Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Hatasını Anlar mı? Yanlışlarını Görür mü?

Akrep Erkeği Hatasını Anlar mı? Yanlışlarını Görür mü?

Akrep Erkeği Hatasını Anlar mı?

Akrep erkeği hatasını anlar mı? Yaptığı yanlışları anlar mı? Yanlışlarını görür mü? Hatasını ve yanlışlarını düzeltmeye çalışır mı?

Daha önceki yazılarda akrep burcunun 3 evresinden bahsedildiğini hatırlarsınız.

1- Yılan veya Sürüngen Akrep
2- Gri veya Gece Akrebi
3- Kartal Akrep

Bu sınıflandırma her insan için yaşamdaki gelişim ve olgunlaşma evreleri gibidir. Akrep burcu için yapılan bu sınıflandırma akrep insanlarının olgunlaşma sürecini tanımlamak için kullanılır.

Eğer sizin muhatap olduğunuz akrep erkeği yılan veya sürüngen kategorisinde, henüz olgunlaşmamış evrede yer alıyorsa;

Yılan veya Sürüngen Akrep Erkeği Hatasını Anlar mı?

Henüz gelişiminin ilk evrelerinde olan akrep erkeklerinden hatalarını anlamalarını beklemeyin. Hatalarını anlamadıkları gibi tüm suçu sizde bulacak ve her şeyden sizi sorumlu tutacaktır. Bu evde bulunan akrep erkekleri doğu ve iyi olan her şeyi kendilerine yanlış ve kötü olan her şeyi ise başkalarından bilerek iç yapılarını koruma yoluna giderler. Bilinçaltlarında hatayı kendilerinde gördüklerinde içsel olarak çökeceklerini düşünürler.

Bu evre yaşla ilgili değildir. Aile ve çevre bir insanın bu evrede kalmasında etkili olabilir. Veya birlikte olduğu insan hatalarında ısrar ettiğinde bir süre sonra kendi hatalarını da göremez hale gelebilir.

Kendilerine yöneltilen eleştirileri saldırı olarak niteleyip çok sert tepkiler gösterebilirler. Eğer bu gurupta yer alan bir akrep erkeği ile birlikte iseniz “Neye uğradığımı şaşırdım” ifadesini sık sık kullanmak zorunda kalabilirsiniz.

akrep burcu erkeği hatasını anlar mı? hatasını görür mü?

Gri veya Gece Akrep Erkeği Hatasını Görür mü?

Yılan veya sürüngen akreplere göre daha olgundurlar. Hatanın kendilerinde de olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurabilecek olgunluğu gösterebilirler. Eğer normal bir gelişim evresi yaşanmışsa orta yaşlara yakın bir dönemdir. Henüz tüm yanlışları ve hataları yüklenebilecek olgunluğa erişmemiş olabilirler ancak içsel yapılarının korunması “ben” ile bağlantılarını tümüyle koparamamıştır.

Tepkileri yılan akreplere göre daha ılımlı olsa da kırıcı olabilir.

Kartal Akrep Erkeği Hatasını Anlar mı?

Hatasını anlar, hatasını dile getirenlere müteşekkir olur. Hata yapanı uyarır, düzeltmesinde yardımcı olur.

İyi bir aile eğitimi ve çevre ile, Orta yaş sınırı aşıldıktan ve yeterince hayat tecrübesi kazanılmışsa ilk evrelerde “Sen mutlu ol diye tüm hatalar bana ait olsun” diyebilecek aşırılıklar gösterebilir. Zamanla denge sağlanır ve iç yapısını korumak için hem birlikte yaşadığı insanların hem de kendisinin haklı-haksız olabileceğini anlar.

Olgunluk “gerçekleri görebilme, gördüğünü söyleyebilme cesaretidir” sözünü yaşamına yansıttığında hem kendisi hem de birlikte olduğu insanlar yaşamda huzurun ve mutluluğun ne olduğunu yaşayarak deneyimleme imkanı bulurlar.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir