Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Akrep Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Akrep Erkeği Özlerse Ne Yapar?

Akrep erkeği özlerse ne yapar? İçinde bir volkan oluşur ve yanmaya başlar. Mars etkisi altındaki erkekler için özlem kavurucu bir ateş gibidir. İstediklerine hemen ulaşmak isterler. Bu mümkün olmadığında içlerindeki enerjinin ateşi ile kavrulmaya başlarlar.

Akrep erkeği hayatı yalnız yaşadığı için, bir kadının hayatına girmesine izin vermişse O’na tutkuyla bağlanmış demektir. Akrep erkeği sevdiği insanın her an yanında olmasını ister. Kısa veya uzun süreli ayrılıklarda ise özlem ateşi içinde yanmaya başlar. Ayrı kalmak için sevmez. Sevdiğinde de ayrı kalmaya tahammül edemez.

Akrep burcu erkeğinin ruhsal enerjisi yoğun olduğu için çaresiz kaldığında sınırlarını aşmaya çalışacaktır. Yapabileceklerini tahmin etmek zordur. Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun bir anda kapınızda belirebilir. Yaşadığı özlem ateşinin sebebinin ne olduğu ile fazla ilgilenmez, O’nu ilgilendiren içinde bulunduğu durum ve çıkış yollarıdır.

Özlem Duygusu ve Çaresizlik Hissi

Çaresizlik hissi akrep erkeğine göre değildir.

Sevdiği ve özlediği insana nasıl olur da istediği zaman ulaşamaz! İlk yaptığı atak kendisini çaresiz hissetmesine neden olan sebeplerdir. Bir iş görüşmesi mi? Aile mi? Toplantı mı? İmkansızlıklar mı?

Sürekli tekrarlanan ve ortadan kaldırılması mümkün olmayan özlem duygusu akrep erkeği için sıradan bir duygu değildir. Kendisini çaresiz hissettiren herşey onun için aşılması gereken bir engel gibidir. Sevdiği insanla arasına giren sebepleri belirleyip onları aşmaya çalışacaktır. Normalde yapmayacağı şeyleri yapabilir. İletişim kuramadığında sevdiği insanın yanında olabilmek için maddi imkanlarını sonuna kadar zorlamaya çalışır.

Engel olan nedir? Bir uçak bileti alamamak mı? Telefonların açılmaması mı? Ailesinin izin vermemesi mi? İş seyahati mi? Yaşanan kırgınlıklar mı? Tüm bunlar bir anda sevdiği insanla O’nun arasına giren ve aşılması gereken birer engel olurlar.

Akrep burcu erkeği özlerse ne yapar

Akrep Erkeği Özlerse, Tutkuları Sınır Tanımaz

Akrep erkeği özlerse ne yapar? Mesafeler engel olabilir mi?

Eğer aşkını yoğun yaşadığı bir dönemde sevdiği insandan ayrı kalmak zorunda kalmış ve O’nu özlemişse sınırlarını sonuna kadar zorlamak ister. Çünkü ulaşmak isteyip te ulaşamadığı şeyler onun gözünde aşılması gereken engeller gibidir. Bunu da acizlik olarak görür. Duyguları ön plana çıkıp mantığı devre dışı kaldığında özlediği insanın ne kadar uzakta ve nerede olduğunun fazla bir önemi yoktur.

Kıskançlık Özlem Duygusuna Karışırsa

Benden uzakta ne yapıyor?” Göremediği, kontrol edemediği ve bilmediği şeyler akrep burcu erkeğini çıldırtmak için yeterlidir. Şüphe duymasına neden olacak birkaç olay kıskançlık krizlerine girmesi için yeterlidir. Sadece istediği zaman neler yaptığını görebilmek ve öğrenmek için her yolu deneyebilir. Kuşkular özlem ateşi ile birleştiğinde akrep erkeğinin gözünde siyah bir gözlük takılı olabilir.

Üstesinden gelemeyeceği ve sürekli yaşayacağı benzer baskılardan kurtulmak için her yolu deneyebilir. Çünkü baskı dengelerini bozarak hayatı normal bir şekilde yaşamasına engel olacaktır. Defalarca ayrılmak istediğini söyleyebilir ancak gerçekten seviyorsa tekrar tekrar vazgeçecektir.

“Ya gel ya git. Beni ikisi arasında bırakma”

Akrep burcu erkeği özlerse, yaptığı ve söylediği herşeyde biraz kuşku biraz kıskançlık ama en çokta samimiyet ve sevgi olduğunu bilmelisiniz. Kontrolünü kaybettiğinde, söylediklerinde samimiyet katsayısı artacaktır. Seviyorsa bunu en yüksek sesle söyler.

Özlerse ve istediği zaman sizi yanında bulamıyorsa, kırıcı olabilir. Bunun en büyük nedeni içinde bulunduğu çaresizlikten dolayı sizi harekete geçirip yanına gelmenizi sağlamaktır.

Özlemin, içimde tekrarlayan bir şarkı gibi
Her nakaratında andıkça içimde patlayan bir volkan var
Aşılması zor yollar, ruhumda yanan bir mum gibisin
“Ya gel ya git. Beni ikisi arasında bırakma sensiz”

 

Akrep erkeği özlerse ne yapar? Yaptıklarından sonra sizi ne kadar çok sevdiğini anlamanızı sağlar.

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Özlerse Ne Yapar?

www.akreportal.com

“Akrep Erkeği Özlerse Ne Yapar?” için 2 yanıt

Ya gel ya git. Beni ikisi arasında bırakma sensiz.

Çok güzel anlatmışsınız. Özlem akrep erkeği için aşılması gereken engellerin toplamı gibidir.

“yeter ama artık” dedirtir. İnsanın sevince neler yapabileceğini gösterir. Delilik sınır tanımazmış 🙂 cebindeki son parayla ailem evdeyken bir bahaneyle eve kadar gelen adam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir