Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister?

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister?

  • İtaatkar bir kadın
  • Cinsel yönden uyumlu bir kadın
  • Cesur bir kadın
  • Soğukkanlı bir kadın
  • Düzenli ve disiplinli bir kadın
  • Bakımlı bir kadın

Açık konuşalım sorun yaşamayın. Kısaca; kendisine teslim olan ama yeri geldiğinde kaşlarını çatıp karşısında dik durabilen bir kadın ister. Şimdi gelelim akrep erkeğinin nasıl bir kadın istediğinin ayrıntılarına.

Nasıl bir kadın ister? Kendisine İtaat Eden Bir Kadın

Akrep erkeği nasıl bir kadın ister? İtaatkar ama güçlü bir kadın ister.

Akrep burcu erkeği ile birlikte olacaksanız O’na itaat etmelisiniz. İtaat iradenin teslimi anlamında değil Balık ve Yengeç burcunda olduğu gibi “yönetici sensin” benimsemesidir.

İtaat kelimesi, “kul köle olmalısın” anlamında değil. “Bu evin yöneticisi sensin, benim eşim sensin” anlamında itaattir. Akrep burcu erkeğinin olduğu bir ortamda yaşıyorsanız O’nunla yönetim çatışması yaşamamalısınız.

Eğer ateş ve hava gurubu etkisi altında iseniz; Koç etkisi bariz bir şekilde size “benim dediğim olur, direktifleri ben veririm” diyorsanız bunu ilk tanıştığınız andan itibaren belirtmelisiniz. Bir arada yaşamaya başladığınızda bu özelliğinizi ortaya çıkarırsanız bitmeyen sürtüşmelere ve çatışmalara da hazır olmalısınız.

hiç bilmiyordum bu yönünü, meğer böyleymiş” demek istemiyorsanız kendinizi ve birlikte olduğunuz insanı iyi tanıyın. En azından doğum haritalarınıza bakın. İleride sorun yaşayabileceğiniz konumları göz önünde bulundurun.

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister? Cinsel Uyumu Olan Bir Kadın

Diğer konularda uyumunuz mükemmel olsa da cinsel uyumunuz yoksa tüm iyi yönleriniz de etkilenecektir. Mars ve Pluto etkisi altındaki bir insandan bahsediyoruz. Cinsel yaşamı O’nun için alması gereken gıda gibidir. Bu yönü eksik kaldığı anda sorunlar yaşamaya başlarsınız.

Her an, her istediğinde, her yerde ve her zaman hazır olabilmelisiniz.

Korku ve Cesareti Yan Yana Görebilen Bir Kadın İster

Eğer akrep etkisini tam olarak taşıyorsa sizden lunaparka gidip en heyecanlı, korkunun tüm sınırlarını zorlayan ne varsa hepsini birlikte denemeyi teklif edecektir. Gecenin bir yarısında “ne işimiz var burada” diyeceğiniz yerlerde bulunabilir, gece yarısı sizi korkutmanın hazzını yaşamak için psikolojik sınırları zorlayan numaralar yapabilir.

Korkuyu; “sınırlarını görmek, kendisini test etmek ve heyecanı yaşamak için” sever. Korkutmayı sever çünkü “insan tüm gerçekliğini korktuğu anda ortaya koyar”. Sizi tüm çıplaklığınız ve yalın halinizle görmek ister. Korku sizde heyecan uyandırmıyor mu? Akrep erkeği size korkunun nasıl bir heyecan olduğunu öğretecek merak etmeyin.

Akrep erkeği nasıl kadın ister

Yalnızlığını Paylaşabileceği Bir Kadın

Akrep erkeği yalnızlığı sever ama gerektiğinde yaşamını paylaşabileceği özel bir insan olsun ister. Hayat bir süre sonra yalnızlığı seven insanlar için de çekilmez bir hale gelir. Sırlarını paylaşabileceği, sevebileceği, yaşamını paylaşabileceği bir kadına ihtiyacı vardır.

Ama bu kadın aynı zamanda gerektiğinde akrep erkeğinin bir süre yalnız kalmasını hoş görecek bir kadın olmalıdır. Yalnızlık akrep burcu insanları için belli zamanlarda “terapi” gibidir. Yalnız kalmasına tepki gösterdiğinizde zararını en çok siz görebilirsiniz.

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister? Bakımlı Bir Kadın

Bunu kim istemez ki? Herkes birlikte yaşadığı insanın bakımlı olmasını ister. Akrep erkeği birlikte yaşadığı insanın bakımlı olmasına ayrı bir önem verir. Onun için bu konu “kendisine verilen değerin bir göstergesidir” Siz bu konuda hassas olduğunuz sürece, aynı hassasiyeti kendisi de devam ettirecektir.

Düzenli, Disiplinli ve Ne Söylediğini Bilen Bir Kadın

Düzen sadece yaşadığınız ortamın düzenli olması ile ilgili değildir. Tüm yaşantınız ve aile düzeni ile ilgilidir. Her şey yerli yerinde olmalı, aradığını her defasında bıraktığı yerde bulabilmelidir. Yaşantınızda da düzen hakim olmalı; duygusal, fiziksel ve psikolojik karmaşalar yaşanmamalıdır.

Akrep erkeği, birlikte yaşadığı insanın düzenli, disiplinli ve ne zaman ne söylemesi gerektiğini bilen bir insan olmasını ister. Çünkü, birlikte yaşadığı her insanı kendisini temsil eden insanlar olarak görür. Alacakları eleştirileri, başarısızlıkları kendisine mal eder.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Bir Kadın ister?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir