Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır?

Akrep Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır?

Akrep Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır?

Akrep burcu erkeği sevgilisine nasıl davranır?

Akrep erkeği gerçekten seviyorsa, temel prensipleri çiğnenmediği sürece sevgilisine nasıl davranır?

Sıcak kalpli, hoşgörülü ve cana yakın
Herkesi dahil edebilecek kadar aşırı kıskanç
Şüpheci ve sorgulayıcı
Fedakar ve cömert
Şaşırtıcı ve gizemli

Tutkunun ve gizemin burcu akrep burcu erkeği sevgilisine nasıl davranır? Son derece gizemli, derin ve tutkulu olduğu için ilişkisinde sevgilisine güven duyduğu sürece, sonuna kadar sadık ve sevgi dolu bir yaklaşım içerisinde olacaktır. Akrep erkeği karşısındaki kadının tutumuna göre hareket etmeye meyillidir. Eğer karşısındaki kadına tam güveni varsa o zaman dünyanın en sadık erkeği olur.

Böyle bir ilişki içerisinde aldatmayı öncelikle kendine yakıştıramaz. Çünkü bir akrep burcu erkeği hayatının her alanında önce kendisine karşı prensipli davranmayı amaç edinir. Diğer taraftan, karşısındaki kadın onu kıskandıracak şeyler yapıyorsa veya şüphe uyandıracak davranışlarda bulunuyorsa o noktada son derece kindar bir tavır takınır ve intikam alabilmek için prensiplerinden bile vazgeçebilir.

Akrep erkeği sevdiğine, sevgilisine nasıl davranır?

Akrep Erkeği Sevmişse Nasıl Davranır?

Öte yandan, akrep burcu erkekleri sevgililerine nasıl davranır sorusunun başka bir cevabı da otoriter oluşu ile ilgilidir. Aşk hayatında kontrolü elinde tutmak isteyen akrep erkeği sevdiği kadından her daim ona ihtiyacı olduğunu hem beden diliyle hem de lisanıyla hissettirmesini ister. Sevdiği kadın ona itaat derecesinde saygı duyarsa akrep burcu erkeğinin onun için yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

Ancak tersi durumda en ufak bir fedakarlığı bile yapmayacağı gibi karşısındakine o baş kaldırmasının cezasını çektirmek için elinden geleni ardına koymaz. Akrep erkeğinin sınırları çok keskindir. Onun için her şey “ya hep ya hiç” değeri ile ölçülür. Bu sebeple, eğer onun bu liderlik isteğini karşılamayacak şekilde özgür ve otoriter bir yapıya sahipseniz bu ilişki için hiç heveslenmemelisiniz.

Çoğu zaman tanımakta zorlandığınız akrep burcu erkeği aşık olmuşsa size daha yakın ve tanıdık gelebilir. Her zaman etrafında kalın duvarlar örülü olan akrep erkeği, sevdiği insana karşı daha duyarlı davranmaya başlar. Ancak bu duyarlılığı ve aşırı sahiplenici özelliği ile birleştiğinde tüm yaşamınızı kontrol etmek isteyecek kadar aşırı kıskançlığa neden olabilir.

Dışarıdan bakıldığında akrep erkeği çok sert bir tavır sergilese de iç dünyasında çok duygusal ve hassas bir yapıya sahiptir. Sevgisinde samimi ise kırıcı olmamaya özen gösterir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeği Sevgilisine Nasıl Davranır?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir