Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi? Hangi Durumlarda Ayrılır?

Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi? Hangi Durumlarda Ayrılır?

Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi?

Akrep erkeği ayrılırsa geri döner mi? Geri dönüp dönmemesi ayrılık nedeni ve ne kadar sevip sevmediği ile ilgili bir durum. Ancak akrep erkeği ve genel olarak akrep insanlarının özelliklerini göz önünde bulundurduğumuzda bir akrep erkeği kalbini kapatmışsa tekrar açtığı pek görülen bir durum değildir. İmkansız değil ama gerçekten seviyorsanız büyük bir çaba sarfetmeniz gerekebilir.

Ayrılık gerçekleştikten sonra akrep burcu erkeğinin geri dönüp dönmeyeceğini anlamak için öncelikle hangi durumlarda akrep burcu erkeği ayrılır ve bunların sonuçları neler olur onlara bakalım. Bu nedenler aynı zamanda tüm burçlar için de geçerlidir. Ama güvensizliğe neden olabilecek nedenlerle kontrolü sağlamasını zorlaştıracak durumlar akrep erkeği için daha önemlidir.

Akrep Erkeği Hangi Durumlarda Ayrılır?

  • Aldatılma, sadakatsizlik
  • Güven ortamının oluşmaması
  • Sürekli şüphe duyulan bir birliktelik
  • Yalan söylenmesi, verilen sözlerde durulmaması
  • Yaşadığı ortamda kontrolü sağlayamaması ve buna engel olunması
  • Cinsel tatminsizlik
  • İstemediği şeylere zorlanması
  • Arkasından bir şeyler çevrildiğini düşünmesine neden olabilecek olaylar
  • Sevgi ve saygının yitirilmesi
  • Otoritesinin sarsılmasına neden olacak gelişmeler

Eğer bu nedenler varsa ve bazıları sürekli tekrarlanıyorsa ayrılmayı tercih edecektir. Güven, otorite ve kontrolünü sağlayamaması gibi durumlarda ayrılık süresi fazla uzamayacaktır.

Geri Dönmesi Neden Zordur?

Akrep erkeği ayrıldığı sevgilisine geri döner mi?

Bir insanın kendisini yaşama bağlayan her bir nedeni bir ip olarak düşünelim. Bu iplerin her biri bizim yukarıda saydığımız nedenlerle bağlantılı olsun. Eğer ilişkide bu ipler birer birer kesilmeye başlanmışsa akrep erkeği yaşamla olan bağlarının kesilmesine bir noktaya kadar izin verir.

Sonrasında tüm bağlarını koparır. Bu gelişmeleri kendisine yapılan bir saldırı olarak nitelendirebilir. Bakış açısı “yaşamla olan bağlarımı kesen bir ilişkiyi neden isteyeyim” haline gelir. Akrep erkeğinin kalbini kapattıktan sonra bir daha tekrar aynı kişiye açmasının çok zor olmasının nedeni de bu bakış açısıdır.

İlişkiyi sadece “sorunlu, sürtüşmeler var, bazı sorunlar yaşıyoruz, yürütmekte zorlanıyor” şeklinde değerlendirmez. Akrep burcu insanları için herşey “ya iyidir, ya da kötüdür. İkisinin ortası yoktur” O’nu asıl ilgilendiren gelişmelerin iyiye mi, kötüye mi daha çok yaklaştığıdır.

Birlikte yaşadığı insanın davranışlarının ve tutumlarının, kendi dünyasına ne kadar saygılı olduğu ile daha çok ilgilenir. Seviyorsa gerektiğinde hakaretlere ve saldırılara da tahammül edip sabreder ama bir noktadan sonra iç dünyasına zarar verildiğini ve bunun sürekli tekrarlandığını görürse yıllarca birlikte yaşadığı insana hayatında hiç görmemiş gibi davranabilir.

Akrep burcu erkeği ayrılırsa geri döner mi

Bitmesi Gerektiğine İnanmışsa Önemsemez

Bitmesi gerektiğine inanmışsa ve sadece birlikte olduğu insan için bir süre devam etmişse yaşanan tekrarlarda ısrar etmenin amacını göremez. Zarar gördüğü bir ilişki ise kalbindeki izleri de kalbindeki mezara gömerek gider.

Bu noktaya gelen bir ilişkide asıl sorgulanması gereken akrep burcu erkeğinin neden gittiği ve geri dönüp dönmeyeceği değil, ilişkinin bu noktaya gelmesinde karşı tarafın neden ısrar ettiğidir. Akrep erkeği ayrılırsa geri döner mi? Empati yapın ve buraya kadar okuduklarınızdan sonra kendiniz cevap verin. Eğer bu zamana kadar akrep burcu erkeğinin özelliklerini öğrenmemişseniz artık biliyorsunuz. Siz olsanız geri döner miydiniz?

Tanıdığım bir akrep arkadaşım sevdiği ve değer verdiği bir insanın hakaretlerine yıllarca tahammül etti. Çünkü bu durumun sadece kontrolünü kaybettiğinde ve sinirlendiğinde olduğunu biliyordu. Normalde bunları yapmıyordu. Ancak bir noktadan sonra kendisine olan değerini yitirmeye başladığına inandığında çekip gitti. Gitmek doğru veya yanlış değerlendirmesi yapmıyorum. Bazı insanların anlaması için farlı yöntemler gerekebilir.

Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi?

Akrep erkeği, Ayrıldığı eski sevgilisine geri döner mi?

Radikal değişimler” olduğunu görürse kalbindeki mezarı açması zor değildir. Geçen zamanda kendisini toparlamışsa, nedenler geri dönmemesini gerektirmeyecek boyutta değilse bir kasım ayında, yaprakların kahverengi tonlara büründüğü mevsimde nostalji yaşamayı isteyebilir.

Buradaki kilit nokta “bu ayrılık O’nu değiştirmeye yetti mi, ayrılık görevini yerine getirdi mi?” dir.

Eğer ayrılıp gidişinin işe yaradığını ve tıpkı akrep burcu gibi O’nu değişime ve dönüşüme uğrattığını görürse bu dönüşümün kendi eseri olduğuna inanırsa geri dönmekten keyif te alabilir.

Akrep erkeği ve akrep insanlarının öğretisi “yaşayarak öğrendir” hatalarda ısrar edildiğini gördüğünde bırakır gider ama gidişinin ayrıldığı insanı dönüşüme uğrattığını görürse ve siz doğru adımları atarsanız “Pluto = değişim” dönüşüm etkisi O’nu cezbedecektir.

Akrep erkeği ayrılırsa geri döner mi? Sizi gerçekten sevmişse umut her zaman var demektir.
Eğer sevgi bitmiş ve nefret etmişse, Akrep erkeği ayrılırsa geri döner mi? Sorusu gereksiz bir sorudur.

 

Akrep Erkeği ilişkiyi Neden Bitirir? Neden Bitirmek ister?

Akrep Erkeği ilişkiyi Nasıl Bitirir? ilişkiyi Bitirdiğinde Ne Yapmalısınız?

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi? Hangi Durumlarda Ayrılır?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi? Hangi Durumlarda Ayrılır?” için 2 yanıt

Güzel anlatılmış. Akrep erkeği gitmek için kendince geçerli sebepler bulmuşsa unutun gitsin. Herşeyi tüketinceye kadar hiçbir şey yokmuş gibi yaşamaya devam eder, kendince çaktırmadan bir şeyleri düzeltmeye çalışır olmadığını görünce çeker gider. Oturup anlatsana be adam ne sıkıntın varsa

Ciddi ciddi gitmişse kendince geçerli bir nedeni varsa üzerine bir bardak soğuk su için ne yaparsanız yapın geri dönmez. araya aracılar koydum, şans istedim ama nafile. varsada başka yolları ben bilmiyorum. hata yapmadan önce iyi düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir