Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

Akrep erkeği cinsel konulara nasıl yaklaşır? Cinsel yaşamı nasıldır? Neden cinsel enerjisi ve cinsel istekleri yüksektir?

Akrep erkeği cinsellik konusunda kendisine engel olamayacak derin bir çekime sahiptir. Güçlü içsel enerjisini başka bir yolla deşarj edemiyorsa bu enerjinin deşarjı ancak cinsel yaşamla deşarj edilebilir. Bu akrep burcu erkeğinin doğasında varolan bir durumdur ve bilincin bu oyunda rol alıp almaması önemli değildir.

Akrep Erkeği Cinsellik, Ruhsal Hazlar ve Tutku

Her burcun hayatta kendisini tatmin ettiği noktalar farklıdır. Hava gurubu sosyal alanda, toprak gurubu doğada, ateş gurubu güç ve hükmetme konusunda. Su gurubu ise ruhsal alanda tatmin yaşayabilir. Akrep burcu diğer su gurubu burçlarına nazaran enerji oranı daha yüksek olduğu için ruhsal yolla enerjisini deşarj edemezse stres, gerginlik ve öfke patlamaları yaşayabilir.

Akrep burcu erkeğinin tatmin olma noktaları sosyal yaşamla doğrudan bağlantılı olmadığı için cinsellik onu tümüyle tatmin edemez. Sadece deşarj ve erteleme olabilir. Bu nedenle cinsel yaşamı ruhsal yönden haz duyacağı bir birliktelikle taçlandırılmalıdır. Akrep erkeği cinselliği, ruhsal anlamda bütünleşebileceği bir insanla birlikte yaşadığında gerçek anlamda tatmin olabilir.

Bedensel hazlar anlık deşarj sağlayabilir ancak ruhsal bütünleşme, tutku ateşinin yanması ile doruğa çıkacaktır.

Akrep Erkeği Cinsellik, Sevgi ve Yanılsamalar

Akrep erkeği cinsellik ve cinsel yaşamı, sevgisini nasıl etkiler?

Akrep erkeği cinsel deşarj yaşamadığında yaşayacağı sinirsel enerji sıkışması etrafında bulunan herkesi kırıp geçirmesine ve incitmesine neden olabilir. O anki gerginliği, karşısındaki insanların kim olduğuna dair değer yargılarını kaybetmesine neden olabilir. Bedensel aktiviteler veya ruhsal çalışmalar akrep burcu erkeğinin sinirsel patlamalarını ortadan kaldırsa da bu durum geçici olacaktır.

Sevgiye duyulan ihtiyaç aslında akrep burcu erkeğini cinsellik ile ilgili ihtiyaçlarını gidermeye yönelten bir yanılsama olabilir. Sürekli boğuşmak zorunda kaldığı cinsel dürtüleri akrep erkeğini rahatsız etmeye başladığında mantığı ile değil dürtüleri ile hareket etmeye mecbur kalır. Aldığı karar aslında sevgiden çok bir ihtiyacın giderilmesine yöneliktir.

Temel hedef sevgi ötesinde cinsellik ile ilgili olduğunda akrep erkeği ayrıntıları göremeyecek hale gelebilir. Bu durumda birlikte olmayı istediği insanın cinsel enerjisinin durulmaya başladığı dönemde veya gerçekleri görmeye yetecek kadar doyum sağladığında; daha da kötüsü yaşamını birlikte sürdürmeye karar verdiği insanın kendisi için cinsel yönden yeterli potansiyeli taşımadığını gördüğünde çıkmaza girebilir.

Akrep Erkeği Cinsellik ve Ruhsal Denge Arayışı

Akrep erkeği cinsellik ve ruhsal denge arayışındaki en zayıf halkası..

Tümüyle siyah veya beyaz olamayan akrep burcu insanları gri olmaya zorlandıklarında cinsellik ile ilgili ihtiyaçları arka planda kalarak kendisi için daha hayati öneme sahip bir konu ön plana çıkmaya başlar “ruhsal denge”. Akrep erkeği çoğu zaman dizginlemeye çalıştığı cinsel arzularının kurbanı olma potansiyelini de bünyesinde taşır.

Aslında bu durum akrep erkeğinin içerisindeki en zayıf halkalardan biridir. Akrep burcu erkeğinin içine kodlanmış bir Truva atı gibi işlev görür. İçeri girmek isteyen, o noktayı harekete geçirdiğinde kaleye kolayca sızabilir. Durumu farkettiğinde ise kale ile birlikte her şeyi yıkıp yeniden inşa etmek Onun için daha kolay bir tercih gibi görünür.

akrep erkeği cinsellik ve cinsel yaşamı

Akrep Burcu Erkeği Cinsel Yaşamı ve Bitmeyen Enerji

Akrep burcu erkeği cinsellik ve afrodizyak etkisi

Akrep burcu erkeği için “en acımasız eleştiriler” listesinin ilk sıralarında her zaman cinsellik yer alır. Astroloji ve burç etkilerinin insanları nasıl yönlendirdiği ve nasıl etkilediği bilinmediği ve öğrenilmediği sürece de bu durum bu şekilde devam edecektir. Cinsellik konusu akrep burcu erkeği için “bilinçli bir tercih” değildir. Şiddetli arzuları ve bitmek bilmeyen cinsel enerjisi kendi seçimi değildir. Onu ilgilendiren kısmı belki bu enerjiyi yanlış yönlendirmesi olabilir. Ama eleştirilere konu olan “akrep burcu ve afrodizyak” etkisi doğuştan altığı etkilerle ilgilidir.

Bir koç burcu için spor yapmak, hükmetmek, insanları yönlendirmek ne ise akrep burcu erkeği için de cinsellik odur. İçsel enerjisi o kadar yoğundur ki bu enerjiyi kontrol etmesi başına olmadık işler açabilir. Henüz küçük yaşta bu dürtü ile yaşama merhaba diyen akrep burcu erkeği bastırılmış bir aile ve toplum yapısı içerisinde bu durumu kolayca kompleks haline getirebilir.

Cinsel enerji yoğunluğu standartların üzerinde olduğu için “su ihtiyacı” ne ise çoğu zaman “cinsel ihtiyaç” ta aynı noktaya gelebilir. Yani siz su içme ihtiyacı hissettiğiniz kadar akrep burcu erkeği de cinsel birliktelik ihtiyacı duyabilir. Kontrol altına alıp bu durumu erteleyebilir. Ancak her defasında gelen dürtüler daha güçlü ve birikmiş olacağı için sonuç, “gerginlik ve öfke” olacaktır.

Akrep Burcu Erkeği Cinsel Dürtüleri ve İlişkilere Yansıması

Akrep erkeği cinsel yaşamını istediği şekilde sürdüremez ve Kendisini cinsel yönden tatmin edemezse ne olur? 

Akrep burcu erkeği, cinsel yaşama bakışı ve duygusal yönden anlaşamadığı, aynı frekansta olmadığı biri ile birlikte ise bir süre sonra ortamı gererek gizli bir psikolojik savaş başlatır. Bu akrep burcu erkeğinin farkına varmadığı telepatik baskılama yöntemidir. Diğer yazılarımı takip edenler akrep burcu insanlarının ruhsal iletişime yani telepatik iletişime doğuştan yatkın olduklarını belirttiğimi hatırlarlar.

İstediklerini elde edemediklerinde ruhsal mekanizmaları devreye girerek bulundukları ortama yüksek frekansta dalgalar yayarlar. Eğer ruhsal yönden hassas bir insansanız bulundukları ortama girdiğinizde ortamdaki gerilimi kolayca algılayabilirsiniz. Akrep burcu erkeği ile birlikte olan insanın bu durumda yapacağı iki şey vardır. Ya uzaklaşmak ya da bu atmosferin etkisi ile boyun eğip ona yakınlaşarak istediklerini yapmak.

Bu ruhsal atmosferi algılayamayacak bir burç gurubunda yer alıyorsanız veya ev konumlarınızda uygun bir konum yoksa birliktelik kısa sürede yaşanan tartışmalarla son bulabilir. Verdiği mesaj nettir “Benim lisanımdan anlamıyorsan, benimle aynı ihtiyaçlara sahip değilsen benimle burada ne işin var?”

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Enerjide Önemli Konumlar

Akrep erkeği cinsellik denilince ilk akla gelen burçlar arasında. En büyük nedeni doğuştan aldığı etkilerdir.

Akrep erkeği cinsel enerji etkilerinin artması için yeterli bir burç konumunda iken buna bir de doğrum haritasında bu etkileri artıran konumlar eklenirse buraya kadar yazdıklarımı ikiye katlayın lütfen. Eğer güneş burcunuz akrepse doğum haritanızda aşağıdaki konumları kontrol etmenizde yarar var, bu konumlardan da etki alıyorsanız hayatınızı birlikte geçirmeyi düşündüğünüz insanı seçerken benzer etkilere sahip olup olmadığını mutlaka kontrol edin.

Cinsel etkileri artıran ev konumları

Akrep burcu erkeği cinsellik ve cinsel yaşamında güçlü etkiler aldığı konumlar

1. Ev Boğa Burcunda: Yükselen burcunuz boğa ise akrep burcunun cinsel enerjisi ve gücü ile boğa burcunun cinsel gücüne de merhaba deyin. Sabır dolu bir yaşam dilerim. Eş seçiminizin çok çok önemli olduğunu asla unutmayın.

7. Evde Mars Gezegeni: Yükseleniniz Boğa ise bu konum da doğal olarak mars gezegeni bulunacaktır. İhtiraslı, yoğun, tutkulu, bitmek bilmeyen cinsel enerji…

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Cinsellik ve Cinsel Hayatı” için 6 yanıt

Akrep erkeğinin cinsel enerjisini bilmeyen kadınlardan dolayı çok ilişki sonradan sıkıntıya girer. Akrep erkeği sadıktır ama cinsel yönden tatmin edilemediğinde deliye döner. İkizler erkeği nasıl ki dışarı çıkmadan, başkaları ile konuşmadan duramıyorsa akrep erkeği de yenilenmek ve normalleşmek için cinsel yaşama ihtiyaç duyar.

Anlatsam bu etkiyi taşımayanlar komplekse girer ?? Akrep burcu etkisinden olduğunu öğreninceye kadar kendime anormal anormal bakıp bende sorun mu var diyordum. Sorun bu enerjiye sahip olmayadaymış ?

Evet bu özellikleri taşıyorum. Gerçekten iyi güzel yoğun bir enerji. Bu enerjiyi taşımayanların anlaması çok zor ama partreniz yetersizse? Ayvayı yersiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir