Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

Akrep Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

Akrep Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

Tutkulu bir aşık olan akrep erkeği sevdiğinden ne bekler? Akrep erkeği sevdiğinden

  • içtenlik,
  • tutku,
  • samimiyet,
  • güven,
  • sadakat,
  • uyum ve
  • dürüstlük bekler.

Akrep erkeği karşısındaki kadının ona ilgi duymasından ve dürüstçe yaklaşımlarından çok hoşlanır. Ancak bu yönelimde samimiyetsizlik hissettiği an karşısındaki kadından bir anda soğuyabilir. Akrep burcu insanlarının sezgileri çok güçlü olduğu için ruhsal ve duygusal değişimleri anında sezerler. Tepkileri de bu yönde ani ve şiddetli olabilir. Öyle ki kadın, hiç beklemediği bir anda ilişkide, araya örülen duvarlar karşısında şaşkına dönebilir.

Bu noktadan itibaren de yapabilecek çok fazla bir şey yoktur. Bu sebeple, kadın ne olursa olsun akrep erkeğine karşı yapmacık davranmamalı, asla ve asla yalan söylememelidir. Buradan yola çıkacak olursak, akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler? Tabi ki içi ve dışıyla güven, dürüstlük ve doğruluk bekler.

Akrep erkeği karşısındakine çok zor güvenir, ama güvenip bağlandıktan sonra ise ondan daha sadık bir erkek bulmak zordur.

akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler

Akrep Erkeği Tutku, Sadakat ve Güven Bekler

Tutku denince akla ilk gelen burç olan akrep erkeğinde orta yol yoktur. Yapısı gereği hiçbir şeyin ortasını bulamaz. Akrep burcu insanları için her konuda “ya hep ya hiçtir”. Bu sebeple, sevdiği ve bağlandığı kişiye asla ihanet etmez. Önemli olan karşısındaki insanın kendisine güven verebilmesidir.

Akrep erkeği ya güvenir tümüyle bağlı kalır, ya da güven duymaz çeker gider.

Bunların haricinde, akrep erkeği sevdiğinden ne bekler? Birlikte olduğu kadının kendisine karşı şeffaf olmasını bekler. Akrep burcu kıskanmaktan ve şüphe içerisinde kalmaktan hiç hoşlanmaz. Onu en çok rahatsız edecek olan duygu sevdiği kadın hakkında şüphelerinin olmasıdır. Birlikte olduğu kişi onun bu şüphelerini gidermiyor, aksine artırıyorsa mutlaka bunun bedelini ödetecektir. Asıl büyük tehlike şüphelerinin gerçek olduğunu görmesiyle başlar.

Akrep Erkeği Şüpheden Nefret Eder

Eğer bir konuda şüpheye düşmüşse bu şüphelerinden kurtulmadan rahat edemez. Araştırır ve herşeyi ortaya çıkarır. Bu durum aslında en çok kendisine zarar verir ama o kadar ihtiraslı, tutkulu ve inatçı bir yapıya sahiptir ki odaklandığı bir konuda ne olup bittiği onun hiç umurunda bile olmayacaktır. Öfkesi bir kez aklının ve mantığının önüne geçmişse anlık kararlar alıp uzun veya kısa vadeli planlarla öfkesini dindirmek için elinden geleni yapacaktır.

Sonuç olarak akrep burcu erkeği sevdiğinden ne bekler? Sıcak, samimi, dürüst ve gerçek bir sevgi bekler. Gün batarken başını omzuna koyan sevgilinin kalbinde yalnız kendisinin olduğunu, gün doğarken gözlerini açtığında yalnız kendi gözleriyle ışığı karşıladığını bilmek ister. Hayallerinde başka birisine asla yer vermediğinden emin olup, kollarına sımsıkı sardığında sevdiği insanın kalbi ile bir bütün olmak ister.

Bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız aşkınızda, sevginizde ve sözlerinizde samimi olun. Akrep burcu yapısı gereği karşısındaki insanda ne bulursa daha fazlasını ona yöneltmeye çalışır. Ona sunacağınız samimi sevginin daha fazlasını size sunacağına emin olabilirsiniz. Tersi durumda birlikteliğinizin uzun sürmeyeceğini de göze almalısınız. Akrep erkeğinin sizden ne beklediği nasıl bir akrep erkeği ile birlikte olduğunuzla da ilgilidir. Yılan akrep mi? Gri akrep mi? Gece akrebi mi? Kartal akrep mi? Eğer birlikte olduğunuz bir yılan akrepse her konuda önceliği kendi duygularına vereceği için attığınız her adıma daha fazla dikkat etmeniz gerekecektir.

Beklentilerinizin karşılık bulacağı ve bir ömür boyu sürecek birliktelikler dilerim.

 

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Sevdiğinden Ne Bekler?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir