem verirler. Çocuk yaştan itibaren gördükleri her insanı tüm ayrıntıları ile analiz ederler ve çok erken yaşta davranışların sözlerden daha önemli olduğunu keşfederler. Küçük bir dokunuş, sizi kollarının arasına alması, saçlarınızı okşaması O’nun için kelimelerin ifade edemeyeceği kadar değerlidir.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Nasıl Söyler?

Eğer sürekli sevildiğinizi duymak isteyen biri iseniz yanlış kişi ile birlikte olduğunuzu bilmenizi isterim. Sizce genel özelliklerini ele aldığınızda akrep burcu erkeği sevdiğini söyler mi? Akrep burcu erkeği tüm duygularını telepatik iletişim aracı olan gözleri ile iletir. Gözlerine baktığınızda tüm öfkesini, hasretini ve size olan sevgisini görebilirsiniz. Gerçekten sizi sevip sevmediğini öğrenmek istiyorsanız O’nun gözlerinin içine bakın orada aradığınızı bulacaksınız. Size karşı bakışları derin, sevecen ve sıcak ise bırakın senfonik harfleri bir kenara, O’nun gözlerinden kalbinize akıp giden sevgi dolu enerjiye odaklanın, kalbinizin ısındığını ve titrediğini hissedeceksiniz.

Akrep burcu erkeği sevgisini ifade etmek için kelimelere ihtiyaç duymaz. Sevgisini yoğun ve ihtiraslı bir şekilde yaşar. Dokunuşları, bakışları ve hissedişleri sizi ne kadar çok sevdiğini ele verecektir.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir