Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanmaz? Akrep Erkeğine Bunları Yapmayın!

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanmaz? Akrep Erkeğine Bunları Yapmayın!

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Akrep erkeğine karşı asla yapılmaması gerekenler nelerdir?

Akrep Erkeğine Bunları Asla Yapmayın

 • Yalan konuşmayın
 • Güvenini sarsmayın
 • Yapmacık davranmayın
 • Verdiğiniz sözleri unutmayın
 • Sessizliğine Aldanmayın
 • Gururuna saldırmayın
 • Kapris yapmayın
 • Naz yapıp bıktırmayın
 • Zorluklar karşısında hemen pes etmeyin
 • Aşırı dramatik davranmayın
 • Zor olanı bırakıp kolayı tercih etmeyin
 • Herkesin önünde parmakla göstermeyin
 • İnsanların içinde Onu rencide etmeyin
 • İhanet etmeyin
 • Çocuk gibi küsmeyin
 • Sakıza sakız muamelesi yaparak çiğneyin.
 • Çekirdeği odun kırar gibi çitlemeyin
 • Şımarık çocuklar gibi davranmayın
 • Kıskandırmaya çalışmayın

Akrep erkeğine yapılmaması gerekenler nelerdir?
Akrep burcu erkeği ne yaparsanız çok öfkelenir ve sert tepki gösterir?
Akrep burcu erkeğine karşı dikkat etmeniz gerekenler nelerdir?
Akrep erkeğinin hassas olduğu noktalar nelerdir? 

Akrep erkeklerini, üzerinize mühürlenmiş gözleri, soğuk ve donuk bakışları, karizmatik yapıları ile tanıyor olabilirsiniz. Sevdiklerine karşı ne kadar fedakar ve sadık olduklarını da biliyor olabilirsiniz ama ne kadar insan uzmanı olursanız olun, onları tanımadan atacağınız adımlara dikkat etmediğiniz taktirde tıpkı akrep gibi çok ani refleks göstererek sert tepkiler verdiklerini yaşamadan bilemezsiniz.

Akrep burcu insanları için duygular her zaman en uç noktalarda yaşanır. Ya çok sever Ya çok nefret eder. Sevginize de, yapacağınız hatalara da her zaman uç noktalarda tepkiler verecektir.

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

Gururunu İncitecek Davranışlardan Kaçının

Size olan sevgisinden, saygısından veya size verdiği değerden dolayı, bir an akrep erkeğine karşı herşeyi yapabileceğiniz izlenimine kapılabilirsiniz. Bir noktaya kadar sessiz kalır; en hassas noktası olan gururuna dokunduğunuz ana kadar.

Su grubu burcu etkisi almamış ve insanların iç dünyasını sezemiyorsanız, O an gelinceye kadar nasıl bir insanla muhatap olduğunuz konusunda en küçük bir fikre dahi sahip olamazsınız. Gururu incindiğinde veya siz istemeseniz de gururuna dokunacak bir hamle yaptığınızda hiç olmadığı kadar sertleşir ve sizin için kristal camdan inşa ettiği şatosunu hiç bir acıma belirtisi göstermeden yerle bir eder.

Bir akrep erkeğinin en korkunç anı gururu söz konusu olduğunda karşı hamle yaptığı o hislerinin söküp alındığı andır. Her ne yaparsanız yapın bu konuda çok dikkatli olun. Hayatta en son terk edeceği limanın, varlığı ile bağdaştırdığı gururu olduğunu unutmayın. Gururu söz konusu olduğunda herkesi terk edebilecek bir yapıya sahiptir.

Benzer durumları güneş burcu ne olursa olsun doğum haritasında akrep burcu etkisi alan tüm erkeklerde de görebilirsiniz.

akrep erkeği nelerden hoşlanmaz neleri sevmez

Akrep Erkeğine Yalan Söylemeyin

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? listesinde ilk sıralarda “yalan söyleme konusu” vardır. Yalan söyleyenlere karşı özel bir antipatisi vardır. Çünkü akrep erkeği güven konusuna çok önem verir. Sakın söylediklerinizi unutacağını düşünmeyin. Söylediğiniz herşeyi öncekilerle karşılaştırır. Yalan söylediğinizi veya sözlerinizde çelişki olduğunu anladığında size karşı tavrı hemen değişecektir.

Eğer akrep erkeği size daha önce değer verdiği halde sonradan önemsememeye başlamışsa bilin ki sözlerinizdeki yalanları veya çelişkileri yakalamıştır.

Akrep Burcu erkeğine Söz Vermişseniz, Verdiğiniz Sözde Durun

Akrep nelerden hoşlanmaz maddeleri arasında en önemlilerinden biri de verdiğiniz sözlerde durmamak gelir. Akrep burcu insanları kuralcıdır. Sizin için önemsiz gibi görünen ağızdan çıkan sözler,  Akrep erkeği için mutlaka yapılması gerekenler arasında yer alır.

Bir kez verdiğiniz sözde durmamışsanız, sonrasında sizi dikkate almayacaktır.

Akrep Erkeğinin Güvenini Kırmayın

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Güveninin kırılmasından nefret eder!

Bu konuda Akrep erkeğine yapılmaması gerekenleri şu şekilde sıralayabiliriz

 • yerine getirmediğiniz sözler,
 • söylenen yalanlar,
 • ihanetler,
 • birbiriyle tutumlu olmayan davranışlar,
 • şüpheli hareketleriniz ve sözleriniz,
 • kıskandıracak davranışlar

tümünü bir araya getirdiğinizde akrep erkeği artık size kesinlikle güven duymayacaktır. Güven tüm burçlar için önemlidir ama akrep burcu erkekleri için ilişkileri temelinden belirleyen önemli bir noktadır.

Akrep erkeği güven duymayacağı insanlarla birlikte olmak istemez veya onları önemsemez.

 • dönüp size bakmıyorsa,
 • sizi ciddiye almıyorsa,
 • küçümsüyorsa,
 • sizinle herşeyini konuşmuyorsa

bilin ki size güven duymuyordur.

Akrep Burcu Erkeğini Ciddiye Almamak

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Ciddiye alınmamak hassas noktasıdır.

Akrep erkeğine yapılmaması gerekenler listesinde en önemli maddeler arasında akrep erkeğini ciddiye almamak gelir. Ciddiye alınmamak herkesin sorunudur ama gururuna doğuştan bağlı olan bir akrep erkeğini ciddiye almıyorsanız tepkisi daha ağır olabilir.

Eğer kendinizi akrep erkeğinden uzaklaştırmak ve O’nun öfkesi ile yüzleşmek istiyorsanız O’nu ciddiye almamanız yeterli. Sözlerinizle ve davranışlarınızla bunu tekrar edin ve sonuçlarını gözlemleyin.

 • Konuştuğunda onu dinlemiyorsanız
 • Söylediklerini dikkate almıyorsanız
 • Ona karşı tavır ve hareketlerinize çeki düzen vermiyorsanız

akrep erkeğinden uzak durun. Çünkü her fırsatta size bunun karşılığını vermek için elinden geleni yapacaktır. Sevgili, arkadaş veya eş olmanızın hiçbir önemi yok. Akrep burcu insanları kendilerine yapılanları asla unutmazlar. Ciddiye alınmamak ise onlar için gurur meselesidir.

Bir çoğu belli bir tecrübeye sahip olduktan sonra ciddiye alınmayacakları konulara hiç girmezler. Dururlar, sessiz kalırlar ve en can alıcı noktada devreye girerler ki, kimsenin ciddiye almama gibi bir lüksü olmasın.

akrep burcu erkeği neleri sevmez, akrep erkeğine bunları asla yapmayın

Akrep Erkeğinin İstemediği Şeyleri Yapmak

Çocuğu, sevgilisi, arkadaşı veya eşi kim olursa olsun; istemediği şeyleri yapanlara anında tavır alırlar. Akrep erkeğine yapılmaması gerekenler listesinde akrep erkeğinin hiçbir ayrım gözetmeyeceği maddeler arasındadır.

İstemediği bir şeyi yapmak akrep erkeği için “önemsenmemek” anlamına gelir. Katı bir gurura sahip olduğu için “Önemsediğin kadar önemsenirsin” diyecektir.

Sert tepki gösterir, sinirlenir, kolayca hakaret eder. akrep erkeğinin kişisel yaşam alanında bulunuyorsanız unutmamanız gereken çok önemli bir şey vardır. “akrep erkeğin koyduğu kurallara uymalısınız, uymuyorsanız saygı duymalısınız

Akrep Erkeği İzin Vermeden O’na Yaklaşmayın

Akrep erkeği size izin vermeden O’nunla konuşamaz veya iletişime geçemezsiniz. Bunun için bir nedeniniz olmalı veya izin vermelidir. İlk engeli soğuk ve sert bir yüz ifadesidir.

 Eğer yüz hatları yumuşamamışsa
 veya siz bir akrep erkeğine nasıl yaklaşılacağını bilmiyorsanız
 Çok geçerli bir nedeniniz yoksa

uzak durun ve yumuşamasını bekleyin.

Yüz hatlarına dikkat edin. Ona yaklaşmak ve onunla konuşmak için adım attığınızda sert bir yüz ifadesi varsa sizinle iletişime geçmesi için görmesi gereken yüz ifadesi “korktum, çekindim, izin ver de konuşayım” olmalıdır. Veya ondan daha yüksek bir enerji yaymalısınız. Daha net ve sert bir ifadeye sahip olmalısınız.

Sinirli ve öfkeli olduğu anlarda yapabiliyorsanız kova burcunun zekice esprileri ile güldürmeye çalışın. Aksi taktirde uzak durup sakinleşmesini bekleyin.

Akrep Erkeğine Karşı Zayıf Karakterli Görünmeyin

Sürekli akrep erkeği ile birlikte olacaksanız, akrep erkeği karşısında zayıf bir karakter çizmeyin.

Akrep erkeği güçlü ve zor olanı sever. Basit ve kolay olanı dikkate almaz.

Bu konuda asla yapmacık olmayın. İçinizden geldiği gibi davranın. Zayıflığınızda da, gücünüzde de samimi ve içten olsun. Oyun oynarsanız ve bunu anlarsa sizi anında bozacaktır.

Hayatında değer verdiği şeylerin büyük kısmı kendisinde iz bırakanlar ve zor elde ettikleridir. Korkmayın karşısında dik ve cesur durun. Emin olun size daha çok saygı duyacaktır.

Bu akrep erkeğinin diğer insanlara değer vermediği anlamını taşımaz, doğasında var olan zor ve güçlü olana duyduğu saygı ile ilgilidir. O noktaya ulaşmak için sergilenen çaba ve emeğe saygı duyar. Korkacağı düşüncesine de kapılmayın, bu düşüne ile atacağınız adımlara anında sert tepki gösterir.

Akrep Erkeğine Karşı Olduğunuzdan Farklı Görünmeyin

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Olmadığınız gibi görünmeye çalışmanızdan hoşlanmaz.

Akrep erkeğine karşı yapacağınız belkide en büyük hata olduğunuzdan farklı görünmeye çalışmak olacaktır. Akrep burcu insanları, sezgisel ve analitik bir yapıya sahip oldukları için doğal olanla yapmacık olanı isteseler de istemeseler de hemen anlarlar.

Sanmayın ki bu durum akrep erkeği için çok keyif vericidir. Bu özellik akrep burcu erkeğinin yaşamını da zorlaştırdığı için bir çoğu bu özelliklerinden kurtulmaya çalışırlar. Herkesin içini görerek yaşamak kolay değildir.

Kendinizden nefret ettirmek istiyorsanız!, Akrep erkeğine yapılmaması gerekenler arasında mutlaka yapmanız gereken şey ona karşı yapmacık olmaktır. Değer görmek ve sevilmek istiyorsanız olduğunuz gibi görünün. İçinizde olanla dışınızdaki sizi, birlikte değerlendirdiğini ve buna göre karar verdiğini unutmayın.

Akrep erkeği neleri sevmez

Akrep Erkeğinin Sessizliğine Aldanmayın

Akrep erkeğinin sessizliğine aldanmayın. Sessiz kalması her istediğinizi yapabileceğiniz veya söyleyebileceğiniz anlamına gelmez. Yanlış anlaşılan sessiz kalışının sonunda verdiği sert tepkilerle neye uğradığınızı şaşırabilirsiniz.

Bu durum özellikle Merkür’ü hava grubundan bir burçta olmayan akrep erkekleri için daha belirgindir. O an tam olarak ne yaptığınızla ilgilenmez. Tepkisini o an vermez. Sessiz kalışını yanlış yorumladığınızı anladığı andan itibaren ikinci hamlenizi bekler. Eğer iyi bir gözlemci iseniz size tepki vermeden önce yüz ifadesindeki değişimlerden size karşı tutumunun değiştiğini ve saldırıya hazırlandığını anlayabilirsiniz.

Kıskandırmaya Çalışmayın

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Kıskandırmaya çalışanlardan asla hoşlanmaz.

Akrep burcu erkeğine yapılmaması gerekenler arasında en hassas olan konulardan biri de O’nu başkaları ile kıskandırmaya çalışmaktır. Kıskançtır, emin olun yapacağınız ilk harekette başarılı olursunuz ve sizi kıskandığı için sahiplenmeye çalışır. Ancak bunu alışkanlık haline getirip tekrarladığınızda O’nu kaybetmeyi de göze almayı da unutmayın. Nasıl tepki vereceğini asla bilemezsiniz.

Bilinçli yaptığınızı anladığında sırf yaptığınızı size ödetmek için sizi maniple etmeye çalışır. Siz “yaşasın işe yaradı, beni daha çok seviyor” diye sevinirken aslında o sizi büyük bir şoka hazırlıyor olabilir.

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanmaz? Gevezelik Yapmayın!

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Gereksiz gevezeliklerden asla hoşlanmaz!

Akrep burcu erkeği iyi bir dinleyicidir. Söylediklerinizi ayrıntılı bir şekilde analiz ederek size mantıklı çıkarımlarda bulunur ama siz bu özelliğini abartır hayatınızdaki ve günlük yaşamınızdaki her ayrıntıyı her karşılaştığınızda anlatmaya başlarsanız sizi dinlemekten vazgeçecektir.

Anlatacaklarınız sadece O’na özel olsun. Derdiniz varsa anlatın, çözemediğiniz bir sorun varsa fikir alın, paylaşmak istediğiniz konular varsa paylaşın. Sizi içtenlikle dinleyip çözümler sunacaktır. Ama bunu abartırsanız bir süre dinliyormuş gibi görünür daha sonra mutlaka bir işi çıkar ve gider.

Naz Yapıp Kaprislerinizle Bıktırmayın

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Çocuk gibi naz yapan kadınlardan hoşlanmaz.

Her kadın naz yapıp kolay yoldan ilgi görmek ister. Akrep burcunun dişil bir unsur olduğunu ve neyi neden yaptığınızı kolayca anlayacağını unutmayın. Sizi sevdiği için değer verip ilgi gösterir ancak ısrarla her defasında bu kolay ve ucuz yöntemlere başvurursanız sonunda sizi dikkate almayacaktır.

Fazla naz aşık usandırır; Yaptığınız manipülasyonları kolayca anlayacağı için akrep burcu erkeğini ise sizden soğutur.

 Bir ay annenizin yanında mı kalmak istiyorsunuz o ise iki ay kal der. Devamında ise istediğin kadar kalabilirsin der.
 Sizinle ilgilenmesi için moraliniz bozuk numarası mı yapıyorsunuz, “yaşayarak öğrenmek güzeldir” der.
 Ailesi geldiğinde yüzünüzü asıp kapris mi yaptınız. O sizin aileniz geldiğinde tatile çıkar.
 Seni sevmiyorum mu dediniz, O “senden nefret ediyorum” der.

Akrep erkeği ve kadını ile inatlaşmayın. Her zaman yaptığınızın daha fazlasını size yapmaya çalışacaktır.

Akrep erkeği ile bağdaştıracağınız herşeyin O’na verdiğiniz değer olarak ele alınacağını unutmayın. Öncelikle akrep erkeğini iyi tanımaya çalışın. Tanıdığınız ölçüde O’na değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Karşılığında da asla tadamayacağınız derinlikte büyük bir saygı, sadakat, sevgi ve tutkulu bir birliktelik bulursunuz.

 

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Yalandan

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Panik havasından

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Güvensizlikten

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Gevezelikten

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Sadakatsizlikten

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Laubalilikten

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Başkası olmaktan

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Kandırılmaya çalışılmasından

Akrep erkeği nelerden hoşlanmaz? Gizli işlerden

 

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Nelerden Hoşlanmaz?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA compliant image