Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Akrep erkeği nasıl kadınlara aşık olur? Hangi kadınlarla sevgili olur?

Kısaca özetleyecek olursak,

  • Sorun çıkarmayan,
  • Sevgisini göstermekten çekinmeyen,
  • Güven veren,
  • Bakımlı ve kendine has giyimi olan,
  • Sadakate değer veren,
  • Az ve yerinde konuşan kadınlardan hoşlanır.

İlgi duyduğunuz erkeğin akrep burcu olduğunu öğrendiğinizde Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu mutlaka sormuşsunuzdur. Dış görünüşüne bakarak etkilendiğiniz O insan size ne kadar da ulaşılmaz geliyor öyle değil mi? Akrep burcu erkeklerinin doğasında var olan asalet sizi kendisine bir mıknatıs gibi çekmiştir.

Akrep erkeğine karşı çoğu zaman ne yapacağınızı, nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Gözlerini üzerinizde hissettiğinizde eliniz ayağınız birbirine dolaşır. Acaba akrep erkeği de sizden etkilenmiş midir? Siz ondan etkilendiniz ve hoşlandınız. Peki ya o da sizden hoşlandı mı? Bunu anlamanın yolu Akrep burcu erkeğinin hoşlandığı kadınların özelliklerini bilmekten geçer. Bu özellikler sizde varsa o da sizden hoşlanıyor veya hoşlanacak demektir.

Akrep Erkeğinin Hoşlandığı Kadın Tipi

Akrep erkeği nasıl kadın sever? “Sorun Çıkaran Kadın Olmayın”

Akrep erkeği sürekli sorun çıkaran bayanlardan hoşlanmaz.

Sorun yaşamayı sevmeyen akrep burcu erkeği doğal olarak ilişkide sorun çıkaran kadınlardan hoşlanmayacaktır. Akrep burcu erkeğinin hayatında hemen her şey sabit ve yerli yerindedir. Bu düzeni bozacak ve sorun çıkartacak her şeyi ya hayatına hiç almaz yada kısa sürede hayatından çıkartır.

Yaşam akrep insanları için başlı başına bir sorun iken üzerine yeni sorunlar eklemeyi hiç sevmezler. Eğer bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız ona sunacağınız imajınız şu olmalıdır “İşte kalbimi dinlendirebileceğim, fırtınalardan sonra sığınabileceğim limanım” Ancak burada dikkat etmeniz gereken iki önemli nokta var;

Tümüyle sessiz ve sedasız bir liman olmamalısınız. Gerektiğinde her konuda harekete hazır ve boyun eğmeyen mağrur bir duruşunuz da olmalı. Unutmayın Akrep erkekleri asla sürekli olan durgunluğu sevmezler.

Yapmacık davranmayın, kendiniz olun. Gerçekten bu özelliklere sahipseniz göstermekten kaçınmayın. Akrep burcu özelliği taşıyanlar sahte ve yapmacık olanı anında anlar ve silerler.

Sevginizi Göstermekten Çekinmeyin

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sevgisini dile getiren kadınlardan hoşlanır.

Akrep erkeği kendisine karşı duyulan sevgi ve hayranlıktan dolayı içten içe gurur duyar. Reklamı sevmezler, kendilerini göstermekten nefret ederler, parmakla işaret edilmeyi değil gizli kalmayı severler. Ama içten içe kendi dünyalarında kendilerine karşı kim ne hissediyorsa onları biriktirir ve hiç umulmadık bir zamanda bunun karşılığını mutlaka verirler. Eğer bir akrep burcu erkeğini sevmişseniz bunu iki aşamada O’na gösterin;

Önce davranışlarınız ve bakışlarınızla belli edin, bir anda üzerine atlamayın. Hemen sorgulamaya başlarlar “Neden, ne için” Unutmayın önce davranışlarınızla akrep erkeğini sevdiğinizi gösterin, tüm bedeniniz O’na “Seni seviyorum, senden çok etkilendim” desin. Akrepler davranışlara sözlerden daha büyük değer verirler. Bilirler ki “Söz yalan olabilir ama davranışlar asla

Sonra gerekirse gidin ve sevdiğinizi söyleyin. Bunu yapmaktan çekinmeyin. “Önce erkek söylemeli” gibi sözlere kulak asmayın. “Sevgi başkalarının sözleri ile satın alınmayacak kadar değerlidir.” Eğer sizden etkilenmişse asla yalan söylemez.

Bu noktada dikkat etmeniz gereken, ilk aşamada davranışlarınızla sevdiğinizi gösterdiğinizde, olumlu yanıt almış olmanız gerekir. Eğer sizden hoşlanmışsa bunu mutlaka belli eder. Eğer davranışları olumlu değilse ya hiç konuşmayın, Ya da sonuç alınmaya kadar sabredip bekleyin. Sakın akrep burcu erkeğini diğerleri ile karıştırmayın. Algı ve tepkileri çok farklı olabilir.

Eğer sevdiğinizi söyleyecekseniz; karşısında bir Kraliçe gibi mağrur ve asil olmalısınız. “Eee şey ben senden çok etkilendim, sanırım seni seviyorum” şeklinde bir söylem karşısında akrep burcu erkeğinin sizi ciddiye almasını beklemeseniz iyi edersiniz. Bunu yapmaktansa hiç söylemeyin daha iyi. Akrep burcu erkeği yanında duran kadının tıpkı kendisi gibi asil bir ruha sahip olmasını ister. Konu sevgi bile olsa, bu ruhu ona sunmalısınız.

akrep erkeğinin hoşlandığı kadın tipi

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Güvenmek İster, Akrep Erkeğinin Güvenini Kazanın.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Güven duyacağı kadınlardan hoşlanır.

Akrep erkeği için birlikte olacağı kadınla özdeş olan kelime “Güven” dir. Güven konusu Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusuna verilecek cevaplar arasında olmazsa olmazlardandır. Diğer tüm maddeleri es geçseniz de güven konusunu asla atlamamalısınız. Bu konuda kendinizle ilgili tereddütleriniz varsa bu sevdadan vazgeçseniz iyi olur.

Belki evlilik için onu ikna edebilirsiniz, aradan yıllar geçer fakat bu özelliğiniz gün yüzüne çıktığı anda her şey bitebilir. “kılı kırk yararcasına” ifadesi belki de akrep burcu insanları için söylenmiş bir sözdür. Her şeyi o kadar ayrıntılı bir şekilde analiz ederler ve hafızalarında depolarlar ki, aradan yıllar geçse de tüm farklılıklar anında dikkatlerini çeker. Bunları tecrübelerime ve gözlemlerime dayanarak yazıyorum, aradan yıllar geçer siz her şeyi unutursunuz ama O bir gün geçmişte yaptığınız her şeyi biriktirip yüzünüze boca ediverir.

O’na hiçbir konuda asla yalan söylememelisiniz. Sonunda kavga çıkacağını da bilseniz hangi konuda olursa olsun doğruyu söyleyin. Belki kısa süreli bir tatsızlık yaşayabilirsiniz ama bilir ki dürüst ve güvenilirsiniz. Bu konuda size duyacağı güven her şeyden daha önemlidir. Sizin söylemeyip gizlediğiniz herşeyi günün birinde mutlaka ortaya çıkarır; işte o zaman korkabilirsiniz. Arkasını döndüğünde “Gene neler karıştırıyor acaba” şeklinde bir düşünceye hiçbir zaman sahip olmamalı.

Bakımlı Olun, Gözünü Sizden Alamasın

Akrep erkeği ne tür kadınlardan hoşlanır? Tabiki özgün ve Bakımlı kadınlardan hoşlanır.

Akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız Onu gerçekten etkilemek istiyorsanız, her zaman bakımlı olmak zorundasınız. Zorundasınız diyorum çünkü akrepler yaşam alanlarında olan her şeyde kalite ve estetik ararlar. Size baktığında bir kez daha bakma ihtiyacı duymuyorsa şansınız yok demektir.

Kendine Özgü Giyimi Olan Kadınlardan Hoşlanır

Akrep erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır?

Bu konuyu yanlış anlamayın; Akrep erkeği için bakımlı kadın pahalı elbiseler giyen, modayı takip eden, güzel görünmek için para harcayan kadın demek değildir. Giyim ve tarzınızın sıradışı, gizemli ve estetik olması yeterlidir. Bakım konusunu sıradışı çizgilerle gösterebilirsiniz. Üzerinde pahalı elbiseler ve ağır makyaj olan bir kadından ziyade; siyah bir kıyafetin içerisinde gözlerinde siyah far veya sürme olan bir kadın daha çok ilgisini çeker.

Akrep Erkeği Fiziksel Olarak Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Akrep erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır? Bu sorunun cevabı büyük oranda doğum haritasında gizlidir. Venüs etkisi altında olan bir akrep burcu erkeği estetiğe büyük önem verir. Mesela yükseleni terazi veya boğa burcu olan bir akrep erkeği karşısında her zaman zarif ve atletik bir bayan olsun ister. Benzer durum sporla içli dışlı olan koç, yay ve aslan burcu etkisinde de görülür. Belki bir manken arayışı içerisinde olmazlar ama sizi kilo kompleksine sokabilirler.

Doğal akrep etkisi Mars – Pluto ve 8. ev yani cinsellik ve madde ötesi ile, ruhsal konularla ilgilidir. Tutku ve ruhsal doyum onlar için her şeyden önce gelir. Asıl ilgilendikleri ruhunuzdan yansıyan enerjilerdir. Gözlerinize baktığında ve sizinle birlikte iken mutlu ise ayrıntılarla fazla ilgilenmezler Ancak! Birlikte olduğu insanın fiziksek olarak içindeki asaleti dışarıya yansıtmasını bekler. Duruşunuz, yürüyüşünüz, hal ve hareketleriniz akrep erkeği için çok önemlidir.

akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır, nasıl kadınları sever

Benim Sözüm Geçer imajı Çizmeyin

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Uyumlu ve Eşit Mesafede Kadınlardan Hoşlanır.

Akrep erkeği karşısında “benim sözüm geçer, bana boyun eğmek zorundasın” imajı çiziyorsanız; aklınızdan zorunuz olduğu kesin. Sizinle birlikte olduğunda dünyanın en zengin insanı olacağını da bilse; sizinle bir ömür paylaşmayı asla istemez. Ya kraliçe olun ya da eşit olun. Ne daha fazlası ne de eksiği akrep erkeklerine göre değildir.

Her An Her şeyi Yapmaya Hazır Olun

Akrep erkeği, maceracı ve her an herşeyi yapmaya hazır kadınlardan hoşlanır.

Akrep burcu erkeği maceracı, meraklı, yeni olacak her şeyi keşfetmeyi seven ve sürekli hareket halinde olmaktan hoşlanan bir burçtur. Eğer Onu etkilemek istiyorsanız bu duruma ayak uydurabilmelisiniz. Aylarca evde kalabilir veya aylarca eve gelemeyebilirsiniz. Akrepler her zaman her şeyin sınırlarını zorlamaktan büyük keyif alırlar.

Kıskanç Oluşu Sizi Rahatsız mı Etti?

Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Sevdiği insana sadık kalan kadınlardan hoşlanır.

Akrep burcu etkisine sahip insanlar aşırı kıskançtırlar. Eğer akrep burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız ya kıskançlığına tahammül etmeli ya da Onu bu pozisyona düşürmeyecek kadar dikkatli olmalısınız. En ufak bir göz kaymasında bile akrep burcu erkeği sizi kıskanabilir ve bu konuda sorun yaşayabilirsiniz. Doğal olarak yapmanız gereken akrep burcu erkeğinin yanında onun sizi kıskanacağı davranışlardan uzak durmanızdır. Bu konuda göstereceğiniz titizlik akrep erkeğinin çok hoşuna gidecektir.

Çok Konuşan Kadınlardan Hoşlanır mı?

Sizden hoşlanmasını istiyorsanız mümkünse “biraz sessizlik lütfen”.

Gerçekten seviyorsanız, üzerinize gizem pelerinini giyin. Gözlerinize siyah farlarınızı çekin. Kasım ayında koyu kahverengi kazağınızı ve siyah montunuzu üzerinize giyip karşısına geçin. Siyah çayınızı yudumlarken sadece “gözlerinin içine bakın“. Kalbiniz tutkularını bastıramadığında sadece içinizden geçenleri tüm samimiyetinizle söyleyin. Gereksiz ayrıntılara girmeyin. Kalbinizden ve ruhunuzdan gelmeyecek herşeyi kağıt mendilinize sarıp çantanıza atın.

Akrep erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Az ve öz konuşan kadınlardan hoşlanır. Akrep insanları gereksiz olan hiçbir şeyi sevmezler. Herşeyin olması gerektiği kadar ve olması gerektiği gibi olmasını isterler. Eğer çok ve ayrıntılara girerek konuşuyorsanız sizi güzel, hoş ve çekici bulabilir belki ama sizinle uzun vadeli bir birliktelik düşünmesi çok zordur.

Akrep burcunun en belirgin özelliklerinden biri, az konuşmasıdır. Az ve öz, sadece gerektiğinde konuşan birisi için çok konuşan bir kadının ne anlama geldiğini düşünebiliyor musunuz? Sizce çok konuşan, her aklına geleni söyleyen bir kadın, akrep erkeğinin hoşlanacağı bir kadın olabilir mi?

Sonuç Olarak

Akrep erkeğinin hoşlandığı kadın tipi” hakkında sanırım bir fikir sahibi olmuşsunuzdur. Sevgi engel tanımaz, bir insanı sevmişse ayrıntılara takılmayacaktır ancak sevginin saygıya dönüşmesi için de bazı noktalarda uyumun yakalanması oldukça önemlidir.

Gerçekten bir akrep erkeğinden hoşlanmış ve sizde O’nun sizden hoşlanmasını istiyorsanız klasik olan herşeyi unutup Akrep burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır adlı yazımızdaki tavsiyeleri dikkate incelemeniz yeterlidir.

Akrep erkeği ile birlikte iken bu üçlüyü asla unutmayın; Samimiyet, Dürüstlük ve Sadakat

Akrep erkeği ile ne kadar uyumlusunuz? Akrep Burcu Erkeği Burç Uyumları

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Erkeği Aşk ve Aşk Hayatı, Aşk Uyumu

Akrep Erkeği Aşk Uyumu! Uyumlu ve Uyumsuz Olduğu Burçlar

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?” için 31 yanıt

benim tanıdığım akrep erkekleri gözlere, sözlere, giyime ve gizemli olana çok ilgi duyuyorlar. güvenip güvenmediğine uzaktan bakarak karar verirler çoğunlukla. iş yerine yeni gelen bir bayan arkadaş için bekar akrep erkeğimiz daha ilk gün sonunda bana göre değil dedi. oysa çok güzel bir bayandı. neden ona göre değilmiş, olgun ve gerektiğinde konuşan biri değilmiş. aradan zaman geçince anladık gerçekten çok konuşan konuşurken konuştuklarına pek dikkat etmeyen bir bayan.
insanları iyi analiz etme yetenekleri var. çoğu zaman doğru tespit yaparlar. kim dürüst kim değil iyi çözerler

Kesinlikle kendine has ve bakmasını bilen bir kadın olmalı. Gözlerindeki gücün farkına varmayan bir akrep kadını içindeki gücün farkında değildir.

Sevgi engel tanımaz evet ama neden bana yakın durmuyor? Terazi burcuyum bazı günler çok güzel zaman geçiriyoruz ama sonra bir anda tüm duyguları içinden çekip alınmış gibi oluyor. Sorun ne olabilir tam olarak?

Teşekkürler bu arada, çoğu site saçmalamış, güzel içerikleriniz var.

Rica ederiz, yazanlar akrep burcu olduğu için yazılanlarda doğruları yansıtıyor.

Yaşadıklarınızın sebebini Akrep Erkeği Terazi Kadını Uyumu konusundan öğrenebilirsiniz. Siz bir terazi burcu olarak hava unsurusunuz. Akrep burcu su grubunda yer alır. Terazi akrebin enerjisini dağıtır. Kısa süreli birliktelikler iki burç için uygundur ancak uzun süreli birliktelikler için doğum haritalarınızda uygun konumların bulunması gerekir. Aksi taktirde uzun süreli birlikteliklerde her ikinizde birbirinizi olumsuz etkilemeye başlarsınız.

Dediklerinizin hepsi benim eski erkek arkadaşım akrep burcu erkeği ile aynı . Ve beyendiği bütğn özellikler bende vardı. Yani bana karşı derin bir duygusu oldugunu çok belli idi. Çünkü bana hep “benı tek anlayan kişi sensın” diyordu. Amma sonra ayrildik Boş bir şekilde. Benim onunla bitirdiyimi kafasında düşünmüş. Ve başka kızla birlikte oldu. O kızda yani anlam ifade etmediyşnş biliyordum. Amma ayrıldıkdan 4ay sonra bile hala flirtli şekilde kavga ediyorduk gururumuz yüzünden bir daha birlikte olmak teklifini yapmadık. Bana hala saygısı bütün eski kız arkadaşlarından daha çok. Bana değer verdiğini hep söylüyordu. Ve sonuncu defa bir birimizi gördük bana bakmıyordu, her kese çok iyi bana soguk davranıyordu. Amma sonra 4 gün sonra aradım nasılsın diye. Çok ıyı davrandı telefonda. Ve hala inanmadı arıycamı. Şimdi bilmiyorum hala duygusu varmı dıye? Ben oglak yükselenim yay, o akrep yükselenıde akrep, amma ay Burcu terazı.

Akrep erkeği sevmişse unutmaz. Ay burcunun terazi olması sıkıntı. Sizin iç dünyanız Oğlak, dışa bakan yönünüz yani onun gördüğü kısmı Yay. Akrep sizi içi ve dışı farklı, güvensiz görmüş olabilir mi? Bu konuda yanılgı yaşamış olabilir. Akrep erkeği her konuda emin olmak ister. Mutlaka kendince önemli bir sorun vardır. Bu konuyu konuşmayı deneyin. Geçerli bir sebebi mutlaka vardır? Giderilebilecek bir sorunsa gidermeye çalışın.

Gerçekten birbirinizi seviyorsanız gururunuzu karşılıklı olarak bir süreliğine çekmecelerinize kaldırın. Yaşanmamış her duygu, giderilmemiş her soru işareti sürekli karşınıza çıkmaya devam edecektir. Bir gününüzü ayırın ve bu konuyu konuşun. Olmayacak bir şeyse olmayacağını anlar içinizi rahatlatırsınız.

Merhabalar oncelikle suan aktep burcu benden 16 yas buyuk biriyle görüşüyorum ben koç burcuyum. Sorum şu ben onu cok seviyorum oda beni sevdigini bazi zamanlarda söyler surekli dile getiren biri degil ve bi kac gün sonra gorusecegiz aksilik olmazsa ama benimle ilgilenmiyor su aralar hicbirsekilde meraj etmemeye basladi aramaz yazmaz oldu 2 gun once görüştük ve surekli yazan biri degil isleri cok ve sabır et diyo bitecek diyo hersey yoluna girecek diyo ama ben beni sevmiyor diye düşünüyorum ve agliyorum onu anlamis degilim beni engellemiyor neden gelicem desin neden seviyorum desin aklim almiyo ben çözemedim bu durumu napmaliyim nasil davranmalıyım bende hic yazmiyorum ilgilenmiyrm hepten yazmaz aramaz oldu anlam veremiyorum yardimci olurmusunuz

Merhaba. İnsanları sadece güneş burcuna bakarak değerlendirmeyin. Doğum haritasında 12 ev ve gezegen konumları ile açılar var. Güneş burcu sadece iç dünyası ile ilgilidir.
Acı çeken taraf sizseniz neden ısrar ediyorsunuz? Eğer gerçekten seviyorsanız açıkça konuşun, siz açıkça konuşmadığınız sürece o, söylemekte zorlandığı şeyler varsa “kontrol bende” şeklinde yorumlayacak ve rahat hareket edecektir. Kesin ve net olsun, acı veren bir ilişkiyi devam ettirip kendinize zarar vermeyin. Akrep etkisi kolay olanı es geçmeye meyillidir. Onun için zor olan daha değerlidir.

İkinizde Mars etkisi altındasınız, boynunuzu bükmeyin, başınız dik ve asil olun. Akrep etkisinde iki uç noktanın arası yoktur. Belki iç dünyasında bitirmiştir ama bunun için sizden uygun bir mesaj bekliyor olabilir. Sizi kırmamak için zamana yaymak istiyor da olabilir. Çünkü sıkıştırılıp konuşursa evet veya hayır noktasında net bir tavır sergilemesi gerekir. Anlattığınız kadarı ile geniş bir zamana yayıyor. Devam etme veya bitirme konusunda net olmasını isteyin. Yaşadığınız hayatın size ait olduğunu unutmayın.

Mrhaba ben kova burcuyum erkek arkadaşım akrep ben hep erkek arkadaşmin beni aldatcagini düşünüyorum bu duyguyu hic yenemiyorum kıskanıyorum 4 yıldır beraberiz beni sevdiğini söylese bile hissettirse bile hep sevmiyormu düşüncesi var bilmiyorum napicagimi kıskanıyorum hep ilgili istiyorum bu durum beni çok üzüyo

İkiye ayırırım. Bedenimin hoşlandıkları, ruhumun hoşlandıkları.
Bedenin hoşlandıkları gelir geçer.

Ruhun hoşlandıkları; Karzimatik ve sağlam adımlı olur. Derin bakışlı ve asil olur. Hava grubundan uzak durmanızı öneririm. Kendiniz gibi bir akrep, boğa, başak hatta koç olabilir. Bakınca insanın içini titretenler..

Aklı ve gözü zarif ve neşeli olanlarda. Ruhu siyahlar içindeki derin bakışlı karizmatik olanlarda.

Merhabalar. Ben aslana aslan burcuyum. O da akrep yükseleni bilmiyorum. Biz 4 yıl önce tanıştık fakat sevgili statüsünde olamadan ayrılmaya karar verdik. Geçerli sebeplerimiz vardı. Bu süreç içerisinde çok şeyler yaşadık. Ve bir gün o beni aradı. Çok şaşırdım. Çünkü ilişkisi var sanıyordum, bitmiş. Şimdi yine görüşmeye başladık. Aramızda güzel bir heyecan var tutku var, ama hala sevgili değiliz 🙂 ve bana bu heyecanı tutkuyu yanyanayken hissettiriyor. Sevgili olmadığımız için henüz iletişimimiz de çok sık değil. Ben onu anlayabiliyorum ve açıkçası adım adım ilerlemek daha güzel geliyor. Bu sefer ben ondan kaçmam, ama bu gelişi güzel bir başlangıç için mi onu da merak etmiyor değilim. Gizemlidir evet ve gizemli oluşu benim de hoşuma gidiyor. Çünkü benimle konuştuğunda biliyorum ki hep doğru, hissettiği şeyleri söyler. Çünkü böyle garip bir güven verdi bana. Ve yine de merak ediyorum ve korkumdur eski ilişkisinde aklı kalmış mıdır? İkimiz de sabit burcuz benim sabitliğim belli başlı olması gereken şeylerde, ateş burcu olmam da aynı zamanda içimin kıpır kıpır, tez canlı olmasını sağlıyor.
Tüm linklerinizi okudum neredeyse. ve hepsinin ortak noktası zaman aslında. Doğru mu anlamışım? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Mutlu ve güzel bir birliktelik dilerim. Kalbinizde huzuru ve sıcaklığı hissetmişseniz karşılaşabileceğiniz küçük sorunları büyütmemeye çalışın. Tespitleriniz doğru akrep burcu erkeği varolanı söyler, güven onun için çok önemli olduğu için bunu size yansıtabilmek için elinden geleni yapacaktır. İçinizde onunla ilgili soru işaretleri varsa bunları zihninizde tutmayın doğrudan sorun. İçinizde tuttuğunuz sürece bunu algılayarak çözmeye çalışacaktır. Normalde bir akrep erkeği bir ilişkiyi bitirmişse bu konuda nettir. Ama bu konuyu onu rahatsız etmeyecek şekilde sorabilirsiniz. “Sana güveniyorum ama geçmişe dair beni rahatsız edebilecek izler var mı? Bu konuda ileri sorun yaşamamızı istemiyorum” şeklinde veya kendinize uygun cümlelerle hem kendinizi hem de onu rahatlatabilirsiniz. Ben karşımda benimle ilgili şüpheleri ve kaygıları olan bir insanla rahat olamazdım. Onu da o şekilde düşünün. (Güneş burcuna göre)

Bazı şeyleri zamana bırakın. Bırakın her ikinizin de zihni berraklaşsın. Varsa yerine oturmayan taşlar onlar yerine otursun. Ama seviyorsanız şu aşamada çok ta abartmadan göstermekten çekinmeyin. Akrep erkekleri duygusal anlamda kendilerini güvende hissedebilecekleri bir kalp bulabilirlerse kendilerini o kalbe demirlemek isteyeceklerdir. Doğum haritasında olumsuz etkiler almamışsa önceliği sevdiğin insanın mutlu olmasına verirler. Mutlu ettikçe kendisi de mutlu olur.

Merhaba bir akrep burcu erkeği neden gecenin bi saati veya sabahın körü eski tarihli fotoğraflarınızı beğenir. Önceden bir diyaloğumuz vardı fakat bir sonuç olmamıştı bende ondan hoşlanıyorum fakat yazmıyor sadece beğeniyor anlamadım

Mars enerjisi aktif olmuş mazide kim varsa hatırlamıştır. Duyguların ne zaman açığa çıkacağını kim bilebilir ki!

Merhaba . akrep blogundaki Mars akrep erkeği hakkındaki yazıyı okudum. Burada yazılanlar Mars burcu akrep erkeği için de geçerli mi . Marsı akrep burcunda olan erkek için de bu yazılanlar geçerli midir

Mars Akrep burcunda olan kadın ve erkekler aynı yoğun enerjiyi taşırlar. Güneş burcu akrep ise ve açılarda destekliyorsa doğal olarak enerji daha yoğun olur. Her ev ve gezegen konumu birbirinden bağımsız etkilere sahiptir (açılar etkinin az veya çok olmasına etki eder) Güneş burcu ne olursa olsun Mars akrepte ise bulunduğu ev konumuna da bakmak gerekir. 3. evde iletişimi, 7. evde evlilik hayatını ve cinsel yaşamı, 8. evde cinsel enerji yoğunluğunu, 10. evde iş hayatını vb. etkiler.

Mars akrep 3. evde ise iletişimde akrep gibidir. Mars akrep 2. evde maddi konularda akrep gibi olur. Mars akrepte 1. evde fiziksel özelliklerine yansır.

Marsı akrepte 29 derece ve 11. evde aynı şekilde benim marsım koç’tan 11 evde

İkinizin de aynı evde bulunması iyi. Mars Akrep ile Mars Koç’lar birbirlerine yakın etkilere sahip. Her ikisinin yöneticisi de Mars. Koç açık lider, Akrep gizli lider.

Bir de şunu sormak istiyorum gezegeni 29 derecede olması o Burcu tam anlamıyla bütün özelliklerini taşıdığı anlamına mı gelir

29°, “Krizler” veya “Üst Makamlar” derecesidir. Akrep burcu için bu dereceyi “Kartal Akrep” derecesi olarak tanımlayabiliriz. Amaaaa bu zirve iyi yönde de olabilir kötü yönde de. Enerji kontrol edilemiyorsa çatışmacı, yıkıcı, engel tanımayan, bencil, “ya hep ya hiç”, tahrip etmekten çekinmeyen bir insan da ortaya çıkabilir. Hataları affettikleri nadir görülür.

Burcun son evresi olduğu için o dereceye kadar olan aşamaları kademe kademe aştığı kabul edilir ve “usta, bilge” olarak ta adlandırılabilir. 

Dünyaya yön vermiş önemli isimler, zenginler ve güç sahipleri bu dereceye sahiptirler. Gücünü, enerjisi ve kendisini kontrol edebiliyor ve iyi yönde kullanabiliyorsa çok iyi bir derecedir. 

Mars 29° Akrep burcuna geldiğinde ona dikkat edin. Enerjisinin hangi yönde güçlü olduğunu anlayabilirsiniz. Ona 11. kattan baktığınızı düşünün. 29. kattan elinizden tutup yukarı çekip manzarayı gösterip sizi yükseltecekse güzeldir. Ama sadece ayakkabı numarasını görüyorsanız dikkatli olun.

Ayakkabı numarasını gösteriyorsa dediniz ne demek istediğinizi anlamadım . 🙂 . Benim venüsüm ve merkürüm İkizler güneşim boğa yükselenim ayım aslan.
Onun ise venüs’ü kova merkür’ü oğlak Güneş ve yükselen oğlak ay 1° başak (kıstırılmış burç olarak mı değerlendirmem lazım ). Nasıl hoşlanır yazınızı okudum çoğu şeyi yapıyordu hatta tamamına yakın mı ama yine de emin olamıyorsunuz. Hislerini açmadığı sürece Emin olamıyorsunuz. Ben bir ortama girdiğimiz zaman giyimim , görünüşümle dikkat çekerim ve özgüvenli komşurm (ukalalık yapmamaya özen gösteririm). yükselenim aslan olduğundan olsa gerek . Gözleriyle baştan aşağı sürer beni . Ama cinsellik için mi bana bakıyor onu anlayamıyorum . Ki çevremdeki erkeklerle aramda bariz bi mesafe olduğunu biliyor . Ama ben bu kadar bakımlı isem o da beni cinsellik için düşündüğünü düşünüyorum yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum . WhatsApp’tan da bir durum atıyorsaM hemen bakar çok nadirdir bakmadigi . Geçende bir şiir atmıştı (WhatsApp durumu) kafamı karıştırdı sonunda seni seviyorum yazıyordu kime yazdı bilmiyorum … (Benim sosyal medya hesaplarım yok )…

Yani enerji yoğunluğu sizden fazladır, o yükseklerde dolaşırken siz irtifa kaybedebilirsiniz. Yukarı baktığınız da göreceğiniz şey ayakkabı numarası olur doğal olarak : )

Venüsleriniz hava grubunda anlaşırsınız ama onun Merkür oğlak olduğu için doğru sinyalleri yakalamakta zorlanabilirsiniz. Siz konuşarak iletişim kurarsınız ama o bunu yapamaz. Siz de onun yaptığını yapamazsınız. Bu farklılık insanı zorlayıcı ve bezdirici gelebilir. Güzel sözler işitmek istersiniz, size herşeyini anlatsın, herşeyini sizinle paylaşsın istersiniz ama onun mekanizması bu şekilde çalışmaz. Toprak unsuru “dokunmak” ve “hissetmek” ister. Kuralları vardır. Ciddidir. Hedefleri vardır. Attığı her adımın ve konuştuğu herşeyin bir amacı olmalıdır. Kurduğu bir cümleyi ikinci kez kurmak istemez, bu onun için işkence gibi gelir. Size bir kez “seni seviyorum” demiş ve yazmışsa bu değişmez, onun için bunu tekrar etmeninin bir anlamı yoktur.

Ama siz tüm düşünceleri ve duyguları seslendirmeye programlısınız.

Keyifli yanlarını bulabilirseniz ve eksik! olarak görünen yanlarınızı tamamlayabilirseniz güzel bir ilişki de ortaya çıkabilir.

Akrep Burcu Erkeği Sevdiğini Söyler mi?

Merkür oğlakta 1. Evde haritada baskın gezegen ilk önce Mars sonra da Merkür ben de size ne yazdım ama bıktırana kadar 🙂

Henüz bıkmadım 🙂
Oğlakta 1. evde ise güzel.

Mars tartışmayı, çatışmayı, hiddeti, öfkeyi sever. Biraz buna ihtiyaç ta duyar. Veya enerjisini fazla biriktirmeden deşarj etmesi gerekir.

Benim marsım 25 derece Koç 9 evdeymiş yanlış bakmışım 🙂 Venüs ve Merkür 11 evdeymiş karıştırmışım 🙂

Çok doğru yazmışsınız. sadece ben çok önceki verdiğim bilgileri karıştırmışım. Onun Mars akrepte 11 evde benim marsım koç’ta 9 evde bunu demek istemiştim.. beni dinlediğiniz için teşekkür ederim 🙂 yazdığiniz yazıları beğenerek okuyorum hemen hepsini okudum .:) Her şeyi ben mi yanlış anladım bu sorun özellikle cevap verebilir misiniz

Rica ederim. Hepimizin birbirimize ihtiyacı var.

Anlattıklarınızı talebiz üzerine sildim. Anladığım kadarı ile ortada sizin bilmediğiniz 3. şahıs var ve size bununla ilgili bir bilgi vermemiş. Hem onu hem de sizi kandırmış olur.
Siz yanlış anlasanız dahi bu ilişki normal ilişki olmaz. Zarar gören insan sayısı fazla olur.

Acı mı çekmek istiyorsunuz? Acınızı çekin, üzülün, belki kıskanın, yanlış anlayın, unutmayın, hatırlayın… ama hayatınıza devam edin… Yaşadığımız herşey bizi olgunlaştırır ve hayatımıza tecrübe kadar. Bu hayat sizin kalitesinin düşmesine fazla izin vermeyin.

Cinsellik üzerinde çok fazla durulmamış 🙂 Akrep erkeği demek cinsel arzu ve istekler demektir. Adamın hakim olduğu ev konumu 8. ev zaten. Cinsel enerjiniz yukarılarda değisle ağzınızla kuşta tutmasınız bir işe yaramaz, boşa uğraşmayın. Bu konuda doğal uyum olmalı. Bir noktadan sonra tökezleyip kalıyorsanız o iş biter. bitiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir