Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Neden Kaçar? Neden Saklanır?

Akrep Erkeği Neden Kaçar? Neden Saklanır

Akrep Erkeği Neden Kaçar? Neden Saklanır?

Akrep erkeği neden kaçar? Akrep erkeği neden saklanır? Akrep erkeği hayatı kendi kuralları ile yaşar. Yaşamı kabulleniş biçimi sıradanlığın biraz ötesindedir. Bu nedende davranışları ve yaşam biçimi garip gelebilir. Hayatında herşeyin ve hayatına giren herkesin istediği gibi olmasında ısrarcıdır. İstekleri zihninde uyulması gereken kurallar gibidir.

İstedikleri olmadığında bu durum zihninde “koyduğu kuralların bozulması” şeklinde yankılanır. Çoğu zaman sert tepki verse de önemsemediği durumlarda “bana ait olmayan, benim kurallarıma uymayan benim değildir” uzaklaşır.

Akrep Erkeği Neden Kaçar?

  • Kendi kurallarına, hayat felsefesine uymayan herkesten kaçar.
  • Beklentileri karşılanmadığında kaçar.
  • Yalnız kalamayacağını anladığı bir ortamdan kaçar.
  • Kendisine ve yaşamına saygı duyulmayacağını anladığında kaçar.
  • Herşeyin yolunda gitmesi bir şeyi değiştirmez, iyi ya da kötü sürekli olan herşeyden kaçar. Değişiklik arar.
  • Ruhsal alıcı gibidir. Kendisini negatif etkileyen ortamlardan ve insanlardan kaçar.
  • Verilen sözleri tutmayan insanlardan kaçar.
  • Güven vermeyen insanlardan kaçar.

Kalıp Can Yakmak mı Uzaklaşmak mı?

Akrep burcu insanları için “kaçar” kelimesi “korkup kaçma” anlamında değildir. Daha çok “gereksiz ve kendisine ait olmayandan uzaklaşmak” tır. Akrep  erkekleri de kadınları da ağızdan çıkan her söze büyük önem verirler. Davranışlarla sözler arasında çelişki gördükleri herkesten uzak durmayı “çatışma ve kavga” yaşanmaması için tercih ederler.

Kalırlarsa gösterecekleri tepkinin tüm taraflar için ağır olacağını iyi bilirler. Kırmak ve can yanmak mı uzaklaşmak mı? Çoğunlukla sükunetlerini korkumayı tercih ederler. En azından bunu yapmalarını ummak daha iyidir.

Yok oluş ve yeniden doğuş için her fırsatı kullanır ama değmeyeceğine inanırsa kaçar.

Akrep burcu erkeği neden kaçar

Akrep Erkeği Neden Kaçar? Sevgiden mi? Sevgisizlik mi?

Kaçması Sevgi mi? Sevgisizli mi?

Seven insan sevdiğinden kaçar mı? Akrep burcu erkeği için bir tek istisna vardır? Belli aralıklarla “yalnız kalma isteği” Bu kaçmak değil. Ruhunda biriken “fazlalıkları atmak” ve “eksik olanları yerine koymak” içindir. Bu istisna dışında akrep burcu dahil hiç kimse sevdiğinden kaçmaz.

Bu evre dışında sevmiyorsa ve siz ısrarla üzerine giderseniz “kaçar” Akrep burcu insanlarını kışkırtan hassas noktalardan biri istemediği halde “ısrar” etmektir. Rahat bırakın. Biraz durulsun, yalnız kalıp kendisine gelsin. Ruhsal sezgileri ve alıcıları çok yoğun çalıştığı için “ruhsal dengesini sağlamak” için bir süre herşeyden uzak kalması gerekir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Neden Kaçar? Neden Saklanır?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Neden Kaçar? Neden Saklanır?” için bir yanıt

Laubaliliği görünce, tutarsız hareketlere katlanamayınca, öfkesine hakim olamayınca, söz verdiğinde sözünü tutmamayı alışkanlık haline getirenlere tahammül edemeyince kaçar. Nereye? Yalnızlığa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir