Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Gerçekten Sever mi?

Akrep Erkeği Gerçekten Sever mi?

Akrep Erkeği Gerçekten Sever mi?

Akrep erkeği gerçekten sever mi? Eğer gerekmedikçe konuşmayan, sessiz, sakin bir akrep erkeği size sevdiğini söylüyorsa sizi ya çok seviyordur ya sizi kıskanmış ve kaybetmemek için söylüyordur veya sizin duygularınızla hiç ilgili değildir sadece çıkarları gereği bunu yapıyordur.

Normal şartlarda bir akrep burcu erkeği sevdiği insana O’nu sevdiğini sözleri ile değil davranışları, hal ve hareketleri ile gösterir. Kıskanır, sürekli yanında olmak ister, mutlu etmek için elinden geleni yapar… Bir çok şeyi kolayca yapar ama ne kadar severse sevsin bunu daha çok gözlerine baktığınızda anlayabilirsiniz.

Akrep Erkeği Gerçekten Sever

Seviyorsa bunu size olan yaklaşımlarından anlayabilirsiniz. Çünkü akrep burcu insanları nettir. Seviyorsa sevdiğini, sevmiyorsa sevmediğini, nefret ediyorsa nefret ettiğini, beğenmemişse beğenmediğini doğrudan dile getirir. Gerçek hislerini dile getirip getirmeme konusunda oyun oynamayaz. İç dengesini sağlamak ve kendisi ile çelişmemek için bunu yapmak zorundadır.

Eğer sevmediği halde sevdiğini, sevdiği halde sevmediğini söyleyen bir akrep erkeği ile karşı karşıya iseniz o insanın doğum haritasını iyi inceleyin akrep etkisini yoğun olarak taşımadığını görürsünüz.

akrep burcu erkeği gerçekten sever mi

Sevgisinden Nasıl Emin Olabilirsiniz?

Bir akrep erkeğinin sizi sevip sevmediğinden emin olmanız çok kolaydır. Kıskanıyorsa seviyor demektir. Sizi bir başkası ile görmeye dayanamaz. Siz başkasının yanında iken yüzü asılır, sert bir şekilde bakar, sinirlenir ve size tepki gösterir.

Eğer bu durumdan keyif alıp bilinçli bir şekilde devam ettirirseniz sert tepki göstererek bir daha dönmemek üzere gidebilir. Gururu mu sevgisi mi? Şeklinde bir sorgulamaya girişmeyin. Karizmasına hayran olduğunuz O insanı karizmatik yapan gururunu, kaybetmek istemeyecektir.

Sevmiyorsa Fazla Uzatmaz

Akrep erkeği kalbinde hissetmediği bir insanla birlikte olmak istemez. Bunu açıkça dile getirmekten de çekinmez. Genellikle yalnız olmasının nedeni de budur. Sadece ruhsal uyum sağlayabildiği insanlarla ve uygun ortamlarda bulunmak ister.

Duygulara ve sevgiye değer verir. Bu konularda kendisine yanlış yapılmadığı ve yerine getirilmeyen sözler verilmediği sürece kimseyi kırmamaya çalışır. Sevse de sevmese de bunu bir şekilde gösterir. Yüreğini sızlatmayacak bir insana sevgili gözüyle bakmayacaktır.

Akrep Erkeği Gerçekten Sever mi? Evet gerçekten sever. Sevgi konusunda fedakardır. Bu konuda laubaliliği sevmez. Bir başkası istediği için de birini sevmez. Ruhsal sezgileri güçlü olduğu için karşısındakinin önce hislerine sonra ne kadar samimi olduğuna bakar. Samimiyet görmediği kalpte yer edinmek için çaba harcamayacak kadar gururludur.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Gerçekten Sever mi?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Gerçekten Sever mi?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir