Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Burcu Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

Akrep Burcu Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

Akrep Burcu Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

Akrep burcu erkeğinin zaafları nelerdir? Her burcun kendine has zaafları bulunur. Burçların zaaflarını bilmek ikili ilişkilerde nelere dikkat etmemiz gerektiği konusunda bize ipucu vereceği için son derece önemlidir. Gündelik yaşamımızda pek dikkat etmediğiniz burç özellikleri çoğu durumda kimlere nasıl yaklaşacağımız konusunda bizlere yardımcı olacaktır. Akrep burcu erkeği gibi insan ilişkilerinde analizlere önem veren ve ani tepkiler gösteren bir burcun zayıf yönlerini bilerek hareket etmek zor durumda kalmamızın önüne geçecektir.

Akrep burcu erkeğinin zaaflarını kısaca şu şekilde sıralayabiliriz

  • Kıskançlık
  • Sıradanlığı kabul etmemek
  • Cinsel yaşama düşkünlük
  • Kontrol etme isteği
  • Yalnızlık

Akrep Burcu Erkeğine Sadık Olun “Kıskançlık”

Akrep burcu erkeği sadakate büyük önem verir. Belki de en önemli zaaflarından biri, her ilişkiyi sadakat noktasında değerlendirmesidir. Bu konudaki zaafı ise kıskanç oluşudur.

Sadakat her insan için önemli olsa da, Akrep burcu erkekleri için ayrıca önem taşımaktadır. Karşısındaki kadının ilişki içerisinde ondan başkasına bakmayacağını bilen Akrep burcu erkeği için o kadın daha ilişki başlamadan etkileyici bir kadın olabilmiş demektir. Elbette sadakate bu kadar önem veren bir burcun erkeğinin oldukça da kıskanç olduğunu da unutmamak gerekir. Kıskançlık derecesi akrep erkeğinin sadakate verdiği önemi gösteren zaafları arasında yer alır.

Sıradanlığı Kabul Etmeyişi

Akrep burcu erkekleri klişelere saplanıp kalmış, sıradan kadınlardan pek hoşlanmazlar. Onlar için başkasına benzemeden orijinal kalınması, zaaf derecesinde önemlidir. Bu nedenle de bir Akrep erkeğini etkilemek isterseniz gerek alacağınız hediyelerde, gerekse yapacağınız sürprizlerde mutlaka orijinal ve herkesten farklı olmalısınız.

Akrep burcu erkekleri

  • kendilerinde olanın başkalarında olmasına;
  • herkes gibi olunmasına,
  • orijinalliğin bozulmasına tahammül edemezler.

Başkalarına benzemeyen orijinal yanlarınız hem onu mutlu edecek, hem de ona sizin ne kadar zeki bir kadın olduğunuzu göstermek için iyi bir araç olacaktır.

akrep erkeğinin zaafları, akrep burcunun zaafları

Akrep Burcu Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

Cinselliğe Aşırı Düşkünlük

Zaafları arasında cinselliği ön sıralara koyabileceğimiz Akrep burcu erkekleri, cinselliğe bakış açılarını karşılarındaki kadında da görmek isterler. Bir diğer deyişle onları etkilemenin yolu pek çok kadının bildiği gibi önce mutfaktan değil, önce yatak odasından geçmektedir. Akrep burcu erkekleri karşılarında her daim bakımlı, şehvetli ve kendileri kadar istekli kadınları görmek isterler. Tabi yukarıda bahsettiğimiz orijinalliği yatak odasında da kullanmayı unutmamalısınız. Şehvet ve Cinsellik Akrep Burcu Erkekleri için en büyük zafiyet diyebiliriz.

Cinsel yaşamda iddialı değilseniz akrep erkeklerini listenizden çıkarsanız iyi olur.

Herşeyi Kontrol Etme Merakı “İtaat Etme”

Her ne kadar günümüzde eşitlik konusu fazlaca gündeme geliyor olsa da, Akrep burcu erkeğinin zaafları arasında kendisine itaat edilmesi de gelir. Sözünü dinleyen bir kadına hiç bir Akrep burcu erkeği karşı koyamaz. Elbette söz dinlemekten kastımız tüm kararları ona bırakmak değildir. Söz hakkını ona bırakacağı yerleri iyi seçebilen, sıra kendisine geldiğinde ise tüm orijinalliği ile sürprizler hazırlamak için kolları sıvayan bir kadın olmanız Akrep burcu erkeğinin size daha fazla kayıtsız kalmamasını sağlayacaktır.

Yalnızlık Olmazsa Olmazıdır

Akrep burcu erkekleri sizinle çok mutlu olabilir, sizi çok sevebilir ama durup kendini toparlaması ve yenilemesi için zaman zaman bir süre yalnız kalması gerekir. Kalabalık ve sosyal ilişkiler süreklilik arzettiğinde akrep erkekleri deşarj olma ihtiyacı hissederler. Bir süre yalnız kalıp tüm detayları gözden geçirmeye ihtiyaçları vardır. Onların yalnız kalma haklarına saygılı olun. Geri döndüklerinde daha enerjik ve sevgi dolu olduklarını göreceksiniz.

Bir akrep burcu erkeğini çıldırtmak istiyorsanız sadece bu haklarını çiğnemeniz yeterlidir. İster evli olun ister sevgili; bu haklarına sürekli tecavüz etmeniz büyük ve karanlık bir savaşın içerisine çekilmenizle sonuçlanacaktır.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Burcu Erkeğinin Zaafları Nelerdir?

www.akreportal.com

“Akrep Burcu Erkeğinin Zaafları Nelerdir?” için 2 yanıt

Kesinlikle cinsellik. Şehvetin yakıp kavurduğu ıssız çöl gibidir akrep burcu erkeği. Kontrol altına alamazsa tüm hayatını etki altına alabilir.

hayatını kendisi kontrol etmek ister, kontrolünü kaybetme korkusu en büyük zaafı. yakınen deneyimlenmiştir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir