Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Çekiciliği ve Karizması

Akrep Erkeği Çekiciliği ve Karizması

Akrep Erkeği Çekiciliği ve Karizması

Akrep erkeği çekiciliği ve karizması yüksek bir burçtur. Çünkü Akrep erkeği Mars ve Pluto etkisi altında yüksek enerjiye ve gizeme sahiptir. Açıkta olan hiçbir şey çekici değildir. Bilinmeyen ve bir sır perdesi gibi üzeri örtülü olan herşey büyük bir çekiciliğe sahiptir.

Akrep Erkeği ve Mars Etkisi

Mars etkisi altında olan erkeklerin enerji potansiyeli yüksektir. Bir ortama girdiklerinde onları hemen ayırt edebilirsiniz. Akrep erkeği gibi Mars etkisi altında olan Koç erkeklerinde de benzer özellikler görülür.

Koç erkeği ile Akrep erkeğini birbirinden ayıran ayrıntı ise Akrep erkeğinin gizemli kalmasıdır. Koç yüzeyde yer alır ve herşeyi açıkça ifade edip meydan okur. Akrep burcu erkeği ise herşeyi analiz ederek sadece gerektiğinde ortaya çıkar. Koç gibi acele etmez.

Pluto Etkisi ve Akrep Erkeğinin Mistik Yapısı

Akrep erkeği çekiciliği ve mistik yapısının kaynağı nedir?

Pluto ölüm, ölüm ötesi hayat ve maddesel unsurlar dışında kalan madde ötesi planı temsil eder. Etkilediği insana değişim ve dönüşüm dürtüsü kazandırır. Tam olarak akrep burcu etkisi altında olan insanlarda mistik bir çekicilik vardır. Onlarda bu dünyaya ait olmadıkları hissi veren garip bir enerji bulunur.

Diğer erkeklerde olmayan bu enerjiyi hissettiğinizde farklılıkları size çok cazip ve çekici gelir. Akrep burcu erkeklerinin çekiciliği bu yönleri ile de ilgilidir. Mistik, gizemli ve karizmatik. Farklı bir boyuttan nefes aldıklarını düşünürsünüz.

akrep burcu erkeği çekiciliği ve karizması

Gözlerine Yansıyan Çekiciliği

Siz hiç akrep erkeğinin gözlerine baktınız mı? Gözlerine baktığınızda içsel derinliğini ve yüksek enerjisini hissedebilirsiniz. Akrep erkeğinin en çekici yeri neresidir? Tabiki gözleri… Çünkü ruhunu doğrudan yansıtır. Baktığınızda, gördüğünüz aslında onun iç dünyası, düşünceleri ve ruhudur. Bu yüzden bakışları çok anlamlı ve kendisi ile bütünleşmiş gelir.

Enerji yoğunluğunu gözleri ile size odakladığında enerjiyi kalbinizde hissedebilirsiniz. Zihninden size bir şeyler fısıldıyorsa ne söylemek istediğini çok kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Bu yönü ile akrep erkeği gerçekten çok çekici ve etkileyicidir. Adeta karşınızda mistik bir şaman olduğunu düşünmenize neden olurlar.

Akrep Erkeği ve Karizmatik Yapısı

Akrep erkeği çekiciliği, karizması ve gururu

Gurur, akrep erkeğinin bel kemiğini oluşturur. Herşeyi kaybetmeyi kolayca göze alır ama gururunun incinmesine izin vermez. Bu nedenle akrep erkeği ile birlikte iseniz, seviyorsanız veya evli iseniz bu konuda çok dikkatli olmanızda yarar var. Sizi ne kadar severse sevsin ilk tercihi gururu olacaktır.

Bir akrep erkeği size kraliçe olduğunuzu hissettirebilir. Ama siz buna aldanıp üzerine basmaya çalışırsanız eline yağlı boyalarını ve fırçalarını alıp tüm portreyi yeniden boyayacak ve sizi şok edecek şekilde tahtınızdan indirecektir. Emin olun neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz. Daha önce sizi tahta çıkaran erkekle sonrakinin kim olduğunu anlayamayabilirsiniz. Çoğu zaman tepkisi ani ve şiddetlidir. Neler olduğunu anlamaya fırsatınız olmayabilir.

Akrep Erkeğine Karşı Dikkat Etmeniz Gereken Noktalar

Sahip olduğu yüksek enerji, duruşu, derin bakışları ve kibre yakın yüksek gururu ile karizmatik bir erkektir. Analitik yapısı ile etrafında olup biten herşeyi kontrol eder ve sonuçlar çıkararak hareket eder. Böyle bir erkekle birlikte olmak, atacağınız her adıma dikkat etmenizi gerektirir. Sakın size her haliyle teslim olduğunu düşünmeyin. Sizin için sıradan olan bir şey Onun için omurgasındaki gururunu incitecek kadar önemli bir konu olabilir.

Öncü, Ateş ve Hava unsurlarından biri iseniz Akrep erkeğinin çekiciliği ve karizmasını uzaktan izleyin ama uzun süreli bir birliktelik için size göre olmadığını bilin. Onun için balık burcu gibi uysal ve kendini teslim eden ama yengeç burcu gibi gerektiğinde öncülük edebilecek veya başak, boğa ve oğlak burcu gibi uyum sağlayabileceği, aşırı sosyal olmayan, kafasını karıştırmayan toprak unsuru burçlar olması gerekir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Çekiciliği ve Karizması

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir