Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Aşk Acısı Çeker mi?

Akrep Erkeği Aşk Acısı Çeker mi?

Akrep Erkeği Aşk Acısı Çeker mi?

Akrep erkeği aşk acısı çeker mi? Aşkı iliklerine kadar yaşamak isteyen akrep burcu erkeği istediği derinliğe ulaşmak için her yolu deneyebilir. Derin duygulara sahip akrep erkeği için aşk tutkulu bir sevgiye dönüştüğünde aşktır. İstediği derinliğe ulaşmış ve gerçekten aşık olmuşsa o derinlikte “aşk acısı” kaçınılmazdır.

Gerçek Sevginin Ölçütleri

  • Gerçekten seven insan yoğun duyguların etkisi ile acı çeker.
  • Gerçekten seven bir insan kıskanır ve bu kıskançlık insana acı verir.
  • Gerçekten seven bir insan her anını sevdiği insanla birlikte geçirmek ister, bu mümkün olmadığında acı çeker.
  • Sevdiği insandan haber alamadığında, kendisine ulaşamadığında acı çeker.
  • Aşk ayrılıkla son bulmuşsa aşk acısı ile birlikte ayrılık acısı da başlar.

Aşk Acısı mı Ayrılık Acısı mı?

Sanma ki yaralarım kabuk bağladı,
Unuttum dediğinde seni anmıştım.
Sızlayan kalbimde ismin heceli,
Hatıraların defterimde, portrelerimde resmin saklı.

akrep burcu erkeği aşk acısı, akrep burcu aşk acısı

Akrep Erkeği Aşk Acısı Çeker mi?

Aşk, iki insan her istediğinde bir arada olamadığında vardır. Aşıksanız acısını da yaşarsınız. Bu acı ayrılıkla zirve yapar. Peki akrep erkeği bu duruma nasıl tepki gösterir? Ayrılık aşık olan her insanı derinden yaralar, istemediği halde ayrılan bir akrep erkeği ise bunu ruhuyla birlikte yaşar. Ancak asla abartmaz. Abartmaması bilinçli bir seçim değildir.

Analitik yapısı herşeyi gözlemleyip yararına kullanmasını gerektirir. Acı, akrep’te zirve yaptığında dönüşümü başlar ve bu acı kendisi için dönüşümün noktalarından biri haline gelir.

Acısını yaşar. Kaynağının değerli bir duygu olduğunun bilincindedir. Ruhundaki değişim ve dönüşümleri inceler. Bu süreçte yalnızsa dönüşümünü daha hızlı tamamlayabilir. Etrafında kendisini olumsuz etkileyebilecek birileri varsa duygusal aşırılıklar sergileyebilir.

Duygularını tek başına ifade etmekte zorlandığında kendisini anlayabileceğine inandığı insanlarla görüşür. Şiirler yazar. Bu duygusal yoğunluğun değerini iyi bilir. Kendisine beler kazandırabileceğinin farkındadır. Acının bastırılması ve yoğunluğun azalmasına üzülse de dönüşümün sonunda hayata yeni bir pencere ile bakmaya başlar.

Sevdiğini Anlamanın Yolu

Akrep erkeği aşk acısı çeker mi? Sevdiğini çektiği acıdan anlayabilirsiniz.

Aşkı acı ile bağdaştırmak doğru bir düşünce değil ama eğer sevgiye mihenk taşı yapmak istiyorsanız size aşık olduğunu söyleyen bir insanın sizi görmediğinde, sizinle birlikte olmadığında ne kadar acı çektiğinden aşkının yoğunluğunu anlayabilirsiniz. Bu konu teste edilecek bir konu değil ancak iddia sahibi ısrarla ne kadar çok sevdiğinden bahsediyorsa bir testi haketmiş demektir.

Bir hafta görüşemeyeceğinizi, telefonunuzun tamire gittiğini, sizin de 1 haftalığına seyahate gideceğinizi söyleyin. Gözlerinin içine bakın, vereceği tepkilerde ne kadar samimi olduğunu görebilirsiniz. Yüz hatları ve gözler yalan söylemeyecektir.

Akrep erkeği aşk acısı yaşar mı? Sevipte yaşamayan var mı? Üzerine bir de ayrılık girerse herkes acı çeker. Akrep burcunun farkı eğer çevre etkisi altında kalmıyorsa bu acı ile ortaya çıkan yoğunluğu gelişimi için bir fırsat olarak görmesidir. Olgun bir akrep erkeği ise yaşanan acılar onun için ruhsal bir yükseliş gibidir.

Herkesin aradığı ve bulduğu aşkı bir ömür yaşamasını dilerim.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Aşk Acısı Çeker mi?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir