Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği ile Evlenilir mi? Bunlara Dikkat Edin!

Akrep Erkeği ile Evlenilir mi?

Akrep Erkeği ile Evlenilir mi?

Akrep erkeği ile evlenilir mi? Hayır evlenilmez. Akrep erkeği ile evlenilmez! Bir ömür boyu mesut bir şekilde yaşanır. Neden evlenilmesin ki hem de çok güzel bir şekilde evlenilir. Akrep erkeği ile mutlu bir evlilik herkese nasip olmaz. Yalnız dikkat etmeniz gereken noktalar var. Hangi durumlarda akrep burcu erkeği ile evlenilir?

 • Hayatı normal bir şekilde yaşamak istemiyorsanız
 • Uçlarda bir yaşamın nasıl olduğunu merak ediyorsanız
 • Bir gün kavgalı bir gün sarmaş dolaş olmayı normal karşılıyorsanız
 • Yönetecek bir insan değil, sığınacak bir insan arıyorsanız
 • “Ya hep Ya hiç” ne demektir bunu biliyorsanız
 • Siyah ve kırmızı tonları seviyorsanız
 • Günlerce evden çıkmadan da çok güzel zaman geçirilebileceğini öğrenebilecekseniz
 • Sevgi ve evlilik kelimelerinin sadece bir kişi ile birlikte iken anlam ifade ettiğini biliyor ve başkalarını silebilecekseniz,

Akrep erkeği ile çok güzel evlenilir. Bir çoğu burcu ne olursa olsun, evliliklerini çevre etkisi, para ve gelecek kaygısı ile karışık yaptığı ve evleneceği insanla uyumlu olup olmadığına bakmadığı için akrep burcu erkeği ile evlilik düşüncesine garip yaklaşabilir. Başkalarının sözü ile hareket eden biri iseniz akrep erkeği ile evlenilir mi? Asla! Eğer tek başınıza karar alıp uygulayabiliyorsanız ancak bir akrep erkeği ile evlenin.

Aksi taktirde Öyle ya kim ister ki soğuk, ciddi, siyahlar içerisinde yalnız bir hayat süren a sosyal bir insanla evlenmeyi. Siz kendi iç sesinizi dinleyin. Eğer uyum sorununuz yoksa, hayatta bir kişiye ait olacağınız ve o bir kişinin de sadece size ait olabileceği bir evlilikten bahsediyorum.

akrep burcu erkeği ile evlenilir mi

Önemli Olan Uyumlu Olmanız

Sizin odaklanmanız gereken asıl nokta, evlenmeyi düşündüğünüz insanla ne kadar uyumlusunuz! Mesela ilişkiler, evlilik, güneş, ay, Merkür, 7. ve 10. eviniz yükselen ve güneş burcunuz Yengeç ve Balık burcu etkisi altında ise en azından bu burçların ağırlığı hissediliyorsa siz tam olarak akrep erkeği ile evlenecek insansınız diyebiliriz.

Burç özellikleri ile aranız iyi değilse ayrıntılara fazla takılmayın. O’nunla birlikte iken mutlu musunuz? Rahat ve huzurlu musunuz? İçinizde en ufak bir tereddüt taşımıyor ve O’nunla iken içiniz kıpır kıpırsa akrep erkeği ile evlilik harika olacaktır. Eğer O’nunla birlikte iken muktedir savaşı veriyor, kendiniz ve onunla sürekli bir iç çatışma yaşıyorsanız unutun bu evliliği.

Tüm Detayları Gözden Geçirin

Akrep erkeği ile evlenmek üzere iseniz, son kararınız mı? Bunu gerçekten istediğinize emin misiniz?

Tüm detayları gözden geçirin çünkü evlilik sadece buluşup bir yerlere gitmek değildir. Artık bir ömür birlikte kalmayı düşündüğünüz bir birliktelikten bahsediyoruz. Bu konuda hem olumlu hem de olumsuz durumlar mevcut. Mesela ileride sizin için sorun olabilecek konulardan biri; Akrep erkeği güven konusunda çok hassastır. En küçük ayrıntılarda dahi tüm antenleri alarma geçebilir. Kıskançlık nöbetleri geçirmesine sebep olabilir.

Akrep erkeği kriterleri sağlam olan, istediğini bilen ve istediğini alabilen bir erkektir. Karşısında net bir insan olmalısınız. Acabalara, çelişkilere yer olmamalı.

İlgi duyduğu bir kadın var ise bu kadını kuşkuculuğundan dolayı öylesine sorgular ki dünyadaki birçok istihbarat teşkilatlarına taş çıkartır. Sezgileri güçlü olan akrep burcu erkeği karşısındaki insanı çok kısa sürede tanıyabilme özelliğine sahiptir. Akrep erkeği ile evlenebilecek kişiler genelde Yengeç ve Balık burcu kadınları olabilir. Çünkü bu burç kadınları karşısındaki sorunlu insanları uzun süre idare edebilme potansiyeline sahiptirler. Anlayışlı, duygusal ve duyarlı olduklarından dolayı akrep burcu erkeği ile iyi bir evlilik yaşayabilirler.

akrep burcu ile evlenilir mi

Kıskançlık ve Cinsellik Konusunda Dikkat

Akrep burcu erkeği ile evlenmek istiyorsanız bu konuda gerçekten iyi olmalısınız. Evleninceye kadar değil. Bir ömür boyu.

Akrep erkeği ile evlenilir mi? İyi bir evlilik hayatı istiyorsanız cinsellik konusunda da onun isteklerine karşılık vermelisiniz. Bir akrep burcu erkeği sizi bu anlamda her zaman tatmin edecektir. Peki siz o’nun isteklerini karşılayabilecek potansiyele sahip misiniz? Eğer bu konuda sorun yoksa akrep erkeği ile çok güzel evlenilir.

Akrep burcu erkeğinin kıskanç tavırlarına karşı anlayışlı olmalısınız. Size olan kıskançlığını anlayışla karşılar ona daha çok sevgi ile bağlanırsanız bunun karşılığını alacak ve akrep burcu erkeğinin size olan bağlılığının da arttığını göreceksiniz.

Akrep burcu erkeği için ideal eş,

 • onu çok seven,
 • değer veren,
 • ihtiraslı,
 • sadakati yüksek ve
 • akrep erkeğine itaat edecek bir yapıda olmalıdır.

Aksi halde akrep erkeği ile evlenilmesi çok doğru olmayacak ve sıkıntılar yaşanabilecektir

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği ile Evlenilir mi?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir