Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği ilişkiyi Nasıl Bitirir? ilişkiyi Bitirdiğinde Ne Yapmalısınız?

Akrep Erkeği ilişkiyi Nasıl Bitirir?

Akrep Erkeği ilişkiyi Nasıl Bitirir?

Akrep Erkeği İlişkiyi Nasıl Bitirir?

  • Eğer saygı duyuyorsa günler hatta haftalar öncesinden sizi psikolojik olarak ilişkiyi bitireceğine alıştırır. Sözleri ve davranışları ile bunu anlarsınız.
  • Ayrılık sonrası neler olabileceğinden bahsetmeye başlar. Bu sizin tepkiniz ölçmek içindir. Tepkinize göre strateji değiştirebilir.
  • Hazır olduğunuza emin olduğunda “ilişkinin bittiğini” telefonunuza veya sosyal paylaşım hesabınıza gelecek bir mesajla öğrenebilirsiniz.
  • Yaptığınız bir hatadan dolayı ilişkiyi bitirecekse herkesin yanında iken size hakaretler edip bitirebilir. Veya kendince acı çekmeniz için farklı senaryolar üretebilir.
  • Sizi hem seviyor hem de saygı duyuyor ama anlaşamayacağınızı, ileride mutsuz olacağınızı biliyorsa yüzyüze görüşerek size ilişkinin bitmesi gerektiğini anlatır.

İlişkinin nasıl başladığı ve nasıl yürüdüğü nasıl biteceğinin de göstergesidir. Akrep erkeği ilişkiyi nasıl bitirir? Eğer ilişki beklentilerini karşılamıyorsa, sorunlar yaşanıyor ve hatalar katlanılması güç bir evreye gelmişse akrep erkeği ansızın bir gün çıkıp gidebilir. Soruna neden olan konulara daha önce dikkat çekmişse buna rağmen bir düzelme olmuyor “nasıl olsa birlikteyiz” gibi umursamaz bir tavır takınılıyorsa “ben gidiyorum” demeden çıkıp gitmesi çok anormal bir durum olmaz.

Çıkıp gitmek akrep erkeği için “sorunları dile getirmiştim, dikkate almadın sende gidişimi dikkate alma” gibi bir tavırdır. Gurur ve kibir akrep burcunun imtihanları arasındadır. Ne pahasına olursa olsun dolaylı yoldan da olsa dikkate alınmadığında bu durumu çok fazla büyütür. Sözünün dinlenmemesi, uyarılarının dikkate alınmaması O’nun dünyasında gururuna yapılmış bir saldırı gibi algılanabilir.

Akrep burcu erkeği ilişkiyi nasıl bitirir

İlişkilerdeki Hatalar ve İlişkinin Sonu

İki insanı bir araya getiren, birlikte yaşamalarını sağlayacak sevgi ve sadakate zarar verecek her eylem akrep burcu erkeği için karşılıksız kalmaması gereken; sadece şahsına değil iki insanı bir araya getiren duygulara da ihanet olarak değerlendirilebilir.

Akrep burcu insanlarının hayata ve ilişkilere bakış açısının çok farklı olduğunu diğer yazılarda da belirttim. Olayları kendi oluşturduğu kurallara göre değerlendirir. İlişkinin bozulmasına neden olan taraf içindeki karanlığa terkedilir. Psikolojik bir savaş başlar ve muhatap olduğu insanın hassas noktalarını hedef alır.

İlişki Öncesi ve Sonrası

Eğer birlikte olmadan önce size kurallarını açıkça söylemiş “ben buyum, mutlu bir yaşam için kurallarım da bunlardır” demişse bu konuda çok hassas olduğunu ve söylediklerini asla unutmayacağını bilmenizi isterim. Hiç ummadığınız bir anda karşınıza çıkıp “yıllar önce söylemiştim” diyebilir.

Akrep erkeği ile yaşamı bir oyun olarak düşünün. Oyunda kurallara uymamış ve oyunbozanlık yapmışsanız “ben oynamıyorum” deyip oyundan çıkabilir. Sessiz sedasız gitmesi veya “ben artık oyunda yokum” demesi makul ve tercih edilebilir olanıdır. Yılan akreple birlikte iseniz büyük bir gürültünün ayrılığa eşlik edeceğine emin olabilirsiniz.

Akrep Erkeği ilişkiyi Bitirdiğinde Ne Yapmalısınız?

Eğer ilişkinin bittiğini aldığınız bir mesajla öğrenmişseniz. Hiç tepki vermeyin. Cevap dahi yazmayın. Cevap vermeniz onun gururunu okşayacaktır. Bırakın neden hiç cevap yazmadığınızı merak etsin.
Farklı bir tavır takının “teşekkürler” yazın veya “herşey için teşekkürler” deyin sonra susun. Seviyorsa gelecektir.

Akrep erkeği ilişkiyi nasıl bitirir? Sorusunu sormanıza gerek kalmayan bir birliktelik dilerim.

Akrep Erkeği ilişkiyi Neden Bitirir? Neden Bitirmek ister?

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği ilişkiyi Nasıl Bitirir?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir