Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

Akrep erkeği neden susar ve Akrep erkeği neden sessizdir? Neden az konuşur? Neden suskundur?

Bu ve benzer çok sayıda sorunun cevabını anlayabilmeniz için akrep burcunun özelliklerini araştırmış olmanız gerekir. Akrep burcu insanları gerekmedikçe konuşmayan insanlardır. Çoğu zaman sessizdirler. Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Gerekirse konuşur, sorarsanız cevaplar, anlatması gereken bir şeyler varsa anlatır, bir ihtiyacı varsa ihtiyacını karşılamak için ihtiyaçlarını dile getirir, içine sığmayan duygular varsa bunları paylaşır ama bunun dışında kalan zamanını yaşamı ve yaşadıklarını analiz edip değerlendirmek için kullanır. Sessiz kalıp her şeyi gözlemleyebilmek ve analiz edebilmek için susar ve her şeyi dikkatli bir şekilde gözlemler.

Konuşması ve sessiz kalması sizi dikkate almadığını veya önemsemediğini göstermez. Bu konuda bir komplekse kapılmanıza gerek yok. Akrep burcu erkeğinin konuşması için “sebepler” olması gerekir. Sebep varsa konuşur yoksa ihtiyaç duymaz. Akrep erkeği için konuşmak; İkizler burcu veya terazi burcu gibi bir gereklilik değildir. O her düşüncesini seslere dönüştürme ihtiyacı hissetmez. Çoğu zaman “keskin bir bakış” veya “bir mimik hareketini” cümleler dolusu kelime kullanmaya tercih eder.

İletişimi Telepatik ve Hissel Ağırlıklıdır

Akrep erkeği neden susar? Eğer ortada konuşması için gerçek bir neden ve zorunluluk yoksa ne istediğini, ruh halini ve ne anlatmak istediğini gözlerine bakarak anlayabilirsiniz. Akrep burcu insanları için iletişimde öncelik ruhsal hissediş ve telepatik aktarımdır. Eğer karşısındaki insan bu iletişime açık değilse ve gerekirse konuşmayı tercih eder. Bu iletişim türü su gurubu burcu insanlarına has bir iletişimdir. Yengeç ve balık burcu gibi su gurubunda yer alan burçlar akrep erkeği ile iletişimde bu nedenle sorun yaşamazlar.

İki akrep burcu yan yana geldiğinde uzun süre konuşmadan durabilir ancak akrep erkeği ve akrep kadınının bu durumu dışarıdan bakıldığında aralarında bir sorun var gibi görülebilir. Büyük ihtimalle her ikisi de ruhsal bir iletişim içerisinde olduklarını da bilmeyeceklerdir.

Hissettikleri her şeyin karşı taraf tarafından algılandığının farkında olmasalar da birbirlerini anlarlar. Bu nedenle en küçük bir ruhsal değişim diğerini de anında etkiler. Bu gibi durumlarda mümkün olduğunca pozitif kalmaya çalışırsanız her iki tarafın ruhsal enerjileri olumlu yönde değişime uğrayacaktır. İsterseniz deneyebilirsiniz.

akrep burcu erkeği neden susar, sessiz kalır

Akrep Erkeği Neden Sessizdir? Ne Yapmak Gerekir?

Akrep erkeği neden susar neden konuşmaz ve sessiz kalır bu durumda ne yapmak gerekir?

Bir şey yapmanıza gerek yok. İnsanların doğuştan gelen özelliklerini değiştirmeye kalkıştığınızda istediklerinizi elde edemediğiniz gibi her şey daha da kötüye gider. Yapmanız gereken bir insanı olduğu gibi kabul etmektir. Siz de O’na göre çok geveze, sığ ve gereksiz konuşan bir insan olabilirsiniz. Sizi bu halinizle seviyorsa siz de akrep erkeğini olduğu haliyle kabul etmeyi öğrenmelisiniz.

Asıl yapılması gereken ilk tanışma anından sonra başlar. Akrep burcu erkeği ile ilk karşılaştığınızda büyük ihtimalle Onun sıradışı ve karizmatik doğası sizi büyüleyecektir. Ancak siz konuşmadan duramayan bir yapıya sahipseniz, iletişiminiz konuşmaya dönük ve her düşünceyi seslendiren bir yapınız varsa akrep erkeği ile ileriye dönük ciddi bir karar almadan önce iyi düşünmelisiniz. İleride yaşayacağınız sorunları insanların doğuştan gelen özelliklerine fatura etmemeniz açısından bu son derece önemlidir.

Unutmayın; mutluluk tek taraflı istekler şablonu değildir. Mutluluk uyum ve farklılıklara saygı ile mümkün olabilir.

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Neden Susar? Akrep Erkeği Neden Sessizdir?” için 7 yanıt

akrep erkeklerinin en sevdiğin yanları, kafa ütülemezler, gereksiz konuşmazlar, kafa rahat olur.

Akrep erkegi ortada hicbisey yokken sustugu zaman, aradiginda acmadigi zaman karsi tarafin kendini kötü hissedebilecegini merak etmiyor mu?

Daha kötüsü de olabilir. Eğer sert açılar almış bir akrep ise, bunu bilir ve haz alır. Sorun şu, onun bunu yapmasına neden olan şey nedir? Belki karşı taraf için çok basit bir şeydir ama o bu meseleyi böyle sadistçe intikam alacak kadar büyütmüşse buna sebep olan şey nedir? İki taraf arasında sağlıklı bir iletişim yoksa iki tarafta bir şekilde acı çeker. Akrep erkeği Yılan Akrep denilen türdense bu acıdan da haz duyabilir.

Ama belki de sadece yalnız kalmak ta istemiş olabilir. Kendi zihninde çözmesi gereken bir sorun varsa emin olun o an hayatta en sevdiği insan bile arasa girdiği transtan çıkmak istemez. Telefonu sessize alır veya kapatır. Bir süre tüm dünya ile iletişimini de kesebilir. Böyle bir durumda art niyet aranmamalı. Yaşamını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi ve sevdiği insanları kırmaması için zihnindeki pürüzleri gidermesi ve hayata sorunları çözmüş bir şekilde kaldığı yerden devam etmesi gerekir. Aksi halde çok agresif ve kırıcı olabilir.

Bu günlerce mi sürer? Sadece bir kez aradim acmadi geri dönüste yapmadı. Üstelik gecmiste bu yuzden kavga edip ayrildigimiz halde. Akrep tanidigima bir kez pismanım

Günlerce, haftalarca, aylarca hatta yıllarca da sürebilir. Buna sevep olan şey her ne ise o sebebe bağlı. Sonra bir şey olur, Venüs etkisi altında iken beraber yaşadığınız duygusal bir an bir anda gözünde canlanır. İşte o an siz istesenizde istemeseniz de size ulaşmak ister. Ama Mars ve Pluto etkisini sert açılarla yaşıyorsa netice de gene bir akreptir. Durgun suları sevmez. Yaşamında bazen fırtınalara ihtiyacı da vardır. Kagvaya, tartışmaya ve sınırsız sevmeye de ihtiyacı vardır. Netice o bir akrep. Ne yaşarsa yaşasın her zaman uçlarda yaşar ve yaşatır.

Eğer sizin ruh haliniz akrep doğasına uymuyorsa hazır araya mesafe girmişken unutun. Çünkü gerçekten acı çekersiniz.

Yani haklisıniz ruh hastası olmadigim icin saglikli bir insan oldugum icin uzak durmalıyim. Bence bunun burcla ilgisi yok. Seven insan aylarca, gunlerce, yıllarca akrep burcu oldugu icin sessiz duramaz. Evet suskunlugu bitince beni sen aramadin diyecek. Tesekkur ederim sagolun.

Rica ederim. Bende bir akrep burcuyum ve emin olun burçla ilgili. Ama kendisini ne kadar kontrol altına alabiliyor, ne kadar etik davranabiliyor bunu bilemeyiz. Burçlar insanı dürtü şeklinde etkiler. Bunlara nasıl karşılık vereceğini insan aldığı eğitim, yetiştiği çevre, tecrübeler ve birikimle belirler.

Unutmayın. Bu sizin hayatınız. Önceliği kendi yaşamınızı güzelleştirmeye verin. Yaşam kalitenizi bozan herşeyi yaşamınızdan çıkarın. Karar verin ve kararlarınızı uygulama konusunda kararlı olun. Sizi bir araya getiren etkiler tekrar ettiğinde taviz vermeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image