Kategoriler
Akrep Burcu Erkeği

Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

  • Kontrolünü korumak ister
  • Sevgilerini ifade etme tarzı farklıdır
  • Sevgisini daha çok davranışları ile gösterir
  • Sevgiyi hislerine ve davranışlarına yansıtır
  • Sevgiyi bakışlarında görebilirsiniz

Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez? Genel olarak bakıldığında erkekler, kadınlara oranla duygularını dile getirme konusunda daha soğuk davranmaktadırlar. Kadın erkek arasındaki en belirgin farklardan birisi olan bu durum, erkekler arasında da burçlara göre değişiklik göstermektedir. Akrep erkeği sevdiğini neden söylemez diye düşünüldüğünde şu nedenleri sıralayabiliriz.

Akrep Erkeği Kontrolü Korumak İster

Akrep erkeği ilişkilerinde yönetici pozisyonunda olmayı ister. Sadece ilişkilerde değil hayatın her alanında yönetici pozisyonunda olan kişilerin belli bir ciddiyet ve sertlik içerisinde oldukları bilinen bir gerçektir. Akrep erkekleri de ilişkilerinde bu sertliği korumak için onları daha duygusal gösterebilecek cümleleri kurmamaya gayret etmektedirler. Bu tür cümlelerin başında elbette duygulara dayanan cümleler gelmektedir.

Duygular mı Cinsellik mi?

Akrep burcu erkekleri cinsel yaşamlarına düşkünlükleri ile bilinmektedirler. Onların duygularını ifade ediş tarzları davranışlarına dayandığı için tutkularını ve sevgilerini sözlerden ziyade davranışları ve cinsel yaşamları ile ifade etmeyi tercih ederler. Elbette aşk, duygusallık ve sevgi gibi kavramlar da onlar için çok önemlidir ancak daha çok dile getirdikleri cinsellik olabileceği için, duygusal cümleler daha geri planda kalabilmektedir.

Davranışlarda Birer Cümledir

Akrep burcu erkekleri karşılarındaki kadının davranışlardan da sonuçlar çıkarmalarını istemektedirler. Dile getirilmeyen ancak davranışlarla ortaya koyulan sevgi de onlar için söylenmiş cümlelerle eş değer olmaktadır. Akrep erkeği sevdiğini her zaman söylemez çünkü söylemekten ziyade yaşamayı ve yaşatmayı tercih ederler olmaktadır.

Akrep burcu erkeği sevdiğini neden söylemez

Sözler Yanıltır Davranışlar Yaşatır

Akrep erkeği sözlerin davranışlara göre daha yanıltıcı olduğunu iyi bilir.

Akrep erkekleri, İçten gelmeyen biz söz söylemektense susmayı yeri geldiğinde de duygularını davranışları ile göstermeyi severler. Sözler yanılsamadır ama davranışlar gerçektir. Eğer bir akrep erkeği ile birlikte iseniz, onun sözlerinden çok davranışlarına önem vermeyi de öğrenmelisiniz. Az konuşurlar ama duygularını daha çok gözleri ve davranışları ile yansıtırlar.

Size Davranışları ve Bakışları Sevgisini Gösterir

Akrep burcu insanları genel olarak az konuşurlar ama öz konuşurlar. Bir kez söylerler ve söylediklerini tekrar etmek istemezler. Sizin için söyledikleri bir söz onların zihinlerinde sürekli var olan bir anlamı ifade eder. Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez? Tekrar etmenin vurguladıkları anlamın değerini yitirmesine neden olacağını düşünürler.

Bu konuda bilinçli hareket etmezler, yapıları onları bu şekilde davranmaya iter. Soğuk görünürler, sert ve itici olabilirler ama değer verdikleri insanlara yalan söylemezler. Bunu gurur ve onu meselesi haline getirirler. Kendileri ve iç dünyaları ile çelişkiye düşmek istemezler. Sizinle birlikte ise, size dokunuyor ve gözlerinizin içine bakıyorsa sizi seviyor demektir. Bunu ifade etmek için sözlü ifadeye başvurmaya gerek duymazlar. Hatta bunu bayağılık olarak görürler.

Sevgi sözcüklere sığmayacak kadar değerlidir. Akrep erkeği ile birlikte iseniz veya bir akrep erkeğine aşık olmuşsanız, sizi ne kadar çok sevdiğini kelimelerle duymaya odaklanmayın. Karşılanmayan beklentiler ümitsizliğe neden olabilir. Sizi sevmemiş olsa sizinle birlikte olmayacağına emin olabilirsiniz. Her burcun duygularını ifade ediş tarzı farklıdır. Akrep burcu da kendisini daha çok hisleri, bakışları ve davranışları ile yansıtır.

Akrep Burcu Erkeğini Yakından Tanımak İsterseniz

Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

Akrep Burcu Erkeği Tüm Makaleler

Akrep Erkeği Sevdiğini Neden Söylemez?

www.akreportal.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir