Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Affeder mi? Akrep Erkeğine Kendinizi Nasıl Affettirebilirsiniz?

Akrep Erkeği Affeder mi?

Akrep Erkeği Affeder mi?

Akrep erkeği affeder mi? Akrep burcu erkekleri de ilişkilerinde ortaya çıkan hataları affedebilmektedirler ancak bu durum ortaya çıkan hatanın ne olduğu ile ve ilişkinin boyutu ile doğru orantılı olmaktadır. Akrep erkeği affeder mi diye merak eden bir kadının, neyi affettirmesi gerektiğini de iyice düşünmesi gerekmektedir. Akrep erkekleri sizin için önemsiz görünen konularda kıyameti koparabilecek hassasiyete sahip erkeklerdir. En ufak bir meseleyi bile onur ve gurur meselesi haline getirebilirler.

İntikamını Almadan Affetmeyebilir

Gururunu kırmışsanız sizi affeder mi? İçgüdüsel olarak vereceği ilk tepki sizden intikam almak olacaktır.

Bir akrep erkeği ile birlikte olmaya başlamışsanız veya evlenmişseniz iki konuda kesin ve net olmalısınız. Güven ve Sadakat. Bu iki konuda yapacağınız hatalar sadece ilişkiniz açısından değil yaşamınız açısından da önemli sonuçlar doğurabilir.

Akrep erkeklerini diğerlerinden ayıran önemli bir konu, eğer gelişmemiş sürüngen bir akreple birlikte iseniz hatalarınız sadece ilişkinizi bitirmez, bunu size pahalıya ödetmek için elinden ne gelirse yapar, gerekirse herşeyi görmezden gelip bir final sahneleyecek kadar intikam ateşiyle yanıp tutuşabilir. Çektiğinin fazlasını size çektirmeden asla vazgeçmeyebilir. Bu fıtratında varolan bir dürtü halindedir. Vurursanız O da vurmadan rahat edemez. Olgun bir akrep bu konuda biraz daha farklı bir tavır takınacaktır ama genel olarak tüm akrepler kendilerine yapılanı kolay kolay affetmezler..

Canımı acıtmışsan, seninde canın yanmadan beni anlayamazsın. Beni anlayabilmen için yaşattıklarını yaşamalısın.” Temel ilkesi budur. Yaşatarak öğretir. Herşeyin bir bedeli olduğuna inanır.

İki konu akrep erkeği için affetme potasında üzerinde önemle durulacak konular arasında yer alır. Söylenen yalanlar ve İhanet yani aldatma. Akrep burcu erkeği kendisine söylenen bir yalanı bağışlar mı? Akrep erkeği ihaneti affeder mi? Şimdi bu konulara ayrıntılı bir şekilde değinelim.

Söz Konusu Bir Yalan İse Akrep Erkeği Affeder mi?

Akrep burcu erkekleri affetme konusunda imkansız kategorisinde değillerdir ancak ona sizi affetmesi için çok ciddi nedenler sunmanız gerekecektir. Affedilmesini beklediğiniz eğer bir yalan ise, Akrep erkekleri kendilerine söylenen yalanı çok zor affetmektedirler. Akrep erkekleri söylenen yalanı affeder mi? Belki sizin samimi pişmanlığınızı görürlerse affedebilirler ama asla unutmazlar. Siyah bir iz gibi zihinlerinde taşımaya devam ederler.

Zira akrep burcu erkekleri güvene ve sadakate fazla önem vermektedirler. Durum böyle olunca da söylediğiniz bir yalan onların güvenini sarsacak, sarsılan güven de sadakate kara bir gölge düşürebilecektir. Akrep erkeği söylenen yalanı affetsin isteyen bir kadın ona yeniden güven sağlayacak cümleler ile yaklaşmalıdır.

Bu konuda sınırları öyle zorlamalısınız ki akrep erkeği “Evet gerçekten çok pişman olmuş” deyip ruhundaki, zihnindeki tüm izleri silip atabilsin. Bu konuda ciddi olun, samimiyetsizliğe asla tahammül göstermezler. Eğer samimi olamıyorsanız ruhunuzu okuyabilen bir akrep erkeğine nasıl bir oyun oynamayı düşünebilirsiniz ki?

akrep burcu erkeği affeder mi

Akrep Erkeği İhaneti Affeder mi?

Akrep erkeği ihaneti ve aldatılmayı affeder mi?

Sadakate verdikleri önem ile bilinen akrep erkekleri için en zor affedilen konulardan bir tanesi de aldatmadır. Kendisini aldatan bir kadını Akrep erkeği affeder mi? Akrep erkeği kendisine ihanet eden kadını affeder mi? İmkansıza yakın bir durum. Aldatan bir kadını affedebilmeleri için mutlaka o kadının hayatlarında neden kalmak istediklerini bilmek isterler.

  • Kadının onlara ihtiyacı olduğu için mi,
  • onları çok sevdiği için mi,
  • pişmanlık duyduğu için mi?

Akrep erkeği neden affetsin? Bunun için ona gerçekçi bir neden göstermeniz gerekir.

Bu konudaki samimiyetiniz bir dağı ters çevirebilecek kadar içten olmalı. Çünkü herşeyi unutmuş, kabullenmiş gibi görünse de bundan sonraki tüm hayatınız boyunca tüm hareketlerinizi, adımlarınızı takip edecektir. Sadece hareketlerinizi değil duygularınızı da sürekli analiz edip sonuçlar çıkaracaktır.

En küçük bir şüphe kırıntısını dahi es geçmeyecektir. Samimiyet Akrep erkekleri için sömürü ile alınabilecek kadar ucuz değildir, bunu bilmenizde yarar var.

Akrep erkeği hataları zor affeder, affetmişse mutlaka geçerli bir neden bulmuştur ama aldatma gibi bir konuda tüm yaşamınız boyunca akrebin gölgesi altında kalacağınızı da bilmenizde yarar var.

Kendinizi Akrep Erkeğine Ona Nasıl Affettirebilirsiniz?

Akrep burcu erkeği nasıl barışır? Kendinizi Akrep Erkeğine nasıl affettirebilirsiniz? Affetme konusunda önemli bir nokta var. Akrep erkekleri yapılan bir hatada kendi kusurlarını görürlerse bu konuda eninde sonunda adaletli davranırlar. Eğer sizi affetmesini istediğiniz bir hatanız olmuş ve yaptığınız yanlışta akrep erkeğinin de hatası varsa bir süre bekleyin, pişmanlığınızı ve samimiyetinizi görmesi için zaman tanıyın.

Akrep burcu insanları yaşamlarında olan biten herşeyi sürekli analiz ettikleri için zaman bulduklarında herşeyi değerlendirecek ve yeterince olgunlaşmışsa kendi kusurunu da farkedecektir. Eğer henüz olgun bir akrep değilse uzak durun. Her yakınlaşma çabanızda size acı çektirecektir.

Eğer öfkesi hatasını görmesine engel olacak kadar büyükse sinirleri yatıştığında sözüne değer verecek bir başkası aracılığı ile öğüt şeklinde hatasını hatırlamasını sağlayın. Tekrar af dileyip pişmanlığınızı dile getirin. Merak etmeyin eğer olgun bir akreple birlikte iseniz mutlaka kendisini sorgulayıp konuyu tekrar gözden geçirecektir.

Pişmanlığınızda da dilediğiniz özürlerde de samimi olun. Samimiyetiniz onu etkileyecektir.

Seviyorsanız sabırlı olun ve zamana bırakın. Bitmesi gerekiyorsa da buna birlikte karar verin.

Akrep burcu erkeği affeder mi sorusunun cevabı affetmez değildir. Ancak kolay kolay affetmez diyebiliriz. Bu büyük oranda ne yaptığınıza ve muhatap olduğunuz akrep erkeğinin yapısına bağlıdır. Yılan akrepse sizi süründürmeden bırakmaz, olgun kartal bir akrepse sessizce hayatınızdan çıkıp gidebilir. Gri Gece akrebinin ise ne yapacağı belli olmaz.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Affeder mi?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir