Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner? Geri Dönmesi için Neler Gerekir?

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner?

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner?

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner?

  • Geçmişi ve duyguları ile bağlantı kurduğunda
  • Geri dönüşü mantığına kabul ettirdiğinde
  • Seviyor ve unutamamışsa
  • Ayrılıktan beklediğini bulamamışsa

Akrep erkeği nasıl geri döner? Siz istediğiniz için geri dönmez. Gerçekten geri dönmesini istiyorsanız buz kaplamış kalbinin yumuşamasını beklemeniz gerekir. Bu bekleyiş döneminin nasıl sonuçlanacağı geçmişte birlikteliğinizin nasıl olduğuna bağlıdır.

Duyguları ile Bağlantı Kurması Gerekir

Sizden ayrılıp ta yalnız kaldığında yaşamını en ince ayrıntısına kadar düşünecektir. Sizinle birlikte geçirdiği güzel günleri hatırlatacak yerler, anılar ve hislerin iç dünyasında canlanması gerekir. Hatırladıkları eski güzel günleri hatırlatıp duyguları ile bağlantı kurduğunda, ayrılık beklentilerini karşılamamışsa geri dönmeyi düşünecektir.

Akrep erkeği iç dünyasında duygusal yoğunluğa sahip olduğu için duyguları ile bağlantı kurabilmesi çok önemlidir. Geçmişle ilgili güzel duygular yerine nefret ve öfke olduğu sürece geri dönmesi mümkün değildir.

Hangi Durumlarda Geri Dönmesi Zordur

Gururu kırılmışsa geri döner mi?

Ayrılmasına sebep olan olaylar gururunu hedef almışsa geri dönmesi zordur. Akrep erkeği çok gururludur. Gururu kendi benliği ile bütünleştiği için gururunu yaralayan olaylardan daha fazlasının gururunu okşaması gerekir ki artılar eksileri götürebilsin.

Geçmişte yaşananları unutup geri dönebilir mi?

Hatırladıkça sinirlerinin gerilmesine neden olan olaylar yaşanmışsa; bu olayların izleri kapanmadan geri dönmesi zordur. Bu süreçte eğer yapabiliyorsanız bu tür olayların izlerini ortadan kaldırmaya çalışın.

Akrep burcu erkeği nasıl geri döner

Mantığı Duygularını Aşabilir mi?

Yaşadığınız çevrede kendisine sürekli olumsuz düşünceler yansıtan durumlar varsa öfkesi ve kırgınlığı sürekli canlı kalacaktır. Bu durumda da “akrep burcu erkeği nasıl geri döner” sorusunu sormanın bir anlamı kalmaz. “Nasıl geri döner” değil, “neden dönmüyor?” demek daha mantıklı olur.

Akrep burcu insanlarının içi duygu dışı mantık kaplıdır. Aldığı ve uyguladığı kararları, duyguları ile beslediği sürece gerdi dönmesi zordur. Ya duygularının olumlu yönde beslenmesi gerekir veya mantığının ön plana geçmesi gerekir.

Ne istediğinizden Emin misiniz? Sıfırdan Başlayabilir misiniz?

İnsanların bir arada yaşamasını sağlayan duygu “sevgi” dir. Sevgi tümüyle bitmişse herşeye sıfırdan başlamanız gerekir. Sizi tekrar sevmesini sağlayabilir misiniz? Geri döndüğünde herşeyin daha iyi olacağına emin siniz? Akrep burcu erkeği ve akrep insanlarının kendilerinde ve ruhlarında iz bırakan hiçbir şeyi unutmayacaklarını biliyor olmalısınız.

Hangi Durumlarda Geri Dönmesi Daha Kolay Olur?

Akrep erkeği nasıl geri döner? Aşağıdaki maddelere dikkat edin, onlar varsa geri dönmeyi düşünecektir.

Yalnız kaldığında ve düşünmeye başladığında kendisini, hatalarını görebileceği konular varsa ve size karşı haksızlık yaptığını düşünürse geri dönmesi daha kolay olur. Bu nokta çok önemli. Eğer bu duyguları yaşarsa vicdanını susturmak isteyebilir.
Sizden ayrı kaldığı süre boyunca birlikte iken göremediği güzel ayrıntıları görmeye başlamışsa..
Ayrılırken sizin tavır ve tutumlarınızdan etkilenmişse.
Ayrıldıktan sonra sizinle birlikte iken olduğundan daha kötü olmuşsa..
Ayrılığa sebep olan başka bir kadınsa ve aradığını Onda bulamamışsa… (Bu durumda da geri dönmesini ister misiniz sorusunu size sormak gerekir)

İlkler ve ayrılıklar, geride kalanlar unutulmazlar.. Unutmamışsa geri dönmesi daha kolay olabilir.

 

Akrep Burcu Erkeği Neden Terkeder?

Akrep Burcu Erkeği Ayrıldıktan Sonra Ne Yapar?

Akrep Erkeği Ayrılırsa Geri Döner mi? Hangi Durumlarda Ayrılır?

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Nasıl Geri Döner? Geri Dönmesi için Neler Gerekir?” için 2 yanıt

Anlatılanların çoğunu denedim ama olmadı. çok inatçı kendince de haklı. bir kaç kez uyardığı halde damarına bastım. ne yapsam da geri dönmedi. yanına bile yaklaştırmıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir