Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Kıskanç mıdır? Akrep Erkeği Ne Kadar Kıskançtır?

Akrep Erkeği Kıskanç mıdır? Akrep Erkeği Ne Kadar Kıskançtır?

Akrep Erkeği Kıskanç mıdır? Akrep Erkeği Ne Kadar Kıskançtır?

Akrep erkeği kıskanç mıdır? Buyrun, okuyun ve kararı siz kendiniz verin.

Akrep erkekleri kıskanç mıdır? Evet hem de görüp görebileceğiniz en kıskanç erkektir. Çünkü akrep burcu erkeği sevdiği kadını derin tutkularla sever ve O’nu kendisinden başkası ile düşünemez. O kadar yoğun bir duygu ile sever ki sevdiği kadının başka bir erkeğin sınırlarından geçmesine dahi tahammül edemez.

Eğer bir akrep erkeği ile birlikteyseniz bilmeniz gereken ilk şey beklide akrep erkeğinin çok aşırı kıskanç ve çok şüpheci olacak olmasıdır. Akrep burcu erkeğinin bu kadar kıskanç olmasının altında sürekli kendisini rahatsız eden zihnindeki şüpheler de önemli yer tutar.

Kuşkucudur, hemen herşeyden şüphe eder, tıpkı akrep gibi tüm alıcıları her an tetikte bekler durur. Onun kuşkucu tavırları, karşısındaki insanı kıskanmasına ve ona güvenememesine sebep de olmaktadır. Bu durum bazen o kadar abartılı bir hal alır ki, marketten alışveriş yaptığınızda kasada ödeme yaptığınız kasiyerin kim olduğunu bile sorgulayabilir. Akrep burcu erkeğinin kıskançlık seviyesi tahmin edemeyeceğiniz seviyelere kadar çıkabilir.

Kıskanç Bir Erkeğe Tahammül Edebilir misiniz?

Eğer karakter olarak sıkıntıya gelemeyen bir kadınsanız, yapmanız gereken şey akrep burcu erkeğinden uzak durmak olacaktır. Akrep erkeği kıskanç mıdır? Emin olun bu yaşamadan asla anlayamazsınız. Çünkü kıskanç kelimesinin insan şeklini almış haline akrep burcu erkeği denilebilir. Akrep burcu erkeği kıskançlığıyla size hayatı zindan etme potansiyeline sahiptir. Yaptığınız en ufak bir yanlışı bile unutmayacak ve bunun intikamını sizden mutlaka almak isteyecektir. Bu sebeple ona karşı davranışlarınızda her zaman çok dikkatli olmanız gerekecektir.

Akrep erkeği kıskanç mıdır? Ne kadar kıskançtır?

Duygularınız Sizi Yanıltmasın

Akrep erkeği kıskanç mıdır? Duygularını sizi yanıltıyor olabilir mi?

Bazı insanlar Akrep Erkeğinin cazibesine ve büyüsüne öyle bir kapılır ki “her haline katlanırım, bir şey olmaz; seven herşeye katlanır, ben O’nu yola getirmesini bilirim, O’nu sevgimle değiştiririm” deme gafletinde dahi bulunabilirler. Ancak ilişki uzadıkça gerçeğin soğuk yüzünü çok katı bir şekilde görmeye başlarlar.

Akrep burcu insanları sadece akıl ve mantıkla hareket etmezler, sizi çaresiz bırakacak yanları, duygusal yönlerinin çok ağır basması ve mükemmel bir analizci olmalarıdır. Siz uzun soluklu bir ilişkiye başladığınızda O çoktan sizi analiz etmiş ve tüm zayıf yanlarınızı gerektiğinde kullanmak üzere heybesine doldurmuştur bile. Son bir kez daha düşünün, tekrar tekrar düşünün. Karşınızda hayatınızda görüp görebileceğiniz en kuşkucu ve kıskanç insan tipi duruyor olacak.

Akrep Erkeğine Güven Verin

Akrep erkeğinin kıskanç olduğu su götürmez bir gerçektir; fakat ne kadar kıskanç olsa da karşısındakine güven duyan bir akrep burcu bu yönünü aşmasını da bilecektir. “Güven duygusu” Akrep erkeklerinin kıskanç yönlerini perdeleyebilecek yegane örtüdür. Davranışlarınızla, sözlerinizle, tavır ve hareketlerinizde O’na güven vermek yapacağınız ilk iş olmalıdır.

Bir akrep erkeği sizi ne kadar çok seviyor olursa olsun, güvenini bir kez yıkmışsanız birlikteliğiniz devam da etse asla eskisi gibi olamayacağınızı unutmamalısınız. Birlikte olursunuz ama iki yabancı gibi yaşarsınız, bir daha asla o sıcak ve samimi yönünü göremezsiniz. Her fırsatta tüm hatalarınızı başınıza vurmaktan çekinmeyecek, için için yaptıklarınızın hesabını soracaktır. Bu bir ömür sürse bile.

  • Akrep erkeği kıskanç mıdır? Evet, sizi ve sahip olduğu herşeyi kıskanır.
  • Akrep erkeği kıskanç mıdır? Evet, diğer tüm erkekleri listenizden çıkarmalısınız.
  • Akrep erkeği kıskanç mıdır? Evet, emin olun ne kadar kıskanç olduğunu yaşadaman bilemezsiniz.

Akrep Erkeği Kıskanırsa Nasıl Davranır?

  • Her an ve attığınız her adımın kontrol edildiğini hissedebilirsiniz.
  • Bir araya geldiğinizde çalan telefonunuz, farklı ruh haliniz, konuşmanızdaki ve ses tonunuzdaki değişimler akrep erkeğinin kıskançlık kıskançlık krizine girmesi için yeterli olabilir.
  • Neden? Kim o? Kimdi o? Nereden tanıyorsun? Nereden tanıyor? Ne işin var O’nunla? Onun seninle ne işi olabilir? Tarzı sorular rutin haline gelebilir.
  • Kıskanıldığınız için şimarmakla, bu kadar üstünüze gelinmesinden bıkkınlık duymak arasında kalacak kadar baskı altında kalabilirsiniz.
  • Sevmişse O’na ait olduğunuzu tam olarak teyit edinceye kadar, hayatınızın her anında gölgeniz olarak rüyalarınıza kadar misafiriniz olabilir.

Ne dersiniz sizce Akrep erkeği kıskanç mıdır? Bunu yaşayarak öğrenmek ister misiniz?

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Kıskanç mıdır? Akrep Erkeği Ne Kadar Kıskançtır?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Kıskanç mıdır? Akrep Erkeği Ne Kadar Kıskançtır?” için 2 yanıt

bunu yaşamadan asla bilemezsiniz. Bezdirecek boyutlara ulaşabilir. Ama çevrenizde herkes sizi ne kadar sevdiğini söyleyip göklere çıkarınca hoşunuza gider.

Kıskanç kelimesi inanın çok yetersiz bence. Sevmesi ayrı sorun sevmemesi ayrı sorun. tamam sevince tam seviyorda insanı akrabalarından da kıskanır mı insan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir