Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Aldatır mı? Akrep Burcu Erkeği Neden Aldatır?

Akrep Erkeği Aldatır mı? Neden aldatır?

Akrep Erkeği Aldatır mı?

Akrep erkeği aldatır mı? Bu soruya cevap verilmeden bir istatistiki bilgiyi paylaşalım. İstatistikler en çok aldatan burcun Akrep erkeği olmadığını göstermektedir. Belki hiçbir burç akrep burcu kadar cinselliğe düşkün değildir ama sadakati akreplerin en çok aldatanlar listesinde üst sıralarda yer almasına engeldir. Ancak en çok aldatanlar listesinde üst sıraları zorlayanlar grubunda Akrep erkeğinin de olduğunu söylemekte yarar var. Aslında doğası gereği bu potansiyeli en fazla bulunduran burçtur ancak tatmin olduğu ve kendisine haksızlık yapılmadığı sürece birlikte olduğu insana sadık kalmayı tercih edecektir.

Akrep Erkeği Hangi Durumlarda Aldatır?

  • Birlikte olduğu insan tarafından aldatılmışsa
  • Cinsel yönden tatmin olamamışsa
  • Evlenmeden önce ve sonra farklılıklar varsa
  • Geçmişte yapılan hatalar ortaya çıkmışsa
  • Bilinçli olarak kıskandırmaya çalışıyorsanız

Akrep Erkeği Neden Aldatır?

Normal şartlarda akrep erkeği en sadık erkekler arasındadır. Sadakate verdikleri değeri hiçbir şeyin önüne geçirmezler ancak gene de hassas oldukları bazı konular kendi değerlerinin de önüne geçebilmektedir. Bu konuyu öncelikle nedenleri irdeleyerek birkaç madde halinde inceleyelim.

Cinsel Yaşamda İstediklerini Bulamamaları

Akrep erkeği neden aldatır? Akrep erkeği cinsel yönden tatmin olmazsa arayışa girecektir.

Akrep burcu erkeklerinin en çok bilinen özelliği cinsel yaşama olan düşkünlüğüdür. Cinselliğe aşırı derecede düşkün olan Akrep burcu erkekleri, bu konuda yeteri kadar tatmin edilemedikleri durumlarda aldatmaya oldukça meyilli hale geleceklerdir. Bu nedenle hayatına bir Akrep erkeği almayı düşünen ya da alan kadınların oldukça tatminkar olmaları gerekmektedir. Bu konuda akrep burcu erkeklerinden ziyade onları yakından tanımadan onlarla birlikte olmayı düşünen bayanlar hatanın en büyük ortakları olmaktadırlar.

Eğer henüz bir akrep erkeği ile evlenmemişseniz bu konuyu ciddi bir şekilde düşünmenizi öneririm. Bu konuda kendinizi ve akrep erkeğini ne kadar yakından tanıyorsunuz? Kendinizi cinsel yönden yeterli buluyor musunuz? Eğer bu konuları ciddi ciddi araştırmamışsanız, ileride cinselliği yaşamın bir parçası olarak gören akrep erkeği karşısında zor anlar yaşamanız kaçınılmazdır.

Akrep burcu erkeği karşısında özellikle cinsellik konusunda samimi olmanızı öneririm. “Evlenelim sonra düşünürüz” dediğiniz cinsellik, akrep erkeği için yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi için gerekli temel unsurlar arasındadır. Eğer bu konuda yetersizliğiniz olursa aldatma eğilimine gireceğinden şüphe duymaya başlayabilirsiniz. Üstelik en çok değer verdiği sadık kişiliğine rağmen.

Akrepler sadakatsizliği asla sevmezler, buna rağmen cinsel açlıklarını gidermek için bu konuyu da görmezden gelebilirler. Sanırım cinselliğin akrepler için ne kadar önemli olduğunu anlatabilmişimdir. Tam olarak anlamamışsanız şu şekilde özetleyim Cinsellik akrep erkeği için ne kadar önemlidir? “Kendi değerlerini çiğneyip aldatma eğilimi gösterecek kadar önemlidir” Akrep erkeği eşini aldatır mı? Evet cinsel yönden tatmin edilmezse bu eğilime kolayca girebilir.

Evlilikte İstediğini Bulamadığı için Akrep Erkeği Aldatır mı?

Akrep erkeği aldatır mı? Eğer evlilikte kendisine vadedilenleri bulamazlarsa bu eğilime girebilirler.

Akrep erkeklerinin aldatma nedenlerinden bir tanesi de evlenmeden önceki umdukları ile evlendikten sonraki bulduklarının birbiri ile örtüşmemesidir. Eğer evlenmeden önce kendilerine sunulanlar, abartılı ve yüksek vaatler içeriyorsa kendi iç dünyalarını da buna göre şekillendireceklerdir.

Eğer siz “herşey evleninceye kadar” düşüncesiyle hareket edenlerdenseniz, geçmiş olsun, Akrep erkeği gibi yaşama çok ters bir insanla birlikte oldunuz. Hiçbir şeyi yanınıza bırakmayacaktır. Kendilerine vaat edilen ama sunulmayan herşeyi başkalarında arayacaklarına emin olabilirsiniz. Adına siz aldatma diyebilirsiniz bu akrep erkeği için, kendisine verilmeyeni farklı bir yolla almaktır. Kendi bakış açısıyla yapılan haksızlığı bu şekilde gidermeye çalışır. Akrep erkeği aldatır mı? Eğer siz oynar ve hile yaparsanız O’da hileyi farklı şekillerde yapar.

akrep burcu erkeği aldatır mı

Aldatmışsanız İntikam için Akrep Erkeği Aldatır mı?

Akrep erkeğinin bir diğer aldatma nedeni ise kendisinin aldatılması olabilir. Bazı insanlar aldatıldıkları zaman ilişkiyi bitirmeyi tercih ederlerken, bazı insanlar intikam almayı tercih ederler. Partnerleri tarafından aldatıldıklarını öğrenen akrep erkekleri genellikle intikam almayı tercih edenler gurubuna girmektedir. Akrep burcu erkeği aldatır mı? Eğer siz aldatmışsanız hiç kuşkunuz olmasın akrep erkeği de eninde sonunda sizi aldatacaktır. (Müstesna şahıslar hariç, bildiği halde sizin yaptığınızı yapmamışsa nesli tükenmek üzere olanlardan birine bunu yapmışsınız demektir. Yazık etmişsiniz.)

Ama akrep erkeğinin aldatmasının sıradan olacağını sanıyorsanız büyük bir yanılgı içerisinde olduğunuzu bilmenizi isterim. Bunu bizzat yaptığım gözlemlere dayanarak yazıyorum. Planlı ve projeli bir fiil içerisine gireceklerdir. İçlerindeki tüm yağları eritinceye kadar sizin ruhunuz bile duymadan faaliyete geçerler. Siz herşey güllük gülistanlık, samanlık seyran zannedersiniz. Ama yanıldığınızı öğrendiğinizde yaşatacağı şok kaf dağının arkasındaki kar taneleri kadar beyaz olmayacaktır. Öfkesi geçtiğinde intikam alabileceği bir şekilde öğrenmenizi sağlar. Sonra oturup sizi izler.

Geçmişte Yaptığınız Hatalar Ortaya Çıkmışsa

Birlikte olmaya başladıktan veya evlendikten sonra geçmişte yaşadığınız birliktelikler ortaya çıkmışsa bunlara tepki olarak benzer durumu size yaşatmak için sizi aldatabilir. Geçmişin ortaya çıkmasında sizin bir payınız olmayabilir, bilinçli bir durum söz konusu olmayabilir. Akrep erkeği meselenin bu boyutu ile fazla ilgilenebilecek bir yapıya sahip değildir. Aşırı sahiplenici ve kıskançtır. Kendisini zor durumda bırakacak herşeye tepki gösterir. Kendisi üzülmüşse buna neden olan insanın da üzülmesini ister. Bu bilinçli yaptığı bir şey değildir. Onun rahatlaması için savunma mekanizması bu şekilde çalışır.

Akrep Erkeğini Kıskandırmaya mı Çalışıyorsunuz?

Kıskandırmaya çalıştığınızda akrep erkeği sizi aldatır mı?

Sizi daha fazla sevmesi ve sizinle daha fazla ilgilenmesi veya sizi gözünde daha büyük göstermek, herkesin ilgilendiği birisi olarak göstermeye mi çalışıyorsunuz? Büyük bir hata yaptığınızı söylemem gerekir. Belki ilk adımda başarılı olacaksınız ancak bu çok hoşunuza gideceği için tekrar ettiğinizde veya bunu yaşamınızın bir parçası haline getirdiğinizde size karşılık vereceğine emin olabilirsiniz. Üstelik size olan ilgisi de tümüyle ortadan kalkacak ve sizi yalancılık ve sahtekarlıkla suçlayacaktır. Kıskançlık krizine girmiş bir akrep erkeği aldatır mı? Akrep erkeği bedelini size ödeterek aldatır

Aldatmasının Mantığı Nedir?

Akrep erkeği aldatır mı? Akrep burcu erkeği eşini, sevgilisini aldatır mı? Evet aldatır. Ama bunu yapmasının nedenini gene kendi iç dünyasındaki mantıkla bütünleştirir.

1- Temel olarak Kandırılmıştır. Evlenmeden veya birlikte olmadan önceki sizle sonraki sizi aynı bulmaz. Bu durumda sizin yaptığınızı “kendisini kandırma” olarak algılar ve eksik kalan kısımları arayışa girer.
2- Cinsel yönden umduğunu bulamamıştır. Bulamadığını farklı yerlerde arar.
3- Kendisi aldatılmıştır intikam için fazlasını kendisi de yapar.

Akreplerin dünyasında herşey kısasa kısas şeklinde işler. Yani temel presibi “kendisine yapılana karşılık herşeyi fazlasıyla yapılarak iade edilir“. Eğer bir akrep erkeği hiçbir neden yokken aldatıyorsa, işte hayatınızda bulup bulabileceğiniz en korkunç akrep tipiyle birliktesiniz. Çok geç olmadan bir an önce ortadan kaybolsanız iyi olur.

Evlenmeden önceki aldatmalar belki bir noktaya kadar yorumlanabilir ancak evlilik karşılıklı verilen söz demektir. Söz emanettir. Evlilikle birlikte kurulan aile toplumun yani bir ülkenin temeli gibidir. Hiçbir neden, temelin yıkılmasını mazur göstermeye yetmez. Bir sorun varsa hangi burç olursa olsun oturup konuşulmalı, sorunlar çözülüp devam ettirilebilecekse devam ettirilmeli, gerekirse birliktelik sonlandırılmalıdır. Aksi taktirde yapılacak bir hata diğerlerini de beraberinde getirecek belki başka insanlara da kötü örnek oluşturacaktır.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Aldatır mı?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir