Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

Akrep Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

Akrep Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

Akrep burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri nelerdir? Bir akrep erkeğinin hoşlandığını hangi belirtilere bakarak anlayabiliriz?

Akrep burcu erkeği dışarıdan duygusuz, ciddi ve soğuk bir erkek imajı çizer. Ona hiç ulaşamayacağınızı düşünürsünüz. Ancak gerçekte iç dünyasında duygusal yönü ağır basan bir erkektir. Duygusal yoğunluk yaşadığında sözlerinde, davranışlarında ve bakışlarında da değişim başlar.

Akrep erkeğinin hoşlanma belirtileri şu şekilde sıralanabilir,

  • Sizi gördüğünde gözleri ışıldar
  • Sizinle konuşmakta zorlanır
  • Sizi izler ve size  bakarken gülümser
  • Sizinle konuşurken kelimelerini özenle seçer
  • Şık giyinmeye çalışır
  • Size değer verir

Gözlerine Bakın, Kendinizi Orada Bulacaksınız

Akrep burcu erkeği sizden hoşlanıyorsa bunu gözlerinden anlamanız mümkündür. Çünkü Akrep burcu erkekleri duygularını, nefret ve öfkelerini gözleri ile yansıtırlar. Onun gözlerinin içine baktığınızda gözlerinin içi gülüyorsa ve orada kendinizi bulabiliyorsanız sizden hoşlanıyor demektir.

Akrep erkeği ile göz göze geldiğinizde kalbinizde bir yanma hissi oluşuyorsa bu yanma, onun iç dünyasında size karşı oluşan enerjinin yansımasıdır.

Gözlerine dikkat edin, sizi gerçekten seviyorsa, gözlerine baktığınızda bir enerji akımı hissedeceksiniz.

Seçici Davranır

Akrep burcu erkeğinin sizden hoşlanma belirtilerini anlamak zordur. Çünkü normal hayatında duygularını çok iyi gizler ve dışa yansıtmaz. Duygularını ve sizi sevdiğini bilmenizi istiyorsa bir şekilde bunu size göstermeye çalışılacaktır.

Sizden hoşlanıyorsa sizinle ilgili her konuda çok seçici davranır. Sizinle birlikte iken konuşmalarında çok dikkatlidir. Hata yapmaktan ve yanlış bir şeyler söylemekten korkar. Sizinle konuşurken kelimelerini özenle seçer. 

Giyimine özen gösterir. Sizin hoşlandığınızı bildiği renkleri ve modelleri tercih eder. Sizi etkilemeye odaklı olduğu için ondaki değişimleri farketmemeniz mümkün değildir. Yaşamı bir anda sizi etkilemeye odaklı bir şekilde yeniden kurgulanmaya başlar.

Duygu Yoğunluğunu Artırmaya Çalışır

Akrep erkeği sizden hoşlanıyorsa, sizin bulunduğunuz ortamda duygu yoğunluğunu artıracak konulardan bahseder. Anlattığı filmler, romantizm ve aşkla ilgili filmlerdir. Anlattığı olaylarda da bir şekilde duygu yükü vardır.

Akrep burcu dişil bir burç olduğu için kadınların hassas noktalarını ve duygusal yanlarını çok iyi bilirler. Sizin kalbinize girmeye karar vermişse kullanacağı en büyük koz “duygusal yoğunluk” olacaktır.

Size selam verirken, sizinle konuştuğunda ve size bir şeyler anlatmaya çalıştığında ses tonunda duygusal bir derinlik hakim olur.

 

Akrep Burcu Erkeğinin Hoşlanma Belirtileri

30 Ağustos 20121

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir