Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nasıl Aşık Olur? Neler Yapar?

Akrep Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Akrep Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Akrep Erkeği Nasıl Aşık Olur? Akrep erkeği aşkta planlı davranmaz. Samimi ve içten kısa bir an yeterlidir. Bu anın nerede ve nasıl olduğunun hiçbir önemi yoktur. Aradığı insanı eğer şartlandırılmamışsa ilk anda, hiçbir kritere tabi tutmadan ruhsal yönüyle analiz edip, ruhuyla sever.

Akrep erkeği ve akrep etkisi altında olanların ruhsal yönleri çok güçlüdür. Baktıklarında kendilerine yönelen bakışları ve insanların ruh yapısını okuyabilirler. Bakışlardaki samimiyeti sezdiklerinde ısrarla size bakmaya devam ederler. Ta ki ruh dünyanızı çözünceye kadar.

Eğer size ısrarla bakan bir çift göz görmüşseniz bilin ki o gözler akrep etkisi taşıyan bir erkeğe aittir. Sizin de bakmanızı bekleyerek, gözleriniz aracılığı ile ruhunuzun derinliklerine inmek isterler. Gözler ruha giden bir yol gibidir. İletişim telepatik yolla kurulur ve aradıkları insanın siz olduğuna inanmışlarsa ne yapar eder sizinle iletişim kurarlar.

Akrep Erkeği Nasıl Aşık Olur?

Akrep erkeği nasıl aşık olur? Son aşamaya gelmeden önce sizi mutlaka uzaktan izleyip analiz eder.

  • Sizi yakından tanımaya çalışır
  • Emin olmak ister.
  • Tüm hareketlerinizi kendince yorumlar.
  • Hareketlerinizi, konuşmalarınızı, kimlerle birlikte olduğunuzu, hayatınızı uzaktan gözlemleyerek tanımak ister.

Emin olduğunda ise biraz ürkek biraz emin ama mutlaka sevgi dolu bir sunum yapar.

Bu konuda becerikli olduğu tartışılabilir. Derin duygulara sahiptir ama “ya hep ya hiç” prensipleri onları “ya en iyisi ya da hiçbirisi” seçimi ile başbaşa bıraktığında, en iyi ile en kötü arasını bulmakta zorlanacaktır. Sonunda içindeki saf ve doğal haliyle duygularını size aktarmaya çalışacaktır. (Manzara her zaman güzel olmayabilir, hatta sizi biraz ürkütebilir de). Gerçekten aşıksa ısrarcı olur siz kabul etmemiş olsanız da ısrarını devam ettirir. Çıkış noktası bakışlarınız olduğu için sözlerinizi pek dikkate almaz. Onu asıl ilgilendiren davranışlarınıza yansıyacak olan hislerinizdir.

akrep burcu erkeği nasıl aşık olur

Aşk Dengesini Bozabilir

Yoğun duygulara sahip olduğu için henüz erken yaşta aşkı tüm hayatını altüst edercesine yaşar.

İleriki yaşlarda ise geçmiş yılların birikimi ile tümüyle kendisini aşka teslim etmeden hareket etmeye özen gösterir. Çünkü bilir ki, duyguların hakimiyeti mantığı devre dışı bırakır.

Akrep etkisi seçicilik ve ruh analizine dayandığı için akrep erkeği evlilik konusunda zorlu bir süreç yaşayabilir. Onun için tek bir göz teması ve davranış analizi karar vermede ilk aşamadır.

Samimiyet ve içtenlik akrep için herşeyin anahtarıdır.

Bu anahtarı bulduğunda, mücadele etmek ve kapıyı açmak için elinde bir tek aşkı olacaktır. Elde ettiği aşkı kolay kolay bırakamaz çünkü akrep burcu erkeği dışa yansıtmasa da iç dünyasında yoğun duygulara sahip bir erkektir.

 

Yalnızdım kaldırımda yürürken.
İçimde hüzün, aklımda hiç kimse.
Seni gördüm, yürüyordun.
Gözlerinde bir tebessüm belirdi ansızın,
içime çektim bakışlarını, masum ve yalnızdılar.
 

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Aşık Olur?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir