Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği ile Evlilik Nasıldır? Evlilik Hayatı Nasıl Olur?

Akrep Erkeği ile Evlilik Nasıldır?

Akrep Erkeği ile Evlilik Nasıldır?

Akrep Erkeği ile Evlilik Nasıldır?

 • Tutku dolu bir birliktelik
 • Yoğun duygular
 • Cinsel yaşamın vazgeçilmez olduğu bir evlilik
 • Kıskançlık ve sahiplenilmek
 • Hayata tersinden bakabilmek
 • Daha çok başbaşa kalabilmek
 • Loş ışıklarından altında bir yemek
 • Sonbaharda kuruyan yaprakların hışırtısını hissedebilmek

Akrep erkeği ile evlilik nasıldır? Bir akrep erkeği ile aşk yaşamak, bu aşkı da evlilik ile sürdürmek nasıldır? Su veya toprak grubunda yer alan bir burçsanız, yani balık, yengeç, akrep, boğa, oğlak ve başak burcu iseniz bu sizin için güzel bir hayal olabilir. Çünkü akrep erkeği duygularını çok yoğun yaşar ve karşılıklı aşktan büyük zevk alır. Akrep erkeğinin bu yoğun duygularına yakalandıysanız ondan vazgeçmeniz sizin için çok zor olacaktır.

Akrep Erkeği Evlilik ve Yoğun Duygular

Akrep erkekleri evlilikte yoğun duygularla birlikte cinsel yaşama da büyük önem verirler. Akrep burcu erkekleri için cinsel yönden tatmin olabilecekleri bir evlilik demek, mutlu ve tatminkar bir hayat demektir. Bu sebeple akrep erkeği ile evlilik nasıldır diye düşünüyorsanız “yoğun duygular ve enerjik bir cinsel yaşam” şeklinde özetleyebiliriz.

Akrep burcu erkeği ile evlilikte durağan bir hayat yaşamak istiyorsanız hata ediyorsunuz demektir. Çünkü akrep burcu erkeği sıradışı bir hayat sürmekten büyük haz duyar. Akrep erkeği ile evlilik nasıldır? Kesinlikle sıradan bir evlilik olmayacağına emin olabilirisiniz. Bunu söylediğimde bir çoğu abarttığımı düşünebilir. Bu sözümü doğrulamak isteyenler bir akrep burcu erkeği ile evli olan bayana sorabilirler. İyi yönde de kötü yönde de mutlaka sıradışı bir evlilik hayatı olacağından kuşkunuz olmasın. Tabi bu söylediklerim gerçek akrep etkisi taşıyanlar için geçerli.

Akrep Erkeği Evlilik ve Uyum

Akrep burcu erkeği ile evliyseniz onun sıradışı yaşamına mutlaka uyum sağlamanız gerekmektedir.

 • Gece herkes uyurken siz birlikte dışarıda kaldırım taşlarını sayıyor olabilirsiniz
 • Bir dağın zirvesine tırmanırken birinin “çok geride kaldın” sesiyle ürperebilirsiniz
 • Birlikte “suyun altında en fazla kim duracak” yarışı yapabilirsiniz
 • Birkaç düzine filmle birlikte haftalarca dışarı çıkmadan evde kalabilirsiniz
 • Gün batımını izlemek için bir gökdelenin tepesinde oturabilirsiniz
 • Sabah kalktığınızda yüzünüzün ayakkabı boyası ile boyandığını ancak havluya baktığınızda anlayabilirsiniz
 • Birlikte olduğunuz insanın hayatta sizden başka hiç kimsesi olmadığı izlenimine kapılabilirsiniz

Ve bunun gibi daha nice farklı detayları iyi ve kötü yönleri ile yaşabileceğiniz bir evlilik olabilir.

akrep burcu erkeği ile evlilik nasıldır, nasıl bir evlilik olur

Akrep Erkeği ile Evlilik Nasıldır?

Şimarıkça
Delidolu
Gizemli
Yalnız ikiniz
Geceleri iki sevgili
Sessiz, sakin ama derinden
Sen ol yeter
Seni buldum ya
İki kişi yetermiş
Farklı
Tatlı ve ekşi
Derin ve Mistik
Ya hep Ya hiç

Akrep burcu erkekleri duygularını yoğun seviyede yaşadıkları için herhangi bir konuya yoğun tepki verebilirler. Bu üzüntü de olabilir sevinç de olabilir. Bu sebeple onun bu yoğun duygusal tepkilerine sabırlı olmalısınız.

Bir akrep erkeği ile evlilik nasıldır? eğer doğru ve uyumlu bir insanı bulmuşsanız “kendinizi şanslı hissedebileceğiniz bir evliliktir” diyebiliriz. Çünkü akrep erkeğinin eşlerine bağlılıkları yüksektir. Evlilikte eşine karşı davranışlarına dikkat eden, onu seven ve her şartta eşinin arkasında sapasağlam bir duruş sergileyen erkeklerdir ve sizi sevdiği sürece de bu böyle devam eder. Fakat unutmadan belirtelim; akrep burcu erkeğinin güvenini asla sarsmayın; çünkü güveni sarsılırsa evlilik hayatınız mutlu geçmeyecektir. Mutlu geçmeyecektir ifadesi belki hafif bir ifade olabilir!

Akrep Erkeği Hangi Burçlarla Daha Uyumlu Bir Evlilik Yaşar?

 • Balık Burcu
 • Yengeç Burcu
 • Başak Burcu
 • Boğa Burcu
 • Oğlak Burcu
 • Akrep Burcu

Akrep erkeği ile uyumlu bir evlilik büyük oranda O’nun hükümranlığına boyun eğebilmenizle ilgilidir. Ne kadar uyumlu olduğunuzu evlenmeden önce mutlaka görmelisiniz. Doğum haritasında 12 ev olduğunu ve güneş burcunun tek etken olmadığını unutmamalısınız. Güneş burcunuz ne olursa olsun doğum haritanızda ay, merkür, yükselen, 3. ev ve 7. ev gibi konumları da göz önünde bulundurmanız gerekir.

Hepsinden önemlisi doğuştan aldığınız etkiler ve sonrasında edindikleriniz akrep erkeği ile evliliğinizi ne kadar uyumlu hale getirmekte buna bakmanız gerekir. Vereceğiniz kararların sadece iki insanın değil sonrasında dünyaya gelecek çocukların ve ailelerinizi de etkileyeceğini unutmamalısınız. Yanlış kararlar yaşam kalitenizi düşüreceği için kariyeriniz ve çevrenizde olumsuz etkilenecektir.

Kendinizi ve evlenmeyi düşündüğünüz insanı evlilik yaşamınızı ve ailelerinizi gözönünde bulundurarak inceleyin. Evlilik yaşamınızda sorun yaşayabileceğiniz özelliklerinizin ilişkinizde sorun çıkarmaması için ne gibi çözümler üretebileceğinizi birlikte kararlaştırın. Gerektiğinde büyüklerinizden yardım alın. Sizin yaşayabileceğiniz sorunları onların daha önceden yaşayıp aştıklarını ve sizden daha tecrübeleri olduklarını unutmayın.

Evlenmeden önce doğaçlama yaparak birbirinize vereceğiniz tepkileri ölçün. Hangi durumda neler yapılabileceğine önceden karar verin. Unutmayın birbirinizi gerçekten seviyorsanız, aşılamayacak engel yoktur. Engeller sadece tecrübe birikimini artırmak için vardır. Aşarsınız veya pes edip geri dönersiniz.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği ile Evlilik Nasıldır?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir