Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nasıl Kadın Sever?

Akrep Erkeği Nasıl Kadın Sever?

Akrep Erkeği Nasıl Kadın Sever?

Akrep erkeği nasıl kadın sever? Aradığı kadın nasıl olmalıdır? Ne tür kadınları sever?

  • İtaatkar
  • Aşkın ne anlama geldiğini bilen
  • Güven veren
  • Sadık
  • Değer veren
  • Seçici ve farklı olan

kadınları sever.

Eğer bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız O’nu yakından tanımaya çalışın çünkü birbirinizle uyumlu değilseniz sizi için zor bir erkek olacaktır.

Sevdiği Kadın İtaatkar Olmalı

Akrep erkeği nasıl kadınları sever? İtaatkar kadınlar..

Bu akrep erkeğinin “bana itaat etsin” şeklinde bilinçli bir seçim değildir. Yapısı bunu gerektirir. Tanıdığınız akrep erkeklerine bakın, bir çoğunu eğer doğum haritasında farklı etkiler de yoksa yalnız görürsünüz. Yaşamını paylaşacağı insanın kurduğu sistemi bozmasını istemez. Yaşamına ve kendi sistemine dokunmadığı sürece sorun çıkarmayacaktır.

Sürekli emirler veren bir insan değildir ancak Akrep erkeği ile yaşamak istiyorsanız O’nun sisteminin bir parçası haline gelmeniz gerekir.

Aşk Kelimesinin Ne Anlama Geldiğini İyi Bilmeli

Aşkı gerçek anlamda yaşayabileceği ve aşkın ne anlama geldiğini bilen kadını sever. O’nun için aşk hayatta bir kez olan ve derinden hissedilmesi gereken bir duygudur. Akrep erkeği tutkulu bir erkektir. Sevdiği insanı yaşam sistemine zarar vermediği, duygularını kullanmadığı sürece “ilk ve tek aşkımsın” diye sever.

akrep burcu erkeği nasıl kadın sever

Kendisine Güven Veren Kadın Sever

Seveceği kadına duyacağı güven olmazsa olmazıdır.

Akrep erkeği hayatı ve birlikte yaşadığı insanları sürekli analiz eder. Bu nedenle en küçük değişimleri farkeder. Belki siz bir saat önce söylediğinizin tam tersini bir saat sonra söylediğinizin farkında değilsinizdir ama o bunun farkına vararak hareket eder.

Bir kez “ne söylediğinin farkında değil, güvenilmez” demişse, artık eskisi kadar sizi önemsemeyecektir. Akrep erkeği nasıl kadın sever? Kesinlikle güven veren bir kadın sever. “Güven” konusu çok geniş kapsamlı olduğu için bir konuda neden olan güvensizlik diğer konuları da etkileyecektir.

Seveceği Kadından Sadık Olmasını Bekler

Akrep erkeği, kendisine sadık olmayan değil, sadık olmayacağından şüphe duyduğu bir kadınla dahi birlikte olmak istemez. İster arkadaşlık olsun ister evlilik olsun, şüphe duyacağı bir insanla yaşamını sürdürmek istemeyecektir. Benzer durumlar işyerinde diğer çalışanlarla olan diyaloglarında da geçerlidir. Güven duymadığı insanlarla hiçbir işte birlikte olmak istemeyecektir.

Sözünde Durabilir misin?

Verdiğiniz sözleri elindeki not defterine veya telefonuna kaydetmez ama önem verdiği herşeyi hafızasının en değerli yerinde saklar. Verilen bir sözün yerine getirilmesi kendisi için çok önemlidir. Aynı önemi karşısındaki insandan da bekler.

Sizin için çok önemsiz olan bir sözü yerine getirmemenizi O her konuyla bağlantı kurarak genel sonuçlar çıkarır. Belki birkaç kez sizi kırmamak için “önemli değil” der ama emin olun buna çok dikkat eder ve unutmaz.

Akrep Erkeği Nasıl Kadın Sever? Değer Verdiğini Göster

Hangi burç olursa olsun, birlikte olduğu insan tarafından değer verildiğini bilmek güzel bir duygudur. Sebebi ne olursa olsun ima ile de olsa değer vermediğinizi anlarsa bunu büyük bir gurur meselesi haline getirerek tepki verir. Akrep erkeği nasıl kadın sever? Kendisini değerli hissettiren kadını sever. Size verdiğiniz değer kadar değer verecek ve bunu karşılıksız bırakmayacaktır.

Seçici ve Farklı Olabilir misin?

Sıradan ve herkes gibi olmayanı, En güzeli değil en farklı olanı sever. Kendisini diğerlerinden ayıran özellikleri ön plana çıkaran kadını sever. Akrep burcu değişim ve dönüşüm burcu olduğu için farklılıklara doğal bir düşkünlüğü vardır. Sizde ki bu farklılık ilgisini çekip kaynağını ve nasıl olduğunu incelemek ister. “Farklı ve seçici kılan nedir?” sorusunun cevabını bulmak için her yolu deneyecektir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Kadın Sever?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir