Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır?

  • Gizemli bir aşık
  • Kıskanç bir aşık
  • Sadık ve sahip çıkan bir aşık
  • Sınır tanımayan bir aşık
  • Kısıtlanmaya tahammül edemeyen bir aşık
  • Karizmatik bir aşıktır

Akrep erkeğiyle birlikte olmak isteyen bir kadının araştırması gereken en önemli sorulardan biri akrep erkeği nasıl bir aşıktır sorusudur. Akrep erkeği gerçek uyumu yakaladığında partnerini her yönden tatmin edecek tutkuya, duygusal derinliğe ve güce sahiptir. Ayrıca, onun son derece derin ve gizemli yapısı, kadının O’na olan aşkını ve ilgisini her zaman taze tutacaktır. Onunla ilgili bilmediğiniz şeyler her zaman varolacaktır. Aradan yıllar geçse de hala yeni yönlerini keşfetmeye devam edeceksiniz. Akrep burcu erkekleri bu yönleriyle yıllandıkça daha değerli bir hale gelirler.

Akrep Erkeği Gizemli Bir Aşıktır

Bir akrep erkeğinin kimseye söylemediği sırları, kimselerle paylaşmadığı yanları her zaman vardır. Onunla birlikte olan kadına da bu bu gizemli ve sır dolu tutumunu kısmende olsa devam ettirecektir. Ancak nadiren de olsa birlikte olduğu insana kendi iç hazinesinden ufak ipuçları verir. Bu durumlarda karşısındaki kadın tam onu çözmeye başlıyorum diye sevinirken bir anda ketum haline geri döner ve karşısındakini şaşırtır. Size aşıksa büyük oranda sırlarına vakıf olmanıza izin verecek, gizemli dünyasını sizinle paylaşacaktır.

Kıskanç Bir Aşıktır

Akrep erkeği nasıl bir aşıktır sorusunun diğer önemli bir cevabı da aşırı kıskanç bir erkektir. Bazı erkeklere uygulandığında olumlu sonuç veren kıskandırma taktiği akrep erkeklerine asla ve asla uygulanmaması gereken bir taktiktir. Akrep erkeği kuşkudan ve şüpheden hiç hoşlanmaz. Bir akrep burcu erkeği ile birlikte olmaya karar vermişseniz kendinizi tümüyle O’na bağlamış, başkalarını düşünme ihtimalini çöpe atmış olmalısınız. Güçlü sezgileri ile değişen ruh halinizden hemen herşeyi algılarlar. Akrep erkekleri aşıkken daha kıskanç bir yapıya bürünürler.

Sadık Bir Aşıktır

Ayrıca, akrep erkekleri beraber olduğu kişinin ona tam bir sadakatle bağlanmasını ister. Aşk hayatında kontrolü elinde tutmak istediğinden birlikte olduğu kadından ona her daim uymasını, kararlarını uygulamasını isteyecek kadar yaptırımlar uygulayabilir. Daha naif ve yumuşak huylu kadınları seçer ve kendisine saygı duyulduğunda beraber olduğu kadını zevkin ve tatmin olmanın zirvelerine çıkarır. Bunu hem fiziksel olarak hem de duygusal olarak yapma becerisi vardır.

akrep burcu erkeği nasıl bir aşıktır

Sınırları Tanımayan Bir Aşıktır

Eğer bir akrep erkeği ile birlikte iseniz ve gerçekten mutlu olmak istiyorsanız; sadık olun, güvenini kırmayın ve taleplerde bulunmayın. Kısacası O’nunla birlikteliğinizi bir savaş alanında mücadeleye dönüştürmeyin. Akrep erkeği nasıl bir aşıktır? Kesinlikle sınır tanımayan bir aşıktır ve bunu her alanda göstermekten çekinmez. Bu durumda sizi ne kadar derin ve içten sevdiğini sizi mutlu etmek için elinden geleni nasıl yapacağını ve bu konuda sınır tanımayacağını göreceksiniz.

Akreplerin yaşamı sınırlarla örülüdür. Sınırları içerisine giren ve kendisine ait olan herşeyden kendisini sorumlu hisseder. Kaldı ki siz O’nunla hem ruhen hem de bedenen birlikte olacaksınız. Bu durumda neler yapabileceğini siz düşünün.

Kısıtlanmaya Tahammülü Olmayan Bir Aşıktır

Aşk ve mutluluk gurur ve kibri bir kenara bırakmakla mümkün olur. Bu kural her iki taraf içinde, tüm burçlarda geçerlidir ancak birisi ile birlikte olmaya, evlenmeye karar vermişseniz her burcun kendine has özellikleri olduğunu da kabul etmelisiniz. Akrep erkekleri ile yaşam zordur ancak onları oldukları gibi kabul eder, peşinen “özelliklerini biliyor ve kabul ediyorum”, “buna göre yaşayabilecek bir yapım var” diyorsanız, bir konuda emin olabilirsiniz; asla sizi hayat içerisinde yalnız bırakıp üzmez. Mutlu olmanız için elinden geleni yapar. Ama mücadeleye girerseniz o her zaman daha fazlasını yapacaktır.

Karizmatik Bir Aşıktır

Akrep erkeği nasıl bir aşıktır? Karizmatik ve etkileyici bir aşıktır.

Akrep burcu erkeği duruşu, bakışı ve yaşamı ile karizmatik bir yapıya sahiptir. Onunla samimi oluncaya kadar uzaktan erişilmesi zor bir erkek izlenimi verir. Eğer bir kadına aşık olmuşsa ve gerçekte seviyorsa sınırlarına yaklaşmanız çok zordur.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image